Natrag   Forum.hr > Društvo > Duhovnost

Duhovnost Slobodnim stilom...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.09.2011., 04:13   #1
Stjepan Vrbanec

jeste li čuli za njega i imate li kakva iskustva?! To je naš neki veliki duhovnjak, iscjelitelj, vidovnjak, rašljar, bioenergetičar i ne znam što sve ne? Ja nemam iskustva s njim ali su mi frendice pričale da imaju i da je ono jako dobro. Čovjek očito stvarno ZNA. Kakva su vaša iskustva (onih koji ga imaju)?? Je li moguće da postoji ljudsko biće koje ima tako ogromne sposobnosti, gotovo Božanske?
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2011., 21:12   #2
http://stjepanvrbanec.com/o-meni
Jedan jedini put sam razgovarala s njim,ne tražeći nikakvu osobnu pomoć,pa ne mogu reči djeluje li ili ne,no kao osoba i sugovornik je jako zanimljiv!
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.09.2011., 02:42   #3
zanimljivo. ako je netko imao konkretno iskustvo s njim i ako mu je pomogao - nek se javi jer bi mu se i ja htjela obratiti ali želim čut iskustva prije od nekog drugog..... da "probijem led" čula sam da je jako dobar, da je gostovao čak i na tv-u par puta tako da vjerujem da ima nešto u tom čovjeku, ali voljela bih čut nečije konkretno iskustvo... ako neće javno - može i meni na privat. hvala
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2011., 20:38   #4
moja mama je zvala tog stjepana jedamput i jako joj je puno pomogao. radilo se o zdravlju i financijama. ima u tom čovjeku nešto. jedini je problem u njemu što nije baš pričljiv tako da čovjek ima feeling ko da jedva čeka da ga se riješi.... al sve u svemu - ok je tako da-ako netko ima neki problem, može mu se slobodno obratiti ..... usput, čovjek pored toga što je iscjeljitelj je i vidovnjak.
je veux87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2011., 22:55   #5
Javila mi se privatno jedna osoba koja je nedavno posjetila Stjepana Vrbanca,no ne želi osobno o tome pisati.
Kaže da je s nizom fizičkih i pshičkih tegoba(nastupile iznenada bez ikakvog rezultata med pretraga i pregleda)otišla k njemu,te da joj je odmah rekao što i tko su uzroci svega...zablokirao učinjeno i dao zaštitu.Ta osoba kaže da joj je puno bolje,no da je od Vrbanca upozorena da će trebati neko vrijeme dok sve posljedice nestanu.
__________________
Kamo vodi plovidba ne ovisi o tome kamo puše vjetar, već kako su postavljena jedra.

Stara njemačka uzrečica
VeronikaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2011., 22:39   #6
zar je moguće da nitko nema iskustava s njim?!
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2011., 18:11   #7
Nemam iskustva s dotičnim pojedincem,
ali mišljenja sam da nikad ne treba pribjegavati bilo kakvom liječenju ili traženju pomoći koji bi se temeljili na skrivenim sliama poput "bioenergije", itd.

Držim da čovjek ima svoj put koji mora proći, a unošenje takovih sredstava kao što su "energije", magija ili nekakve skrivene, okultne moći je poput unošenja cheat-koda u računalnu igru.

S tom razlikom da ćeš u životu (za razliku od računalne igre) svoju patnju kad tad morati proći, možda čak i u gorem obliku.
Problem je što mi ne vidimo "big picture" i samo želimo popraviti ono što nam ne štima i što izravno stvara patnju... pa onda "varamo" u igri pomoću ovih okultnih stvari..

No, to je samo moje mišljenje.
Mathan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 12:20   #8
ako gledaš tako, i medicina je 'cheat code'. razlika je samo u nečijoj percepciji što je u redu a što nije, a koja je temeljena uglavnom na uvriježenosti

