Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2011., 00:55   #1
Nedovoljno seksa?

Dakle, imam dečka, jel. I volim ga i puno je bolji od onog bivšeg kretena, strašno je dobar, zgodan, drag, simpatičan mojim prijateljima, familiji itd.. Skupa smo jedno 7mj, veza ide strašno dobro, nadam se da ću dugo ostat s njim.

E sad, šta je problem? Mi se dosta rijetko seksamo za ovakav rani stadij veze. Na početku je bio problem prostora pa ja nisam htjela dok mu je familija doma pa nam se ne da u autu pa doletimo jedno do drugog dok smo solo pa opet netko od naših naleti Onda sam se opustila, počela seksat dok su mu svi doma (iako su redovito upadali taman dok me lizao i slično, jebem ja njima majku ) al nekako smo dogurali do tog da se poseksamo jednom tjedno. Znamo se podrpat između tog, zadovoljit oralno itd., zadnja najzanimljivija shema je 69, al sex ko sex je dosta rijedak. Ne vara on mene, ne varam ja njega, pričala sam s njim da otvorim ovu temu tak da svi dušebrižnici s odgovorom "vara te" možete odmah odfakofirat.

Stvar je u tom što je meni osobno strašno zabavno s njim. I mogla bi satima visit s njim i smijat se i škakljat i fino papat i gledat filmove i serije i slično. Ljubit se obožavam, najsretnija sam kad me zagrli , privlači me dosta, pohvatamo se i izvan kreveta, al nekako me brine to što se seksamo tako rijetko. I šta je najbolje, ni meni ni njemu ne fali sexa. Kad se posexamo, onda je to svjetski i uvijek prokomentiramo da nam nije jasno zaš se tak rijetko sexamo, al ko da smo okupirani svim ostalim glupostima osim tim. Mene osobno to malo brine jer znam da mi je rekao da se s bivšom sexao svaki dan, a bili su puno duže skupa, a ni ja s bivšim nisam bila daleko od tog prosjeka.

Postoje 2 razloga koja mislim da imaju veze s cijelim problemom, a to su prvo kondomi koje i on i ja mrzimo i totalno kvare raspoloženje kad se iz vedra neba počneš drpat, a onda se moraš dić i otvarat glupi paketić.. ma znate o čemu pričam (na pilule ću vrlo skoro); drugi razlog je što nam sex traje dosta dugo + predigra pa dok mi fino pojedemo nešto (ja često kod njega dođem s posla gladna i umorna), pogledamo, podružimo se, ja već moram na bus do doma i onda nam preostaje ili nabrzinu se kresnut (ja sam više za to od njega ) ili odgodit sex za neku drugu priliku.

Po svemu napisanom, jesmo li mi normalan par ili frigidan?
Patuljka is offline  
Received Infraction
Old 31.03.2011., 01:02   #2
pa vi volite puno papati
mozda nemate snage za vise od jednom tjedno kad se smijete stalno i papate
dodo89 is offline  
Old 31.03.2011., 01:04   #3
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Dakle, imam dečka, jel. I volim ga i puno je bolji od onog bivšeg kretena, strašno je dobar, zgodan, drag, simpatičan mojim prijateljima, familiji itd.. Skupa smo jedno 7mj, veza ide strašno dobro, nadam se da ću dugo ostat s njim.

E sad, šta je problem? Mi se dosta rijetko seksamo za ovakav rani stadij veze. Na početku je bio problem prostora pa ja nisam htjela dok mu je familija doma pa nam se ne da u autu pa doletimo jedno do drugog dok smo solo pa opet netko od naših naleti Onda sam se opustila, počela seksat dok su mu svi doma (iako su redovito upadali taman dok me lizao i slično, jebem ja njima majku ) al nekako smo dogurali do tog da se poseksamo jednom tjedno. Znamo se podrpat između tog, zadovoljit oralno itd., zadnja najzanimljivija shema je 69, al sex ko sex je dosta rijedak. Ne vara on mene, ne varam ja njega, pričala sam s njim da otvorim ovu temu tak da svi dušebrižnici s odgovorom "vara te" možete odmah odfakofirat.

Stvar je u tom što je meni osobno strašno zabavno s njim. I mogla bi satima visit s njim i smijat se i škakljat i fino papat i gledat filmove i serije i slično. Ljubit se obožavam, najsretnija sam kad me zagrli , privlači me dosta, pohvatamo se i izvan kreveta, al nekako me brine to što se seksamo tako rijetko. I šta je najbolje, ni meni ni njemu ne fali sexa. Kad se posexamo, onda je to svjetski i uvijek prokomentiramo da nam nije jasno zaš se tak rijetko sexamo, al ko da smo okupirani svim ostalim glupostima osim tim. Mene osobno to malo brine jer znam da mi je rekao da se s bivšom sexao svaki dan, a bili su puno duže skupa, a ni ja s bivšim nisam bila daleko od tog prosjeka.

Postoje 2 razloga koja mislim da imaju veze s cijelim problemom, a to su prvo kondomi koje i on i ja mrzimo i totalno kvare raspoloženje kad se iz vedra neba počneš drpat, a onda se moraš dić i otvarat glupi paketić.. ma znate o čemu pričam (na pilule ću vrlo skoro); drugi razlog je što nam sex traje dosta dugo + predigra pa dok mi fino pojedemo nešto (ja često kod njega dođem s posla gladna i umorna), pogledamo, podružimo se, ja već moram na bus do doma i onda nam preostaje ili nabrzinu se kresnut (ja sam više za to od njega ) ili odgodit sex za neku drugu priliku.

Po svemu napisanom, jesmo li mi normalan par ili frigidan?
To ti nije dečko to ti je frendica.
__________________
Bio sam na Iq testu srećom bio je negativan.
Gsgt Hartmann is offline  
Old 31.03.2011., 01:05   #4
Quote:
dodo89 kaže: Pogledaj post
pa vi volite puno papati
mozda nemate snage za vise od jednom tjedno kad se smijete stalno i papate
On užasno fino kuha, ja sam se udebljala koju kilu
Patuljka is offline  
Old 31.03.2011., 01:08   #5
počni pit tablete. niste frigidni, ali si dajte truda organizirat vrijeme za to.
__________________
Ljubav je psihičko stanje poremećenosti ljudskog uma.
GoGs is offline  
Old 31.03.2011., 01:08   #6
Jedino što je bitno u cijeloj priči - jesi li ti zadovoljna sa seksom? Je li bi ipak preskočila dvije epizode serije, i poseksala se s njim?
Su.incotenible. is offline  
Old 31.03.2011., 01:12   #7
Quote:
GoGs kaže: Pogledaj post
počni pit tablete. niste frigidni, ali si dajte truda organizirat vrijeme za to.
Radi se na tome.. imam problema sa zdravljem zbog čega pilule nisu bile moguće upravo zadnjih 7 mjeseci, al bližim se konačno rješenju

Quote:
Su.incotenible. kaže: Pogledaj post
Jedino što je bitno u cijeloj priči - jesi li ti zadovoljna sa seksom? Je li bi ipak preskočila dvije epizode serije, i poseksala se s njim?
Zadovoljna sam. S njim mi se prvi put događa da svršavam u isto vrijeme kad i on, nekako mi je to znak da stvari itekako dobro funkcioniraju kad mene luđački napali kad on počne svršavat. Propustila bi, al mislim da stvari odu u krivom smjeru kad odlučimo da ćemo pogledati seriju jer mislimo da ćemo imati vremena kasnije, a onda dođe do tog da smo ili umorni il ja jurim na bus il ispadne isforsirano.. ko da se preračunamo.. a da prestanemo gledat serije/filmove?
Patuljka is offline  
Old 31.03.2011., 01:18   #8
Recimo, po ovome sto si napisala, meni vi zvucite kao presladak, odlican par, koji uziva u raznim sitnicama od zivotne vaznosti i jednako vam je dobro zagrljeni gledat tv, prakticirati 69, jesti ili se fantasticno seksati.
Nekad su ta vatrena seksanja 8x dnevno samo pocetnicki preserans koji izgori vezu prije nego je pocela.

Vi ste prirodni ljudi koji se prirodno ponasaju u zivotu punom obaveza i ogranicenja i u tome ste nasli svoj savrseni mali svemir.

A to je vise nego cool bez obzira na tvoje pitanje.

Ozbiljno, super ste.
Alexa is offline  
Old 31.03.2011., 01:22   #9
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Recimo, po ovome sto si napisala, meni vi zvucite kao presladak, odlican par, koji uziva u raznim sitnicama od zivotne vaznosti i jednako vam je dobro zagrljeni gledat tv, prakticirati 69, jesti ili se fantasticno seksati.
Nekad su ta vatrena seksanja 8x dnevno samo pocetnicki preserans koji izgori vezu prije nego je pocela.

Vi ste prirodni ljudi koji se prirodno ponasaju u zivotu punom obaveza i ogranicenja i u tome ste nasli svoj savrseni mali svemir.

A to je vise nego cool bez obzira na tvoje pitanje.

Ozbiljno, super ste.
Iskreno, užasno me bilo strah otvorit ovakvu temu na LJES-u jer sam malo predugo na forumu da ne bi znala u kojem smjeru će otić.

Ovaj tvoj odgovor me jako razveselio jer nas ja tako doživljavam i svi oko nas na nas gledaju kao na jedan preslatki par. Ali ja jako dobro znam da izgled vara i da su ljudi i za mene i bivšeg mislili da smo najbolji par na svijetu i sex je bio divljački, čest i strastven pa smo bili par iz pakla u stvarnosti. Zato sam odlučila ipak vidjeti što forumaši misle i pripremila se na bezbroj odgovora da smo propali već u startu.

Zato ti velika hvala na odgovoru
Patuljka is offline  
Old 31.03.2011., 01:25   #10
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Zadovoljna sam. S njim mi se prvi put događa da svršavam u isto vrijeme kad i on, nekako mi je to znak da stvari itekako dobro funkcioniraju kad mene luđački napali kad on počne svršavat. Propustila bi, al mislim da stvari odu u krivom smjeru kad odlučimo da ćemo pogledati seriju jer mislimo da ćemo imati vremena kasnije, a onda dođe do tog da smo ili umorni il ja jurim na bus il ispadne isforsirano.. ko da se preračunamo.. a da prestanemo gledat serije/filmove?
I imam dojam, zbog uvodnog posta, da seks štima kad ga ima. Al' mislila sam pitat' jesi li zadovoljna količinom, je li te ipak lagano frustrira što te on ne zaskoči svaki put kad se vidite, ili ti je svejedno? Daleko ste vi od frigidnih parova, ali čini mi se da vam (njemu?) seks nije toliko bitan. Dečec i ja isto gledamo zajedno filmove i serije (i previše), ali seks nam je prioritet. Prije filma, usred, poslije, uvijek. No, ako tebi kvantiteta odgovara, ne brini i uživaj u svemu.
Su.incotenible. is offline  
Old 31.03.2011., 01:27   #11
bitna je kvaliteta a ne kvantiteta

al ne ozbiljno, ako je vama ovako super, to ti treba biti jedini kriterij. a nekako vjerujem da ce biti perioda kad cete se samo seksat i tako to. inace, i meni je slicno bilo u jednom periodu veze, tolko smo se navukli na neke serije i filmove, pa onda klopanje pa svasta nesto. i bilo nam je super. isto kao sta nam je super kad ne izlazimo iz kreveta kolko se seksamo
Kela is offline  
Old 31.03.2011., 01:31   #12
Quote:
Kela kaže: Pogledaj post
bitna je kvaliteta a ne kvantiteta

al ne ozbiljno, ako je vama ovako super, to ti treba biti jedini kriterij. a nekako vjerujem da ce biti perioda kad cete se samo seksat i tako to. inace, i meni je slicno bilo u jednom periodu veze, tolko smo se navukli na neke serije i filmove, pa onda klopanje pa svasta nesto. i bilo nam je super. isto kao sta nam je super kad ne izlazimo iz kreveta kolko se seksamo
Pa imamo faze kad nam se ne izlazi iz kreveta; to je najčešće kad ja prespavam kod njega pa imamo puno vremena onda se zareda sex i drpanja i sve vezano za tu temu i nije nam dosta i kad odem onda si šaljemo poruke u vezi tog.. a onda se vratimo u normalu kad se vidimo svako dan, al na 3h maksimum i onda niš ne stignemo
Patuljka is offline  
Old 31.03.2011., 01:33   #13
A zašto bi seksa MORALO biti više ako vam ovo paše?

Sasvim je ok da vam je dinamika takva da vam je jednom tjedno taman.
To vas ne čini ništa lošijim ili čudnijim PAROM.
Druga bi stvar bila da jedno hoće više.

Ne daj da vas frustrira to što ljudi pričaju da se seksaju više. Većina njih ionako laže, a seks je nešto oko čega ne postoji konsenzus kakav mora biti - mora biti takav kakav vi želite.
Ariane is offline  
Old 31.03.2011., 01:36   #14
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
A zašto bi seksa MORALO biti više ako vam ovo paše?

Sasvim je ok da vam je dinamika takva da vam je jednom tjedno taman.
To vas ne čini ništa lošijim ili čudnijim PAROM.
Druga bi stvar bila da jedno hoće više.

Ne daj da vas frustrira to što ljudi pričaju da se seksaju više. Većina njih ionako laže, a seks je nešto oko čega ne postoji konsenzus kakav mora biti - mora biti takav kakav vi želite.
Zato jer se svi na forum.hr-u seksaju svaki dan, naročito na početku veze kad se seksaju 5 puta dnevno. I imaju kurac od 25cm, a sve žene su uske

Al majkemi, forum mi je nekako nabio komplekse i eto, zabrinula sam se. Jednom smo već on i ja imali takav razgovor i skužili da forsamo sex svaki dan (da, bio je i period kad smo se sexali čisto da se posexamo- mislim da je tad kvaliteta bila baš šugava) i onda je pao dogovor da ćemo se sexat kad će nam se dat i kad ćemo se stić. I sad je tak kak je, al svejedno meni iz uha ne izlazi da se s bivšom sexao svaki dan.
Patuljka is offline  
Old 31.03.2011., 01:40   #15
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Zato jer se svi na forum.hr-u seksaju svaki dan, naročito na početku veze kad se seksaju 5 puta dnevno. I imaju kurac od 25cm, a sve žene su uske

Al majkemi, forum mi je nekako nabio komplekse i eto, zabrinula sam se. Jednom smo već on i ja imali takav razgovor i skužili da forsamo sex svaki dan (da, bio je i period kad smo se sexali čisto da se posexamo- mislim da je tad kvaliteta bila baš šugava) i onda je pao dogovor da ćemo se sexat kad će nam se dat i kad ćemo se stić. I sad je tak kak je, al svejedno meni iz uha ne izlazi da se s bivšom sexao svaki dan.
E pa, ne daj se Zlipa
Jebo te forum da te jebo

I što onda? Možda mu ništa drugo nije bilo tako zabavno s njom raditi?

