Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Cure, da li i koliko cesto svrsavatae pri sexu?
Nikad nisam svrsila ni sama ni sa muskarcem 12 7.06%
Sama svrsavam, ali nikad sa muskarcem 28 16.47%
Svrsavam i sa muskarcem ali jako rijetko 32 18.82%
Svrsavam skoro uvijek 49 28.82%
MUSKO SAM i samnom sve svrsavaju 49 28.82%
Glasovatelji: 170. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.11.2008., 00:39   #1
Question Nikada nisam doživjela orgazam

Imam 25 god,imam sex od 18 ali nikada nisam dozivela orgazam.To mi vec predstavlja problem.Malo me blam da pricam sa ginekologom pa ako neko ima kakav savet...U cemu moze biti problem?Nemoguce da nema nista sto mene moze napaliti.Problem je u meni ali sta??Postoje li kakvi lekovi za to??
lelajelena is offline  
Old 10.11.2008., 01:44   #2
probaj kegelove vjezbe raditi svakodnevno i u seksu, mnoge su iza toga počele svršavati ko navinute igračke
SAS is offline  
Old 10.11.2008., 15:16   #3
Mozes li sa mastrubiranjem svirsti? Mozda se nemozes dovoljno opustiti sa partnerom a mozda ti ne stimulira klitorisa dovoljno. I ja nisam godinama mogla tokom seksu svrsiti, prvo zato jer se nisam vupala potpuno predati nekome, neznam nekako sam se uvjek sramila i zato se nisam mogla opustiti. drugi je bio problem u tome da mi oni nisu radilo ono sto je meni potrebno, vazno je da ti on klitorisa stimulira na jedan ili na drugi nacin. Ako njemu ne uspjeva probaj se sama dirati tokom seksa. I nemoj se zuriti mozda je problem u tome da nemas vrijemena svrsiti, narucito ako ti to nije navika se nesmijes zuriti. Dobis li ikada osjecaj kao da ces skoro svrsiti?
Moze biti hormonalni problem, zato bi ti dobro bilo ici ginekologu ako nista drugo ne pomaze.
anahita is offline  
Old 10.11.2008., 16:49   #4
Ma ima rješenja za to, samo te nije pravi uhvatio
Master27 is offline  
Old 10.11.2008., 17:47   #5
Hvala vam na pomoci.I ja mislim da moram kod ginekologa.Da su hormoni ili tako nesto.
lelajelena is offline  
Old 11.11.2008., 00:42   #6
nisi odgovorila
mozes li masturbiranjem?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Old 11.11.2008., 00:42   #7
Quote:
Septembar kaže: Pogledaj post
nisi odgovorila
mozes li masturbiranjem?
pitam identično.

jel možeš sama?
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 11.11.2008., 00:45   #8
Je li te kakav Bosancheros raskivo, još po mogućnosti baushtelac?
__________________
ja ba ... i?
Malevar is offline  
Old 11.11.2008., 00:54   #9
hmmmm, nisam ginekolog, al' mogu pogledat....

a sad ozbiljno, jel možeš sama?

jel ako možeš, oprosti ako će zvučat grubo, onda će ti prije pomoć psiholog nego
ginekolog...

i da, zbilja bi mog'o pogledat....
__________________
Ljubav je velika pobjeda ljudske mašte nad inteligencijom.
U zlim vremenima najhrabriji čin je ostati dobar.
dok ne probam lava, odojak je za mene car životinja....
miv is offline  
Old 11.11.2008., 13:13   #10
ja mogu sama, ali za vrijeme seksa nikako! nije isti osjećaj dok se stimuliram za vrijeme seksa i sama... puno mi je klit osjetljiviji, odnosno više ga osjećam (samim time i kad sam blizu) dok to radim sama, a za vrijeme seksa ne mogu doći do tog osjećaja "sad ću"....
ljekarna007 is offline  
Old 11.11.2008., 13:18   #11
Quote:
ljekarna007 kaže: Pogledaj post
ja mogu sama, ali za vrijeme seksa nikako! nije isti osjećaj dok se stimuliram za vrijeme seksa i sama... puno mi je klit osjetljiviji, odnosno više ga osjećam (samim time i kad sam blizu) dok to radim sama, a za vrijeme seksa ne mogu doći do tog osjećaja "sad ću"....
cure,imala sam i ja taj problem ali našla pozu gdje mogu
zajašim na dragog i ne skidam se prije vrhunca
teeeeaa is offline  
Old 11.11.2008., 13:21   #12
Quote:
teeeeaa kaže: Pogledaj post
cure,imala sam i ja taj problem ali našla pozu gdje mogu
zajašim na dragog i ne skidam se prije vrhunca
to meni uopće ne pali-tada ga najmanje osjećam i meni nije ugodno jer me noge ubijaju... Kako to uspjevate bez grča u nogama?????
ljekarna007 is offline  
Old 11.11.2008., 13:25   #13
Quote:
ljekarna007 kaže: Pogledaj post
to meni uopće ne pali-tada ga najmanje osjećam i meni nije ugodno jer me noge ubijaju... Kako to uspjevate bez grča u nogama?????
praksa,puno ljubavi i razumjevanja...
jesi pričala sa njime o tome ili te je sram pa glumiš?
jer ako možeš sama onda nađi pozu u kojoj će biti u tebi i tebe maziti po klitaču,zadovoljeni obadvoje
teeeeaa is offline  
Old 11.11.2008., 13:26   #14
Nema te koja sa mnom nije svrsila...Uspjeh 99,99%....
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Old 11.11.2008., 13:32   #15
Quote:
teeeeaa kaže: Pogledaj post
praksa,puno ljubavi i razumjevanja...
jesi pričala sa njime o tome ili te je sram pa glumiš?
jer ako možeš sama onda nađi pozu u kojoj će biti u tebi i tebe maziti po klitaču,zadovoljeni obadvoje
ma da-imamo potpuno iskrenu vezu, bez ikakvih laži i glumatanja; dakle, nikad mu nisam glumila orgazam.
daj mi samo reci, dok je on u tebi i mazi te po klitu jer i dalje ide unutra-van ili ga samo drži unutra? jer čini mi se da mu je malo nezgodno i jedno i drugo u isto vrijeme, naročito kad jednim ide unutra-van, a rukom kruži... ??
i, da, meni dosta treba, tako da njega počne boliti ruka....
vidim da imaš više iskustva, pa molim te daj sve savjete koje znaš! bit ću ti zahvalna!
ljekarna007 is offline  
Old 11.11.2008., 13:34   #16
Quote:
ljekarna007 kaže: Pogledaj post
ma da-imamo potpuno iskrenu vezu, bez ikakvih laži i glumatanja; dakle, nikad mu nisam glumila orgazam.
daj mi samo reci, dok je on u tebi i mazi te po klitu jer i dalje ide unutra-van ili ga samo drži unutra? jer čini mi se da mu je malo nezgodno i jedno i drugo u isto vrijeme, naročito kad jednim ide unutra-van, a rukom kruži... ??
i, da, meni dosta treba, tako da njega počne boliti ruka....
vidim da imaš više iskustva, pa molim te daj sve savjete koje znaš! bit ću ti zahvalna!
probaj leći na bok,neka ti uđe odostraga,znači i on je na boku,desna ruka mu je slobodna,neka ti stimulira klitoris,uspjeh zajamčen
teeeeaa is offline  
Old 11.11.2008., 13:37   #17
Quote:
teeeeaa kaže: Pogledaj post
probaj leći na bok,neka ti uđe odostraga,znači i on je na boku,desna ruka mu je slobodna,neka ti stimulira klitoris,uspjeh zajamčen
a nisi mi još rekla, kako uspjevaš jahati dragog, a da ti se noge ne zgrče? i kako ga točno jašeš(ako smijem znati)??
ljekarna007 is offline  
Old 11.11.2008., 13:49   #18
Quote:
ljekarna007 kaže: Pogledaj post
a nisi mi još rekla, kako uspjevaš jahati dragog, a da ti se noge ne zgrče? i kako ga točno jašeš(ako smijem znati)??
kaj ti jos nisi jahala...
__________________
eurosmijeh
€uro is offline  
Old 11.11.2008., 13:52   #19
Quote:
€uro kaže: Pogledaj post
kaj ti jos nisi jahala...
jel joj ti za euro možeš objasnit?
teeeeaa is offline  
Old 11.11.2008., 13:52   #20
Quote:
€uro kaže: Pogledaj post
kaj ti jos nisi jahala...
pa šta nisi shvatio? jahala jesam, no to mi je najmanje drago jer mi se zgrče noge.... možda zvučim lijena, ali najviše volim kad on radi....
ljekarna007 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger