Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.05.2007., 15:18   #81
Wink

Quote:
trocki kaže: Pogledaj post
Čuj, ideja ti je zanimljiva, ali osim nekoliko podataka s Wikipedije i basne o "živini", nisi mi dao ama baš nikakav argument za ozbiljniji kontakt. A pretpostavka za ulazak u Vatikansku knjižnicu ti je realna i moguća jednako kao da ja sada otvorim jedan drugi topic te probam okupiti istomišljenike koji bi sa mnom pošli na Mjesec, da vidimo je li Armstrong stvarno tamo bio i zabio zastavu, te ljulja li se zastava još i sad....
Vidis Trocki. informacije su informacije bezobzira odkud dolaze, bilo weekpedia, bila usmena predaja, bio vizualni kontakt, bitno je da ih imas jer info je prednost, za tvoju informaciju ponovi hrvatski drugi razred, basne su price ili bajke potkrepljenje političkim ili zivotnim motivima prikrivene zivotinjama, pojasnit cu ti ako uzmes djelo zivotinjska farma to je basna na politicku situaciju, mislim da si htio reci legendi o zivini, a legenda vise ili manje ruzno je, ozbiljan kontakt niti je nudjen niti je trazen, gleda se ko sta odgovara tko sta pruza i onda se vrsi selekcija ozbiljnih kandidata, toejst istomisljenika, put na mjesec je legalna stvar i vrlo moguca ako okupis financijere da te prate ali rezultati su nakon ohohohoho godina itd.. npr nasa, ruska svemriska agencija itd... a ovo je relanije, nadje se tim od 5 ljudi svaki poznaje svoj dio posla svi imaju isti cilj zelja za znanjem i nepoznatim, a ujedno vole i andrenalin, te su znatizeljni. i zele pripradati necemu sto ima smisla i od cega imaju koristi, a ne lezati u akvezu i glumit kokos jer kokosi pate ili borit se za gay prava bla bla dosadne stvari, covjek treba pogledati proslosti i sadasnjosti u oci evo samo jedan izvadak oni koji razumiju znaju o cem pricam ovo je mene zaintrigiralo "Quod pope tristis ut templum , pugna in seposita terra pugna pro clementia , vel silenti etc vadum ingredior orbis terrarum iterum"

I NAMO SPIRITUS SANTI LUX LUCIS VIVAT
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:20   #82
Smile

Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
I šta sad, ti skupljaš ekipu da provalite u te tajne podrume
Skupiti je lako, ali naci kvlaitetne ljude je tesko, jer 90% ekipe su cooler wanabe, bezveze, neznaju da je bolje sjedit ponekad za stolom i pogledat karte spise i krenuti sigurno neko glumit ramba s greskom, stoga se radi ovako gledas ko sta velii pise i odna ti je jasnije na koji nacin ljudi razmisljaju kuzis!!
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:23   #83
Čuj ideja je zanimljiva, ali neostvariva. Ajde po čemu ti misliš da uopće možeš ući u te podrume.... daj neki dokaz, reci: "Da imam kartu"
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:26   #84
Thumbs down

Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Čuj ideja je zanimljiva, ali neostvariva. Ajde po čemu ti misliš da uopće možeš ući u te podrume.... daj neki dokaz, reci: "Da imam kartu"
Jedno pitanje ako moze, sto je za tebe nemmoguce, za mene nije nista, ako nesto enams nadji nacin da dodjes do toga, pripremi se upoznaj ljude,jel ako u startu ocekujes od drugih sve na gotvo cemu opce rasprava, jer nisi spreman raditi an tome da dodejs do cilja, ja jesam .... trazis dokaze odes u knjiznicu uzmes librim vaticanum secreta, i procitas sve ce ti biti jasno, sto se tice ulaza, ako odes an geodetsku kartu vatikana i to ce ti biti jasno erj ces shvatit da vatikan je na rupi, tojest kanalu, i nepostoji mjesto di nemozes uci, osim ako te tvoja ljudskost sprjecava, toejst strah, stoga nadam se da si sada shvatio..
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:32   #85
Naravno da je teoretski moguće, no isto tako je teoretski moguće da je ušetam se u Bijelu kuću ošamarim Busha i izađem, bez problema, zar ne? Teoretski je moguće da pronađem Bin Ladena i popijem kavu s njim. Teoretski je moguće da ću sad kad izađem na balkon vidjeti NLO.

Ali stvarnost je druga stvar...

