Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

Pogledaj rezultate ankete: Što mislite o NLO-ima?
Zemaljskoga su podrijetla 18 22.22%
Zemaljskoga su i vanzemaljskog podrijetla 45 55.56%
Neutralan sam. 18 22.22%
Glasovatelji: 81. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2008., 23:49   #41
NLO

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=s...5&_no_browse=1

sve učestaliji i učestaliji su nešto u zadnje vrime...
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2008., 23:55   #42
Kad bi otvarali temu svaki put kad neka budala vidi "NLO" imali bi milijun tema na ovom podforumu
__________________
True men don't kill coyotes
John_Frusciante is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 12:37   #43
Ja samo čekam kada će netko staviti temu:

Vanzemaljski hram ispod Metkovića
__________________
You don't know the half of it!
gunsmith is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 13:24   #44
Quote:
2012 kaže: Pogledaj post
http://www.24sata.hr/index.php?cmd=s...5&_no_browse=1

sve učestaliji i učestaliji su nešto u zadnje vrime...
'Senzori koji se ugrađuju u mobitele loše su kvalitete i ne mogu podnijeti veliku svjetlost koja nastaje snimanjem u sunce. Zbog toga se često događa “greška” na snimci koja izgleda kao NLO.'

Toliko o tvojem NLO-u.
__________________
Želio bih da mogu opraštati poput Isusa.
Snajper is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 14:04   #45
ti metkovčani imaju problema s raspoznavanjem oblaka, NLO-a te Baćinskih vozila
__________________
"Nikad nisam mogao ugasiti neko životno svjetlo, jer mi nedostaje moć da ga ponovo upalim"
Stvarno tko sam ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 14:24   #46
Quote:
uforadio kaže: Pogledaj post
Povodom dogadjaja u Texasu, Larry King ce emitirati 3. specijal o NLO-ima na CNN-u u zadnjih 5 mjeseci.

Po CET vremenu to je subota 19.01.2008. u 03:00 h ujutro i u 11:00 h repriza.

...
Pogledao sam emisiju danas u 11h. Dobar dio emisije je bilo dosta ponavljanja snimki prijašnjih emisija. Ne znam da li je tko zapazio da su bile i snimke Billy Mayera.

Ali, najveća legenda je onaj skeptik, bivši pilot. Kad svjedokinja kaže da je objekt bio toliko ogroman iznad planine da su ga ona i drugi svjedoci procijenili na jednu milju dužine, kad kaže da je bio potpuno bešuman, da je minutama prolazio iznad njihove kuće, da postoje možda deseci tisuća svjedoka (onda je vrlo vjerojatno da postoje barem tisuće), da su znale da je toliko velik jer je prekrio nebo pa se zvijezde nisu vidjele, on ju jednostavno i bez srama pita: "A vi ste trenirani promatač"?

Kad mu drugi kolega po struci, aktivni pilot kaže što je vidio, on izjavi da piloti nisu trenirani promatrači!!! WTF!!!!
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 17:47   #47
Quote:
S.O.A.D_201 kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=xFdleVJakZc

CNN objavio snimku UFO-a u Texsasu
Snimka je fakat loša, a UFO izgleda vraški nervozno....
__________________
Be yourself, no matter what they say.
arna is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 18:49   #48
Quote:
uforadio kaže: Pogledaj post
Povodom dogadjaja u Texasu, Larry King ce emitirati 3. specijal o NLO-ima na CNN-u u zadnjih 5 mjeseci.
to što se mainstram medij i to jedan od najjačih u svijetu bavi NLO-ima je zanimljiviji podatak od samih NLO-a
zakaj to nitko ne komentira, pitam se nije li to uvod nečemu. Ima li netko dokumentarac "Out of Blue"?
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 20:41   #49
ako ste gledali film dan nezavisnosti(bilo bi čudo da niste s obzirom koliko ga rtl reprizira) znate šta slijedi
barca fan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 21:04   #50
Quote:
barca fan kaže: Pogledaj post
ako ste gledali film dan nezavisnosti(bilo bi čudo da niste s obzirom koliko ga rtl reprizira) znate šta slijedi
to je malo pretjeran scenarij. mislim da su "ljudi u crnom" najtočniji scenarij
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 22:52   #51
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
to što se mainstram medij i to jedan od najjačih u svijetu bavi NLO-ima je zanimljiviji podatak od samih NLO-a
zakaj to nitko ne komentira, pitam se nije li to uvod nečemu. Ima li netko dokumentarac "Out of Blue"?
Ako može moj komentar...?
Larry King ima (među ostalima) relativno često, koliko sam dosad uspio zapaziti, emisije posvećene fenomenu NLO-a i uglavnom ima iste goste-domaćine a izmjenjuju se gosti svjedoci (ili su svjedoci na video-linku). Emisije o NLO-ima otprilike su svakih nekoliko mjeseci u zadnjih godinu-dvije.
Moje mišljenje O emisiji Larry Kinga nije baš na visini tj. nisam impresioniran.
Denis Latin beats Larry King
Dokumentarac Out of the blue može se pogledati na google videu ili youtube. U nastavcima.
Pogledao sam i nisam baš bio impresioniran. Trebao bih pogledati Beyond the blue.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:02   #52
NLO teorija i praksa

