Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Dionice

Dionice Ne zaboravi na stop-loss

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2007., 14:02   #21
Koja je osnovna razlika između ovoga i ostalih E brokera, konkretno moje "Prve generacije"?
Osim što se kod brokera ne naplaćuje nikakva upisnina i članarina.
__________________
Jedni grade vlade da se lakše krade, drugi biljke sade, a treći ih vade.
banderas is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 14:17   #22
nesto mi nije jasno...

Moze li mi netko objasniti kako mogu napraviti da nakon sto mama, tata i sestra uplate po 38000 kn vidim sva tri iznosa na jednom racunu brokerske kuce a ne da moram otvarati zasebno 3 racuna? Jel to moguce? Jel moram prvo napraviti opunomocenje jedne osobe za sve ostale na SDA računu?
Pomozite!!!
speedtouch is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 15:53   #23
Quote:
gljeeva kaže: Pogledaj post
int.bank 8kn + tek.račun 3kn = 12 kn
e super onda, znači otvorim i int. bank i pbz investitor pa si fino mogu sam prebacivati lovu sa tekućeg u Investitora i obrnuto, prekrasno
ali još ćemo pričekati da vidimo što konkurencija nudi, možda daju bez mj. naknada i sl ... inače, ne vjerujem bankama ni kad mi nude lovu


ps
ima li netko ovdje da ne radi u pbz-u
algore is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2007., 22:39   #24
Quote:
algore kaže: Pogledaj post
e super onda, znači otvorim i int. bank i pbz investitor pa si fino mogu sam prebacivati lovu sa tekućeg u Investitora i obrnuto, prekrasno
ali još ćemo pričekati da vidimo što konkurencija nudi, možda daju bez mj. naknada i sl ... inače, ne vjerujem bankama ni kad mi nude lovu


ps
ima li netko ovdje da ne radi u pbz-u
He he, dobro ti je ovo "ne vjerujem bankama ni kad mi nude lovu". Ne nudimo mi lovu, već dobru i sigurnu uslugu koju naplaćujemo. Koliko je dobra i vrijedi li tih 10 kn mjesečno, procjenit će te sami.

Za svakog korisnika potrebno je osigurati token (kripto uređaj), odgovarajuće licene za real-time streaming, sigurnosnu infrastrukturu, ... Sve to košta, a ako se ne koristi... Dakle simboličnih 10 kn/mjes je mala kompenzacija za "read only pristup" (za radoznale) i ujedno "zaštita" od neaktivnih korisnika. Onima koji trguju, ovo je uistinu neznatan iznos.

Glede "ima li netko ovdje da ne radi u pbz-u", mislim da smo se korektno predstavili i najavili subjektivnost
Trenk_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2007., 00:00   #25
Dosta reklamiranja. Izvolie platiti baner.

Ima topic o brokerima. Prvo neka se PBZ pokaže pa neka se onda počne dizati prašina.

Jedna mala pohvala. Lijepo ste se organizirali da se izreklamirate. Platite pa uživajte.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:18   #26
prijavio se prije 4 dana, usluga još uvijek nije aktivna.
pas mater...
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 16:20   #27
jel netko ovo probao
dxd is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 18:17   #28
Prijavio se u utorak, SMS stigao u srijedu, isprobao malo u četvrtak...
Naspram nekih drugih ovo je avion (još da i poleti)...
Questions!?
Crobex is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 18:24   #29
Imam ja.Dobio sam hrpu obrazaca i trebam popunit onaj prvi i poslat ga,a kako jos nisam dobio broj racuna iz SDA nemrem poslat.i na obrazcu pise oznaka dionice i kolicina dionica.kako se jos ne zna koliko dionica ide kaj da napisem?I zakaj nisam dobio ni citac kartice ni nista?
Poslali su mi sms da je aktivirano.
djubre44 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 20:52   #30
Meni radi s tokenom. Lova prebacena s tekućeg drugi dan. Fancy screenovi.
Ne mogu naći/fali transakcije po dionici. Ako imaš token ne trebaš čitač kartice. Bad- nalozi samo u vrijeme burze.
Fakat easy za trgovanje iako mi malo liči "za domačice". Skoro sam ruknuo pola kapitala navučen - žena me bacila sa stolice prije klika. al mnooogo je fency.
__________________
Luta on tako, izgubljen i pomracen i ne cuje kako sve jos od davnih vremena odjekuju Nebo-planinom starceve rijeci: - Tko ti ga je to obecao? Ti ni ne znas sto je Legen-grad!
ruler is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2007., 22:01   #31
aAAH. evo stigao SMS
__________________
Jel Kedžo ispo?
-haf- is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2007., 13:43   #32
Nebi htio biti cjepidlaka ali usluga se zove PBZinvestor a ne PBZinvestitor.

