Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2011., 01:10   #281
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
nastavak price , jucer idem u auto po neke mandarine nebitno, otkljucam vrata, nekak cudan zvuk ? pogledam, ne radi centralno, samo su se jedna vrata otvorila.Odmah sam dobro sumnjao kaj je .. ne radi svjetlo u kabini, radio, nista.Probo na kablove,jedva negdje potiho da cujes da vergla,al ono stvarno jedva da cujes.
I sad nemogu nis do ponedjeljka, a i onda jebi prek pol grada do žitnjaka, bas me zanima kaj ce deda sad reci.
Vec trazim sluzbu reklamacija njihovu, naravno stranica im je na razinama na kojim su ocigledno i akumulatori.
JA fakin nemogu vjerovat da oni te akumulatore izvoze u Rusiju, neznam ko je tu ludi, oni ili Rusi koji to kupuju.
Ljudi, a da čovjek možda nema problem sa alternatorom/reglerom/diodama/štajaznam ili neko trošilo stalno vuče struju. Alarm/centralno oče povući struje kad mu ode interni backup akumulator
imandaric is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 08:55   #282
Ajde jedno brzinsko,

koliko automobil smije vuči struje u Amperima kad miruje?

Imam običan CD MP3 radio...Ajde napišite, jel to 0,0X, 0,X itd itd...

I koliko mora biti napon na akumulatoru da se vidi jel alternator ispravno puni?
__________________
"Čovjek se zaljubi gledajući ženu, a žena se najčešće zaljubi slušajući čovjeka."
CottonEyeJoe is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 09:57   #283
od cca 14v do cca 14,5
simke16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 10:31   #284
Quote:
CottonEyeJoe kaže: Pogledaj post
Ajde jedno brzinsko,

koliko automobil smije vuči struje u Amperima kad miruje?

Imam običan CD MP3 radio...Ajde napišite, jel to 0,0X, 0,X itd itd...

I koliko mora biti napon na akumulatoru da se vidi jel alternator ispravno puni?
sve to ovisi o samom autu.
neki auti mogu vući 20-tak mAmpera, neki jaki opremom i alarmima i điđama mogu vući čak i pola ampera.

na leru napon na akumulatoru treba biti između 13,5 i 14,5 V što bi označavalo ispravan alternator.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2011., 22:42   #285
Nebih se složio, malo si dao previše "kredita" - princip je da se u auto ugrađuje toliki akumulator da nakon 30 dana stajanja auto može upaliti. Pa ako uzmemo da auto vuče 20 mA, puta 30 dana puta 24 sata - to izađe cca 15 Ah. Kako je akumulator 2/3 pun još u stanu pokrenut auto na normalnoj temperaturi ispada da aku mora biti 45Ah. Gornji primjer potvrđuje Punto benzinac.

Dakle ako imaš akumulator od 90 Ah onda potrošači mogu vući i 50 mA. Više od toga teško.

Da nešto "cica" pola ampera već nakon 3 dana stajanja od 90 Ah akumulatora nebi puno ostalo.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 11:52   #286
nije kredit nego pametna elektronika

takvi auti, puni điđa-miđa i ostalih elektronskih napravica, imaju i prekidače koji gase pojedine sustave nakon nekog vremena baš zato da bi se izbjeglo pražnjenje akumulatora za duljih perioda stajanja.
pa ispada da nije isto mjeriti struju koju vuku sustavi u mirovanju odmah nakon gašenja motora i sat vremena nakon toga. odmah nakon gašenja mogu vući i tih pola ampera dok se svi podaci obrade, dok se spremaju podaci iz privremenih memorija, dok se dogovore za kavu kino i slično
a nakon max sat vremena to padne na prihvatljivih 20, 30 ili 50 mA.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 12:20   #287
Tu si u pravu. Ovo moje govno će recimo pustit svirat radio dok on ne zaključi da je kapacitet akumulatora toliko pao da bi moglo bit problema sa slijedećim paljenjem. Pa nazdravlje.
CDRW is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2011., 12:31   #288
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Tu si u pravu. Ovo moje govno će recimo pustit svirat radio dok on ne zaključi da je kapacitet akumulatora toliko pao da bi moglo bit problema sa slijedećim paljenjem. Pa nazdravlje.
Tako je i kod Peugeota, barem kod 307 i 206. Radio svira, i kad procjeni da bi moglo biti sranja, na ekranu upali "economy mode active" i više, dok se auto ne upali ne možeš upaliti radio, podizati ili spuštati prozore.... Vjerujem kako je to razlog relativno dugog trajanja akumulatora, u 5mj, 2012 bude 9godina. Ovu zimu će raditi još sigurno (par dana ne pali, i na -2 kresne bez muke) a i cijelo ljeto. No budemo vidjeli. Da napomenem samo, Fiamm, 390A. Moram li napomenuti kako je prije cca 1mj prvi puta skinut, da ošarafim čepove i provjerim stanje tekućine. Čelije prekrivene sa 1mm tekućine (osim dvije), a do graničnika kojeg ima, u svakoj čeliji (osim dvije u kojima je tekućina bila malo ispod visine čelija) falilo je barem 1cm tekućine. Vračen je nazad, i pali ko mina.
Josip09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 13:02   #289
citam topic i na kraju sam u nedoumici

daklem imam megana 1.9 dti i trebam mjenjati akumulator

jel ovaj beren 80Ah, 640 A dobar?

jer iz postova nisam skuzio dal preporucujete tu marku ili ne
Padrone is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 13:15   #290
Preporučuju, a 80Ah je baš junačka cifra za 1.9tdi

Mislim da ti može i broj manji acu(65/70Ah), ali jače je uvijek bolje!
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 16:13   #291
Čemu služi ova cjevčica na slici?

