Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android mobiteli

Android mobiteli Mobiteli pokretani Android OS-om

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.12.2020., 09:18   #221
Zanimljivo, tenks na feedbacku. Onda je nešto do mene, tj. mog mobitela, ali nemam nikakvu ideju što je.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2021., 00:41   #222
Evo kupio tati Mi 9 pro i nakon što sam sve prebacio sa staroga mobitela na novi ukucam za probu DNS dns.keweon.center i vidim radi bez problema, ne znam zašto meni neće, a hard reset mi se ne radi nikako.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.08.2021., 21:13   #223
Mog starog isto taru reklame..
Ja svoje mobitele rootam, pa izbacim sve googleove servise.
Mrvu sam zakinut s navigacijom u realnom vremenu, (vidit di je gužva), i nekoliko aplikacija mi nije tilo radit, bez google playa, ali imam za to neki stari mob bez sima..
Bez googleta i facebooka, život je u stvari puno lakši i lipši!
(Nakon misec-dva kad prođe ovisnost o istima).
etona is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2021., 18:41   #224
Pozdrav, ekipa, molim da pomoc, vec sam polako luda.
Naime, ranije danas sam kliknula najnoviji update na mom Huawei P30 Leo (update 159).
U jednom trenutku nisam mogla pristupiti jednom of Gmail racuna lone sam imala pridodane na mobu pa sam zatrazila reset lozinke. Sve fino odradeno, medutim, mobitel ne priznaje promjenu lozinke pa sam u nadi da cu tako rijesiti problem, makla taj racun s moba I pokusala ga opet dodati. Nista, javlja gresku. Pokusala sam sve moguce trikove sta je ekipa a Googla nudila I usput se toliko zajebala da Sam zakljucala mob a zaboravila lozinku. Hard reset.
Ajmo sve ispocetka. Medutim, sad ne mogu prijaviti no glavni Google racun, nista. Niti medan Google racun me ide. Imam pametni telefon s kojim nista me mogu. Huawei podrska I vise nego susretljiva ali no oni se jos nisu s ovim susreli. Ima li itko ikakvu ideju kako da ovo rijesim?
P. S. Sorry ako pisem ko manita, mob je jos na osnovnim postavkama, a ja luda pa sam samo napol nepismena.
NisamJaOna is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2021., 20:55   #225
Teoretski bi ti proradilo da upišeš staru lozinku - to je zaštita da ti potencijalni kradljivac ne može koristiti mobitel.
Postoje razne stranice koje nude upute kako se miče ta zaštita, ali većina su prevara i realno je to siva zona.
Tako da o tome i ne dopuštamo pisati na forumu - jer bi netko mogao zloupotrijebiti, a nećemo mi istraživati koja je namjera.

Jedino sigurno rješenje je da odeš u servis da ti skroz pobrišu račun s mobitela.
Ako imaš garanciju, vjerujem da će to besplatno - ako nemaš, možda ti naplate nešto sitno.
Nazovi servis pa provjeri.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2023., 09:18   #226
Već mi par dana stalno iskaču pop upovi,bilo na fejsu ili whatsapu . Ne znam koja aplikacija ih uzrokuje. Postoji li način detekcije ?

Poslano sa mog SM-S916B koristeći Tapatalk
alphonso is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2023., 09:59   #227
Najvjerojatnije si dopustio nekoj stranici obavijesti u browseru - ono kad te pita nešto pa samo stisneš ok da se makne ili podmetnu ok negdje da slučajno stisneš.

Uđi u Chrome> tri točkice> Settings> Site settings> Notifications
Tu pogledaš što je u Allowed i stisneš na stranicu i Clear & reset.

Ili samo stisneš na Notifications gore da blokiraš sve ako to ne koristiš.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2023., 17:56   #228
Ja sam kupila pre koji dan novi tel i cim zavrsim razgovor sa nekim, pojave se reklame ispod kontakta. Ima li pomoci?

Honor 90 5G.
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2024., 18:19   #229
Kineski mobovi sa kineskim bloatwareom.
Stavi adaway i to je to.
Android debloater je za iskusnije.

Sent from my motorola edge 30 ultra using Tapatalk
Biciklic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:51.