Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2003., 13:59   #141
Nisu u Zagrebu baš svi prodavači loši . Ima tu puno pozitivnih primjera. Evo, ja sam nedavno kupovala hlače u dućanu 'Bandolera' u Importanne Galeriji, prodavačica se 'razletila' na sve strane, dala mi je u kabinu nekoliko modela koji su mi puno bolje stajali od onog koji sam na početku sama uzela za probati - znači da zna i procijeniti kome odgovara koji model, i na kraju mi je dala još i dodatni popust koji je predviđen za gotovinsko plaćanje premda sam ja platila na karticu.

U mnogim specijaliziranim dućanima prodavači su odlični - evo samo kao primjer, dućan planinarske i alpinističke opreme Iglu - tamo prodavači o svakom proizvodu mogu i znaju pričati satima
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 14:03   #142
I meni je bilo drago. Nije neki problem uzeti telefon i okrenuti par brojeva umjesto da ja hodam i gubim vrijeme, to su dvije minute koje je potrošila a meni je to puno značilo jer ju ja to nisam tražila, cura se sama sjetila kad je vidjela da mi je žao kaj nema mog broja. Zbog takvih "sitnica" ja pamtim dućane i stavljam ih na svoju listu gdje opet doći.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 14:07   #143
Meni prodavačice iz parfumerije u Importaneu na Glavnom uvijek nazovu istu tu parfumeriju na Iblerov i pitaju imaju li oni brojeve pudera koji trebam (i obrnuto). Ali nažalost opet sam zaboravila kako se te parfumerije zovu
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 14:07   #144
Verice, srećom postoje ljudi koji znaju što znači biti trgovac i naravno da ima svijetlih primjera, samo mi je žao što su u manjini.
__________________
ispod mojih urednih ladica, ti si miris vješto čuvane tajne
kiki-j-zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 19:57   #145
Moram pohvaliti danasnja dva pozitivna primjera. Prvi je parfumerija Estetic Uveme u Bogovicevoj, a drugi Fulmin u Teslinoj. Obje tete super ljubazne (ok, za Fulmin vec znam da su super), obje znaju znanje, obje dale puno testera...
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2003., 20:30   #146
meni je zgodna ona parfumerija u kaptol centru, mislim da je Irisova. udjes, pa na desnoj strani.
Fulmin solidan i jeftiniji u usporedbi s Irisom.
 
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:04.