Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Cure, da li i koliko cesto svrsavatae pri sexu?
Nikad nisam svrsila ni sama ni sa muskarcem 12 7.06%
Sama svrsavam, ali nikad sa muskarcem 28 16.47%
Svrsavam i sa muskarcem ali jako rijetko 32 18.82%
Svrsavam skoro uvijek 49 28.82%
MUSKO SAM i samnom sve svrsavaju 49 28.82%
Glasovatelji: 170. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2008., 16:13   #81
Quote:
Tizifona kaže: Pogledaj post
Pa eto i ja imam problem kod svršavanja, nažalost
Nisam još doživljela orgazam i ne kužim zaš...Bila sam kod ginekologice i sve je ok, očito je psiha u pitanju...
Al užasno je iritantno, mislim doživim ja neš, al to je tako beznačajno...
Već i dečku serem da mi super jer se ne isplati svaki put razočarvat ga i tjerat da misli da je loš...
Ne mogu sama, a ni s njim, kao što rekoh je to neš, al neki bljuf i to je to...
Nikad mi nije došlo da vrištim...
I još jedan dodatna stvar, skoro se uopće ne vlažim, vjerojatno i to doprinjava ne orgazmu...
Imate kakve savjete još što se tiće vlaženja i tako toga...
nemoj da ti orgazam bude glavni cilj seksa. opusti se, uživaj u njegovim dodirima, stopi se s njim pomoću svih osjetila. kad osjetiš da ti malo fali da svršiš, ne razmišlaj o tome da si blizu, samo se prepusti. to je meni pomoglo, jer sam bila nestrpljiva kad sam osjetila da sam blizu i baš zbog toga ništa.

što se vlaženja tiče, tu i ja imama problem. kod mene su problem pilule, ne znam dal i kod tebe. pomaže dulja predigra, da te on oralno obradi prije... a ako ništa ne pomaže, tu su i lubrikanti.

i za kraj, molim te, nemoj glumit orgazam. time više štetiš sebi nego njemu.
Sinderella is offline  
Old 03.12.2008., 17:43   #82
Quote:
*Dominia* kaže: Pogledaj post
vaginalni orgazam je puno rjeđi od klitorisnog-...
treba znati tehniku, i naci kome sta pase. Eto mkoja frendica 4 mjeseca nije nikako svrsavala, a moj decko je njezinom decku dao jedan savjet, i eto ona svrsi. znam da sad mislite da lazem, al je istina. A sta mu je rekao ne znam
cuttie_123 is offline  
Old 03.12.2008., 19:50   #83
Nisam baš sigurna dal bi bile pilule, al sigurno pridonose tome...Mislim znala sam se ja vlažit nakon duuuugog liza, al tog tipa više nema
A ovaj baš ne voli lizat, mislim spreman je on za mene pokušat, al kad znaš da mu to predstavlja poveći problem nije ti gušt...
Fala na savjetu, probat čemo nas dvoje skupa natjerat me na orgazam, lubrikantima i prstima i možda se filmić kakav ukljući...Jer u zadnje vrijeme mi se jednostavno prestalo dat, odustala sam od svega, al opet krećem u akciju, svršit ću kad tad
Javim kak će napredovat
Tizifona is offline  
Old 03.12.2008., 21:17   #84
sve cure koje nisu doživjele orgazam, mogu slobodno kmeni na besplatni jednodnevni tečaj, ja sam doktor
freeze is offline  
Old 06.12.2008., 09:51   #85
Quote:
Tizifona kaže: Pogledaj post
Nisam baš sigurna dal bi bile pilule, al sigurno pridonose tome...Mislim znala sam se ja vlažit nakon duuuugog liza, al tog tipa više nema
A ovaj baš ne voli lizat, mislim spreman je on za mene pokušat, al kad znaš da mu to predstavlja poveći problem nije ti gušt...
Fala na savjetu, probat čemo nas dvoje skupa natjerat me na orgazam, lubrikantima i prstima i možda se filmić kakav ukljući...Jer u zadnje vrijeme mi se jednostavno prestalo dat, odustala sam od svega, al opet krećem u akciju, svršit ću kad tad
Javim kak će napredovat
Pa probaj za početak svršit sama!
Vidi što te pali pa zadovolji micu.

Probaj osjetiti što te najviše pali.
Upoznaj sebe!Ne mogu vjerovati da ne možeš sama svršit?
fantom0101 is offline  
Old 07.12.2008., 13:44   #86
Quote:
Tizifona kaže: Pogledaj post
Pa eto i ja imam problem kod svršavanja, nažalost
Nisam još doživljela orgazam i ne kužim zaš...Bila sam kod ginekologice i sve je ok, očito je psiha u pitanju...
Al užasno je iritantno, mislim doživim ja neš, al to je tako beznačajno...
Već i dečku serem da mi super jer se ne isplati svaki put razočarvat ga i tjerat da misli da je loš...
Ne mogu sama, a ni s njim, kao što rekoh je to neš, al neki bljuf i to je to...
Nikad mi nije došlo da vrištim...
I još jedan dodatna stvar, skoro se uopće ne vlažim, vjerojatno i to doprinjava ne orgazmu...
Imate kakve savjete još što se tiće vlaženja i tako toga...
Posto do sega ne si svrsila sama a tesko se vlasnis najdobro ke bide da probas so tush so jak mlaz taka sigurno ke svrsis.Samo opustise ,bidi trpeliva i cakaj.
mac78 is offline  
Old 07.12.2008., 15:41   #87
Quote:
lelajelena kaže: Pogledaj post
Ma nisam,znam.Nekad ne osecam nista kao da se nista i ne desava.
Koja god poza meni isto.A sve sam probala.
pa da nis moždas frigidna onda ako baš ništa ne osjećaš
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 07.12.2008., 15:44   #88
nisam ni ja nikad svršila. nit sama nit sa nekim. i svaki put mi malo fali. u biti, od trena kad on uđe ja sam na iglama i "malo mi treba" ali nikad niš. pa se ne opterećujm time. meni je sex super
__________________
Athletes Row, Everyone Else Just Plays Games
Balkanka is offline  
Old 09.12.2008., 14:27   #89
pa ako nista, najlakse je svrsiti sam/a...
Osmica88 is offline  
Old 11.12.2008., 10:30   #90
meni su na ovom forumu savjetovali samo jednopusti se.upalilo je!!
sydney is offline  
Old 11.12.2008., 10:49   #91
nisam nikad svršila s muškarcem.
ni muškarac samnom

...sad sam se sitila ...je jednom...
__________________
><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸.·´¯`·...¸><((((º> ¸.·´¯`·
stidljiva ljubičica is offline  
Old 11.12.2008., 11:43   #92
Quote:
lelajelena kaže: Pogledaj post
Imam 25 god,imam sex od 18 ali nikada nisam dozivela orgazam.To mi vec predstavlja problem.Malo me blam da pricam sa ginekologom pa ako neko ima kakav savet...U cemu moze biti problem?Nemoguce da nema nista sto mene moze napaliti.Problem je u meni ali sta??Postoje li kakvi lekovi za to??
popij dva lekadola, tri aspirina i cetiri kafetina pa ces uspjeti

Zadnje uređivanje trendseterica : 11.12.2008. at 11:59.
trendseterica is offline  
Received Infraction
Old 11.12.2008., 15:19   #93
Quote:
trendseterica kaže: Pogledaj post
popij dva lekadola, tri aspirina i cetiri kafetina pa ces uspjeti

odmorit će se i tijelo i duša
Osmica88 is offline  
Old 15.01.2009., 19:16   #94
ma bilo je problema na pocetku...zajebano...pokusavali pokusavali i nista...
trenja bude...taman da cu svrsit,osjetim..i nista...za poludit...pokusavam ja sa svojom rukom...al nekako me zaboli pa izgubim volju...al oralno uvik svrsavam bez problema,piso mu je super al meni jednostavno triba jos nesto :-(
dalmatinka007 is offline  
Old 15.01.2009., 19:19   #95
to je mozda zato sta si stidljiva ljubicica...triba znat bit divlja ljubicica...kakav stid...
dalmatinka007 is offline  
Old 20.01.2009., 22:19   #96
Thumbs up

Quote:
rodryguez kaže: Pogledaj post
jebes orgazam..on je i onako za muskarce
hahaha!Pa da,pitam i ja gluposti!!
lelajelena is offline  
Old 21.01.2009., 15:04   #97
Quote:
Balkanka kaže: Pogledaj post
nisam ni ja nikad svršila. nit sama nit sa nekim. i svaki put mi malo fali. u biti, od trena kad on uđe ja sam na iglama i "malo mi treba" ali nikad niš. pa se ne opterećujm time. meni je sex super
slično kod mene, al ja sam s dečkom svršila par puta u godinu i nešto dana sexanja, uglavnom su to neki blagi orgazmići, jednom je bio pravi, baš jaki, onda sam plakala i smijala se i totalno zakon neka kombinacija emocija

al ne znam kako?
on je super, i više njemu smeta moje nesvršavanje nego meni, a nekako kad se trudi onda meni još teže jer ga ne želim razočarat
i onda ne mogu nikako, kad se ne trudi onda imam bolje šanse al me uglavnom on pretekne ili pomislim sad ću pa ništa ili budem blizu, bliiizu, piški mi se, pa niš

a sama, nema te šanse, i to mi zapravo najteže pada, sex je super i kad ne svršim, al mrzim kad sam sama, napaljena jako, jako, diram se, sve mokro, ljepo mi je al ne ide, osjećam se glupo i ne mogu se opustit i ne znam točno ni gdje da se diram i kako, nije to baš jednostavno, al grozan je osjećaj poslje, neka živčanost, nervoza, nezavršenost, pa sam već i odustala od diraja same sebe

znam da je to psihički, jednom kad sam imala 4-5 godina pa sam se dirala baka me vidila i dobila sam batina ko nikad, od tad pa do srednje škole skoro da i nisam dirala p

razmišljam o kupnji vibratora
pročitala sam cjelu temu kako žene masturbiraju al nije mi baš puno pomogla

jebiga
mishamu is offline  
Old 21.01.2009., 20:08   #98
Quote:
mishamu kaže: Pogledaj post
mi se, pa niš

znam da je to psihički, jednom kad sam imala 4-5 godina pa sam se dirala baka me vidila i dobila sam batina ko nikad, od tad pa do srednje škole skoro da i nisam dirala p

jebiga
o, bemu baku
ovo bi moralo bit uzročno-posljedična veza.
__________________
ma, koga briga...
novipočetak is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:13.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger