Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.09.2011., 23:10   #3801
Asia, Nova ves

Nije mi se svidio neki komadici ramsteka sa rukolom i lukom, ali svinjenina u naranci i junetina u medenom umaku
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Old 20.09.2011., 08:46   #3802
Okrugljak,Mlinovi

To definitivno nije mjesto za mali ručak u sred tjedna.
Ambijent je bez zamjerke - zelenilo,drvo,cvijeće...
Konobar ne znam je li bio ironičan,nezainteresiran,podjebljiv ili naprosto imao loš dan.
Hrana samo korektna s nekoliko zamjerki: šljive u savijači više kao pekmez,lisnata salata prekrupno natrgana.
Pohvale izboru vina na čaše i jako dobroj torti od sira.
Saltimboca i fuži s vrganjima samo korektni.
Dlapek is offline  
Old 20.09.2011., 13:03   #3803
Neki dan smo bili u restoranu (zapravo ne znam jel bi to nazvala restoran) „Chez Bardot" - u principu je to dio lounge-bara Kota u Medulićevoj.

Vlasnik je francuz, a restoran vodi zajedno sa svojom ženom Korejkom (ona je inače i kuharica).
Menu se radi na tjednoj bazi tako da (ako sam ga dobro razumjela jer čovjek se stvarno trudi pričati hrvatski) nisu svaki tjedan ista jela. Mi smo jeli za predjelo francusku paštetu i domaći dijon senf, losos i domaći kruh. Ja sam jela za glavno jelo couscous sa 3 vrste mesa (janjetina, piletina i teletina ili junetina,nisam sigurna), a dečko je jeo biftek sa gratiniranim krumpirom. Porcije su stvarno obilne, a cijene hrane su umjerene (moje jelo je bilo 95 kn, ali komotno se od toga mogu najesti 2 osobe).
Međutim ima i puno jeftinijih jela, ne mogu se sad sjetiti što je bilo u ponudi,
Jako mi se svidjelo to što su nam oboje vlasnika došli i razgovarali s nama, trudili se objasniti (malo hrvatski,malo engleski, puno francuski).

Veliki plus je i to što je pas smio na terasu i dobila je svoju zdjelicu sa vodom.

Uglavnom, ako svratite u Kotu na Kavu, svakako bacite pogled u dvorište i vidite što je na meniju. Mi ćemo sigurno opet doći na ručak.

Zadnje uređivanje Vivy : 20.09.2011. at 13:05. Reason: tipfeleri
Vivy is offline  
Old 22.09.2011., 09:48   #3804
Fellini Trattoria

Savska 90,

Merlot cabarnet Provič je prva odlična stvar koju smo naručili na preporuku malo napadnog konobara, juha je bila zakon i nikada nisam jeo bolju juhu od pomidora. Za glavno jelo se je jelo svašta ali ono što je bilo jako dobro su specijaliteti kuće; carpaccio (goveđa pisanica, maslinovo ulje, rukola, kapari, granpad) i Saltimbocca (teletina, pršut, kadulja, umak od bijelog vina) dok je Tagliata (biftek, salata, auto balsamico) bilo solidno malo nezačinjeno i mlako (što je ok jer smo naručili jako krvavo).

Uglavnom sve u svemu pozitivno i ukusno
__________________
Pravila o oblikovanju potpisa
Frank Zappa is offline  
Old 22.09.2011., 10:04   #3805
Trilogija - sinoć.
Opet oduševljena, a s obzirom da je ovo bilo prvi puta da sam imala uvid u račun, oduševljena i tim dijelom.
Cijene pristojne, a sva fora je u tome da kad naručiš recimo slijed od tri jela zapravo dobiješ pola porcije, koja nije ni mala pa se tako i račun "podijeli".
Fino vino na čaše, jako svježa klopa.
Menu ovisan o situaciji na placu toga dana...
Pun restoran, odlična atmosfera, bossa nova glazba... puno stranac... konobar za pet i uglavnom jako oduševljena
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 23.09.2011., 10:25   #3806
U meksickom Karaka na zelenom valu
__________________
there is always a reason to smile.
affirmation is offline  
Old 23.09.2011., 20:52   #3807
mex cantina, svaki put tako fino,a ovoga puta prepredobro. biftek s povrćem na žaru
__________________
Quidquid latine dictum sit, altum videtur.
Mg.Aloisis is offline  
Old 25.09.2011., 18:03   #3808
u terezu veceras. dolazi gospa od matere, pa ne more ona u piceriju...
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 26.09.2011., 00:27   #3809
samoborska klet, samobor... punjeni lungić i ramstek sa žara - nije loše, krumpir ispod peke nije bio friški, stajao je već neko vrijeme pa se osušio i ohladio, miješana salata pak bila topla, hladnjak nikad vidjela valjda.... a domaće bijelo vino nije ni za zaliti cvijeće

danas leskovački roštilj ground zero na bundeku... s obzirom na lokaciju nije bilo loše
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Old 26.09.2011., 16:21   #3810
Lička kuća, ovu subotu.
Fina janjetina i krumpir ispod peke.
Odlična lička juha i onaj sir za predjelo.
Prefini kruh.
Smotani konobar.
Nisam oduševljena slatkim štrudlima za desert - jako ih hvale, meni suhi i bezveze.
__________________
Be bold. Or italic. Never regular.
maredoo is offline  
Old 26.09.2011., 18:05   #3811
uf al se dobro opet jelo, baš



opet ona slavagora

tak smo se napili i najeli da smo jedva doma došli

rakijice razne
juha domaća žuta, fina
sir i vrhnje s domaćim špekom i kobasama i finim lukom
biftek i meso svakojako sa žara mlinci i krumpir

desert nam nije stao

beštija ovog puta nije napravila nikakvu pyzdariju

pitali smo kak je zimi gore doći (pogled mora da je prekrasan) pa su rekli da im ralica čisti i posipava redovno tak da nije problem
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 26.09.2011., 18:30   #3812
Bitoraj, Fužine
Samo desert uzeli, štrudla od borovnica - hladna, previše šećera - 17 kn za taj komad je definitvno previše
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Old 26.09.2011., 19:17   #3813
Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
Bitoraj, Fužine
Bili prije tri tjedna, baš smo se razočarali svime. Hrana osrednja, a račun kao da je vrhunski restoran Palačinke dobili hladne.

U subotu smo bili u Aerosteaku na Grobniku pokraj automotodroma. Ambijent jako lijep, posebno na terasi gdje smo sjedili.
Konobar koji je nas posluživao je užas pravi. Prvo čekali 15 minuta da uopće dođe i da jelovnike, pa još neko vrijeme da naručimo ... Jako loš dojam.
Hrana me, nakon tolikih hvala koje sam slušala, razočarala. Posebno činjenica da sam steak dobila krvav, a naglasila sam srednje pečen. Salata od rajčice je bila jedna rajčica tanko narezana i stavljena u veliku zdjelicu te naplaćena 18 kn.
Ajde, kruhići, tj. lepinjice su bile jako fine.
Sve u svemu - razočaranje.
__________________
26.4.2011. stigao mali zmaj
hopeless_ri is offline  
Old 26.09.2011., 21:00   #3814
Uf, a ja baš imala namjeru slijedeći vikend u Aerosteak. Sada me ovaj post od hopeless skroz odbio
__________________
mali ptič
*zlata* is offline  
Old 26.09.2011., 23:16   #3815
Quote:
*zlata* kaže: Pogledaj post
Bitoraj, Fužine
Samo desert uzeli, štrudla od borovnica - hladna, previše šećera - 17 kn za taj komad je definitvno previše
uf fuj... bili tamo na vikendu za valentinovo.... hrana grozna... konobari isto takvi...

ali dolje niže bila neka konoba ili tak nešto... klopa perfektna
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Old 26.09.2011., 23:50   #3816
Poli Palentara u Poreču. Izvrsne marende. 28 kuna!
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 02.10.2011., 22:06   #3817
urban grill nova galerija

prvi puta smo naručili za van i nisu nam stavili luk. kako su tada tek otvorili nismo dizali frku oko toga jer ipak su novi, uhodavaju se...


jučer odlučili opet pojest čevape, ali ne uzimamo za van nego sjedamo na terasu

stol nepočišćen (rekoh, gužva im je, nisu stigli)

prvo je trebalo neko vrijeme da dođe konobar,
onda se nakon naše narudžbe muvao po terasi i zaboravio što smo naručili pa je dolazio pitati što je ono bilo

donio je cugu, stol počistio nije

klopu nam je donio drugi konobar, tak tada i bešteke

pojeli smo nabrzinu (žurilo nam se jako) i odmah tražili račun

dolazi s računom, kaže 138 kn, ja dajem 200 on uzima i lovu i račun i vraća kusur

ustajemo od stola i skužim da nemam račun, ulazim unutra i tražimo račun, zbunjen ga vadi iz novčanika i daje nam ga

izlazimo van, već na pola puta do auta čudno mi je, 138 kn za kaj?
gledam račun - ćevapi 4x

govorim dragom, on popizdi i vraća se unutra. konobar mu uzima račun, isprike bla ser truć, kao nije kasa zatvorena bila kak se spada, vraća nam lovu...

mi odlazimo i, sad već u autu, ponovno računamo - 138 kn, vratio nam 44, ćevapi su 44, jebote! mi smo 50 kuna platili produženu fantu, gusti i malo kajmaka

nismo se više stigli vratiti, račun nam niti drugi put nije dao..



lopovi

danas to pričam susjedima, oni isto više ne idu tamo, njima su sjebali dvije narudžbe za van (ljudi, naravno, tek doma skužili da su ih zavaljali)

nikad više tamo jest nećemo
__________________
Hormonella de Rum
atlantis is offline  
Old 02.10.2011., 22:52   #3818
"Mare e monti" u Umagu. Ono, znate: meni 100 kuna. Katastrofa! Predjelo: biftek od ribe (?) Možda se riba zvala beef? File od orade, veoma stručno filiran, ali u nekakvom vodenastom umaku, tako da je to izgledalo više kao lešo (oni kau poširano) nego pečeno na ploči, kako piše u jelovniku. Orada iz uzgoja. Desert je bio kako - tako. Sve u svemu žali Bože 100 kuna za ovaj "promotivni" ručak. :flap:
__________________
Nihil humane mihi alienum est!
Srrrrrdačan pozdrav iz sunčanog Poreča
Barba Branko is offline  
Old 03.10.2011., 07:46   #3819
Quote:
Francesca kaže: Pogledaj post
Bistro Karlo, Gunduliceva

Jako mi se zdopal interijer, ustvari je stan preureden u restorancic

Klopa odlicna jedino mi nije jasno ta minimalna kolicina priloga uz glavno jelo

Za predjelo je bio presavrseni rizoto sa svjezim sirom i mahunama, bas me odusevio
Otišao s obitelji da iskoristimo Tjedan restorana. Jako, jako, jako dobro. Interijer je jako simpatičan, posluga izvrsna, a klopa više nego dobra.

Taj rižoto sa svježim sirom i mahunama je fenomenalan, a nije bogami ništa lošiji ni onaj sa šampanjcem i ciklom. Meso i riba vrhunski, a pomfrit im je pravo umjetničko djelo. (Mislim da ga ne zovu pomfrit nego nekako drukčije.) Pjenica od buče mi je otkriće. A skoro najviše mi se dopala štrudla od jabuka i badema.

Više nego ugodno iznenađenje.
Emericzy is offline  
Old 03.10.2011., 09:51   #3820
Jeste dobili pet tih pomfrija ili vise?

Jel se zove brzo peceni krumpir ili tak nekak?
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:46.