Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.03.2012., 13:22   #561
ej! zna li itko hoče li uskoro biti buvljak u mediki?
več ga odavno nije bilo... a moje frendice i ja ga željno išćekujemo pa ako itko ima ikakvih saznanja o tome kada bi mogao biti neka javi ovdje, pliz!
sedmaod9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2012., 13:47   #562
buvljak ovu nedjelju 25.03.

Nakon više nego uspješnog prvog Fashion buvljaka održanog u veljači 2012. godine, kada su mnogi modni artikli pronašli novi dom i nove vlasnike, sa zadovoljstvom vas pozivamo na proljetno izdanje ove akcije - dobro došli na Fashion buvljak – Spring edition - rasprodaju rabljene odjeće, obuće i modnih dodataka za proljetnu sezonu!

Rasprodaja će se održati u nedjelju 25. ožujka 2012. godine, od 11 do 19 sati u velikoj i maloj dvorani plesnog studija Čarobni vrt, Mesnička 5/dvorište.

Vjerujemo da se i ova akcija odvija u pravo vrijeme, kako bi Vam pomogla da za malo novca obnovite svoju proljetno – ljetnu garderobu. Temeljeno na iskustvu s prvog, eksperimentalnog Fashion buvljaka, sigurni smo da ćete na Fashion buvljaku #2 – Spring edition naći uščuvanu i kvalitetnu odjeću, dodatke i obuću, baš kao i poneki dizajnerski komad ZA MALO KUNA.

Buvljak će se održati bez obzira na vremenske (ne)prilike. Detalji u potpisu. Dobro došli!
dunja_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 00:56   #563
Thumbs up BUVLJAK 14

15.04.2012.
Buvljak 14
12:00h-16:00h
Akc Medika - Galerija Jogurt + Studio
Pierottijeva 11, 10000 Zagreb

http://www.facebook.com/events/176318392487831/

u sklopu rukotvorina malo humanitarnosti :

- kreativne ručice iz Dječjeg doma Zagreb
http://domzadjecu.hr/wp/

- i VašAR(T)
http://www.facebook.com/pages/Va%C5%...55197117847908

***
InfO:
http://www.facebook.com/groups/BUVLJ...3080119733112/

***
inače sve po starom.. ako nešto ne znate ~ pitajte !

***
vidimo se

-mia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 12:49   #564
Pripremam se za dolazak, ali me zanima jel su neke preporucene cijene robe ili se slobodno formiraju?
Imam hrpu toga, puno toga nisam niti obukla, ali me strah da ne budem 'preskupa' :nezna:
Naravno da ne mislim nudit majice po 300 kn ali opet smatram da ih ne bi dala ni za 10 kn.


Kak su se prosli put kretale cijene?
__________________
Blog
HudsonRiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:22   #565
Nemoj ovo shvatit osobno, ovo nije upućeno tebi nego svim ljudima koji prodaju na buvljacima. Stvarno ne kužim ljude koji "nabijaju" cijene RABLJENE odjeće. Stvarno ne čine sebi uslugu time. Manje će prodat, manje stvari će se riješit, i manje će zaradit.
Svaćam da netko ima skuplje marke na koje je više potrošio, ali gledajte na to ovako: Te stvari koje prodajete ionako ne nosite, znači ne trebaju vam i zauzimaju vam prostor. Nije li bolje dobit išta za njih nego ništa?
Ja prva, iz principa neću kupit rabljenu haljinu, majicu, suknju (makar GOTOVO nove bile) od 100kn. Mislim za te novce mogu kupit novu stvar u Zari ili H&m-u.

Moje iskustvo prodavača na buvljaku je slijedeće: Najskuplja stvar mi je koštala 40kn (i to jedna), većina ih je bila 5-10-20kn i na kraju sam podvukla crtu i zaradila 1000kn na jednom jedinom buvljaku!!! I rješila sam se više od 3/4 stvari koje su skupljale prašinu.

Druga stvar su neki baš klasični komadi, dizajnerski, ili svevermenski (tipa dobar baloner, sako, nove štikle itd.)
__________________
Čekam da se stvari same dese...
_kleo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:42   #566
Naravno, to mi je sve jasno.
Evo nekako sam formirala cijene i uglavnom mi je sve oko 5-10-20-30 kn komad.

Veselim se dobroj prodaji i naravno da se svega rijesim
Svima zelim sretnu prodaju!
__________________
Blog
HudsonRiver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 21:46   #567
ove nedjelje Fashion buvljak ponovo u Mesničkoj 5

Dragi svi, ove sunčane nedjelje 6.05.2012. prošetajte se do Mesničke 5/dvorište, gdje se u plesnom studiju Čarobni vrt održava treći Fashion buvljak - rasprodaja korištene (ali očuvane) odjeće, obuće i modnih dodataka.
Čekamo vas između 11 i 19 h!
Svi artikli na Fashion buvljaku podliježu limitiranju cijena, stoga vam garantiramo da ZA MALO kuna možete obnoviti svoju proljetno-ljetnu garderobu.
Zašto platiti više, kada se možemo skockati za malo novaca?
Najsretnijeg kupca nagrađujemo!
dunja_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 12:10   #568
Thumbs up BUVLJAK 15

13.05.2012.
Buvljak 15
12:00h-16:00h
Akc Medika - Galerija Jogurt + DZIU
Pierottijeva 11, 10000 Zagreb

http://www.facebook.com/events/272163939543528


-mia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 13:36   #569
Drage cure,

prodajem dvoje balerinke, jedne Hilfiger žute (šarene) kupljene prošle godine, nikada nošene, br. 38, za 250 kn.
Na poklon dobivate Bullboxer balerinke, također šarene, od prije nekoliko sezona, nekoliko puta nošene.

Za više info pls poruku na private...

Hvala :-)
Mademoiselle27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 21:49   #570
sa fb:
prvi ikada BAZAAR u KvArt – poziv!

datum: 19.05.2012.
vrijeme: 11h – 19h
organizator: udruga kaleidoskop u suradnji sa KvArtom
prijave do: 10.05.2012.

Pozivamo sve pojedince koji bi bili raspoloženi za prodaju svojih intimnih ili svojih ručnih radova. Umjetnike, umjetničke grupe, prodavače, skupljače, cvjećare, bikere, elektronske freakove, dizajnere, ljude koji rade ili posjeduju stare/nove lampe, lustere, stolice, ormare, foto opremu ili foto aparate, kamere, ploče i gramofone, keramiku, staklo, prirodnu kozmetiku, torbice, šešire, rublje, nakit, odjeću i obuću, igračke. Oni koji posjeduju zanimljive vještine, klaune, gatare, humanitarce, kuhare, pekare, slastičare, automehaničare, dj-e, slikare, čipkare, limare, scenografe… da se prijave na Natječaj za sudjelovanje na 1. ikada BAAZAR u KvArtu, koji će se održati 19.05.2012. u Zagrebu, u Heinzlovoj ulici u pokoljenju klaonice. Pristigli prijedlozi biti će selektirani po svojoj originalnosti, zanimljivosti i primjenjivoj prodaji. Poziv je otvoren do 10. svibnja.

Bazaar (perzijski: بازار, arapski: بازار, turski: pazar, grčki: παζάρι, pazari) je trajno trgovačko područje, trgovište ili ulica s trgovinama gdje se razna roba prodaje ili razmjenjuje. Riječ bāzār potječe iz perzijskih riječi baha-čar (بهاچار) u značenju "mjesto cijena". No, riječ se proširila svijetom i prihvaćena je u mnogim drugim jezicima gdje se obično koristi kao sinonim za "buvljak", tj. trgovinu raznom pa i rabljenom robom po niskim cijenama.

Koncept ovoga BAAZARa želi aktivno i sadržajno otkrivati skrivena blaga nečijih domova, ideja, koristeći nam kao vremeplov između onoga što se događalo jučer, današnjice i svakako nečega što bi bila interesantna premisa sutrašnjice.

Nadamo se kako će ovaj jednodnevni event velikim izborom prodajnih artikala, u svim svojim oblicima se isto toliko iskazati kao interesantan spoj istočnih i zapadnih karakteristika potrošača i kupca. I baš u toj različitosti naći ono u čemu se i mi kao potrošači najugodnije nalazimo. Jeftino, ali kvalitetno!

Cheap'n'chic!

Prijave se šalju elektronski na e-mail adresu: [email protected]

Prijava treba sadržavati:
- ime, prezime, kontakt telefon i e-mail
- narativni opis proizvoda
- popratne materijale na fotografijama

Za sve dodatne informacije možete se pisati na e-mail adresu [email protected] , ili se obratiti organizatorima Željki Rončević (091 7890 141), ili Lejli Mekić (091 5567 573) u vremenu od 11 do 13 sati.

Hvala na prijavi i vidimo se na BAZAARu!
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2012., 01:10   #571
jeeeej! napokon buvljak u mediki (i to neki za koji sam saznala na vrijeme)! sigurno idem na to i nosim hrpu stvari koju mislim prodat za sitne novce, samo da se riješim toga... ima svega od robe, torbica, remena i sl. do knjiga i cd-a! ponesite sitne novce
sedmaod9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2012., 17:51   #572
i ove nedjelje 27.05. buvljak u Mesničkoj 5, i to posljednji put

U nedjelju od 11 do 19 h navratite na posljednji Fashion buvljak - rasprodaju korištene, ali super-očuvane robice i modnih dodataka. Imamo sve ženske veličine, neke luksuzne brendove i vintage stvarčice, čak i ponešto za bebe i djecu. Sva roba podložna je limitiranju cijena.

S obzirom da se Buvljak odvija u plesnom studiju - bit će i plesne odjeće.

Na ovom Buvljaku ne prodaju se rukotvorine.

studio
ČAROBNI VRT
Mesnička 5 / dvorište
Zagreb
dunja_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2012., 10:03   #573
Kako se mogu priključiti ovom Fashion buvljaku koji se održava u nedjelju? Imam puno stvari koje ne nosim i stoje mi, pa bi voljela to prodati..
__________________
Ja se ne usuđujem da dišem da te slučajno ne bih probudio.. Bože, koliko je volim.
klola is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2012., 18:57   #574
ima li netko ikakve info hoce uskoro biti nešto, negdje?
elle88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2012., 13:20   #575
bazaar skuplja prijave

------
★★★ B A Z A A R ★★★
✰✰✰✰ LJETNO IZDANJE! ✰✰✰✰

PRIJAVE ZA SUDJELOVANJE

Na nagovor mnogih sudionika,posjetitelja,ali i onih koji nisu mogli doci na
prvi veliki BAZAAR u KvArtu, odlucili smo se za jos jedno ljetno izdanje,
taman prije velikih vrucina i godisnjih odmora!
Za one koji ne znaju, radi se o velikom jednodnevnom dogadjaju,
koncipiranom na prodaji raznih vintage i dizajnerskih predmeta, koji ce se po drugi put
odrzati u KvArtu-prostoru bivse klaonice u Heinzelovoj 66 u Zagrebu,
30.6.2012.

Stoga, ponovo pozivamo sve zainteresirane, koji imaju kolekcije nevjerovatne odjece,
obuce, namjestaja, knjiga, stripova, lampi, lustera, ogledala, starina, bicikala,
postanskih markica, crteza, nakita i slicnog,
ili pak sami dizajniraju i izradjuju isto to, i zele ih prodati,ili mozda mjenjati za nesto drugo,
ili se samo zele hvaliti svojim inventarom, a uz to se jos i dobro zabaviti,
da se do 20.6. prijave putem maila na: [email protected]

Molimo sve da u prijavi, uz svoje podatke, posalju i par fotki stvari koje ce se prodavati/izlagati.

Vidimo se uskoro!!
Bazaar tim
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2012., 20:04   #576
buvljak - trešnjevka, 17.07.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.08.2012., 15:33   #577
Od ove sezone Studio Smijeha započinje prekrasnu tradiciju prodaje second hand i vintage predmeta svih vrsta i oblika...

Od namještaja, knjiga, ploča, umjetnina pa sve do odjeće, obuće, nakita...

Trenutno traju prijave za izlagače. Očistite svoje ormare i police.. napravite mjesta za novo i uz sve to zaradite kunice

Broj izlagača je ograničen. Prijave traju do 25.08.2012. do 20 h.

Za više informacija stojimo na raspolaganju: klik klik

Buvljaci će se održavati svaka dva tjedna.
abba is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2012., 00:41   #578
Thumbs up BUVLJAK 16

23.09.2012.
Buvljak 16
12:00h-16:00h
Akc Medika - Galerija Jogurt + DZIU
Pierottijeva 11, 10000 Zagreb

http://www.facebook.com/events/158101907646744/

-mia- is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2012., 12:10   #579
ninjaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2012., 10:41   #580
imam dosta dj. robice i htjela bih to negdje na buvljaku prodat, po mogućnosti zapadni dio Zagreba, jel ima buvljak uskoro i kako se mogu prijavit, kako to ide
__________________
H. 29.08.2007. - L. 12.03.2011.
blond lady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:58.