Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.12.2017., 20:25   #441
Quote:
Gošća kaže: Pogledaj post
Kad se deaktivira atomska, hidrogenska, prljava, neutronska i bilo koja druga bomba, samo je bitno ne presjeći crvenu žicu. I, naravno, odbrojavanje staje na koju sekundu do detonacije.
Deaktiviranje bilokakve bombe vrši se rezanjem žice
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2017., 21:03   #442
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Deaktiviranje bilokakve bombe vrši se rezanjem žice
Da, sve osim te crvene, koja se ne smije presjeći.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 19:42   #443
U svakom filmu gdje glumi Tom Cruise, on uvijek igra glavnu ulogu.
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.

Zadnje uređivanje Luis Wu : 31.12.2017. at 20:41.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 19:48   #444
Rijetko kad netko kenja u filmu, oni ko da nisu dobili šupak u evoluciji.


Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
U svakom filmu gdje glumi Tom Cruise, on je uvijek igra glavnu ulogu.
Tako je to kad si jedna od najvećih zvijezda.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 20:33   #445
Quote:
leMONZoo kaže: Pogledaj post
Rijetko kad netko kenja u filmu, oni ko da nisu dobili šupak u evoluciji.
Ili prde! Mislim, klišej mi je negiranje tj. potiskivaje prdaca iz kinematografije ako je to jedna od osnovnih stvari, da ga 'stjeraš van' (bar ja ).

Ali ne, toga ima samo u toilet humor komedijama.
Likovi u filmu su savršeni, ne počinju jutro prdenjem u krevetu ili pišajem pa prdenjem.

Ne 'deru' ga u autu kada su sami i onda ga luftaju spuštanjem prozora .

U romantičnim teen komedijama prištavi sramežljivi geek boy ne ispušta prdac od muke i srama kad ga poljubi djevojka u koju ima crush, 'Bryan, did you just fart to me right now? That's gross, you know that, ew!'

Ne prekidaju razgovor i ne hvataju se za nos kada nečiji 'tihomir' počinje uzimati danak u njihovom udisanju kisika 'Oh my lord, wha...who...what the hell is this, who would do such thing?'

Policajci i swat timovi ne hvataju se za nos kad u pretrazi kuće nailaze u sobu koju je kriminalac toliko zaprdio da prijeti biološka opasnost, 'Put you gas mask on, goddamit, and find this smelly fucker!'

A žene u filmu ne prde uopće, a-a, absolutely not, no sir!
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.12.2017., 21:47   #446
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
U svakom filmu gdje glumi Tom Cruise, on uvijek igra glavnu ulogu.
Ne i u Tropic Thunder.
__________________
"If the United States saw what the United States was doing to the United States, the United States would invade the United States to liberate the United States from the tyranny of the United States.”Bockecho
Walkman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 11:48   #447
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Ili prde! Mislim, klišej mi je negiranje tj. potiskivaje prdaca iz kinematografije ako je to jedna od osnovnih stvari, da ga 'stjeraš van' (bar ja ). Trala la la
prrr
__________________
-
Narikača is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 17:52   #448
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
U svakom filmu gdje glumi Tom Cruise, on uvijek igra glavnu ulogu.
I obavezno ima scenu sa trcanjem
__________________
I'm not crazy, my mother had me tested!!!
mikrofonija18si is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 17:59   #449
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Deaktiviranje bilokakve bombe vrši se rezanjem žice
Nekada bude dobra fora tipa "prereži plavu žicu" a ono sve su neka od nijansi plave
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 18:41   #450
Quote:
mikrofonija18si kaže: Pogledaj post
I obavezno ima scenu sa trcanjem
I motorom.
Boki000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 13:29   #451
Quote:
Walkman kaže: Pogledaj post

Rođen za tu ulogu:klap:
Honey 1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 14:06   #452
Klišej kojeg nikad dosta: u scenama vijetnamskom rata i preletima helikoptera mora zasvirati Creedence Clearwater Revival s megahitovima poput Fortunate son, Run Through the Jungle i Rolling Stonesi i Sympathy for the devil
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 18:26   #453
Ja sam šokiran da i dalje postoje filmovi u kojima, na kraju dođe scena u kojima se novozaljubljeni/par ljudi poljubi, uvijek u istom stilu. I ne, ne mislim samo na romantične komedije nego na bilo kakav film gdje postoji nekakva romantična pod-priča. Znam da je to vjerojatno najidealniji način za zaokružiti takvu priču, ali stvarno je ofucano do boli.

Bonus bodovi ako je scena u kiši, ili ako se zalazak sunca vidi u pozadini. Ili ako se poljubac prekine u zadnji čas zbog "komičnog" efekta.
jevanova polka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2018., 19:47   #454
Glavni pozitivac kada lezi izudaran i sav krvav na podu, i dok mu negativac cita lekciju u stojecem polozaju uvijek ima blizu sebe neki tvrd predmet da dohvati cime ce udariti negativca.
A da bi dohvatio taj predmet uvijek se mora dobro istegnuti, i svaki put ga dohvati.
Koem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 10:28   #455
Quote:
Koem kaže: Pogledaj post
Glavni pozitivac kada lezi izudaran i sav krvav na podu, i dok mu negativac cita lekciju u stojecem polozaju uvijek ima blizu sebe neki tvrd predmet da dohvati cime ce udariti negativca.
A da bi dohvatio taj predmet uvijek se mora dobro istegnuti, i svaki put ga dohvati.
Ima obrnuto, najčešće u hororima.

Čudovište ili što već je na podu, očito mrtav.
I jedan od pozitivaca ili više njih umjesto da ga i dalje gađaju i udaraju sa svime što imaju, stanu i idu mu se približiti...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 14:31   #456
U slasherima/ hororima glavni lik većinom nema dečka, a ako ima onda je vara s nekom droljicom koju će ubojica ubiti među prvima, a možda i dečka zajedno s njom.
kosjenka- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 20:25   #457
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Ima obrnuto, najčešće u hororima.

Čudovište ili što već je na podu, očito mrtav.
I jedan od pozitivaca ili više njih umjesto da ga i dalje gađaju i udaraju sa svime što imaju, stanu i idu mu se približiti...

Ako je jedan sam, obicno se okrene ledjima i razmislja o smislu zivota, ako su udvoje zagrle se i slave dok se ovaj ustaje

Kad je glavni zenski lik aktualna zena, bivsa je uvijek kucka i vice versa, kod muskih likova drugi je uvijek papucar
Sevilla is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2018., 21:27   #458
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Klišej kojeg nikad dosta: u scenama vijetnamskom rata i preletima helikoptera mora zasvirati Creedence Clearwater Revival s megahitovima poput Fortunate son, Run Through the Jungle i Rolling Stonesi i Sympathy for the devil
Joj, da i ova isto: Bob Dylan - A Hard Rain's A-Gonna Fall
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 00:41   #459
na karate turniru se mlate bez svake zaštitne opreme, na ful kontakt, nitko ne ostane bez zuba, nitko nema razbijenu facu, strada samo malo, ako mu netko poklizne nogu.
PatriotSLO is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2018., 23:33   #460
Quote:
toby5 kaže: Pogledaj post
Ili kad se kupaju u kadi, nema tusiranja poslije namakanja, uzmu rucnik i odmah sa svom onom pjenom se ogrnu njime.
slićna stvar je i kod brijanja. Nitko ne ispere pjenu vodom nego je svi brišu ručnikom. Baš me zanima na što taj ručnik sliči nakon 5 brijanja
IllegalArgument is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:53.