Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji solarij preferirate
stojeći 67 49.26%
ležeći 69 50.74%
Glasovatelji: 136. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2004., 22:11   #61
Znam taj sprej, ne volim tu firmu i ja se osobno s tim ne bi sprejala...
 
Old 29.03.2004., 22:15   #62
pa moje sve hulahopke su bez sava na prstima!??ima na biranje-sa savom,bez,sa tamnim savom...kaj su kod tebe sve sa savovima???????
AFRODITA69 is offline  
Old 29.03.2004., 22:16   #63
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa moje sve hulahopke su bez sava na prstima!??ima na biranje-sa savom,bez,sa tamnim savom...kaj su kod tebe sve sa savovima???????
ma oni su to tak reklamirali, izgleda kao najlonka a nema šav.
pink_cat is offline  
Old 29.03.2004., 22:20   #64
ne volim ni ja tu firmu,ali ajde nekad nekaj za nokte kupim od njih,kao recimo ridge filler...
inace ovo e ne svjetluca.posprejas i onda ti bude kao puder po nogama,onda to onak-zblendas-i izgleda kao da imas osuncane noge...bez svjetlucanja,bez ikkvih pizdarijica...cisto dobro zgleda za kak velim prvu silu!kosta oko 10$,danas je bilo sa cvs kuponom za 6!
a ima takvo i za facu...da ti ten bude onak ljepi bez sristica,sranja kojekakvih...nego gladak...al nisam to nikad probala jer mi je ten dosta dobar i ovak.
AFRODITA69 is offline  
Old 29.03.2004., 22:48   #65
nisam vidla da ima u hr za kupit. a inace...od ovih krema za samtamnjenje razocaro me delial i dior.
super je lancome. nivea face mi ostavila fleke po faci. 3 dana sam ko musava hodala gradom. sad jos nisam krenula al budem. moram se ispilingirat, izdepilirat, nahidratizirat kozu i onda...
debelakrava is offline  
Old 29.03.2004., 23:04   #66
meni je Lancome grozan,neprirodna boja,narandjasta-oker...
Samantha is offline  
Old 29.03.2004., 23:06   #67
rak koze

Naime, ono sto ja znam o tome... Od solarija i suncanja mogu natati promjene na koze. Te su promjene posljedica krivog spajanja nukleinskih baza u povrsinskim stanicama koze . Naravno, tijelo ima neke mehanizme protiv takvog krivog spajanja baza. No ti se mehanizmi aktiviraju samo na svjetlu. Zato cure, kad dodete doma sa solarija, malo prosecite bez odjece po stanu...

Mislim da ce decki-muzevi inzistirati na cescem odlasku u solarij!


Pozdrav!
__________________
Postujte bakterije - to je jedina kultura koju vecina ljudi ima u sebi.
Sanja :o) is offline  
Old 29.03.2004., 23:09   #68
meni ispadne ziva bronca...to ovisi o pigmentu isto.
AFRODITA69 is offline  
Old 30.03.2004., 09:07   #69
Quote:
AFRODITA69 kaže:
pa moje sve hulahopke su bez sava na prstima!??ima na biranje-sa savom,bez,sa tamnim savom...kaj su kod tebe sve sa savovima???????
Kaj ti nosish hulahopke

Razocharana sam...a skoro pa si mi postala idol....
magic is offline  
Old 30.03.2004., 09:22   #70
sprej za samotamnjenje...
what's next afrodita?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 30.03.2004., 09:31   #71
letlampa
magic is offline  
Old 30.03.2004., 09:45   #72
A zašto bi ja htjela da mi izgleda KAO da imam hulahopke???
AKo je hladno,onda ću ih i obuć,a ako nije onda ne želim ni da se vide ni da ih imam!!!

A što se tiče samotamnjenja,meni je to bezveze.

Svaka druga šeta gradom zagorena.
Lorelai is offline  
Old 30.03.2004., 10:03   #73
a ja sam mislila da provodim torturu nad svojim tijelom zbog ljepote

ne znam što bi mi se moralo u mozgu dogoditi da pored sve njege koju si priuštim i svakodnevnog make-upa još kupujem i stavljam te kreme za samotamnjenje i sl. gluparije. jel' vi ženske išta u životu još radite, ono jel vas išta zanima još osim uljepšavanja?

šalim se, nemojte me krivo shvatiti. zapravo vam se divim na silnoj volji i trudu
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Old 30.03.2004., 10:05   #74
jao hvala Lorelai.... napokon!!!! mislim o ukusima se ne raspravlja, al kad vidim sve one zagorene zene po ulici u VELJACI(?????) nazbukane sa jos pola kile pudera na faci.......zar netko stvarno misli da je to lijepo????? neka im netko kaze!! smilujmo im se! pa jebote za godinu,dvije ce im koza samo otpast!
__________________
George!!! Oh my God, what are you doing?! I leave you alone for five minutes and you're playing with yourself!!!
Porkbutts'n'tatters is offline  
Old 30.03.2004., 12:23   #75
Vidjeh neki dan na sekundu prelijep lik Josipe Pavičić u onoj groznoj roza haljini (ma, pogled mi je privukao onaj facer u šarenoj obleki s kojim je spikala), pa sam odmah primijetila njene gole noge, izgledale su ružno jer su bile posve bijele, sjajne, svako zimsko nesavršenstvo se vidjelo na njima.
Mislim da bi u takvim prilikama, dakle 'estradne' osobe, trebale posegnuti za jednim od preparata nad kojim se gnušate.
Ne vidim u tome ništa loše, ionako pred kamerama i najćelaviji političari moraju imati šminku (zbog reflektora i refleksije svjetla, jerbo bi taj sjaj privukao na kameru previše vizualne energije.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Old 30.03.2004., 12:29   #76
Pa ne gnushaju se takvih proizvoda...koliko chitam, jako veliki broj forumashica koristi proizvode za samotamnjenje.

Ovdje je naglasak bio shto to sredstvo koje spominje afrodita stvara na nogama dojam charapa.
magic is offline  
Old 30.03.2004., 12:36   #77
i + ako smijem dodati, naglasak bi bio na samotamnjenje (afrodita op.a.)
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Old 30.03.2004., 12:37   #78


to mi se vishe ne da ni kometirati...mislila sam da su to SVI razumjeli
magic is offline  
Old 30.03.2004., 17:04   #79
ti produkti za samotamnjenje su meni smece...kako rekoh u sred decembra ili januara-ovde u ny ako imam dekolte onda stavim...ili pomjesam u kremu za ruke...u cali mi to nije trebalo jer sam vec u martu bila crna...inace cjela da se mazem u to narandasto smece-ne dolazi u obzir...ima par doduse koji daju broncanu boju ali za cjelu mene-ne hvala.radije pricekam aprilcek...pa se sjednem pred kucu...
nego magic-hulahopke su ti sve kaj je kao najlonka...naravno da ne nosim one do gore do cicih...boze me sacuvaj...a i ovako ih rjetko stavim...bas ono kad je zima...inace imam gole noge.
AFRODITA69 is offline  
Old 30.03.2004., 17:06   #80
ma nije dojam carapa..nego je boja nanesena ravnomjerno kao carapa...neznam..kupite pa probajte...
AFRODITA69 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:34.