Sirijusli, uspoređivati svoj seksualni život sa tuđim i na temelju toga odlučivati o njegovoj kvaliteti je put u propast i ozbiljne probleme.
To je kao da zaključiš da bit će da ste u lošijoj vezi jer svi drugi parovi idu u kino, a vi ne. Iako i ti i on mrzite ići u kino i nema vam gore stvari na planeti od klinčadije koja baca kokice uokolo.
Ariane is offline  
Old 31.03.2011., 01:43   #16
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
E pa, ne daj se Zlipa
Jebo te forum da te jebo

I što onda? Možda mu ništa drugo nije bilo tako zabavno s njom raditi?

Sirijusli, uspoređivati svoj seksualni život sa tuđim i na temelju toga odlučivati o njegovoj kvaliteti je put u propast i ozbiljne probleme.
To je kao da zaključiš da bit će da ste u lošijoj vezi jer svi drugi parovi idu u kino, a vi ne. Iako i ti i on mrzite ići u kino i nema vam gore stvari na planeti od klinčadije koja baca kokice uokolo.
Da, to jesu njegove riječi..

Ima smisla ova tvoja usporedba.. al opet, sex je ipak malo bitniji dio života od kina. Bez kina u vezi možeš.. al bez sexa.. teško.
Patuljka is offline  
Old 31.03.2011., 01:46   #17
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Da, to jesu njegove riječi..

Ima smisla ova tvoja usporedba.. al opet, sex je ipak malo bitniji dio života od kina. Bez kina u vezi možeš.. al bez sexa.. teško.
Ali vi niste bez seksa. Vi ste sa super seksom. Koji je onakav kakav vam paše i onda kada vam paše.

Je li tebe možda strah da će on, ako vam se situacija preobrati na onu u kojoj su vam okolnosti za seks bolje (čitaj, uselite se skupa, npr.), i dalje htjeti samo jednom tjedno a ti više?
Ariane is offline  
Old 31.03.2011., 01:50   #18
Quote:
Ariane kaže: Pogledaj post
Ali vi niste bez seksa. Vi ste sa super seksom. Koji je onakav kakav vam paše i onda kada vam paše.

Je li tebe možda strah da će on, ako vam se situacija preobrati na onu u kojoj su vam okolnosti za seks bolje (čitaj, uselite se skupa, npr.), i dalje htjeti samo jednom tjedno a ti više?
Ne, strah me da se možda ne privlačimo dovoljno. Iako, bila sam u vezi u kojoj me partner više-manje nije privlačio i to nije ni usporedivo s ovom vezom - u toj se sex sveo na jednom mjesečno uz moje buljenje u plafon, brojanje muha i slično. Totalna nezainteresiranost.

No, što htjedoh reć - ne bi htjela da nam se naočigled lijepa veza pretvori u prijateljstvo jer smo bili nezainteresirani da popravimo možebitni problem. Zato sam i otvorila temu da vidim neka objektivna mišljenja - je li to problem o kojem bi se možda trebalo porazgovarati ili normalan tok/faza veze.
Patuljka is offline  
Old 31.03.2011., 03:46   #19
koju to vi bogovsku seriju gledate, matereti mile, pa da vam pažnju odvuče od seksa?

jeble te serije kad neš njega da jebeš malo češće, kad moram vako reć
neće te ezel nikad jebat ne boj se

seks jednom tjedno uopće nije premalo ako je takav kakvim ga opisuješ, međutim, čim si se potrudila otvoriti temu o tome, mislim da te to smeta i da bi htjela da je češće.

de se malo izorganizirajte mišamu, jeble vas serije - još jednom velim

čuj serije

oslobodinezavedi

kako moš biti mirna pored njega na kauču nije mi jasno
shakiri is offline  
Old 31.03.2011., 03:49   #20
Quote:
Zlipa Tuljak kaže: Pogledaj post
Ne, strah me da se možda ne privlačimo dovoljno.
da. vrijeme je da razgovarate.

opetovano, seks jednom tjedno nije malo, ali pozadina toga svega, makar ono što ti misliš da jest, je problem, stoga razgovarajte.
jeble vas serije

umjesto serije dubinsko čišćenje
shakiri is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger