Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.06.2008., 18:54   #61
Ne.
Gzena is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2008., 23:51   #62
Quote:
Good-rulez kaže: Pogledaj post
Eto, desi vam se sex s nekim na jednu noć, da li bi imali loše mišljenje o toj drugoj osobi, a na kraju krajeva i o sebi samom?
ne.zasto?ako smo se zeljeli,sto tu ima lose?nije ti niciji biz osim nas,mene i tog nekog...a licno meni se inace jezi za sto neko misli.jer misliti je drek znati.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 11:19   #63
par puta mi se desilo da bezglavo uletim u nešto, i odlučim da to bude jedna noć al, onda se on nasadi javljati, slati poruke ... pa se vidimo drugi put, treći, peti .. sve dok ja ne ispadnem kuja i kažem pa brate mili to je trebala da bude samo jedna noć!

Napominjem kako je većina tih "situacija" nastala nakon par ispijenih čašica... Kontam da je jedina razlika što tada imam više samopouzdanja i hrabrosti, uz to se još i popališ na nekog i hop
shania is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 17:50   #64
nebi islo samo tako.nema vibre-nema sexa.pod vibrom smatram malko poblize upoznavanje..ne samo fizicka atrakcija.jer nje kadkad i nema spocetka...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2008., 19:32   #65
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
nebi islo samo tako.nema vibre-nema sexa.pod vibrom smatram malko poblize upoznavanje..ne samo fizicka atrakcija.jer nje kadkad i nema spocetka...
nemam pojma, ali ja u roku od 15 sec znam tko ima potencijala a tko ne... vrijeme provedeno s nekom osobom nikad nije promijenilo to misljenje iz prvih 15 sec
__________________

