Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2009., 00:48   #261
Evo i obečanih slika

Pogled na bebače


Slikano sa pomočnog ležaja

__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 01:00   #262
Quote:
mala-trogir kaže: Pogledaj post
ja mogu reći da nemam nikakvih pritužbi na rodilište..nije uopće tako strašno ka šta pričaju..i čisti se wc i sobe.to se može jedino reć da su neke žene šporke i ništa drugo.i sestre su ljubazne toliko da me sve to skupa jako iznenadilo..jer kad sam slušala priče to su izgledali pravi horori.. a uopće nije tako. svake pohvale
Potpuno se slažem s tobom i možda je bolje da curama prićamo ružne stvari i kad dođu tamo vidjet čedu da se to ništa nevidi i ovaj zid da vas uopče nije briga (ja sam ga tek primjetila 6 dan) samo gledate di vam je beba šta radi jeli plače...
Ja sam se naslušala horora I horora a tamo mi je bilo super (osim hrane) i šta se mene tiče ja bi ponovno ponovila sve i porod i osoblje (koje je bilo ljubazno) jer tamo doživite nešto posebno (ja neznam jeli su me hormoni prali) ali roditi i upoznavati se sa svojom bebom prvih par dana je NALJEPŠI DOŽIVLJAJ koji čete doživljti...
A ovaj zid vam neče to umanjiti....
__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 01:36   #263
Evo vam i jedan video snimljen iz kreveta svako jutro vam dolazi pedijatrica i pregledava bebu(važe,pluča, prati žuticu,sluh...)

http://www.youtube.com/watch?v=zSqI21W2FL4
__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 12:29   #264
Quote:
Girasole kaže: Pogledaj post
Meni ti je on vodija prvu trudnoću i o njemu mogu reći sve najbolje
Na porodu mi nije bija jer je meni pukla plodna voda u 35. tjednu i to taman kad je on bija na službenom putu tako da sam porod odradila bez njega.
Kad se vratija u ST doša me povirit na odjel, na neonatologiji pita za maloga i odmah mi prinija šta su oni rekli
Ma budi bez brige, čim te on sam naručuje u svoju smjenu znači da će ti poklonit i pažnju i VIP tretman
..hvala girasol... sad si me malo sa ovim puknucem vode strefila bila san na pregledu prije tri dana...pa mi je receno da moram mirovat... da sto manje stojim i sidin... jer da mi je dite nisko...pritisce cerviks..ali nisam otvorena.. pa me malo to... mislim..nisam ocekivala... do 34.tjedna sam djipala okolo... kupala se...gustala..idealna trudnoca... pa sad moram mirovat...pa san malo prepadnuta... neznam sta je malo,a sta puno kad trebam nesto napravit..koliko sidit..koliko ne...tako da vecinom lezim..nisam nigdi bila ova tri dana... i samo mislim kako imam masu toga za obavit i da san tribala sve to prije...a ne cekat zadnji misec... ugl. ja se nadam da ce sve bit ok... i nadam se da cu imat denija kad bude gusto to me nekako tjesi... eto.. iden opet lec... i bit pametna... [/B]
angelossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 14:05   #265
Ajme mazuljkić sad sam imala pravi flashback gledajući ove tvoje slike i filmić
Jebote ko da sam jučer bila tamo, a evo se već spremam ponovo

angelossi ma nemaš straha, meni je trudnoća bila sasvim uredna i nisam morala mirovat pa eto moj macan ljubi ga majka divljega odlučija da je njemu dosta i da hoće van.
Je da nam je zato početak bija malo teži, ali jako brzo je on dostiga svoje vršnjake i sad je ko da mu je motor u guzici, a kad kažem da ima 16 mjeseci svi komentiraju da su mislili da ima više
Čim ti ležiš i miruješ bit će to sve OK
Nisam ni ja ništa obavila šta sam trebala zadnjih misec dana nego iz bolnice ko general priko mobitela davala upute mužu i materi šta još sve treba
Lezi, mazi trbuh i odmaraj još ovih misec dana, jer viruj mi kasnije nećeš nikako
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2009., 17:33   #266
mazuljkić, kad san vidila slike sitila san se kako je jedna sestra za bebe (sta se ocito ne voli slikavat) pritila priko tog stakla na zenu do mene koja je slikavala
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2009., 18:07   #267
Quote:
mazuljkić kaže: Pogledaj post
Potpuno se slažem s tobom i možda je bolje da curama prićamo ružne stvari i kad dođu tamo vidjet čedu da se to ništa nevidi i ovaj zid da vas uopče nije briga (ja sam ga tek primjetila 6 dan) samo gledate di vam je beba šta radi jeli plače...
Ja sam se naslušala horora I horora a tamo mi je bilo super (osim hrane) i šta se mene tiče ja bi ponovno ponovila sve i porod i osoblje (koje je bilo ljubazno) jer tamo doživite nešto posebno (ja neznam jeli su me hormoni prali) ali roditi i upoznavati se sa svojom bebom prvih par dana je NALJEPŠI DOŽIVLJAJ koji čete doživljti...
A ovaj zid vam neče to umanjiti....
ma ja san stvarno bila iznenađena.i to ugodno..samo u mojoj sobi nije bija ovakvi zid, bilo je sve uredno..u kojoj si ti sobi bila, ja 23. i opet bi sve ponovila al ne tako brzo.
__________________
...Sreća je tamo gdje si ti...
stiže bebica 40+
stigla mala Petra 9.8 (mamina princeza)
mala-trogir is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 14:43   #268
Quote:
mala-trogir kaže: Pogledaj post
ma ja san stvarno bila iznenađena.i to ugodno..samo u mojoj sobi nije bija ovakvi zid, bilo je sve uredno..u kojoj si ti sobi bila, ja 23. i opet bi sve ponovila al ne tako brzo.
Ja sam ti bila babinje 2 soba broj 35.
Ja sam isto rekla da bi ponovila i to sam počela govorit 17 dan kad mi je zadnji punat ispao i jedva čekam ponovno ali neka prođe koja godina
__________________
M.2009 ....Stiže princeza 2015..
http://tickers.TickerFactory.com/ezt.../a6c2/preg.png
mazuljkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2009., 18:59   #269
Ja isto jedva cekam opet...al to ce morat pricekat
ja sam bila u sobi br 48..
danas sam bila u ginekologa na pregledu,jer je proslo 6 tjedana od poroda i kaze on meni da mi je rez dosta velik i da su me grozno sasili....da nije ni cudo sta me toliko bolilo...valjda je i previse stega punte pa je ulaz u rodnicu malo otvoren i cijelo vrime mi curi bijelo pranje pa sad moram stalno vjezbat i stezat te misice,valjda da se to malo rastegne...
eto do sad nisam imala zamjerke...sve je super proslo,eto osim ovoga...
pipi3108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 12:00   #270
Ko je vas siva...mene neki mladi,visoki,celavi s ocalima....koji ocito nije vjest u sivanju
pipi3108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 13:12   #271
Ja hvala Bogu nisam šivana! I mislim da je stvarno grozno to što nemaju nikakvoga obzira prema ženama pa ih razrežu ko kakvi mesari. Pipi, mislim da je taj koji je tebe šivao dr.Leovac, on je specijalizant, svi se oni pomalo uče na nama. Ne znam kakav je on, ali sam za jednoga drugoga čula da te taj zašije tako jako da imaš osjećaj da će ti sve popucati.
mirandolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2009., 15:32   #272
Quote:
pipi3108 kaže: Pogledaj post
Ko je vas siva...mene neki mladi,visoki,celavi s ocalima....koji ocito nije vjest u sivanju
haha.. taj je vješt u pucanju plodne vode kad me došao pregledat prvo se začudio da još nisam rodila, , pa sam ga molila da me netko drugi pregleda jer on ima tvrde prste. Nasmijao se, uzeo kuku neku i probio mi vodu, rekao da šiknu drip i otišao nasmješen Mršić se zove čini mi se, ima oko 40god. I ja san mislila da je mlad.
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:05   #273
Quote:
pipi3108 kaže: Pogledaj post
Ko je vas siva...mene neki mladi,visoki,celavi s ocalima....koji ocito nije vjest u sivanju
ajme neznan ime neki mlađi crni onako simpa dokt. malo san mu vikala i grčila se dok me šiva i nakraju mu rekla skužajte doktore kad boli, a on ma nema problema..pitala san ga koliko iman punti, i nije tija reć.kaže nisan brojio. jeba ga pas. onda mi oatronažna rekla da iman 5
__________________
...Sreća je tamo gdje si ti...
stiže bebica 40+
stigla mala Petra 9.8 (mamina princeza)
mala-trogir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 14:08   #274
Quote:
mazuljkić kaže: Pogledaj post
uuuuu, ja još nisam bila a prošlo je 3 mjeseca otkada sam rodila idem u ponedljeljak evo taman druge stvari prolaze,(a što češu punti dok imam stvari )
Samo ti vježbaj to je dobro za keksanje
kako još nisi išla,pa tribala si nakon 6 tjedana..mene toga pregleda malo strah, al ako san rodila valjda ću i to izdržat. al ne dojiš kad već imaš stvari? ja mislin da ću se prije keksat pa onda na pregled da se mašina malo razradi.
__________________
...Sreća je tamo gdje si ti...
stiže bebica 40+
stigla mala Petra 9.8 (mamina princeza)
mala-trogir is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 15:39   #275
Quote:
mala-trogir kaže: Pogledaj post
kako još nisi išla,pa tribala si nakon 6 tjedana..mene toga pregleda malo strah, al ako san rodila valjda ću i to izdržat. al ne dojiš kad već imaš stvari? ja mislin da ću se prije keksat pa onda na pregled da se mašina malo razradi.
ja dojim i dobila san stvari nakon 2ipo miseca. a u ginica san morala 10ak dana iza poroda jer mi je ostalo nesto u maternici pa tako tri puta zaredom, horor, nisam htjela uopce sjest na stolicu kod njega..a kad je sastavio i uzeo one instrumente, ja sašivena- još punti bole a on s tim užas.
__________________
Mother of 3
Cro_Heidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 16:42   #276
Quote:
pipi3108 kaže: Pogledaj post
Ko je vas siva...mene neki mladi,visoki,celavi s ocalima....koji ocito nije vjest u sivanju
koliko mlad?? ..hm-..mislim da je po opisu moj doktor... okrugle cvike?? simpatican?? a je..nema ko drugi bit...
angelossi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 16:50   #277
Quote:
angelossi kaže: Pogledaj post
koliko mlad?? ..hm-..mislim da je po opisu moj doktor... okrugle cvike?? simpatican?? a je..nema ko drugi bit...
je je to je taj,mislim da nema dvojica sa okruglim ocalama
pi... mu materina,sjeba mi je gospođu....
pipi3108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 18:03   #278
Quote:
angelossi kaže: Pogledaj post
koliko mlad?? ..hm-..mislim da je po opisu moj doktor... okrugle cvike?? simpatican?? a je..nema ko drugi bit...
angelossi, ti si zadovoljna sa dr. denijem? mene danas moj gin posla kod njega za mišljenje jer ne zna šta mi je, grlić maternice pun bijelih čvorića/ćirića koji krvare ali ne stalno, ja mislila ispa sluzni čep

u utorak idem kod njega u bolnicu
__________________
20.09.2009. stigla Lucija
wandast is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 18:30   #279
Quote:
wandast kaže: Pogledaj post
angelossi, ti si zadovoljna sa dr. denijem? mene danas moj gin posla kod njega za mišljenje jer ne zna šta mi je, grlić maternice pun bijelih čvorića/ćirića koji krvare ali ne stalno, ja mislila ispa sluzni čep

u utorak idem kod njega u bolnicu
Ja nisam zadovoljna...grozno me sasia i stega je previse savove tako da mi je iskrivia ulaz u rodnicu i sad mi stalno curi iz nje iscjedak i moram radit neke vjezbe stezanja...
je simpatican....bia je super dok me sia,al ocito je mlad i neiskusan!
pipi3108 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.08.2009., 19:28   #280
Mene je šivala specijalizantica ne znam kako se zove, ali svaka joj čast
Mlada, plava kosa do ramena i isto nosi cvike.
Punata je bilo dosta, ja sam počela sama brojit dok me šivala pa sam prestala na 12, a ne znam koliko je bilo još
Nasmijavala me, pričala samnom kao sa prijateljicom, radila polako i strpljivo.
Punti pomalo počeli otpadat već nakon tjedan dana, a situacija sada cakum-pakum
Dabogda naletila na nju i drugi put kad budem tamo
Girasole is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:27.