Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.07.2014., 13:41   #1
Navijačka scena MLS-a

Vidim na ovom podforumu nema tema o navijačima američkih i kanadskih klubova, točnije MLS-a.

Pa rekoh da je pokrenem? Čije navijače tamo najviše cjenite i koje smatrate najvatrenijim? Da li su Amerikanci na najbolji način prihvatili Ultras scenu ili su je nadmašili?

Meni najdraži su navijači New York Red Bullsa tj. Metrostarsa.

Popularni i vatreni Empireovci, njihovi tradicionalni navijači koji postoje skoro 20 godina (otkad je klub osnovan) su sila. Službeno ime im je Empire Supporters Club. Svoje Red Bullse od milja zovu Metros, po originalnom nazivu kluba.

Ljudi imaju dušu i podsjećaju me na navijače dortmundske Borussije.

https://www.youtube.com/watch?v=yOgIcmOOvGM
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 14:00   #2
 
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 14:02   #3
Mentalita Ultras
https://www.youtube.com/watch?v=GG-jMjvnua8
fliper11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:02   #4
Daj,bolje nemoj pokretati ovu temu...
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:32   #5
Quote:
fliper11 kaže: Pogledaj post
majko mila moja.
__________________
Blago gladnima i žednima pravednosti:
oni će se nasititi!
(Mt 5,6)
znanje1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 15:51   #6
Fight & win!
st.kilda is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 16:01   #7
A zasto neko ocekuje da bi Amerikanci trebali navijat kao europski ultrasi ili ih ismijavat ako imaju drugaciji stil?
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 16:47   #8
Kako se zovu navijači LA Galaxyja? Imaju najljepše žene na svijetu.
SilvioFCB is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 18:29   #9
Imaju par supporter clubs

http://www.lagalaxy.com/fans/supporters

Inace nogomet u SAD raste malo pomalo. Procitah nedavno da je soccer posli football-a najpopularniji sport u US medju djecom.
__________________
Meni niko ukrest ne more ovu moju škatulu za sne
jacko89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 19:14   #10
https://www.youtube.com/watch?v=NRSEyLqOpZw
dobar djir dimne koreografije
Fenjeraš is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 19:53   #11
@Fenjeraš, ovo zaista moćno izgleda.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 13:21   #12
Motorke na stadionu.

FIGHT AND WIN!!
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 23:34   #13
Gori sve...I BELIEVE THAT WE WILL WIN!!
Dalmatinac12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 01:31   #14
i naša lošija izdanja mogu bit instrukcije za njihova navijanja... učite ameri od nekad (po)najboljih u europi!!
https://www.youtube.com/watch?v=B2mfFUnKsiM
__________________
Neka živi Dinamo i majka hrvatska!

Sjever pjeva gradu najljepšu baladu!
ss86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 01:38   #15
Quote:
pončo1986 kaže: Pogledaj post
Motorke na stadionu.
Motorke su zaštitni znak Portland Timbersa... kad se zabije gol, maskota reže komad debla (timber) i daje ga igraču poslije tekme kao nagradu. Fora.

Atmosfera u Portlandu je najbolja u MLS-u, volio bih otići tamo na tekmu.


Općenito, dva sasvim različita svijeta su navijači u Sjevernoj Americi i navijači kod nas, sasvim drukčije shvaćanje sporta i svega što ide uz to. Ali dobro je, barem nema oduzimanja godišnjih ulaznica jer si gledatelju iza sebe ometao pogled i nisi sjedio kao u Engleskoj.
mitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 01:43   #16
Mozemo se mi njima smijati ali za 10tak godina ce biti jedna od top liga. popularnost fudbala (sokera) raste nevjerovatno brzo a sve vise stanovnika su ustvari doseljenici , prije svega iz Meksika i Juzne Amerike.

Pratio sam dio prosle sezone i pratim cijelu ovo, istina preko TV-a jer grad u kojem zivim (a i cijela drzava) nema svoj klub. Kako stvari stoje, mozda ga i dobijemo do 2017, vidjet cemo.

Ono sto vidim preko TV-a mi se svidja. Stadioni izgledaju sasvim ok, navijaca bude u velikom broju i navija se kako se zna i moze. Daleko je od savrsenog, ali se vidi da postoji publika i postoji strast, potrebno je vrijeme da se sve to uklopi kako treba.

Ja sam licno simpatizer Colorado Rapidsa i New England Revolution-a, mada su mi skoro sve ekipe simpaticne jer se jos uvijek upoznajem sa ligom i igracima. Jedino ne volim LA Galaxy i New York Red Bulls mi nije bas simpatican, ali to je povezano sa cinjenicom da ne volim ogromne ''trendi'' gradove, koji misle da su centar svijeta a da je sve okolo njih selo.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 01:52   #17
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Motorke su zaštitni znak Portland Timbersa... kad se zabije gol, maskota reže komad debla (timber) i daje ga igraču poslije tekme kao nagradu. Fora.

Atmosfera u Portlandu je najbolja u MLS-u, volio bih otići tamo na tekmu.


Općenito, dva sasvim različita svijeta su navijači u Sjevernoj Americi i navijači kod nas, sasvim drukčije shvaćanje sporta i svega što ide uz to. Ali dobro je, barem nema oduzimanja godišnjih ulaznica jer si gledatelju iza sebe ometao pogled i nisi sjedio kao u Engleskoj.
E da, to si dobro rekao za Portland, kod njih bas bude lijepa atmosfera, tj sve izgleda simpaticno i lijepo i volio bih tamo provoditi vikenede gledjuci domace utakmice. Cini mi se da je i u Seattlu lijepo sto se toga tice. Zbog toga u zadnje vrijeme i gledam taj dio kao mogucu opciju da se preselim, za sada me jedino od toga odgovara vrijeme, tj previse kise za moj ukus.

Izvjesno je i da ce se pojaviti neki novi klubovi u MLSu, New York City kao drugi klub iz tog grada, zatim Orlando City, i kasnije vjerovatno jedan klub iz Miami-a, i mozda iz Vegasa, koji konkurisu zajedno sa San Antoniom i cini mi se Mineapolisom, nisam siguran.

Ono sto mi se ne svidja su nazivi klubova, koji sve vise teze da budu poput onih iz Premiershipa, a to mi je nekako ''vjestacki'' . Zelio bih da zadrze nazive poput onih u drugim sportovima, a ne da svi budu sa dodatkom City i slicno.

Sto se tice Engleza, najdraza mi je njihova liga naravno, ali pocinjem njihove navijace smatrati precjenjenima, kao i navijanje. Izgleda da im se sve svodi da dodju i natrpaju sto vise hrane u sebe i navijaju onako kao u pozoristu, a neka prava strast kao da je izostala. Navijanje se vise svodi na neku tradiciju, navijas jer ''moras'' a ne jer mozda stvarno zelis. U Bunesligi su mi mnogo bolji navijaci, tj najbolji od svoh liga ali nekako uvijek ostanu nezapazeni.
El Mariachi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2014., 02:09   #18
polako, nisu njihovi ulicari jos saznali kakva se lova moze okrenuti na tribini...

Zadnje uređivanje amstel : 27.07.2014. at 02:24.
amstel is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 16:21   #19
kakva je ovo sprdačina plačem
ivan22222 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2014., 16:26   #20
I belive!
Bull7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:51.