Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Hrvatski nogomet

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2011., 08:54   #81
meni se već povraća od kovanice 'nacionalni interesi'
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Old 07.07.2011., 09:05   #82
Dugo godina je ta ekipa oko nogometa, imala prime termine na dalekovidnici s kojih je zajebavala nas, pošteni svijet.

Sad nek zajebavaju s 256. programa Opti TV-a ili Max televizije.
Bolji od tebe is offline  
Old 07.07.2011., 09:12   #83
Budi se lokalpatriota u zeki, op, op, kad se Arsenal raspadne za par dana cuvamo ti mjesto pod stijenama

Inace slazem se sa svim sta je zeko napisao, prosle godine najveca lakrdija je bila ne prenosenje Hajduk-Rijeka jer je skupo poslat dva kombija u Split
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Old 07.07.2011., 09:26   #84
Quote:
CM-mania kaže: Pogledaj post
Budi se lokalpatriota u zeki, op, op, kad se Arsenal raspadne za par dana cuvamo ti mjesto pod stijenama

Inace slazem se sa svim sta je zeko napisao, prosle godine najveca lakrdija je bila ne prenosenje Hajduk-Rijeka jer je skupo poslat dva kombija u Split
Kakav lokalpatriota prika

Pa ko da sam do jučer simpatizirao Croatiu Sesvete

Eto, Hajduk - Rijeka im je bio fail. Primorje isto. A vrh svega mi je bio transparent Mićo - i Primorje je hrvatsko

Valjda ima 30 godišnju naviku i kad god igraju Jug ili pogotovo Mladost protiv Primorja, tako navija i kipa da ne možeš vjerovati da je plaćen za taj posao
*rabbit* is offline  
Old 07.07.2011., 09:33   #85
Ne vrh je bio muk Jure Ozmeca kad im ga je Garcia metnuo iz svlacionice u zadnjoj sekundi u Dubrovniku...muk...

Par sekundi prije svrsavanje na gol Jokovica..

Meni je to navuklo nevjerovatan osmijeh na lice. Jedva cekam iducu sezonu, ne znam kako ce Mico i Jura prezivit dominaciju Primorja.
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
Old 07.07.2011., 09:52   #86
Quote:
CM-mania kaže: Pogledaj post
Ne vrh je bio muk Jure Ozmeca kad im ga je Garcia metnuo iz svlacionice u zadnjoj sekundi u Dubrovniku...muk...

Par sekundi prije svrsavanje na gol Jokovica..

Meni je to navuklo nevjerovatan osmijeh na lice. Jedva cekam iducu sezonu, ne znam kako ce Mico i Jura prezivit dominaciju Primorja.
Al jebote jesi ti vidio na što liči onaj Jura
Imao je Mamić pravo, lik je fakat zmazan, masan, radi u nekim razjebanim tenisicama, ima 120 kg, ne zna parking platit. Strahota.
*rabbit* is offline  
Old 07.07.2011., 09:55   #87
Quote:
Sportivo24 kaže: Pogledaj post
ne prica se o subjektivnim stavovima nego o nacionalnom interesu.

a HNL je nacionalni interes kome?
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 07.07.2011., 10:08   #88
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post

a HNL je nacionalni interes kome?
Sammirovoj i Chagovoj familiji
*rabbit* is offline  
Old 07.07.2011., 10:15   #89
Nije mi nešto jasno, jel HRT mogao napravit sportski kanal, koji bi se plaćao..
pa tamo prenosit većinu sportova.... hnl, košarku, rukomet, Lp ili šta već.

Nekako su i počeli propadat kad su ukinuli Peticu. koju nemogu prežaliti.
Shane M. is offline  
Old 07.07.2011., 10:34   #90
Quote:
Shane M. kaže: Pogledaj post
Nije mi nešto jasno, jel HRT mogao napravit sportski kanal, koji bi se plaćao..
pa tamo prenosit većinu sportova.... hnl, košarku, rukomet, Lp ili šta već.

Nekako su i počeli propadat kad su ukinuli Peticu. koju nemogu prežaliti.
Prije nekoliko godina su još najavljivali nove kanale (na kojima bi i sport imao više mjesta), ali što očekivati od televizije koja nije sposobna ni preć na 16:9 (valjda su i u bangladešu već na 16:9 ) Ili od televizije koja otkupi wimbledon/rgarros i stavlja ga na plus dok su u isto vrijeme bugarski filmovi na hrt2.
plonker is offline  
Old 07.07.2011., 10:39   #91
Quote:
Cesc Fabergas kaže: Pogledaj post

a HNL je nacionalni interes kome?
Pa trebao bi biti, radi toga jer nam je nogomet sport broj jedan, i tu se proizvode nositelji igre kolektiva od nacionalnog interesea - reprezentacije. Recimo, meni je interes, i uživam u tom sadomazohizmu.

No, nekima je očito nacionalni interes LP i Dragino drkanje na Štakora i Albina.