Divus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 16:29   #292
kad se akumulator puni, svaraju se pare u njemu a ta cjevčica odvodi te pare van.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 19:54   #293
Hvala, usput sam sazna od prodavača da se takvi akumulatori više i ne proizvode, a i meni je prvi put da vidim takvo nešto.


Sada me zanima da li je ovo dobar izbor za Mercedes E220 CDI iz 2001.:

EXIDE Premium EA770 ---> http://www.molydon.hr/proizvodi-info...PREMIUM%2077Ah

Sadašnji je akumulator 72Ah, 680A, a ovaj Exide 77Ah, 760A, šta reći - brojke koje obećavaju, 3 godine garancije, cijena 750 kuna za keš.


Da ili ne?
Divus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 20:23   #294
po podacima, akumulator je OK.
za novce se moraš sam odlučiti. meni je to skupo kad znam da mogu uzeti 74 Ah za 530 kn (ima i u splitu) i dvije godine garancije.
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 20:49   #295
Koji je taj za 530 kn i di ga ima, slobodno napiši, otvoren sam za sve opcije, iako mislim da me Exide ne bi razočara, sudeći po svemu dosad pročitanom...
Divus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2011., 20:59   #296
vjerujem da te nebi razočaral, ali pričamo o 30% jeftinijem akumulatoru.
znam da postoje razlike, ali ne vjerujem da je ovaj 30% lošiji jer exide baš i ne spada u prvu ligu akumulatora.

http://www.beren.hr/maloprod_st.html
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 01:55   #297
Quote:
I wonder kaže: Pogledaj post
vjerujem da te nebi razočaral, ali pričamo o 30% jeftinijem akumulatoru.
znam da postoje razlike, ali ne vjerujem da je ovaj 30% lošiji jer exide baš i ne spada u prvu ligu akumulatora.

http://www.beren.hr/maloprod_st.html
jesi u ovu cijenu već uključio popust za donošenje staroga(kojeg čovjek očito ima), ili oni nemaju taj popust?

Na stranicama nita o tome ne piše, možda imaju bar neki popust, ako hebeni metro daje 25%, valjda i njima stari acu vrijedi bar 10% cijene novoga?!
__________________
"If Chuck Norris were to be reincarnated as a car, he would be the Land Rover Defender."
Volvo 850 R. Bork Bork Bork

Zadnje uređivanje Felicius : 22.11.2011. at 02:01.
Felicius is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 03:51   #298
Pozdrav.

Koji akumulator za Opel Omegu A 2.0i ??
Ksokka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 09:43   #299
Pozdrav,

imam Nissan Primeru 2.0 dizel iz 97', buduci da se ja nisam brinuo o njemu do sada, nemam pojma kad je mijenjan akumulator ali taj auto imamo cca 7god i mislim da mi nismo mijenjali - auto pali iz prve pod bilo kojim uvjetima od +40 do -20

cisto preventive radi, da li bi trebao ja sad nesto posebno tu provjeravat ili ce se problemi prezentirat sami od sebe? nebi se htio nac u situaciji da ne mogu negdje upalit auto, pretpostavljam da ce se znakovi slabljenja akumulatora vidjet na nacin da recimo nece palit iz 1. nego iz 2.?
Astral07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2011., 10:00   #300
Quote:
Felicius kaže: Pogledaj post
jesi u ovu cijenu već uključio popust za donošenje staroga(kojeg čovjek očito ima), ili oni nemaju taj popust?

Na stranicama nita o tome ne piše, možda imaju bar neki popust, ako hebeni metro daje 25%, valjda i njima stari acu vrijedi bar 10% cijene novoga?!
nisam ja ništa uračunaval. link je gore pa nek zove i pita.
Quote:
Astral07 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

imam Nissan Primeru 2.0 dizel iz 97', buduci da se ja nisam brinuo o njemu do sada, nemam pojma kad je mijenjan akumulator ali taj auto imamo cca 7god i mislim da mi nismo mijenjali - auto pali iz prve pod bilo kojim uvjetima od +40 do -20

cisto preventive radi, da li bi trebao ja sad nesto posebno tu provjeravat ili ce se problemi prezentirat sami od sebe? nebi se htio nac u situaciji da ne mogu negdje upalit auto, pretpostavljam da ce se znakovi slabljenja akumulatora vidjet na nacin da recimo nece palit iz 1. nego iz 2.?
čut ćeš da anlaser sporije i lijeno okreće motor kad akumulator bude pri kraju života. nema veze iz kojeg puta pali.
normalno je da sporije okreće ako je auto stajao vani cijelu noć i ujutro bude minus 5. ali ako okrene pet puta i dalje nema više struje, onda ćeš znat
I wonder is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:43.