Jedini način za ulazak je nekakav "inside man". A u to čisto sumnjam....
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:36   #86
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Naravno da je teoretski moguće, no isto tako je teoretski moguće da je ušetam se u Bijelu kuću ošamarim Busha i izađem, bez problema, zar ne? Teoretski je moguće da pronađem Bin Ladena i popijem kavu s njim. Teoretski je moguće da ću sad kad izađem na balkon vidjeti NLO.

Ali stvarnost je druga stvar...

Jedini način za ulazak je nekakav "inside man". A u to čisto sumnjam....
Nisi upravu uci u bjelu kucu je samoubojstvo , toejst glupost enma svrhe, vidjeti nlo takodjer, nac ibinladena i ostati ziv jos manje, ali isplanirati i uci kanalima u vatikan, lako moguce, ako se ljudi sloze i organiziraju ja kze mda se moze, zivio sam tamo 5 godina, procitaj od pocetka temu, i svasta sam vidio i kazem samo jedno ko je bio tamo jedanout zna ocem pricam ,s toga bumo videli komrad trocki, ja mislim da ce se naci onih koji kuze ,a nemoguce nije jer di udje jedna covjek udje jos 5
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:41   #87
Pričaš gluposti, nema nikakve razlike između Bijele kuće i Vatikanski tajnih podruma. Da je tako lako ući kako ti nama prezentiraš ušlo bi tisuće ljudi već i pokralo sve što se pokrati da.

Da te nešto priupitam.Zašto misliš da u tim podrumima nema nekakvog detektora toplinskih tragova, pa kad očita neku veliku promjenu temperature pusti neki otrovan plin, upali se alarm ili što ja znam.

Ili ti misliš da je to sve nezaštićeno, ili da se oni nisu sjetili da bi netko mogao "odozdo" ući...
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:48   #88
Quote:
Randall Flagg kaže: Pogledaj post
Pričaš gluposti, nema nikakve razlike između Bijele kuće i Vatikanski tajnih podruma. Da je tako lako ući kako ti nama prezentiraš ušlo bi tisuće ljudi već i pokralo sve što se pokrati da.

Da te nešto priupitam.Zašto misliš da u tim podrumima nema nekakvog detektora toplinskih tragova, pa kad očita neku veliku promjenu temperature pusti neki otrovan plin, upali se alarm ili što ja znam.

Ili ti misliš da je to sve nezaštićeno, ili da se oni nisu sjetili da bi netko mogao "odozdo" ući...
HAAHAHAH, upravu si, samo u jednom nisi, a to je dal sam ja bilo gdje rekao da je nezasticeno, naravno da je,i to zestoko, dali se to moze zaobici ako covjek zeli moze naravno, osiguranje ko u bjeloj kuci haha tu si pretjerao, papa se iance nalazi u palaci izvan vatikana vila ajmo je tako nazvati tamo je osiguranje bjele kuce, gdje je papa, a ne di su spisi, neznam dali si ikad bio u Lovreu muzej u fracuskoj imaju slicnu igracku na toplinu, ali opet ih je ekipa ispraznila, gle moras shvatiti nista nije nemoguce ak ocovjek zeli, i ak ose pripremi, i naravno najbitnije ak ima herca, ja tebe nisam dapace nista trazio samo pricamo, cemu tolike tenzije, jer ako pogledas shvatit ces da nsita nije nemoguce!! a neradis to da bi nesto uzeo, nego da s idokazes da mozes,da si jaci brzi bolji i sposobniji nego oni, a ako vec iam nes sto te zanim uzmes, jednostavno!!

Eto toliko...malo smo iscrpili opravdanjima bezveze!!
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 15:53   #89
Bio sam u Louvreu , primijetio sam kamere na svakom koraku, no pošto nisam htio ukrasti Mona Lisu ,baš me osiguranje nije ni zanimalo.Više sam se divio fenomenalnim umjetninama.Ovim putem preporuka svakom da ako se nađete u Parizu, obavezno u Louvre svratite.

Ne znam prijatelju, svaka ti čast na entuzijazmu, svakako bih volio saznati što se krije u podrumima, no ne bih riskirao život zbog toga. Nikakve živine ili svitci na svijetu nisu toga vrijedni.

Puno sreće u traženju ekipe
Randall Flagg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 16:27   #90
...znam par horror filmova koji počnu točno ovako
ne bih ja u tu grupu, ali ako ti misliš sve to zaozbiljno, onda sretno...
Obješeni čovjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 16:35   #91
Cool Thnx

Hvala na potpori !!!



hihih, mozda se predomislite strasljivci
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 17:56   #92
Ferasi....A kakav je točno security dolje? Dlakav i živahan ili čista mehanika? Ne vjerujem da se ide na skroz nepoznato, nešto o tome sigurno znaš..?
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 18:13   #93
Lightbulb

Quote:
AngelsDeserveToDie kaže: Pogledaj post
Ferasi....A kakav je točno security dolje? Dlakav i živahan ili čista mehanika? Ne vjerujem da se ide na skroz nepoznato, nešto o tome sigurno znaš..?
cute, evo da ti odgovorim, cista mehanika, sto se osiguranja tice, klasicni infra red, pokoja kamera, te te termo senzori, sto se da rjesiti hladnim bakljama hihihhi.... ali to se sve da iskljuciti preko jedne krasne kutije koja uvjek izvan grade !! jel kolega u italiji mi je radio tamo na odrzavanju elektrike.. pa otprilike znam o cem se radi !!
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 18:20   #94
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
cute, evo da ti odgovorim, cista mehanika, sto se osiguranja tice, klasicni infra red, pokoja kamera, te te termo senzori, sto se da rjesiti hladnim bakljama hihihhi.... ali to se sve da iskljuciti preko jedne krasne kutije koja uvjek izvan grade !! jel kolega u italiji mi je radio tamo na odrzavanju elektrike.. pa otprilike znam o cem se radi !!
Hm...To mi zvuči prejednostavno...Siguran si da nemaju ništa drugo...?
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.05.2007., 22:19   #95
Cool

Quote:
AngelsDeserveToDie kaže: Pogledaj post
Hm...To mi zvuči prejednostavno...Siguran si da nemaju ništa drugo...?
pa vidim da nisi nikad pokusala proc termalnu cim ti je jednostavno hihih, ali ok, ziva zastita se neisplati za takav objekt jer je rok funkcioniranja kratak te nisu pouzdani sve zivonije pouzdano. a mehanika je teza nego ziva tvar vjeruj mi, mehanika se da naucit, situacija oci u oci ne. ajd bar neko pita konretno svaka cast !! angel
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 00:09   #96
Quote:
Ferasi kaže: Pogledaj post
pa vidim da nisi nikad pokusala proc termalnu cim ti je jednostavno hihih, ali ok, ziva zastita se neisplati za takav objekt jer je rok funkcioniranja kratak te nisu pouzdani sve zivonije pouzdano. a mehanika je teza nego ziva tvar vjeruj mi, mehanika se da naucit, situacija oci u oci ne. ajd bar neko pita konretno svaka cast !! angel
Ovaj...khm...Ne, nikada nisam probala proći termalnu, ali uvijek imam ful ledene ruke - možda to može pomoći?? (blažena loša cirkulacija )
Pretpostavljam da bi za cijeli ovaj pothvat trebalo jako puno priprema, pogotovo ako uzmeš u obzir da su oni koji bi se upustili u tako nešto (barem sa foruma) ugl. laici (ili ja to gledam samo po sebi )! A i od kuda nabaviti opremu za sve to? Tko će obučiti ljude? So many questions!!
Angels Deserve To Die is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 14:28   #97
Quote:
Dungeon Keeper kaže: Pogledaj post
Jebote, netko sa bujnom mastom na forum stavio temu da bi osnovao grupu koja ce saznati sta je u toj knjiznici. Nitko ne zna, a sada ce vas par tu sa foruma saznati. Ajme koja mastarija...
Reče to osoba poprilično simboličnog nicka.
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 14:43   #98
Nego Ferasi, par crtica od mene, shvati ih kao digresiju, a ne napad ili tomu nešto slično.
Prvo i osnovno, nisi se izjasnio o čemu se tu uopće radi.Podsjećaš me na Bandića i ostale političare.Ne volim ljude koji nisu direktni tj. idu sve "okolo kere".Reci kao čovjek, "da, čuo sam da dolje ima vukodlaka koje su križali sa templarima i dan danas ta mitska čudovišta šeću podzemnim hodnicima Vatikana", a ne "čuo sam za živine, ljudi su to vidjeli, a ne moraš mi vjerovat".Daj budi konkretan.Dakle o čemu se točno radi.
Nadalje, ti isfuravaš neku ozbiljnost oko toga, ali dragi moj Ferasi, istomišljenike se ne traži preko Interneta, i ovo se ne planira ne nekom forumu koji čita nekoliko milijuna ljudi.Takve stvari planiraš sam, ili sa ljudima za koje bi dao glavu na panj.S nekim kome možeš vjerovati.I planira se godinama, a ne "turistički dogovor" u mjesec dana.Moraš biti interdisciplinarno obučen i upoznat sa svom problematikom u praksi, a ne čitajći razne članke na Internetu.Moraš biti svjestan konsekvenci.
Ti si u samom startu sam sebe pokopao.Na javnom forumu objavljuješ i tražiš istomišljenike da provalite u tajni dio vatikanske knjižnice.I ti bi da se tebe shvati ozbiljno?
__________________
"Nije mazohizam, nego autoagresija, sa razlogom, jel'da..."
Shine on Rick.
Vinkovci Staljingrad flickr
Anton is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:31   #99
Cool

Quote:
AngelsDeserveToDie kaže: Pogledaj post
Ovaj...khm...Ne, nikada nisam probala proći termalnu, ali uvijek imam ful ledene ruke - možda to može pomoći?? (blažena loša cirkulacija )
Pretpostavljam da bi za cijeli ovaj pothvat trebalo jako puno priprema, pogotovo ako uzmeš u obzir da su oni koji bi se upustili u tako nešto (barem sa foruma) ugl. laici (ili ja to gledam samo po sebi )! A i od kuda nabaviti opremu za sve to? Tko će obučiti ljude? So many questions!!
Sve se da rjesti dogovriti, oprema postoje kao i ljudi, bitno je ideja i sredstvo jer onaj koji zeli moze onaj koji se boji ima 100 i jedan razlog zasto nemoze!! oprema se nabavlja tojet neka se izradjuje homemade kako bi se reklo jer je nema za kupiti hihih ! obuka je 2 mjeseca, kak se dogovorimo! a sto se tice ljudi, vidim neko je napisao, da trea bla bla ovo ili ono, nee i trebaju ljudi koji se neznaju jer se lakse povezu ljudi koji se znaju znaju biti nepodobni !!

angel rules
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.05.2007., 22:35   #100
Question

Quote:
Anton kaže: Pogledaj post
Nego Ferasi, par crtica od mene, shvati ih kao digresiju, a ne napad ili tomu nešto slično.
Prvo i osnovno, nisi se izjasnio o čemu se tu uopće radi.Podsjećaš me na Bandića i ostale političare.Ne volim ljude koji nisu direktni tj. idu sve "okolo kere".Reci kao čovjek, "da, čuo sam da dolje ima vukodlaka koje su križali sa templarima i dan danas ta mitska čudovišta šeću podzemnim hodnicima Vatikana", a ne "čuo sam za živine, ljudi su to vidjeli, a ne moraš mi vjerovat".Daj budi konkretan.Dakle o čemu se točno radi.
Nadalje, ti isfuravaš neku ozbiljnost oko toga, ali dragi moj Ferasi, istomišljenike se ne traži preko Interneta, i ovo se ne planira ne nekom forumu koji čita nekoliko milijuna ljudi.Takve stvari planiraš sam, ili sa ljudima za koje bi dao glavu na panj.S nekim kome možeš vjerovati.I planira se godinama, a ne "turistički dogovor" u mjesec dana.Moraš biti interdisciplinarno obučen i upoznat sa svom problematikom u praksi, a ne čitajći razne članke na Internetu.Moraš biti svjestan konsekvenci.
Ti si u samom startu sam sebe pokopao.Na javnom forumu objavljuješ i tražiš istomišljenike da provalite u tajni dio vatikanske knjižnice.I ti bi da se tebe shvati ozbiljno?
Vidis u svmeu si osim u jednosj stvari, tko cita ovo nije moj problem, tkoga zanima isto nije moj problem, ko ce uci e to ej moj problem, netrebaju ti ljudi koji se znaju to i je najgore, njega je tesko nauciti objasniti uvesti, osbu novu mozes obucit iobjasniti i sve ostalo ,niko nikada nije regrutirao poznate ljude procitaj malo povjest, sto se tice problematika u praksi haha, osbno ne citam clanek na netu nemam vremena, sto se tice prakse sto kazes na 2 godine , proucavanje microbiloske flore kanalizaciej vatikana, te kemijske analize vode, pa jednog dana te nesto zaskoci tam a spasi te covjek akj da je ispo iz filam o templarima, i pruzi ti ruku nauci te kak ose obraniti, to je vec nesto drugo ali cemu o tome na forumu onaj koejg zanim ce pitat osbono mislim ako mu se srceko netrese!!

Hvala na digresiji, ko prica o provali ja pricam o ulasku
Ferasi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:25.