Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2009., 15:45   #21
Quote:
Lavica02 kaže: Pogledaj post
jel to sad mPBZ
da pbz je...
i piše mi da mi je za korištenje preostalo 2.500,00 HRK

zar nema nikog tko se zna ovim koristit ?!
dixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 22:18   #22
Ne, mPBZ je internet bankarstvo u formi aplikacije za mobitele. mpay služi kao način plaćanja mobitelom. Zapravo vrlo nepotrebna i komplicirana funkcionalnost po meni. Usluga je korisna u svrhu provjere stanja računa putem moba i obnavljanja bona (za prepaid korisnike). Da i odgovorim na pitanje, ne, ne možeš platiti nešto ako nemaš para na računu.
__________________
do I look like I care?
gljeeva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2009., 23:30   #23
Quote:
gljeeva kaže: Pogledaj post
Ne, mPBZ je internet bankarstvo u formi aplikacije za mobitele. mpay služi kao način plaćanja mobitelom. Zapravo vrlo nepotrebna i komplicirana funkcionalnost po meni. Usluga je korisna u svrhu provjere stanja računa putem moba i obnavljanja bona (za prepaid korisnike). Da i odgovorim na pitanje, ne, ne možeš platiti nešto ako nemaš para na računu.
znam, mislim saznala prije par sati ... odgovorili iz pbz-a

i slažem se da je nepotrebno, osim ove provjere stanja računa ... bzvz ... no ali da se može platit ne bi bilo bzvz

btw. hvala na odgovoru
dixy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 11:30   #24
Pbz-internet bankarstvo

Jutros krenem nesto uplatiti preko pbz internet bankarstva,kad ono ne reagira token uopce..vjerovatno se baterija potrosila

sad me zanima,u slucaju potrosenih baterija,dali imam pravo dobiti novi token-....?znam da je dr bankama tako.

zadnji put kad su mi se pokvario token,nisu mi htjeli dati novi.
rekli su mi da za popravak traze 200 kn a na netu citam da se token ne smije otvarati..I ja sta cu kupila baterije,promjenila baterije,platila ih 80 kn..Kad ono nije do baterija bilo..pokvaren uređaj je bio

ponovno sam u banku se pozalila..oni nista..

I ja ljuta dolazim po stoti put u poslovnicu,vratila stare baterije u uređaj,i došla odjaviti tu uslugu.jer su mi skidali uredno sa racuna tu uslugu,A ja ju nisam koristila par mjeseci.
e onda su mi dali novi..
a prije toga sam sto puta dolazila,trazili su me 200 kn za popravak.80 kn sam platila nove baterije.i gdje mi je tu racunica

pbz opcenito
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 11:37   #25
Zovem onaj njihov br 0800 /365 365

i kazu da baterije sami mjenjamo..a ako je uredjak pokvaren..onda dobivam novi..

Ali ako nema znaka onog da je baterija prazna,onda je vjerovatno uredjaj pokvaren..?
Brinettaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2010., 17:49   #26
Trebaju ti token u poslovnici zamijeniti. Meni su to ucinili besplatno, ali dali su mi citac kartica. Meni je doduse prosao jedan red na displayu...
__________________
***** Maxxy *****
Maxxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2010., 11:43   #27
PBZ Čitač kartica - baterije

Moj čitač kartica je pokazivao da je otišla baterija. E unutra ih je 4 što je i nacrtano na poklopcu. U PBZ-u su rekli da ih lijepo promijenim sam. Malo sam zguglao baterijski centar i slično: takve baterije su kod njih oko 10-12 kuna jedna. Pa jesu ovi normalni da im ja plaćam uslugu a još moram plaćati baterije 50 kuna. A čini mi se da ti naplate i skidanje s usluge, nisam siguran. Bio bi im bacio aparat u glavu no...zaletio sam se do Chipoteke. U njih su takve 4 baterije prava sitnica, mislim da je jedna 3,53 kune. Odviješ poklopac, zamijeniš baterije i vijak na mjesto.
Za tehnički stručnije: vjerojatno nisu sve 4 baterije otišle u isto vrijeme. S multimetrom se može pregledati napon svake baterije i zamijeniti one gdje napon pada ispod 1.5 V. Ja sam u 5 mjeseci, od kad je počelo krepavati, zamijenio 3 od 4 baterije. Jasno da uvijek ima onih koji se ne žele zajefrkavati pa će zamijeniti odmah sve 4, ali ja ih volim iscijediti do kraja.
!!! I najvažnije: odložite baterije u za to predviđene spremnike za odvojeno skupljanje otpadnih baterija. Više se može naći u: PRAVILNIKU O GOSPODARENJU OTPADNIM BATERIJAMA I AKUMULATORIMA

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/128770.html
amoretto is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2010., 21:39   #28
Quote:
amoretto kaže: Pogledaj post
Moj čitač kartica je pokazivao da je otišla baterija. E unutra ih je 4 što je i nacrtano na poklopcu. U PBZ-u su rekli da ih lijepo promijenim sam. Malo sam zguglao baterijski centar i slično: takve baterije su kod njih oko 10-12 kuna jedna. Pa jesu ovi normalni da im ja plaćam uslugu a još moram plaćati baterije 50 kuna. A čini mi se da ti naplate i skidanje s usluge, nisam siguran. Bio bi im bacio aparat u glavu no...zaletio sam se do Chipoteke. U njih su takve 4 baterije prava sitnica, mislim da je jedna 3,53 kune. Odviješ poklopac, zamijeniš baterije i vijak na mjesto.
Za tehnički stručnije: vjerojatno nisu sve 4 baterije otišle u isto vrijeme. S multimetrom se može pregledati napon svake baterije i zamijeniti one gdje napon pada ispod 1.5 V. Ja sam u 5 mjeseci, od kad je počelo krepavati, zamijenio 3 od 4 baterije. Jasno da uvijek ima onih koji se ne žele zajefrkavati pa će zamijeniti odmah sve 4, ali ja ih volim iscijediti do kraja.
!!! I najvažnije: odložite baterije u za to predviđene spremnike za odvojeno skupljanje otpadnih baterija. Više se može naći u: PRAVILNIKU O GOSPODARENJU OTPADNIM BATERIJAMA I AKUMULATORIMA

http://narodne-novine.nn.hr/clanci/sluzbeni/128770.html
zakaj bi si bilo tko popravljao čitač i/ili mjenjao baterije? Pa jel to njihov token ili moj? Pa njihov je, jer im ga moram vratit ak odem iz PBZ-a , dakle ne pada mi nakraj pameti popravljat tuđe uređaje. Samo im reci da ga zamijene il će završit na potrošačkom kodu a šalteruši reci da ne želiš razgovarat s njom jer će sigurno srat nego da želiš popričat sa šefom poslovnice
-mobyXXL- is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2010., 23:54   #29
Quote:
-mobyXXL- kaže: Pogledaj post
zakaj bi si bilo tko popravljao čitač i/ili mjenjao baterije? Pa jel to njihov token ili moj? Pa njihov je, jer im ga moram vratit ak odem iz PBZ-a , dakle ne pada mi nakraj pameti popravljat tuđe uređaje. Samo im reci da ga zamijene il će završit na potrošačkom kodu
ne treba ga nitko popravljati, ako se pokvari bez problema se zamijeni u poslovnici.
kad se potroše baterije meni je normalno da ih zamijeniš. kad uzmeš u rent-a-caru auto jesu ti ga oni dužni i natočit

Quote:
a šalteruši reci da ne želiš razgovarat s njom jer će sigurno srat nego da želiš popričat sa šefom poslovnice


nema uopće potrebe tak rješavat stvari.
kaj ti misliš da se svi boje svojih šefova i da se ti svi šefovi boje takvih bahatih kao ti pa da će ti se onda napraviti i kaj treba i kaj netreba
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2010., 00:39   #30
sorryte šta upadam s ovakvim pitanjem, al imam problem!

danas sam otišao u pbz i uzeo taj mpbz, dobio sam poruku sa web adresom te aplikacije, ali kad god stisnem da ode na tu adresu piše mi da se spaja na internet, zatim me pita želim li preuzeti aplikaciju i poslije toga se ništa ne događa!!!!

imam sony ericsson c510 koji ispunjava sve uvjete za korištenje ove aplikacije...

please HELP!!!!!
Cop_Cougar is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 00:09   #31
Pokušala sam danas nešto uplatiti preko net bankarstva i stalno mi javlja Problematičan nalog - prekid komunikacije. Šta bi to trebalo značiti? Probala sam se odlogirat i opet probat ali mi je opet isto javio.
Ebony is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 14:41   #32
Moguće da se rade neki zahvati na infrastrukturi pa da zato ne radi.
Johny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2010., 19:04   #33
Da, bilo je do njih. Danas sam normalno uplatila.
Ebony is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 09:00   #34
PBZ internet bankarstvo

Trebam novce sa tekućeg koji je u kunama prebacit u dolarima na devizni račun , jel netko zna proceduru, kak bi to mogao napravit internet bankarstvom - hvala
dmiki85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.06.2010., 09:30   #35
Quote:
dmiki85 kaže: Pogledaj post
Trebam novce sa tekućeg koji je u kunama prebacit u dolarima na devizni račun , jel netko zna proceduru, kak bi to mogao napravit internet bankarstvom - hvala
Procedura se naziva "kupoprodaja deviza" ili slično, budući da ne koristim IB od PBZ-a već jedne druge banke, ali princip je sličan, ako ne isti.

Usluga se zove PBZ365@NET.

Korisničke upute nalaze se pri dnu stranice.
sanjinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2010., 18:17   #36
U PBZ internet bankarstvu imaš "Mjenjačnica" u izborniku i tamo kupnja deviza i prodaja deviza...

P.S. Ista tema već postoji
Sloth is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 11:09   #37
Joj ovakva tema mi je trebala...gledajte imam oko 600 kn impulsa na mobitelu dali ih ikako preko ovoga mogu unovcit zanci da kao platim sebi n svoj tekuci i da mi pare sjednu u kesu..pozdrav
usopen2003 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2010., 18:56   #38
Quote:
usopen2003 kaže: Pogledaj post
Joj ovakva tema mi je trebala...gledajte imam oko 600 kn impulsa na mobitelu dali ih ikako preko ovoga mogu unovcit zanci da kao platim sebi n svoj tekuci i da mi pare sjednu u kesu..pozdrav
ne
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 16:40   #39
PBZ stanje racuna?????

Dali je moguce pogledati stanje na tekucem, preko neta???
zaljubljen24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2011., 17:07   #40
Moguće je, ako si korisnik internetskog bankarstva. Sklopiš s bankom ugovor za korištenje usluge koju trebaš, oni ti daju čitač kartice i to je (uglavnom) to.
__________________
It's black and blue!
Eliann is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:28.