Zbači nismo je reklamirali dosad.
Maltretator is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 10:19   #33
Pomalo zabrinjavajuće povremeno štekanje aplikacije jutros. Očekivao bih da su to robusni serveri sa dosta zalihe, koji su spremni za navalu koja tek treba uslijediti.

Edit: Sad je sve OK.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 15:35   #34
Quote:
speedtouch kaže: Pogledaj post
Jel moram prvo napraviti opunomocenje jedne osobe za sve ostale na SDA računu?
Pomozite!!!
Bojim se da moraš. Dakle prvo do javnog bilježnika na ovjeru darovnica, a nakon toga mislim da moraš i do porezne da oni to sve lijepo ovjere i nakon toga (nisam ziher) sa mamom bratom ... do SDA na prebacivanje dionica na tvoj račun.

Ako se varam molio bih da me ispravite!
šajo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 15:40   #35
Ispravljam te.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 15:43   #36
Evo https://www.forum.hr/showthread.php?t=239892
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 16:33   #37
molim za savjet,dakle dali otvoriti pbzinvestor ili prodavati preko brokera,jer najavljuju pad sistema u petak,dali je moguće da i investor bude blokiran??
schtakor is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 18:17   #38
Vidio sam da su se ovdje javljali ljudi iz PBZ-a pa bi oni trebali biti kompetentniji za odgovor.

Ja mogu reći da sam ujutro malo prije 10 i kasnije ozbiljno posumnjao da server šteka. Kasnije je radio bez problema.

Druga važna indicija je da je PBZ danas iznenada skinuo sve reklame sa web stranica, što će reći da već sad imaju navalu veću nego što su računali i ne žele se dalje reklamirati.

Još, u mojoj banci drugi dan nakon otvaranja usluge čita mi žena memo onih "odozgo" gdje ih hvale i informiraju da je usluga super krenula i da je super prihvaćena.

Obzirom na sve i totalno neočekivane brojke ovog IPO-a jako ugodno bih se iznenadio kad bi PBZ Investor u petak ipak radio normalno. Bit će to maksimalni crash test.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 18:41   #39

Long live 1.gen.
__________________
Ovo je misljenje a ne savje(s)t
RiNvest® jaše - Proud Platinum Member
Zafashan is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.10.2007., 23:36   #40
Imam par pitanja za one koji već koriste par dana Investora (a i za sve koji su voljni odgovoriti) pošto sam ga napokon iz trećeg pokušaja uspio aktivirati.

1.Kako poredati tickere po abecedi (ako se uopće može)?
2.Koliko uopće tickera tj. dionica mogu nagurati na jednu listu?
3.Koga moram ubiti da mi aktivira ona "one click trading" jer me tipkanje čitača kartica u teoriji iritira?
4. Koga moram ubiti x2 da mi digne onaj limit na visinu naloga?(ovo je informacija čisto trivijalne prirode)
5.Kome u tom konglomeratu e-mailom šaljem pdf potvrdu uplate ne bi li mi novci bili dostupni za trgovanje što prije?
6.Na koji način će mi dostaviti broj zahtjeva za registraciju dionica s njima? (pošto u onom svom profilu, koji ne mogu editirati, ne vidim svoju e-mail adresu, a dao sam je)

Zahvaljujem na odgovorima. Pošto je kasno i umoran sam možda ću se sutra morati nadopuniti pokojim novim pitanjem.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:07.