Za Zekine se komentare o šikaniranju juga i o šikaniranju jebačke ekipe Primorja slažem.
mitch is offline  
Old 07.07.2011., 10:50   #92
HRT ima u "svojem" MUX-u 2 predviđena mjesta za svoje specijalizirane kanale. Mogu ih pokrenuti doslovno bilo kad žele. To su oni famozni neaktivni HRT 3 i 4 koje dobijete kad skenirate s zemaljskim antenama..

Uglavnom.. kao nemaju love još za pokrenut ih. Mene samo živo zanima za što onda imaju? Za podvođenje moldavskih kurvi Carlosu Moyi na ATP-u u Umagu i svehaerteovske orgije na Dori?

Nabijem ih.
ThemB is offline  
Old 07.07.2011., 11:25   #93
Dečki, ne postoje tu nikakvi nacionalni interesi, pogotovo ne kada se radi o profesionalnom sportu koji ne vrijedi ni 5 kuna. Radi se o novcima, strana A ne želi dati strani B toliko i toliko kuna. I to je to. Prijenosa će negdje biti, a vi ćete samo morati okrenuti na drugi kanal.
Grupa Queen is offline  
Old 07.07.2011., 11:35   #94
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Dečki, ne postoje tu nikakvi nacionalni interesi, pogotovo ne kada se radi o profesionalnom sportu koji ne vrijedi ni 5 kuna. Radi se o novcima, strana A ne želi dati strani B toliko i toliko kuna. I to je to. Prijenosa će negdje biti, a vi ćete samo morati okrenuti na drugi kanal.
Nije baš tako jednostavno, HRT prema zakonu o hrvatskoj radioteleviziji mora:

"prenositi športske događaje u zemlji i inozemstvu kada sudjeluju hrvatski nacionalni timovi ili športaši, te manje zastupljene športove odnosno športske događaje koji su od interesa za javnost"
riche is offline  
Old 07.07.2011., 11:38   #95
i di ce se sada prenositi utakmice hnl-a? bilo bi najbolje na sptv-u jer ce neki morati kupovati maxtv samo da bi gledali hnl, a takvih nece biti puno

jel postoji mogucnost da ce neka domaca televizija odkupiti to pa da gledamo ko uvijek na tvu ?
croforumas is offline  
Old 07.07.2011., 13:37   #96
Kad sam jucer cuo vijest, nije me bilo briga, al kad sam saznao da jedna utakmica HNL-a kosta kao 25 kosarkaskih neizmjerno mi je drago sto HRT vise nece prenositi tu sramotu od nogometa i maltretirat nas s tim u udarnom terminu.

Ako budu imali mozga otkupiti ce utakmice primere ili bar el classico da napokon uzivamo u necemu sto se moze nazvati nogometom, a ostatak love usmjeriti na kosarku koja je bezobrezno zanemarivana na nacionalnoj televiziji.
krpo is offline  
Old 07.07.2011., 13:51   #97
Primera je na Areni još par godina..
ThemB is offline  
Old 07.07.2011., 14:14   #98
Quote:
riche kaže: Pogledaj post
Nije baš tako jednostavno, HRT prema zakonu o hrvatskoj radioteleviziji mora:

"prenositi športske događaje u zemlji i inozemstvu kada sudjeluju hrvatski nacionalni timovi ili športaši, te manje zastupljene športove odnosno športske događaje koji su od interesa za javnost"
Aaaaaa, sad vidim u čemu je stvar.

Sve do nedavno je nogomet u Hrvatskoj bio više zastupljen sport, pa lapani u HRT-u koji žive u prošlosti nisu svjesni da ih Zakon obvezuje da pristanu na Digitelove ucjene.

Dakle, hoćemo na HRT-u manje zastupljene sportove: Utrke pasa, podvodni hokej, onaj biljar s "gljivama", Nathanovo svjetsko prvenstvo u žderanju hot-dogova i - hrvatski prvoligaški nogomet.
nvnk is offline  
Old 07.07.2011., 14:18   #99
http://www.dnevno.hr/sport/nogomet/a...si/337618.html

jadan bilic.. on pokusava biti dobar i sa navijacima i sa hns-om pa se trga izmedu dvije strane, a naravno hrpa novinara ga je optuzila da ne zeli u split. pa on je iz dalmacije, i njemu je draze igrati u splitu, a pokraj svega toga skinuo je prokletstvo pobjeda u splitu, napokon da smo i tamo pobijedili... pa kako onda kazete da on nebi htio igrati u splitu?? samo sto covjek nije zaduzen za to, njega pitaju, tj on predlaze gdje bi on htio da se igra odredena utakmica, a hns to sve mora odobriti, tako da ako se njima ne svida nemoze splitu pomoci ni kerum, ni isus nasred marjana ni bilic.. samo hns i vlatko markovic i odgovorna ekipa.. ne kazem da oni lose rade svoj posao samo mi je zao da bilica, inace odlicnog trenera, ubijaju sa glupostima.. samo stete reprezentaciji..
croforumas is offline  
Old 07.07.2011., 14:19   #100
Kaj serete pa dobar je maksimir, poljud je prokletstvo i to
__________________
[CM-mania]Ovo su ekipe za vrh[\CM-mania]
CM-mania is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:23.