Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2014., 20:24   #1161
ja bi, al mujo se nećka...

bok, cure!
baš mi je , ali jedan od mojih simptoma trudnoće su smrdljivi pazusi. nema veze koliko se perem, koliko brijem, koliko stavim dezića, čista odjeća i sve, jako se malo i znojim, al čim dva puta mahnem rukom, smrdim ko stari pijanac u tramvaju... a mm
njegova je logika da se priroda pobrinula za to da mirisom tjeram muške jer nije sigurno za bebu. a nije ni sasvim ludo!
sad sam 6+0, imali smo i spontani u proljeće ove godine, sa 8+4, pa nas je malo i strah, al kad zasvrbi...
što mislite vi, mlade i stare iskusnjare jel bi na ovakvu situaciju jedan sex, onak, oprezan i poskrivećki, bio opasan ili da slušam majku prirodu i stiskam aspirin?
ficus_forever is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 20:36   #1162
meni je moj gin preporucio do 12tj bez odnosa.. mm i ja smo ludili tih 6tj (u 6tj sam saznala da sam trudna), ali eto proslo je i to..
Malo Sunce is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 21:33   #1163
Quote:
themalosunce kaže: Pogledaj post
meni je moj gin preporucio do 12tj bez odnosa.. mm i ja smo ludili tih 6tj (u 6tj sam saznala da sam trudna), ali eto proslo je i to..
znači, loše mi se piše tnx!
ficus_forever is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2014., 21:50   #1164
Ja sam se normalno seksala skorom svaki dan u pocetku trudnoce, tek sad pred kraj vise nismo bas tolko aktivni ne radi njega nego radi mene.
Meni nije nista moja spominjala za odnose tokom trudnoce, a nisam ni ja pitala.
__________________
~Sto nitko ne smije da te zamjeni, sto nitko ne moze da te zamjeni~ MEDO 10.10.1999-11.11.2011 ~ REA 08.06.2009-16.06.2017 ~ MO 23.04.2010-01.01.2020 ~ .... Sometimes it's hard to follow your heart ....
masha01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2015., 19:28   #1165
Wink Sex u trudnoci

Pokusala sam naci ovu temu ali nisam uspijela , pa je otvaram.

Citajuci forume vidila sam da svatko drukcije gleda na sex u trudnoci, da svaciji ginekolog kaze drukcije...

Svacam ako trudnica ima problema u trudnoci( krvarenja, otvorena itd) da je sex zabranjen...
Ali zasto bi sex bio zabranjen ako je sve uredu?
Kakva su vasa iskustva?
teate is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 07:42   #1166
ja nisam cula da netko brani seks u trudnoci ako je trudnoca uredna, osim mozda trudnica koje nemaju zelju za istim
yogalove is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 08:12   #1167
Ja imam urednu trudnoću pa mi je gin zabranio sex.
Nisam ga ispitivala zašto jer mi sada odnosi nisu od presudne važnosti.
Ne kažem da ne bih željela, uf, daleko od toga, ali eto, namučila sam se da bih došla do ovog stanja pa će se još strpiti.
Možda nam kasnije dozvoli, tko zna.
Reina is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 08:55   #1168
Meni je trudnoca uredna i seksam se od prvog dana, ne bas ko i prije, za trecinu manje cca i morali smo prilagodit neke poze. Sad sam 7 dana do termina i zadnja dva puta kad smo se seksali pojavili su mi se lazni trudovi, pa mislim da cu se strpit do poroda jer bas budu ucestali i neugodni.
Ako je sve u redu mislim da nema razloga da seks izostane, osim naravno ako se ne osjecate ugodno i nemate zelju.
__________________
Jizz it
Tze is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 09:00   #1169
Koliko sam ja čitala, ako je sve ok i imate "dozvolu" ginekologa, nema nikakvih problema. Štoviše, čitala sam da je bebama to jako zabavno jer se jako bućkaju pa se fino uspavaju od toga.

Meni je ginekologica samo rekla da izbjegavam do 12. tjedna kad je kao najrizičniji period.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2015., 09:49   #1170
Nema nikakvog razloga za zabranom osim iz medicinskih ili osobnih razloga. Napr nama je ovo 3.trudnoća i u prvih 12tjedana smo to sveli na minimum skroz, ali baš naprotiv u drugom i trećem tromjesečju to može biti pravi način za opuštanje (uz masažu) i vježbu mišića do kraja. Naravno da će kraće trajati, biti manje 'grub', više nježan i kreativan,prilagođen pozama,a to može biti pravi način za još više zbližavanja s partnerom,koji sada mora maziti vas i paziti... Ponekad kad se ne osjećate za to, ne mora uopće biti penetracije,ali svakako libido zbog hormona može biti puno jači a osjetljivost na stimulaciju jaako ugodna zbog prokrvljenosti i bolje vlažnosti.
Grčevi od sperme su normalna stvar i kratko traju a moguća je (jako rijetko) i koja kap krvi zbog iritacije kanala ali kontrola nakon takve rijetke pojave,potvrdit će vam dal imate razloga za brigu ili ne...
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2015., 18:46   #1171
Ja sam imala iznimno tesku trudnocu i sex od prvoga dana nije dolazio u obzir.

Drage moje dame..sad cu ja biti nesto slobodnija, nadam se da necete zamjeriti, govorim iz ipak dosta velikog iskustva.

One koje ne smiju imati sex u trudnoci, sad vam je savrseno vrijeme da ispunite jednu od najvecih muskih fantazija (oralni). Vjerujem da se vasi muzevi jako trude oko vas i bebice, pa "nagradite" i vi njih. Ovo im je idealna prilika da dobiju oralni puno cesce nego prije.

Naravno sve ovisi i o vama, volite li to, upraznjavate li oralni sex. Mene je tokom trudnoce jako uzbudjivalo zadovoljavati MM-a oralno, a on je uzivao kao nikad prije. Zato drage moje dame, ako ne smijete imati sex, pokusajte iskoristiti to vrijeme najbolje sto mozete i ispunite jednu od najcescih muskih fantazija.
Bubi65 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 19:20   #1172
Preletjela sam neke postove iz 2007.di su cure pisale da im je zabranjen seks jer su se otvorile 1 prst.

Ja sam sad 37+3, otvorena prst.
Pitala sam ginekologa moram li paziti nešto posebno, rekao je da živim normalno, pa sam shvatila da se mogu najnormalnije seksat.

Ima li ijedna sa sličnim iskustvom i savjetom?
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 21:16   #1173
Ja sam otvorena prst već odavno i nisam dobila zabranu seksa. Glupo mi je pitati doktora 'e, jel se ja smijem seksat' a i kako sama ne vidim razloga za ne, mi smo do prošlog tjedna normalno sve radili kao i kad nisam bila trudna. I niti ja niti doktor ne vidimo neke probleme radi toga.

Sad u zadnjem tjednu ćemo ipak apstinirat.
__________________
There is nothing like the sight of an amputated spirit. There is no prosthetic for that.
Lovecat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2015., 23:29   #1174
I meni je crnjak pitat tako direktno, osobito jer mi tijekom cijelog perioda nije spomenuo seks ni u kakvom kontekstu, pa sam zaključila da mogu
A vidim na temi da su nekima branili u 1.tromjesečju unatoč urednim trudnoćama.
__________________
Latinska poslovica
Điđe T. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.08.2015., 23:27   #1175
Kažu da je zadnji tjedan odlična prilika za 'razgibati' zdjelicu ali isto tako moguće je i izazvati kontrakcije,pa se nekima i preporuča kad prenesu...
Ja sam bila otvorena od 35.tjedna pa smo bili oprezniji,ali nismo apstinirali baš...
Treba poslije poroda 40dana apstinirati,pa onda šteta ne iskoristiti prije heheh
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 06:40   #1176
Zene seksate li se vi u trudnoci?

