Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2009., 14:28   #21
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.
Ego
_Golubica_ is offline  
Old 25.06.2009., 15:28   #22
To rade jadničci, kakvi frajeri

A drugo je ako mu pošalješ poruku, a on ti ne odgovara- mislim da ti ne može jasnije dati do znanja da ne želi ništa s tobom.
Posve_nova is offline  
Old 26.06.2009., 01:31   #23
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.
taman mi je to jedan lik napravio a baš sam pomislila da je ok, da je napokon netko normalan kad ono shit.....ljuta sam....a šta ću....nemogu mu to nikako vratit....najbolje da zaboravim sve i nastavim dalje
limeta01 is offline  
Old 26.06.2009., 02:18   #24
Obrazac toplo-hladno najbolje prolazi. Zašto? Usađen nam je većinom od naših retardiranih roditelja(čast iznimkama) u početnim godinama našeg životsa koji bi nam kad bi bili zadovoljni nama iskazivali pažnju i nagrađivali nas, a kad ne bi - činili upravo suprotno.

Onda tako počmeš funkcionirat, i normalno da ti se od tog pička više vlaži i kurac konstantno diže jer je to obrazac ponašanja na kojeg si naučio od malih nogu...

Malo pažnje, malo ignoriranja...

Debilno jest, al uvijek prolazi. Uvijek, kod svakog. Jer smo jadni ljudi.















Lol, serem, nemoj se ljutit dosadno mi je.
versilov is offline  
Old 26.06.2009., 08:43   #25
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Obrazac toplo-hladno najbolje prolazi. Zašto? Usađen nam je većinom od naših retardiranih roditelja(čast iznimkama) u početnim godinama našeg životsa koji bi nam kad bi bili zadovoljni nama iskazivali pažnju i nagrađivali nas, a kad ne bi - činili upravo suprotno.

Onda tako počmeš funkcionirat, i normalno da ti se od tog pička više vlaži i kurac konstantno diže jer je to obrazac ponašanja na kojeg si naučio od malih nogu...

Malo pažnje, malo ignoriranja...

Debilno jest, al uvijek prolazi. Uvijek, kod svakog. Jer smo jadni ljudi.

Lol, serem, nemoj se ljutit dosadno mi je.
jeli ovaj dio istinit??

ili ipak misliš da tako ama baš svi funkcioniraju i da nema drugačijih normalnijih situacija, mislim, znači sve veze su krenile sa igrama i igricama

ako je tako otvaram ljetne olimpijske igre
limeta01 is offline  
Old 26.06.2009., 09:01   #26
te toplo hladno igrice su neizostavan u svakoj vezi kako bi kod partnera podigli zagrijanost...da ti to ne radi bia bi još jedna dosadna dobrica, naravno sve ima svoje granice te ako se pretjera...SAYONARA
lažni branitelj is offline  
Old 26.06.2009., 09:23   #27
Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
Malo pažnje, malo ignoriranja...


nema mi šanse jer nisam glumica
limeta01 is offline  
Old 26.06.2009., 10:22   #28
Quote:
lažni branitelj kaže: Pogledaj post
te toplo hladno igrice su neizostavan u svakoj vezi kako bi kod partnera podigli zagrijanost...da ti to ne radi bia bi još jedna dosadna dobrica, naravno sve ima svoje granice te ako se pretjera...SAYONARA
A vidis, mislim da ima nesto u tome...
Kad god sam ko klinka dosla nekome sa Ti se meni svidjas! nikad nije dobro zavrsilo...
Obicno bi mi zahvalili na komplimentu ili rekli da su - pocasceni.
LaTiTeA is offline  
Old 26.06.2009., 10:42   #29
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
...Zašto to dečki rade?...
ispravak,ne rade to dečki,nego mala djeca.
znaš ono kad ne znaš jel bi piškio ili kakio,ili kad vidiš krasnu igračku u dućanu,tuliš mami da ti ju kupi,a kad ju dobiješ onda ne znaš jel se bi igrao sa njom ili ne.
ako se tebi igra,ti se igraj,ako ne nađi nekog odraslog dečka,a ne malu bebu.
__________________
Kome se ne sviđam mora još poraditi na sebi.
Roly is offline  
Old 26.06.2009., 11:37   #30
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
A vidis, mislim da ima nesto u tome...
Kad god sam ko klinka dosla nekome sa Ti se meni svidjas! nikad nije dobro zavrsilo...
Obicno bi mi zahvalili na komplimentu ili rekli da su - pocasceni.
a tako san ja i uletia par puta sviđaš mi se, djeluješ mi zanimljivo, tia bi te pozvati na piće!iuglavnom bi lagale da imaju dečka a ja bi popušia priču!majko mila sram me kad se sitin, posli san naučia biti malo zločest i igrati igrice, ali ni ja neman volje za pretjerane igre!
lažni branitelj is offline  
Old 26.06.2009., 13:29   #31
Quote:
LaTiTeA kaže: Pogledaj post
To obicno nije igra toplo-hladno nego jednostavno... nezainteresiranost.
Aha, auch!
tako je

al obicno srce trazi isprike za njegovo ponasanje... istina je da nema isprika... netko tko je normalna osoba i tko tebe percipira kao normalnu osobu ce se i normalno ponasati, pa reci kako stvari stoje

a vjeruj mi, frajer koji je zainteresiran leti kao lud za tobom... i ne pristaj na manje od toga, jer zasluzujes puno vise nego da te netko shvaca zdravo za gotovo

savjet, koliko god da je tesko, otkantaj dok je vrijeme, postedjet ces sebe vece boli

a kad se emocije malo slegnu i pojavi se netko tko ce se tebi svidjeti i tko ce stvarno pokazati interes, nasmijat ces se sama sebi zbog ove dileme... jer ces se osjecati i zeljeno i lijepo i sve ostalo sto covjek osjeca kad je prava stvar u pitanju

neke su stvari jednostavne i ne treba ih komplicirati

drzi se

Quote:
Roly kaže: Pogledaj post
ispravak,ne rade to dečki,nego mala djeca.
znaš ono kad ne znaš jel bi piškio ili kakio,ili kad vidiš krasnu igračku u dućanu,tuliš mami da ti ju kupi,a kad ju dobiješ onda ne znaš jel se bi igrao sa njom ili ne.
ako se tebi igra,ti se igraj,ako ne nađi nekog odraslog dečka,a ne malu bebu.
slazem se, tako se ponasaju jedino nezreli tipovi

Roly, carica si kao i uvijek, LP
__________________
...lako se tuge oproste, al samo ljubav nikada...

Zadnje uređivanje Teta2U : 26.06.2009. at 19:35.
NIKA_LEE is offline  
Old 26.06.2009., 13:33   #32
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
Daaaaaaaaaaa, nervira me. Samo mislim da takvo ponašanje nije rezervirano za muškarce.
Naravno da nije
josip_vg is offline  
Old 26.06.2009., 13:38   #33
Quote:
helena24 kaže: Pogledaj post
Jel' vam ide na živce kad upoznate frajera koji vam se svidi i onda počne s vama igrati igru toplo-hladno. Makar mene živcira. Jedan dan te voli, drugi dan te ne voli. Ako mu pošalješ poruku, ne odgovora.
Zašto to dečki rade? Po meni je bolje biti iskren. A ako mu se cura ne sviđa, pa nek'joj ne daje ni povoda da si misli nešto više, makar neće gubiti vrijeme.
koji je rok odgovaranja na poruku a dan ne ispadne da se radi o toplo/hladno?
__________________
Sve ima svoju cijenu...
WTF is offline  
Old 26.06.2009., 15:37   #34
Quote:
WTF kaže: Pogledaj post
koji je rok odgovaranja na poruku a dan ne ispadne da se radi o toplo/hladno?
meni je lik odgovorio na poruku nakon četiri dana .....još mi se povraća
limeta01 is offline  
Old 26.06.2009., 17:41   #35
To rade i zene... Dozivio to sa zadnjom, samo je toplo-hladno stalo na hladnom. Djetinjarije... Po meni nitko stariji od 16-17 ne bi trebao to radit, mada se uvijek nadje i starijih kojima je to nevjerojatna fora, i jako zanimljivo. Mene to nervira, recimo, i to prilicno...
__________________
https://cracklingsound.com/
dr.mrgood is offline  
Old 26.06.2009., 17:43   #36
ja imam jedan slucaj koji mi niakao nije jasan, tj je.. ali mi nije jasna muska strana mozga, netko kaze da su zene komplicirane.. po cemu?

upoznah decka prije 2mj, on opako zagrizo na pocetku ja hladna, na kraju ja zagrizem sad on hladan sad smo kao zajedno, ali on osjeca jak pritisak s moje strane, samo iz razloga poruka... prije 2 tjedna mi kaze da se necemo vidjet 3 tjedna, ja naravno puknem na to, (nije mi rekao da ga nema u zg, sto je sasvim druga prica s moje strane), reko ok, prekinemo, pomirimo se, dog da cemo se cuti, a vidjet kad se vrati i pricat o svemu ili ti daljenjem toku veze, ja moram sad malo ohladit, a on bi trebao malo se prilagodit... zar je puno vidjet se s deckom 2 puta tjedno?? ugl, ne javlja se sad, tjedan dana nista, nema poruke, nema poziva... i sta sad?? cekat i rasirenih ruku ga docekat nema smisla opet ic dalje i zaboravit ga na nerijesenu situaciju? nemam pojma
Saga is offline  
Old 26.06.2009., 19:29   #37
Quote:
NIKA_LEE kaže: Pogledaj post
tako je

al obicno srce trazi isprike za njegovo ponasanje... istina je da nema isprika... netko tko je normalna osoba i tko tebe percipira kao normalnu osobu ce se i normalno ponasati, pa reci kako stvari stoje

a vjeruj mi, frajer koji je zainteresiran leti kao lud za tobom... i ne pristaj na manje od toga, jer zasluzujes puno vise nego da te netko shvaca zdravo za gotovo

savjet, koliko god da je tesko, otkantaj dok je vrijeme, postedjet ces sebe vece boli

a kad se emocije malo slegnu i pojavi se netko tko ce se tebi svidjeti i tko ce stvarno pokazati interes, nasmijat ces se sama sebi zbog ove dileme... jer ces se osjecati i zeljeno i lijepo i sve ostalo sto covjek osjeca kad je prava stvar u pitanju

neke su stvari jednostavne i ne treba ih komplicirati

drzi se


Iako mi je teško, vidim da je to tako. Istina je da srce traži isprike, a da isprike nema. Meni sigurno ne pada na pamet da se ponovo javljam ili nešto sl., jer imam malo ponosa.
Da mi je samo znati što takvi ljudi imaju u glavi. Po meni, ako te netko ne interesira, onda je bolje izbjegavati ga, ne uopće započinjati neki razgovor s njim, nego davati nekome nadu, a na kraju se ovako ponijeti. Da ti se život zgadi istog trena.
Kad sam vidjela da se ja nekome sviđam, a on meni ne, nisam mu uopće davala nadu ni približavala se više puno. Makar sam toliko poštena.

Hvala na ohrabrenju!
helena24 is offline  
Old 26.06.2009., 19:39   #38
Ide. Čini me nervoznom, razdražljivom, dosadnom i Bogu i vragu i nesretnom.
tina88 is offline  
Old 26.06.2009., 19:57   #39
Quote:
mila_p kaže: Pogledaj post
Daaaaaaaaaaa, nervira me. Samo mislim da takvo ponašanje nije rezervirano za muškarce.
zakaj ne? pa šta nismo ravnopravni?
freeze is offline  
Old 26.06.2009., 20:14   #40
Ma najbolje da si ja nađem nekog drugog. Neće mene nitko ovako zajebavat!A onda ću čekati da se opet javi, pa neka onda on popuši!:asshole:
helena24 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:18.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger