Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2018., 10:18   #5381
Quote:
Cvilidretica kaže: Pogledaj post
Ima li tko iskustva s Vesnom 090? meni je upravo rekla da prema planetima (znaci gledala horoskopski po datumu, satu rodjenja) ne slijedi nikakva ozbiljna veza potencijlna za brak do 2020?omg???? kao bit ce mnogo prilika i likova al meni s nikim nece kliknuti i svih cu odbacivati....tek ce mi kliknuti krajem 2020..s nekim u prijateljskom odnosu i tad mi se otvara prilika za brak... mogu se onda zatvoriti u kucu do 2020? OMG u soku sam i u banani...kakve gluposti....uostalom citala mi je osjecaje sadasnjeg za mene al mislim da je ocitala bivseg a ne sadasnjeg jer je opisivala karakteristike bivseg..tj pomijesala osobe. ne znam, jel ima itko takvo iskustvo s njom ili pozitivno? da se zatvorim u kucu do 202? sad sv put kad nekog upoznam prvo cu se sjetit njenih rijeci..ono nista do 2020...
Ne nikako astrologiju! Ta je najnepouzdanija jer ce se desiti nesto iz skupa astrosimbolike a sta ce se desiti ne zna ni najbolji astrolog, najbolje je da zoves nekoga ko je i numerolog i astrolog i tarot tumac. Reno ili Tadukepa. Zaboravi tu astropredikciju smesta! Ja sam prekjuce dobila jednu da je jedan tip covjek mog zivota itd i da se upustim u vezu ( ista astrologica mi je u desetom prosle godine tumacila horoskop i najavila pojavu tipa koji odgovara doticnom pa sam je sada pitala da li je to taj i ona je bogzna kako nahvalila sinastriju i odnos u koji treba svakako da se upustim, jer tek s njim ce biti pravo i procvjetace ruze....) da bi mi on juce iz cista mira, bez povoda dao sut kartu uz najgore uvrede koje sam u zivotu cula. Toliko o astropredvidjanjima! Nikako samo to bez numerologije, tarota i geomantije. Mada... iskreno posle svega... greska je bila zvanje svih tih tumaca i astrologa i tarotmajstora i td.... Neka ide zivot, pa dajte sansu zivotu! Ovo vazi prije svega za MENE! A od srca savjetujem i ostalima ovdje. Ako se ugruvas, dobio si lekciju, ako propustis ( a neces bitno) naici ce drugi.... Ima jedna poslovica... radoznalost je ubila macku ... ( a zene su tome sklonije od muskaraca)
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2018., 12:54   #5382
Drage moje, sada zvala Darka kod 83, i pitala za javljanje nekoga iz prošlosti, (tarot tvrdi da će se javit)- međutim sada mi on ( na horar) kaže da nema nikakvog javljanja od nekoga iz prošlosti, praznina . Da li je on točan i koliko? Hvala svaka info mi je bitna
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 12:07   #5383
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
Drage moje, sada zvala Darka kod 83, i pitala za javljanje nekoga iz prošlosti, (tarot tvrdi da će se javit)- međutim sada mi on ( na horar) kaže da nema nikakvog javljanja od nekoga iz prošlosti, praznina . Da li je on točan i koliko? Hvala svaka info mi je bitna
Ja ne znam ko je Darko, ali se meni tek horarna astrologija pokazala kao netocna. Samo jednom su mi pogodili nesto... i to S. Colja koja mi je nekada davno radila analizu jednog zivotnog polja i potpuno sve pogresila.
uvenula is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 13:54   #5384
Hvala ti puno Uvenula, nadam se da je tako
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 16:10   #5385
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
Drage moje, sada zvala Darka kod 83, i pitala za javljanje nekoga iz prošlosti, (tarot tvrdi da će se javit)- međutim sada mi on ( na horar) kaže da nema nikakvog javljanja od nekoga iz prošlosti, praznina . Da li je on točan i koliko? Hvala svaka info mi je bitna
ja sam njega puno puta zvala - nekad je pogodio, nekad nije. Otprilike mi ima 80% pogodaka.
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2018., 17:28   #5386
Hvala Xena, gledao ti je horar? meni je čudno što je rekao da nemam nikakvog javljanja osobe iz prošlosti, teoretski može mi se javiti ili pojaviti u životu bilo koja osoba iz prošlosti od bivših (nebitno dali su osječaji još tu ili ne) rekao je da je to od sada pa na dalje za cijeli život, po tome od sada pa na dalje neću sresti NIKOGA od bivših moguće ali baš čudno obično se nekad netko pojavi u životu
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 09:39   #5387
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
Hvala Xena, gledao ti je horar? meni je čudno što je rekao da nemam nikakvog javljanja osobe iz prošlosti, teoretski može mi se javiti ili pojaviti u životu bilo koja osoba iz prošlosti od bivših (nebitno dali su osječaji još tu ili ne) rekao je da je to od sada pa na dalje za cijeli život, po tome od sada pa na dalje neću sresti NIKOGA od bivših moguće ali baš čudno obično se nekad netko pojavi u životu
Gledao je dal ces sresti ili ce se netko javiti? Ja vjerujem da ti je gledao za javljanje bivsih osoba u smislu obnove ljubavne veze. I valjda ti je tako ispalo da nece. Jer inace ne bi imalo smisla pitanje. I meni je gledao horar i prilicno je tocan. Al sve ovisi kako je glasilo pitanje koje ti je gledao.
Xana1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 12:05   #5388
Gedao mi je za kontakt (javljanje), ako se i ne javi ovaj na kojeg sam mislila, jedan drugi sam uvjerena da hoće ali opet ne mogu tvrdit, ako je on u pravu onda tarot griješi, ako mi se horar pokaže kao točan, pitati ću samo horar, neću više bacati pare na tarot i bajke, hvala ti
pandora111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 15:07   #5389
Situacija koja traje godinama i na neki način se odigrala tako da bi mogla reći da je to kraj te situacije.

SVI NA SVIM LINIJAMA - NULA BODOVA, KAŽEM SVI I NA SVIM LINIJAMA.

RENO- 85% ako ne i više

TADUKEPA jednom nekih 30%

Eto to je to, istina živa. Lp
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:21   #5390
Jeste li izračunale koliko ste love potrošile na lažne nade?
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 20:39   #5391
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Jeste li izračunale koliko ste love potrošile na lažne nade?
Ja recimo manje nego što tebi treba za psihijatra.
I moje se poslovno razriješilo vrlo, vrlo pozitivno, emotivno još traje, ali sada smo u odličnom periodu.
Znači, ne žalim ni jedne kune, pa i kad na tržnici kupim proizvode ne budu svi visoke kvalitete, i kad si cipele kupim, neke me žuljaju , a neke ne nosim nego par puta, kad kod frizerke idem nekad sam prezadovoljna, nekad ne.

Meni recimo one koje su fulale su bile negativne za ishod koji je već ishođen. Tako da nisu opće bile lažne nade, možda me je čak negativan ishod viđen od njih motivirao da dadem nadljudsku snagu u taj projekt i da nadprosječno uspijem. Znači nikako lažne nade, možda prije lažni pretjerani oprez.

A to koliko smo potrošile, u biti, nije tvoj problem. I ti si ovdje godinama maltretrala Rena da ti, očajnoj odgovori , a tako i na onom drugom s lo bod ni net forumu. Znači , obična si škrtičina koja bi rado tarot usluge ali ne bi platila, jbg, ne možeš biti i pošten i jeben.
ljubavsva is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.01.2018., 21:55   #5392
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Jeste li izračunale koliko ste love potrošile na lažne nade?


OT.
Molim preporuku dobrog vidovnjaka da nazovem i pitam koja je planeta kriva sto ste naivne i glupe ko tri kurca ?
rap is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.01.2018., 22:02   #5393
Quote:
rap kaže: Pogledaj post


OT.
Molim preporuku dobrog vidovnjaka da nazovem i pitam koja je planeta kriva sto ste naivne i glupe ko tri kurca ?
To ti svoju mjeru inteligencije primjenjuješ na nas ili? Mislim tu mjernu jedinicu 3Q samo si ti mogla (mogao) dosegnuti.


Inače curke, meni je Reno dosta toga skinul, čak i neugodnjake, smrti osoba iz obitelji nije to tak rekao ali je bilo jasno kad ti kaže da terapija neće dati rezultat iako sve ide naizgled dobro i to.
Međutim, meni ovi s maila osim Rena nisu nešto super dobri, čak su mi puno bolje Anja, Lela, Mila, e naročito mila, ona je znala za porok koji ima moj muž i to iz prve ga istresnula. Nije baš da je ono puši, pije, i nije tak sad neka negativa čak i ne znam je li tolko porok, nego jednostavno ovisnost koja mu kak hobi uzima preveć i vremena i energije koju bi mogao korisnije iskoristiti. a eto.
vjevericalena is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 19.01.2018., 22:10   #5394
Wink

Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Jeste li izračunale koliko ste love potrošile na lažne nade?
Pozdrav Venera,
ne razumijem zasto si zajedljiva , imas lose iskustvo ili si i sama potrosila puno love i godine na lazne nade!? Ovdje bi samo trebali iznositi iskustva , a svatko zna sto je za njega najbolje ciniti, i s koliko love raspolaze, u pare i ljubav se ne petlja
Darijanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:14   #5395
Quote:
mirnaluka kaže: Pogledaj post
Situacija koja traje godinama i na neki način se odigrala tako da bi mogla reći da je to kraj te situacije.

SVI NA SVIM LINIJAMA - NULA BODOVA, KAŽEM SVI I NA SVIM LINIJAMA.

RENO- 85% ako ne i više

TADUKEPA jednom nekih 30%

Eto to je to, istina živa. Lp
Zao mi je za tvoje negativno iskjstvo, ni meni nitko od teta na liniji nije plgodio ishod, ali zivot nije stao i ide dalje, tko zna mozda je tako i bolje....
Darijanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:18   #5396
Quote:
pandora111 kaže: Pogledaj post
Drage moje, sada zvala Darka kod 83, i pitala za javljanje nekoga iz prošlosti, (tarot tvrdi da će se javit)- međutim sada mi on ( na horar) kaže da nema nikakvog javljanja od nekoga iz prošlosti, praznina . Da li je on točan i koliko? Hvala svaka info mi je bitna
Nemoj mu vjerovati, vjeruj svojoj intuiciji, meni nista pogodio nije!!!
Darijanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:24   #5397
Quote:
Darijanna kaže: Pogledaj post
Zao mi je za tvoje negativno iskjstvo, ni meni nitko od teta na liniji nije plgodio ishod, ali zivot nije stao i ide dalje, tko zna mozda je tako i bolje....
Da, imale su one faze kojje su pogađale, ali ni to puno. Izdvojila bih tu curu koja je radila nekad na Deninoj liniji , neka Marijana, ona mi je skinual koliko i Reno, nju sam, eto neopravdano zaboravila, i ova Mila zna ubosti genijalno, ali .. prema količini njih koje rade na linijama to je zbilja minorno.

Međutim, zato mi je iskustvo s Renom izvrsno, ma genijalno.
Također nije loša Lena Tharothos koju sam pitala jednom samo davno, ona gleda za kraći period i bilo je točno kako je rekla..
Tadukepa onako, nije mi to puno pogođeno nešto i je, ali moram reći da očekujem više.

Znači s mailašima imam iskustvo koje bih ponovila ako ustreba, bar sada znam koga ću pitati, tako nekako. Lp
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:26   #5398
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Jeste li izračunale koliko ste love potrošile na lažne nade?
Ako je vrijeme NOVAC, koliko si ti VREMENA tj.. NOVCA potrošila viseći na ovoj temi i na , koliko si ono prije rekla stotina tema pratiš i pišeš?
Pa ja to ne bih radila da sam se otrgla iz lanaca umobolnice, ali jbg, svatko ima svoj život, ja tebe nisam prozvala po tome, nemoj ni ti nas po ovome. Tvoj život tvoj problem, moj život moj problem.

Moram ti reći da meni nije žao ni jedne kune. Eto nijedne.
I da napokon znam tko je pouzdan.
To je dovoljno.
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 22:52   #5399
Volim bacit udicu kad se puno naivnih upeca
Samo nije izazov! Ovdje je ulov prelak.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.01.2018., 09:56   #5400
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Volim bacit udicu kad se puno naivnih upeca
Samo nije izazov! Ovdje je ulov prelak.
I to bacanje udice troši vrijeme, a vrijeme je novac. Dakle
i ti trošiš novac na bedastoće. Tim više što sam našla staru temu, mogu dokazat linkovima, u kojoj ti nesretna i ostavljena cviliš Renu i tadašnjoj postavi da ti pogledaju. Neki ovnovi tj ovnice u igri ha?
Pitala bi ti itekako kad za to ne bi trebalo platit. Očito bi htjela ali za tarot nemaš novaca pa čangrizaš ko stara fufa i guraš nos u privatne stvari tipa koliko smo mi to potrošili.
Jebi ga, mi,možemo, ti pitaj samo kad je for free i pri tom grintaj, bacaj udice, ali ulovit ćeš smeće ili ništa jer slično privlači slično.
mirnaluka is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:15.