Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.07.2014., 15:22   #201
Eto mi kad otvaram svakavke teme

Meni je priča oko vođenja/ne vođenja povremeno/poluprovremeno/turboultrapovremeno/stalno u mek ista ko i roditi ili ne roditi dijete na ovako iskvarenoj planeti punoj pretnji itd itd...
...e žene blago vam se kad imate vremena baviti se ovakvim dubiozama. Mene mora uklještit u kičmi da dobim instant vrijeme za ubit kroz iščitavanja ovakvih tema.
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2014., 22:46   #202
Quote:
Ivanicapeca kaže: Pogledaj post
Eto mi kad otvaram svakavke teme
Ti si Ivo55?
Quote:
Meni je priča oko vođenja/ne vođenja povremeno/poluprovremeno/turboultrapovremeno/stalno u mek ista ko i roditi ili ne roditi dijete na ovako iskvarenoj planeti punoj pretnji itd itd...
Ljudi su razliciti. Meni to nije ni blizu, ni najmanje.
Iako u oba slucaja sam za....roditi...a onda trovati dijete junkom u mcDonaldsu ...bar par puta godisnje.

Quote:
ilaary kaže: Pogledaj post
ne, ok. djeci treba sve dopustiti, neovisno o godinama.
Mislim da nisi u pravu.
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2014., 08:42   #203
Ne, ja sam ivanicapeca od uvijek. Ne vjerujem u klonove
__________________
Kad je baka ovo izrekla, strahovito jeknu cijela dubrava, prestadoše čari u šumi Striborovoj, jer je baki bila draža njezina nevolja, nego sva sreća ovog svijeta.
Ivanicapeca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2014., 21:21   #204
Quote:
Little Floramy kaže: Pogledaj post
Kad ste već spomenule ročkase, mi smo bili na dva a uz to moja kolegica svojem djetetu ne dopušta u mekić, ni blizu pa su tako i propustile ročkas uz objašnjenje da njeno dijete ne jede junk food ..lol, ništa drugo neću reći.Dijete nije više tako maleno pa da će mu nešto biti ili se boji da će zavoljeti, ne kužim ja to. U današnje vrijeme kad je više manje sve upitne kvalitete mislim da to nije nešto najgore.
o jadno dite s ludom materom.
pink5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2014., 00:14   #205
Zato šta su ljudi glupi i sebični,a djeca će im biti glupi i sebični odrasli ljudi.
GosponProljeće is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2014., 18:36   #206
Zato jer nam je fora, zabavno, ukusno... priuštiti ponekad djeci i sebi neke užitke nije grijeh.
Osobito ako se radi o hrani koju pojedeš...posereš... i odeš spavat.
__________________
"All I know is the child is my warrant and if he is not the word of God, then God never spoke..."
Death-of-Art is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 01:29   #207
Ljudi koji su uvjereni da će im se djeca razbolit ak par puta godišnje odu u McDonalds, pa ga paranoično izbjegavaju, su - bolesni ljudi.
__________________
"Nulta tolerancija" je je klasična isprika ljudi bez mozga koji imaju potrebu primjenjivati fašističke metode.
fotomatik is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2014., 10:29   #208
Znaci mislis da su u pravu, razbolili se, a samo par puta su bili?
__________________
"Svi su jednaki, ali neki su jednakiji od drugih." © svinja Napoleon
kajpa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 09:58   #209
Mi odemo u Mek mozda 2 puta u 6 mjeseci s djecom od 5 i 2i pol godine. I to prvenstveno zbog igracke. Probali su hranu tamo i ne svidja im se. Osobno ne mislim da djeca trebaju svaki dan biti tamo, ali pocastit se jednom u nekoliko mjeseci nije toliko loše. I ne treba osudjivati te roditelje.

Ja zelim da se moja djeca zdravo hrane, ali to ne znaci da im necu kupiti sladoled, flipse ili cokoladicu. Sve je stvar umjerenosti.
ichiruki is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2014., 14:13   #210
...AAAAA di je mufin ili chees cake..ha .. ha na to niste mislili , onaj shake ili kak se već zove a tek slatkač....

Moj mali obožava tamo sladoled od vanilije, bez ičega, igrati se s djecom, otvarati igračku pregledati kutiju i smazat 2 nagetsa u sek. i odjuriti za drugom djecom....i onda mi odrasli jedemo,jedemo i brbljamo pa kavica pa kolačić pa cjeđeni sok i eto klinaca nazad oni su žedni, onda piju vodu ko deve...i odjure na ipade pa se igraju u prostoriji di je košarka i neki labirint s preprekama koji kad kreneš stisneš pa odbrojava sekunde...i baš nam je dobro.
Mm počita novine i idemo svi u miru sretni ...sad bi smazala jedan njihov chees cake onak nabrzaka s nogu, tko to još ne voli!?
__________________
The light of morning decomposes everything
Little Floramy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 11:29   #211
jer