Now you dont need money
With a face like that, do ya honey
joujou is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 00:01   #66
gle, možemo mi tu pričat što nas volja, ali činjenica je da muškarci još nikako da skuže da i mi žene želimo nekad samo sex i avanturu. Ništa me ne može više raspiiiiii nego kad s nekim spavam jer mi je hot i to je to, a onda čujem kako je on reka frendu da sam ja bila ludo zaljubljena u njega bla bla bla. E TO je meni osobno bio uvijek problem-što dečki ne kuže da nije nužno kod žene sex=ljubav
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 19:24   #67
Quote:
joujou kaže: Pogledaj post
nemam pojma, ali ja u roku od 15 sec znam tko ima potencijala a tko ne... vrijeme provedeno s nekom osobom nikad nije promijenilo to misljenje iz prvih 15 sec
pa i ja tako.i u zenskim odnosima-dal je neko potenicjalna frenidca ili ne i u muskim-pot.jebac ili ne.odma znam.ali svejedno nebi mogla samo na konto prvih 15 sec lec u krevet sa nekim i onako,ajd iz dosade,izmjenit tjelesne izlucevine,hhehe..ipak,moze mi se dopast na prvi pogled ali treba mi uc pod kozu da bi jos negde ulazio
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 19:30   #68
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
gle, možemo mi tu pričat što nas volja, ali činjenica je da muškarci još nikako da skuže da i mi žene želimo nekad samo sex i avanturu. Ništa me ne može više raspiiiiii nego kad s nekim spavam jer mi je hot i to je to, a onda čujem kako je on reka frendu da sam ja bila ludo zaljubljena u njega bla bla bla. E TO je meni osobno bio uvijek problem-što dečki ne kuže da nije nužno kod žene sex=ljubav
cuj kako kod koga.kod mene i ne mora biti ljubav u smislu romantika sad neka ali moram osjecati nesto prema njemu,dakle..sex i avantura i posle totalna blokada,kod mene ne ide bas.ja prije nego se posexam osjecam za njega to nesto...a sad jel to zaljubljenost ili samo zelja da se kresnemo jer nije mi svejedan..nesto jest..a sto neznam,hehe..i ne kuzim zasto bi nekom islo na zivce da neko prica da sam bila sa njime jer sam bila zaljubljena..kad u biti tak i je.da nisam osjecala to nesto sto se odma svodi na zaljubljenost,nebi ni bila s njime,pa ne vidim tu nikakvu sramotu...dapace,kresnuti se sa nekime do koga mi je stalo na bilo koji nacin,dakle zelim to,je a vec legnut s nekim onako,jer ajd,hot izgleda..mi je..mislim,licno meni ne radi nista...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 19:44   #69
Avanture, nemam ništa protiv njih. Dapače, prilika za učenje i ugodnu zabavu. Nemam loših iskustava.
Seks s drugom osobom je kao hrana ili zrak. U vezi ili ne- bitno je da se upražnjava čisto radi elementarnog zdravlja.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 19:55   #70
al moras priznat d aje upraznjavanje sa nekim "special" mnogo bolje nego samo upraznjavanje...to je kao da se upraznjavas sa vibratorom,hahahaha...docim ovo prvo je mmmmmmmmmm.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 19:59   #71
Quote:
AFRODITA69 kaže: Pogledaj post
al moras priznat d aje upraznjavanje sa nekim "special" mnogo bolje nego samo upraznjavanje...to je kao da se upraznjavas sa vibratorom,hahahaha...docim ovo prvo je mmmmmmmmmm.
naravno da je bolje, ali ženi ponekad treba samo seks s nekim lijepim, zdravim dječakom, ne moraju se ženit
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:05   #72
ja imam jednog susjeda.....rado bi ga za avanturu....mmmmmmmm
__________________
Bebolino
galebica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:12   #73
Quote:
simply_black kaže: Pogledaj post
U većini slučajeva, podvlačim većini, muškarci varaju jer im fali seksa .
Zašto im to fali? A to je i najveća istina da im to fali jer njihovim partnericima s drugog kraja kreveta uvijek nije baš dobro u krevetu, boli glava..pa kasnije im muž nađe dobroga sa strane onda se ljute...Nikada nisam pljuvala po onima koji se nađu..prožive nešto lijepoga i svi sretni i zadovoljni.
milla karolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:44   #74
afro nisi me skužila...ili se ja nisam dobro objasnila...anyway, neću spavati s nekim ako nisam bar zatreskana u njegov fizički izgled , znači, ne interesira me njegovo duševno zdravlje i njegove misli i što želi od života bla bla bla. I kad sam spavala s jednim malim koji mi je bio frend s privilegijama sve je bilo super dok je to trajalo...muvao se po mom stanu, ništa public, uglavnom, nismo spavali samo jedan put. E, ali vidi vraga, meni to dosadilo i ja mu rekla da neću više tako i da se želim malo maknit od njega (jer se želim zaljubiti u nekog i ta "veza" mi nije dosta jer je samo fizička), on je poslije pričao frendovima da me se jedva riješio jer da sam bila ludo zaljubljena u njega ...kužiš? To ti je kad igraš ko da si muško...
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:50   #75
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
naravno da je bolje, ali ženi ponekad treba samo seks s nekim lijepim, zdravim dječakom, ne moraju se ženit
pa naravno,ja se prva nebi zenila za svojeg djecaka
ali da mi je uso pod kozu i da smo se maznuli jer smo to silno htjeli iz istih razloga,to stoji.nismo se nasli u baru,prvi puta vidjeli i hop na sex...aaa..nebi to imalo cara...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 20:51   #76
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
afro nisi me skužila...ili se ja nisam dobro objasnila...anyway, neću spavati s nekim ako nisam bar zatreskana u njegov fizički izgled , znači, ne interesira me njegovo duševno zdravlje i njegove misli i što želi od života bla bla bla. I kad sam spavala s jednim malim koji mi je bio frend s privilegijama sve je bilo super dok je to trajalo...muvao se po mom stanu, ništa public, uglavnom, nismo spavali samo jedan put. E, ali vidi vraga, meni to dosadilo i ja mu rekla da neću više tako i da se želim malo maknit od njega (jer se želim zaljubiti u nekog i ta "veza" mi nije dosta jer je samo fizička), on je poslije pričao frendovima da me se jedva riješio jer da sam bila ludo zaljubljena u njega ...kužiš? To ti je kad igraš ko da si muško...
aha..pa mene nebi smetalo,haha...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:05   #77
Mislim da Afro samo traži da je podupremo da se pukne s nekim avanturistički.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:07   #78
a čuješ nisam ni ja rezala vene, ali mi je zasmetalo otkud muškarcima pravo misliti da žene ne mogu nekad biti ko oni i biti s nekim for pleasure's sake
Chloe k is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:18   #79
Quote:
Chloe k kaže: Pogledaj post
a čuješ nisam ni ja rezala vene, ali mi je zasmetalo otkud muškarcima pravo misliti da žene ne mogu nekad biti ko oni i biti s nekim for pleasure's sake
Oni to misle jer su nisu baš pametni

@Afro, ne mislim na pobiranje po bircevima. Hrvatice to ne rade tak često.
Iako, nemam ništa protiv toga ukoliko je to ženi ok i ako nije to isključivi način kako dolazi do seksa.
Mislim na npr. studenta medicine s tijelom boga, al je malo glupav i nije ti ono - fatalan, za vezu.Tak nešto.

Zadnje uređivanje Šmizla : 06.06.2008. at 22:29.
Šmizla is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2008., 21:48   #80
Quote:
Šmizla kaže: Pogledaj post
Mislim da Afro samo traži da je podupremo da se pukne s nekim avanturistički.

Been there-Done that.Pa sto bi inace jurila na dopust tako rano????Prevalila tolike milje???Badave?
Uf uf...bjese bas 'special'(duga prica...)
No- ja nisam tema..nego tako pitam opcenito.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:06.