Mene zaista pogadja sto me mm uopce seksualno ne primjecuje

Fali mi ta bliskost, sto sam veca to je bilo sve rjedje i rjedje, sad vise uopce ne
zadnji pokusaj seksa je zavrsio za 5 min. Veli da mu je cudno.

Znam da sam velika i da trbuh moze zasmetati i teze je doprijeti dublje ali zelim isprobati druge poze.
Isto tako znam da nije nemoguce jer sam se bivsim muzem seksala do zadnjeg dana.
Deprimira me sve to :/
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 08:54   #1177
Quote:
FatGlow kaže: Pogledaj post
Zene seksate li se vi u trudnoci?

Mene zaista pogadja sto me mm uopce seksualno ne primjecuje

Fali mi ta bliskost, sto sam veca to je bilo sve rjedje i rjedje, sad vise uopce ne
zadnji pokusaj seksa je zavrsio za 5 min. Veli da mu je cudno.

Znam da sam velika i da trbuh moze zasmetati i teze je doprijeti dublje ali zelim isprobati druge poze.
Isto tako znam da nije nemoguce jer sam se bivsim muzem seksala do zadnjeg dana.
Deprimira me sve to :/
Mi da, ali manje nego na početku trudnoće. Tak, jednom tjedno otprilike.
Uglavnom zato jer imamo aktivnog malca, pa dok on zaspi ja mrtva umorna.
Mene živcira moj ogromni trbuh pa se ne osjećam baš preprivlačno, ali mm nema problema s tim. Ginić rekao da možemo sve bez problema, samo malo nježnije...
Blakey is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:12   #1178
Seks?!

Jel to nešto za jelo?

Mi možda i bi da nema komplikacija, al nisam ni u to sigurna, nismo se našli u takvoj istuaciji pa ne znam

Znat ću oko Uskrsa kako mm reagira ako bude malca trebalo potjerati van
__________________
Tebe nitko nije više jedva čekao od mene!
Nurse20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 09:21   #1179
Ne znam da je problem u tvom mužu ali pretpostavljam da je jer mu je sigurno sve to neobično,ali ipak trebali bi porazgovarati malo dublje o tome. Mm je napravio totalna suprotnost, on oko mene kao mačak oko vruće kaše. .. I samo čeka zeleno svijetlo, a i ja iskreno kad nemam nekih posebnih tegoba,libido mi je na maximum tako da smo po tom pitanju i u skladu s mogućnostima dosta redovni. U prosloj trudnoci isto, cak i na dan samog poroda, izmedu trudova. Nekad to znaci i samo masaža s malo igre a nekad i sve u kompletu. No bitno je da smo oboje u tome, mm je jako pažljiv i to mi jako puno pase. Msm da moraš popričati sa mužem i da ti iskreno kaže što mu smeta bit će ti ga lakše shvatiti.
__________________
Malena 2010. Bubač 2013. ...treća srećica...2016.
All I need is my family smiling around the dinner, to be happy the next morning...
Ribicatt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 10:26   #1180
Problem očito je u njemu, jer nema problema sa masturbiranjem na samo

Valjda mu nisam privlačna ni seksi

Nisam ni sebi nešto posebno, trbuh mi je ogroman i beba je već ojačala pa se udarci osjete i na van.
Zadnji put smo razgovarali o tome i nije rekao niš konkretno, osim da mu je čudno i da ne može, a i prvo dijete mu je, pa pretpostavljam da se boji (nečega).

Objasnila sam mu već 100 puta da je dijete zaštićeno i da joj se ništa neće desiti, i da sam to još uvijek ista ja bez obzira na moje stanje.

Žalosti me ta cijela situacija, već smo prošli kroz te razgovore a zadnji put smo se pošteno seksali u 11 mjesecu - niti se ne sjećam kad
Najviše me boli kaj i nakon poroda moramo čekat bar 2, 3 tjedna, ovisno kako će proći. Znači to je još 2,5 mjeseca. Umrijet ću.

Prošli tjedan nije pomogao ni oralac.

No, kupila sam ulje za međicu, možda ga nagovorim da me masira, ako ništa drugo


Zavidim vam na napaljenim muževima!
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:43.