Ne vodim
2xmajka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 13:57   #212
Quote:
kajperinja kaže: Pogledaj post
Ma to uopce nije - tipicno.
Uz pohanog piceka ne idu mlinci. Nego krumpir. Pomfri. (ok, moze i na kriske)
A mlinci idu uz onog iz pecnice (ili mikrovalne,) gdje se sva njegova masnoca ocijedi...pa onda u to uvaljas mlince.
Prejako,svaka čast
dafuck is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2014., 23:25   #213
odvela sam klince dva puta u mek i hrana je užasna
pomfri je svaki put bio toliko slan da je bio gotovo nejestiv.
mislim da nećemo tako skoro ići.
tisi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2016., 22:53   #214
znači koliko sam skužio, nitko ne vodi vlastitu djecu u mcdonalds više od jednom ili dvaput godišnje + djeci im je čak ta hrana i fuj i ne vole ju, ali ipak su mcdonaldsi diljem zagreba svakodnevno krcati djecom koja još uvijek ne idu u osnovnu školu i njihovim roditeljima

pa ovaj forum.hr je stvarno skup najboljih ljudi na svijetu, baš sam i na jednom drugom threadu maloprije napisao kako na svijetu ima nevjerojatno puno usranih roditelja s obzirom na to kako na ovom forumu nema baš nijedan
ivo55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:08   #215
Quote:
ivo55 kaže: Pogledaj post
znači koliko sam skužio, nitko ne vodi vlastitu djecu u mcdonalds više od jednom ili dvaput godišnje + djeci im je čak ta hrana i fuj i ne vole ju, ali ipak su mcdonaldsi diljem zagreba svakodnevno krcati djecom koja još uvijek ne idu u osnovnu školu i njihovim roditeljima

pa ovaj forum.hr je stvarno skup najboljih ljudi na svijetu, baš sam i na jednom drugom threadu maloprije napisao kako na svijetu ima nevjerojatno puno usranih roditelja s obzirom na to kako na ovom forumu nema baš nijedan
Zagreb je grad s puno stanovnika i nisu svi na forumu
Mi odemo isto povremeno..pojede par krumpirića, jedan ili dva nugetsa..ja popijem kavu dok se on spušta niz tobogan
Popije sok s guštom zato što ga jedino tamo i dobije! Igračke njihove voli jako i to je zapravo najveći razlog zašto tamo idemo

Slažem se da nije zdravo..ali šta je...Ledo povrće ili Ledo riba koju dobiju za ručak u vrtiću!?
Blitva ili špinat kupljeni na placu koji se zalijevaju čistom bio vodom
Biti u parku na zraku dok kraj tebe juri kolona automobila ili igrati nogomet na livadi i stat u pseća govna
Pa nemožemo djecu držati pod kupolom..eno susjeda živjela zdrav život,jela piceke koje joj mama hranila na selu , jela povrće koja joj je mama posadila na selu pa se sad bori za život jer ima rak

Nem azdravog i ispravnog..nema ! Pa oni s 400 000eura ušteđevine, što su na vlasti ,bi rođenu mamu za 100kn prodali ,a ne da nebi podvalili djeci lošu hranu
Umjerenost je lijek za sve
nety is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 15:30   #216
Moja djeca (skoro adolescenti) obožavaju McDonalds i 1x mjesečno odemo po klopu tamo, kada nemam vremena kuhati. Kod mene obično izaziva bolove u trbuhu, ali s guštom pojedem. Ostale dane pripremam obroke od svježih namirnica i stvarno ne mislim kako će nas povremeni izleti u McDonalds ubiti...
Nety je isto u pravu, kako možeš biti siguran da je ono što kupiš na placu domaće i zdravo? Možda da sami počnemo uzgajati vlastito voće i povrće (ja već nešto i imam, ali uzgajaju starci)..
I zaključno: šbbkbb...
zelazny is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 16:29   #217
čini mi se da sam već pisala kak mi povremeno odemo samo na sladoled.
nedavno je tam bio na rođendanu. izvadio je meso iz hamburgera jer mu nije bilo fino. jeo je samo pecivo i ketchup. i tortu pretpostavljam.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 17:35   #218
ja moram reći da sam par puta u mcdonaldsu vidjela pretile roditelje s pretilom djecom i nisam ih mogla gledati bez predrasuda: automatski sam pomislila da se vjerojatno prečesto tu hrane.
povremeni odlazak u mcdonalds nije ništa loše.
mi smo nedavno bili na putu - dva puna dana za redom na autocesti i mcdonalds nas je spasio.
__________________
La vida es sueno T. 1.1.2009. M. 25.1. 2013.
Kakadu is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 20:25   #219
nas je jednom frend njegov odveo ne happy meal jer su imali neke kupone i klinci su htjeli ninja kornjacu onu. uglavnom, sok je popio, muz je pojeo pomfri ostalo je zavrsilo u smecu jer se nikom nije dopalo

uglavnom nakon toga smo skuzili predobru foru - igracka iz happy meala se moe kupiti i sama za 10kn. ne mora se uzimati nis od hrane
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2016., 21:21   #220
moj te igračke dobije kod zubara za hrabrost tak da ni to ne moramo kupovati.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:26.