teško je suditi šablonski što je dio plana, a što nije
__________________
istinska i jedina prava demokracija je vlast naroda
friendship is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2011., 19:42   #9
Quote:
VeronikaN kaže: Pogledaj post
Javila mi se privatno jedna osoba koja je nedavno posjetila Stjepana Vrbanca,no ne želi osobno o tome pisati.
Kaže da je s nizom fizičkih i pshičkih tegoba(nastupile iznenada bez ikakvog rezultata med pretraga i pregleda)otišla k njemu,te da joj je odmah rekao što i tko su uzroci svega...zablokirao učinjeno i dao zaštitu.Ta osoba kaže da joj je puno bolje,no da je od Vrbanca upozorena da će trebati neko vrijeme dok sve posljedice nestanu.
hvala što si podijelila iskustvo sa mnom! htjela sam čut drugo mišljenje jer meni djeluje kao ČOVJEK KOJI ZNA pa što god da se radi - od bioenergije i iscjeljivanja do uklanjanja crne magije i blokada ukoliko to postoji. Ja sam se na vlastitoj koži uvjerila da takve stvari postoje i on me spasio hvala mu. i još mi je također sve rekao tko mi je to napravio i zašto. sve zna.
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2011., 14:49   #10
evo baš mi frendica neki dan zvala njega. kaže da je non-stop u nekoj gužvi i da baš kad pričaš s njim imaš dojam da mu se žuri i da te se što prije želi riješiti. ali ono što kaže-to mu je skroz na mjestu.... čovjek zna SVE! od toga koliko si kava danas popio do toga što imaš obučeno na sebi. I kaže da joj je rekao da je bila pod nekim urocima i šta ti ga ja znam i da ju je "čistio" od toga. Uglavnom, nakon poziva se osjeća puno bolje. Ja moram to napisati jer se ona ne želi registrirati na forum.hr
BTW: čula sam da on i prima uživo da se dođe kod njega. Jel netko možda bio?!?! jel se to treba najaviti ili samo dođeš?! s obzirom na to u kolikoj je gužvi, vjerujem da treba neka najava ako ne i tjednima unaprijed ima li tko iskustva ovako "uživo" s njim?
i što je najbitinije - čovjek nema cijenu. radi od srca. koliko mu daš-daš. to je ok i to znači da nije neki šarlatan kao neki koji uzimaju na tisuće kn od ljudi za skidanje tobožnjih uroka i raznih negativnih energija
Jaguarova Šapa is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 15:53   #11
je, čula sam za tog lika i imala jedno iskustvo s njim, ljetos i prije cca 3 godine kad sam tek i saznala za njega.
da ne odugovlačim previše - tip je čudo i zbilja sve vidi i sve zna. mene je najviše fascinirao intervju s njime nakon kojeg nisam mogla svojim ušima vjerovat da takvo što postoji

http://www.youtube.com/watch?v=bASAj5TWHDE - evo linkić pa koga zanima nek pogleda.....ima 4 nastavka

najviše me fasciniralo što je gađao tako neke nevjerojatne detalje: znao je da je moja mama imala prvo žensko dijete, dečko za kojeg sam pitala je znao koga od braće i sestara ima, meni je spominjao neke uroke i rekao mi da "skinem taj crni grudnjak sa sebe koji imam" (na sebi sam ga imala)...rekao mi da ne smijem nositi crni veš i da mi je sranja radio dečko u kojeg sam bila zaljubljena (a ja zvala s ciljem da pitam jel nam se netko petlja u taj odnos jer sam sumnjala na jednu frendicu) - kaže mi NE, TO TI JE ON SVE NAPRAVIO JER MU SMETAŠ KAO ŽENA........ ja pitam PA DOBRO, ZAŠTO?! kaže mi pravi razlog koji NEMA ŠANSE da je mogao slučajno znati (nije bitno za javnost)..... uglavnom ostala sam totalno paf!

inače nisam sklona tim stvarima (iako nije da u to ne vjerujem) ali sam bila u tolikim govnima svojevremano da jednostavno NISAM MOGLA više čekati nego sam morala tražiti pomoć jer sam zbilja mislila da ću poludit. doslovno.
eto-ako netko još ima iskustva, voljela bih da a podijeli. moje je jaaaako pozitivno
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2012., 17:17   #12
drugi dio mi je nekako najzanimljiviji. ovaj prvi zapravo i nije nešto.
čovjek zbilja zna i u nekim njegovim pričama (rađenju "zla" drugima na blagdane) sam se i sama uvjerila.