Evo danas sam baš saznao detalje od kolege koji je tada bio na terasi kafića ''Gatto''u Puli.Na nebu oko visine nebodera sa 30-ak katova udaljeno oko 500metara se pojavilo između 100-200 žutih jarko svijetlećih kugli,zajedno poslagane u obliku romba (slično kao da kvadrat okrenemo sa vrhovima gore-dole).Ta je formacija trajala oko 15 minuta ,na čuđenje ljudi iz tog kafića...5 min nakon pojavljivanja su dvije kugle krenule lagano prema zemlji i dole su se zadržale oko 30 sekundi,vratile se gore i sve zajedno otišle sa vidika...

Budući da je sve skupa strašno jako svijetlilo u visini ,trebalo je svjedoka biti do pola istre barem...pa se očekivalo da će pisati u novinama,nekim vijestima i tako....NIŠTA OD TOGA ,ljudi na kafiću su bili jedini očevici !!! Kolega je pitao poznanike iz policije,vojske jesu li imali kakve vježbe i sl.-ništa,nitko drugi vidio ni čuo.On zna pošto se time i ranije zanimao ,da je moguće nekakvim obljescima reflektora i takvih je slučajeva bilo,ali kaže da za ovaj slučaj nema šanse da se radi o tome !

Kako da su samo oni vidjeli ? Objašnjenje je dao u svijetu dosta proučavanom chanellingu,što se jednostavnije može objasniti da je u svim tim frekvencijama i kanalima nastala ''pukotina'' ka našem(ljudskom) kanalu(kao ka određenom TV kanalu npr.) i to samo u tom tankom smjeru prema kafiću...Oni upadnu tu i tamo u naš chanelling i to ne slučajno.Ima grupa koje se pokušavaju baviti i napredovati u sposobnostima ''vidjeti drugima nevidljivo'',odnosno chanellingom,ali je to opasno područje !!

Šta dolaze ONI kod nas tražiti na zemlju? Crpe neki oblik energije. U 90% su takva ukazanja ,duhovi ,vanzemaljci štogod s negativnim namjerama.Ukazanje ''boga''trojici buduće slavnih klinaca u portugalu na kojem su dan kasnije po ''božjem''obećanju morali okupiti mnoštvo na livadi(okupilo se oko 70000 ljudi) da vide igrokaz na nebu i dokaz postojanja,je prema njegovim riječima igra NJIH da od što više ljudi crpe energiju dok su bili pod hipnozom.

Uglavnom događaj iz Pule se kasnije sa IDENTIČNIM opisom pojavljivao i u SSSR-u,Meksiku,Brazilu...Uff otvara se tu dosta pitanja ,pitat ću ga za još teorija.
Slobodno šibajte sa pitanjima
Ja bi ga pitao zašto se namjerno tu i tamo pokazuju.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:19   #53
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Ako može moj komentar...?
Larry King ima (među ostalima) relativno često, koliko sam dosad uspio zapaziti, emisije posvećene fenomenu NLO-a i uglavnom ima iste goste-domaćine a izmjenjuju se gosti svjedoci (ili su svjedoci na video-linku). Emisije o NLO-ima otprilike su svakih nekoliko mjeseci u zadnjih godinu-dvije.
Moje mišljenje O emisiji Larry Kinga nije baš na visini tj. nisam impresioniran.
Denis Latin beats Larry King
Dokumentarac Out of the blue može se pogledati na google videu ili youtube. U nastavcima.
Pogledao sam i nisam baš bio impresioniran. Trebao bih pogledati Beyond the blue.
čuj slažem se s tobom što se tiče impresija i bezveznosti Larrya Kinga ali i bezveznosti CNN-a. No, taj CNN i Lary su glavni igrači u glavnim medijima zaduženi za kreiranje javnog mnijenja a ne za informiranje ljudi. Kolko pratim tvoje postove sigurna sam da ćeš se složiti.
E pa, kad glavni glavni igrači počnu pričati o ET-ju, - znači da se nešto veliko sprema. (Narod se priprema za jedan spektakularni obrat)
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:34   #54
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
čuj slažem se s tobom što se tiče impresija i bezveznosti Larrya Kinga ali i bezveznosti CNN-a. No, taj CNN i Lary su glavni igrači u glavnim medijima zaduženi za kreiranje javnog mnijenja a ne za informiranje ljudi. Kolko pratim tvoje postove sigurna sam da ćeš se složiti.
Pozorno pratiš moje postove. :klap:

Quote:
E pa, kad glavni glavni igrači počnu pričati o ET-ju, - znači da se nešto veliko sprema. (Narod se priprema za jedan spektakularni obrat)
Ne bih se baš složio s tobom.
Ne pričaju oni baš o ET-u već o NLO-ima. Ja bih tu ipak naglasio veliku razliku. Zašto? Preveliki "skok" bi bio ET a niti s NLO-ima nismo načisto. Možeš reći da NLO porazumijeva ET-ja ali ipak postoji razlika. Pretpostavljam da netko misli da bi to bilo "prešokantno" narodu. A također mislim da se narod baš i ne bi jako šokirao.
(Da, u načelu mislim da se nešto gadno valja. I da nas "sekunde" dijele od toga.)
Također mislim da će sljedeći am. predsjednik (Clinton a ne Obama) imati neugodnu zadaću objasniti američkom narodu da NLO-i postoje.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2008., 23:48   #55
A meni nešto ovdje nije jasno...
Kako znamo da ekipa koja je po kafićima prvo kad sjedne za stol, istovari na taj isti stol 3 stvari: ključeve, cigarete i mobitel, kako se dogodilo da danas kad gotovo svatko ima mobitel s kamerom nije ništa snimio???
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:00   #56
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
Ne pričaju oni baš o ET-u već o NLO-ima. Ja bih tu ipak naglasio veliku razliku. Zašto? Preveliki "skok" bi bio ET a niti s NLO-ima nismo načisto. Možeš reći da NLO porazumijeva ET-ja ali ipak postoji razlika. Pretpostavljam da netko misli da bi to bilo "prešokantno" narodu. A također mislim da se narod baš i ne bi jako šokirao.
da, što se tiče ET-ja spika ide paralelno. korak po korak. Otprilike je problem kolko sam shvatila u tome što ima dosta raznih ET-ja pa kom opanci kom ono drugo.
evo zanimljiv linkić
http://www.jimmarrs.com/
__________________
If You Can't Change Your Mind, Do You Still Have One?
“There are no facts, only interpretations”– Friedrich Nietzsche
mandragora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:04   #57
Quote:
sinkezg kaže: Pogledaj post
A meni nešto ovdje nije jasno...
Kako znamo da ekipa koja je po kafićima prvo kad sjedne za stol, istovari na taj isti stol 3 stvari: ključeve, cigarete i mobitel, kako se dogodilo da danas kad gotovo svatko ima mobitel s kamerom nije ništa snimio???
Bilo je to prije oko 20 godina.Taj sam tekst gore kopirao sa drugug foruma na kojem sam ranije spomenuo da je to bilo tada.
Znatiželjko is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:27   #58
snajper aj probaj sa svojim mobitelom pa javi jel to istina...
biseru
2012 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:48   #59
Quote:
Znatiželjko kaže: Pogledaj post
Bilo je to prije oko 20 godina.Taj sam tekst gore kopirao sa drugug foruma na kojem sam ranije spomenuo da je to bilo tada.
Znači za nešto na temu NLO-a staro 20 godina ti si morao otvarati novi thread?!? Sjajno!
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2008., 00:50   #60
Quote:
mandragora kaže: Pogledaj post
da, što se tiče ET-ja spika ide paralelno. korak po korak. Otprilike je problem kolko sam shvatila u tome što ima dosta raznih ET-ja pa kom opanci kom ono drugo.
evo zanimljiv linkić
http://www.jimmarrs.com/

Ehehe, ne slažemo se oko ET-a i NLO-a da idu paralelno. Ja mislim da prvo idu NLO-i a onda ET-i.
Koje drugo? Obujci?
Da, oko ovoga drugoga, slažem se s tobom. Živi bili pa vidjeli.
sinkezg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.