Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.06.2015., 19:16   #1
HZZO E-104

Bok, jel netko mozda zna jel treba za HZZO prevest e-104 europski formular, kad je na stranom jeziku? Ili je dovoljno donjeti ga takvog kakav je na jeziku zemlje u kojoj sam ga dobio?

Hvala
VanjskiStranac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 19:31   #2
obično E104 dolazi kao međunarodno važeći. na Hrvatskom E104 na kraju uvijek ima lista svih riječi i značenja na ostalim jezicima, tako je pretpostavljam i kod tebe. HZZO je meni izdavao jednom prilikom E104 za Island, i bez problema je također išlo, bez obzira što recimo nije uopće ništa na Islandskom jeziku.

u krajnjem slučaju ako ima barem engleski jezik na sebi uz original dovoljno, makar, ponavljam, s obzirom da je EU/EEA važeći dokument, na zadnjoj stranici najvjerojatnije imaš legendu s ostalim jezicima, i kao takav prolazi u HZZO.
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2015., 21:06   #3
Quote:
hmore85 kaže: Pogledaj post
obično E104 dolazi kao međunarodno važeći. na Hrvatskom E104 na kraju uvijek ima lista svih riječi i značenja na ostalim jezicima, tako je pretpostavljam i kod tebe. HZZO je meni izdavao jednom prilikom E104 za Island, i bez problema je također išlo, bez obzira što recimo nije uopće ništa na Islandskom jeziku.

u krajnjem slučaju ako ima barem engleski jezik na sebi uz original dovoljno, makar, ponavljam, s obzirom da je EU/EEA važeći dokument, na zadnjoj stranici najvjerojatnije imaš legendu s ostalim jezicima, i kao takav prolazi u HZZO.
Hvala na odgovoru.

Na zalost nema samo je na stranom jeziku i to je to.. Ni jedna rijec na drugom.
VanjskiStranac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:42.