prošli sam Uskrs provela u lokvi suza i zatvorena sama u svoju sobu..... mama skupa sa mnom tješeći me puna 4 i pol sata....... na samoubojstvo tabletama sam čak pomišljala.... užas koju sam kalvariju pretrpila.
sad mi je jasna ova spika sa time što kaže gospodin Stjepan da je Veliki petak najpogodniji za radit drugome sranja

a ovo đubre je meni radilo........ živim za dan kad će mu se to sve vratit u trostruko gorem obliku. smrad.
i njegova mama je radila isto sranje meni skupa s ovim kretenom...... a Vrbanec je znao kako mu se mama zove, tj.znao je prvo slovo njenog imena i znao je koju boju kose ima pored toga, još neke detalje koji su za past na dupe, ali neću previše o tome pisati.......... nastojim zaboraviti ta vremena i sve što mi se dešavalo od studenog 2010-srpnja 2011....... u drugu ruku sam sretna jer sam našla pomoć i upravo ovog čovjeka koji me spasio kao i vjerujem većinu drugih ljudi-zahvalna sam mu do kraja života što napokon imam koliko toliko normalan i prosjećan život. mogu reći da sam danas sretna i ispunjena osoba, te mi jeneizmjerno drago što su pojedinci isparili iz mog života. gamad.
ma,da čovjek ne povjeruje
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 00:37   #13
Retribution!
Eorlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 01:00   #14
Quote:
Eorlan kaže: Pogledaj post
Retribution!
nadam se da đubre čeka itekako dobar "retribution"

nego, imaš li ti kakva iskustva kad već pišeš pod ovom temom?!
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 01:29   #15
Ne uopće. Mislim čuo sam za slučajeve uroka, magija, crnih čini i ljudi koji ih skidaju, ali nikada se nisam interesirao zbog velike količine šarlatana koji posluju u toj oblasti.

Ovaj lik je baš simpa. Deda mraz/druid

Što se tiče osvete mislim da je uzgajanje takvih osjećaja podjednako štetno kao i urok. Ali ok, čovjek treba izbaciti ono što ne valja, svatko kako najbolje zna i umije. Nastoj doduše da ti gorčina ne postane stalan gost
Eorlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 01:34   #16
Quote:
Eorlan kaže: Pogledaj post
Ne uopće. Mislim čuo sam za slučajeve uroka, magija, crnih čini i ljudi koji ih skidaju, ali nikada se nisam interesirao zbog velike količine šarlatana koji posluju u toj oblasti.

Ovaj lik je baš simpa. Deda mraz/druid

Što se tiče osvete mislim da je uzgajanje takvih osjećaja podjednako štetno kao i urok. Ali ok, čovjek treba izbaciti ono što ne valja, svatko kako najbolje zna i umije. Nastoj doduše da ti gorčina ne postane stalan gost
aha. da, vjerujem da ima šarlatana i u to sam se također uvjerila na vlastitoj koži kad sam prvi put krenula tražit pomoć..... ali eto -tko traži taj i nađe. treba samo biti uporan kao što sam i ja bila i pomoć je došla . više sam no zadovoljna.
da,dedek je totalno simpa
tako da-drago mi je da i ja mogu pomoći nekome ukoliko se nađe u problemima i ne vidi izlaz..........za dedeka garantiram da valja. uvjerila se u to.
što se tiče mojih emocija-shvatila sam ja da kad mrzim da se loše osjećam, tako da sam prestala s tom praxom.......nek svakome život vrati onako kako zaslužuje, a sigurna sam da hoće
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 01:42   #17
Naravno, pomoć ne izostaje, svi smo mi dio jednog nadsustava da se tako izrazim, jer iako je to teoretsko znanje provjereno vlastitim iskustvom ipak nemam nepobitnu sigurnost i znanje da je to tako sad i svugdje

Mislim da život ako ga uzmemo kao "sveukupnost života" nema tendenciju igrati ulogu sudca ili krvnika, ali zato ego takve osobe zna prirediti više nego paklenske muke samom sebi. Sam osobno se nadam da ce svatko tko mi je ikada ucinio nesto "lose" proci bolje nego ja. To bi bilo super, stvarno to mislim i doživljavam.
Eorlan is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 16:02   #18
al ga nadrobi ssad tu
u svakom slučaju - ovo je mjesto za podjelu iskustava onih osoba koje su kontaktirale gospodina Stjepana
ponavljam, ja ga svakako toplo preporučam
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:06   #19
čiča izgleda ko Gandalf
ludabluna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2012., 18:31   #20
Quote:
ludabluna kaže: Pogledaj post
čiča izgleda ko Gandalf
da, slažem se da izgleda osebujno....... i posebno! a kad takav i jest!
rekao čovjek u intervjuu zašto je tako.
nadam se da vam se sviđa linkić (4 dijela)

ajde ljudi pišite tko ima iskustva
Trance Girl87 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.