Natrag   Forum.hr > Razno > Forum Help!

Forum Help! Tehnička pomoć za Forum.hr. Top tema: Forum FAQ

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.12.2010., 03:26   #21
također...često imam tih problema u zadnje vrijeme
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2010., 09:44   #22
Aha, znači nisam jedini kojega izbacuje!

Sretan i blagoslovljen Božić svim ljudima dobre volje
__________________
Atili, najboljem psu na svijetu! RIP (jesen/zima 1997 - 29. 7. 2009)
"Život je kretanje, a kretanje je umjetnost"
hasnfefer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 08:06   #23
Imam i ja problem s logiranjem. Logiram se na početku stranicu i piše da sam logirana. Odem na neku podforum na neku temu, hoću ostaviti post, napišem post i kad stisnem da ga objavi, piše da nemam dopuštenje i da se ponovno logiram. I tako par puta i tako za svaku temu. Ili recimo, logirana sam, objavim post, listam stranica na temi na kojoj sam objavila post i odjednom vidim da više nisam logirana. To mi se događa u zadnje vrijeme samo na forumu. Na drugim stranicama na kojima se trebam logirati nemam tih problema.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 13:21   #24
Ja imam problem odmah u startu upišem nadimak i lozinku i onda mi javlja da nisam dobro upisao lozinku i tako pa par puta , onda me izbaci na 15 min.još sam primjetoi da ako brzo pišem tipkovnicom onda pomiješa slova evo kako ispada brzo pisanje (brzo pisaejn)
izmješa slova. ot se događa amso na ovom forumu.
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 16:12   #25
5 puta upišeš krivu lozinku i onda budeš blokiran na 15 minuta, no prije toga prilikom svake krivo upisane lozinke izbaci ti ovo

Quote:
Upisali ste krivo korisničko ime ili lozinku. Molimo Vas da se vratite (kliknite na dugme Back) i upišete točne podatke. Podsjećamo Vas da se velika i mala slova razlikuju, pazite na to. Zaboravili ste lozinku? Kliknite ovdje!

Iskoristili ste pravo na 1 od 5 pokušaja. Nakon pet krivih predstavljanja sistem će Vas blokirati na 15 minuta.
Nema ti pomoći nego da sporije pišeš ili pak napišeš lozinku negdje (notepad recimo) i samo c/p
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 16:34   #26
MOLIM ADMINA DA VIDI KAJ SE TO DOGAĐA. SAD SAM SE LOGIRAO I IZBACILO ME ODMAH VAN I NDOA SAM POKUŠAO JOŠ DVA PUTA
.PIŠEM VELIKIM SLOVIMA JER MI NE DOZVOLJAVA MALIM , NE MOGU NIKAKO DOBIT MALA SLOVA .KAD PIŠEM MORAM IZA SVAKOG STISKA SLOVA MALO PRIČEKAT JER AKO STISNEM JEDNO ZA DRUGIM MIJEŠA SLOVA.TO MI SE SAMO TU DOGAĐA I TIKPOVNICA JE SPORA.PA IZUDIL BUM -STISNEM CAPS LOCK ALI NE MIJENJA NIŠTA.
KOD LOGIRANJA SVE JE UPISANO KAK SPADA ALI IZBACUJE.
KAD NEKOM KAŽEMO RUŽNU RIJEČ IZBACITE NAS ODMAH ,A OVO NE MOŽETE POPRAVIT
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 17:32   #27
ja mislim da je tebi do računala, a ne do foruma
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 18:41   #28
kako do računala kad se sad logirah itri put me izbaci a dob orsam sve unio.evo promijenio i tipkovnicu i opet miješa slova
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 18:43   #29
e da zašto mi to ne radi u ostalim forumima i zašto mi u wordu kad pišem normlano piše .
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 20:01   #30
Quote:
Orleanska I. kaže: Pogledaj post
Imam i ja problem s logiranjem. Logiram se na početku stranicu i piše da sam logirana. Odem na neku podforum na neku temu, hoću ostaviti post, napišem post i kad stisnem da ga objavi, piše da nemam dopuštenje i da se ponovno logiram. I tako par puta i tako za svaku temu. Ili recimo, logirana sam, objavim post, listam stranica na temi na kojoj sam objavila post i odjednom vidim da više nisam logirana. To mi se događa u zadnje vrijeme samo na forumu. Na drugim stranicama na kojima se trebam logirati nemam tih problema.
otprilike isto...na nekim temama uopće ne mogu pisat jer se ne mogu logirat
__________________
morning chaos...noon chaos...midnight chaos...eternity chaos
firestarter_17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2011., 20:05   #31
ja se još ne mogu logirati sa starim nickom

kad se logiram izbacuje mi grešku na serveru

sram vas bilo





__________________
people who get up early in the morning cause war, death and famine
LazySod is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 15:05   #32
ljudi jel omžete top popravit il ne .ma evo ja čak ne mogu pisat
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 23:21   #33
a što sad radiš, molim te?
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2011., 23:42   #34
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
a što sad radiš, molim te?
Trola.
__________________
I feel the need, the need for speed.
Vale_23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2011., 12:28   #35
Quote:
Vezica kaže: Pogledaj post
a što sad radiš, molim te?
gledam u Vezicu
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2011., 14:24   #36
Fakat s ovim forumom nešto nije u redu - da ovo napišem trbea mi 2min vremena . užasno zamijenjuje slova i to samo na ovom forumu.
Evo sad primjer kako to izgdela kad bih normanlo pisao ne brzo.
fakat nešto nije uer du sa ovim fomurom - da ovo napišemrt eba mi 2 min vremena .užsano zamijenjuje slo iav to samo na ovom forumu.
Da nešto sa komp. nije u redu onda bi i na ostalim forumima bilo isto tako.
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2011., 16:18   #37
eh da zašto kad se vraćam sa ( čitaj sa strelicama ) u natrag sa stranice moram dva puta kliknut
sfar is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 07:25   #38
Da ne otvaram novu temu, predpostavljam da mogu i tu pitati
Znaci, vec par dana za redom se logiram, odem na neku temu napisem odgovor (koji se sastoji od jedne recenice sa cetiri rijeci) i izbaci mi ovo - You do not have permission to perform this action. Please refresh the page and login before trying again. Stisnem refresh i vise nisam logirana.
Znaci, log in mi traje manje od 20 sec
To se sve dogadja do nekih 8 sati, kasnije je sve opet normalno.
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 10:09   #39
Limačice, isto i meni.
Orleanska I. is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:50   #40
Quote:
Limačica. kaže: Pogledaj post
Da ne otvaram novu temu, predpostavljam da mogu i tu pitati
Znaci, vec par dana za redom se logiram, odem na neku temu napisem odgovor (koji se sastoji od jedne recenice sa cetiri rijeci) i izbaci mi ovo - You do not have permission to perform this action. Please refresh the page and login before trying again. Stisnem refresh i vise nisam logirana.
Znaci, log in mi traje manje od 20 sec
To se sve dogadja do nekih 8 sati, kasnije je sve opet normalno.
stisni 'zapamti me'
Vezica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:56.