Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 21:37   #21
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ajmo zamislit sliku svijeta bez veza/brakova?
Kako bi to funkcionisalo? Svako moze sa svakim... jer obligacija prema partneru na kojoj se temelji veza/brak ne postoji.
Djecica koja su nastala iz tih slucajnih susreta, trce veselo po livadama i svi ih paze da ne padnu?

Eto, ti si otvorila temu. Daj nam svoju sliku svijeta bez veze/braka posto pitas i nije ti jasno, cemu veze/brakovi?
Pa nemam nikakvu sliku, nisam tu dosla objasnjavati kako ja to vidim. Samo me zanimalo jesam li ja luda ili je hrpa ljudi toliko luda i naivna kad vjeruju da zive vwliku ljubav, pogotovo zene koje izgube glavu za nekim tipom samo tako i vjeruju mu kad kaze da zeli samo nju. To sam slusala od frendica puno puta i gledam u njih i nije mi jasna ta naivnost. Pa me zanimalo jesu lo i forumasi tako naivni ili su ipak realniji

I najvise od svega me zanima zasto su ljudi takva djubrad kad glume neko povjerenje i ljubav u vezi a od ljubavi ni lj kad tako svjesno lazu toj osobi mjesecima, godinama. Sto ju/ga onda ne ostavis? Zato mi se zgadilo to sve i makar imam potrebu i zelju za nekim, sve vise raste ta odbojnost u meni prema vezama, ljibavi, zaljubljenosti.. Tu nema nista dobro, samo te netko povrijedi i napravi budalu od tebe..
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 00:57   #22
Da,zašto bi uopće bio u vezi?
Današnja je kultura takva.Trenutačno zadovoljenje tjelesnih potreba.
Jednako kao hranjenje u fast food-u umjesto kvalitetnom hranom,gledanje TV-a/praćenje duštvenih mreža umjesto rada na sebi,pušenje,droge itd;i sada seks.
Danas je za muškarce koji znaju sa ženama,i za žene koje znaju privući muškarce,nevjerojatno lako doći do seksa.I sada će netko reći da je uvijek tako bilo-da,ali za značajno manji dio ljudi.Društvene norme su se promjenile,i nema više onih društvenih prepreka niti ograničenja."Kurva" više nema jak udarac,"peder" sve manji.Prevara se sve više stavlja pod normalnost,dio svakodnevnice-čak i od autorice.

Da ti odgovorim na pitanje.
Zato jer kvalitetna veza ispunjuje osobu neusporedivo više na duge staze nego brzi seks svako malo sa različitim osobama,u jednakoj mjeri kao što hranjenje kvalitetnom hranom i nepušenje utječe bolje na tvoje tijelo,i produktivnost umjesto zabave utječe bolje na tvoju budućnost.Sve ove stvari trenutačno daju zadovoljstvo,ali na jedan ili drugi način štete u budućnosti.

I ne znam zašto bi zvala osobe koje su u vezi i zaljubljene "naivčinama".Možda zato jer ti više ne vjeruješ u ono u što oni vjeruju(ljubav,vjernost,obitelj),možda te smeta što si to izgubila?Ne znam,al znam da nisu naivčine.Sigurno će neki od njih bolje proći,neki lošije,al tako je sa svime u životu.
yoitsme is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 00:59   #23
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa nemam nikakvu sliku, nisam tu dosla objasnjavati kako ja to vidim. Samo me zanimalo jesam li ja luda ili je hrpa ljudi toliko luda i naivna kad vjeruju da zive vwliku ljubav, pogotovo zene koje izgube glavu za nekim tipom samo tako i vjeruju mu kad kaze da zeli samo nju. To sam slusala od frendica puno puta i gledam u njih i nije mi jasna ta naivnost. Pa me zanimalo jesu lo i forumasi tako naivni ili su ipak realniji
naivan i dalje.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 02:37   #24
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa nemam nikakvu sliku, nisam tu dosla objasnjavati kako ja to vidim. Samo me zanimalo jesam li ja luda ili je hrpa ljudi toliko luda i naivna kad vjeruju da zive vwliku ljubav, pogotovo zene koje izgube glavu za nekim tipom samo tako i vjeruju mu kad kaze da zeli samo nju. To sam slusala od frendica puno puta i gledam u njih i nije mi jasna ta naivnost. Pa me zanimalo jesu lo i forumasi tako naivni ili su ipak realniji

I najvise od svega me zanima zasto su ljudi takva djubrad kad glume neko povjerenje i ljubav u vezi a od ljubavi ni lj kad tako svjesno lazu toj osobi mjesecima, godinama. Sto ju/ga onda ne ostavis? Zato mi se zgadilo to sve i makar imam potrebu i zelju za nekim, sve vise raste ta odbojnost u meni prema vezama, ljibavi, zaljubljenosti.. Tu nema nista dobro, samo te netko povrijedi i napravi budalu od tebe..
imas pravo u svemu
istraj u svim uvjerenjima
zelim da istrajes u svojim uvjerenjima i nikad ne ostvaris vezu
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 03:08   #25
Ti se onda najbolje odma ubij, ionako ces umrit kad tad... Zasto da te buduci partner laze i vara, kad ne mora jer si vec mrtva.

Pitanje koje se namece iduce je: Cemu zivjeti?

Ko sto ti volis zivit spokojno i bez veze jer se bojis prevare, neki vole bit u vezi i zivit u uvjerenju da ih partner na vara... Sta moze bit istina, a i ne mora.

Teska filozofija.
deboto po bota is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 10:12   #26
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
I najvise od svega me zanima zasto su ljudi takva djubrad kad glume neko povjerenje i ljubav u vezi a od ljubavi ni lj kad tako svjesno lazu toj osobi mjesecima, godinama. Sto ju/ga onda ne ostavis? Zato mi se zgadilo to sve i makar imam potrebu i zelju za nekim, sve vise raste ta odbojnost u meni prema vezama, ljibavi, zaljubljenosti.. Tu nema nista dobro, samo te netko povrijedi i napravi budalu od tebe..
Ljudi su takvi kakvi su. Sve ovisi o tome kako se s nekim uklopiš i koliko se slažete. I dokad. Ni za što ne postoji jamsvo, ni u ljubavi, ni u prijateljstvu ni u rodbinskim vezama ni u poslovnim. Odnosi s ljudima idu ili ne idu, traju kratko ili duže, neki zauvijek ... mogu biti bolji, lošiji, prosjećni ... svakavi. Neki se ugase sami od sebe. Neki uz puno buke i pompe.

U skladu s tim, ako nešto ne ide, rezultat je bol i razočaranje. Ne samo u ljubavnim vezama. U svakoj vezi. Razočara te prijatelj, roditellj, dijete, kolege ... svačega nečega ima u životu. Izgubiš posao do kojeg ti je stalo - i to je prekid veze do koje ti je stalo i jasno da boli.

Tako je to u životu.
Nitko nije otok, veze je nemoguće izbjeći - stvaramo ih na svim razinama. Nemoguće ih je izbjeći. Svako drugačije razmišljanje je puka iluzija.

Želiš li izbjeći bol i razočaranje, trebala bi prekinuti svaki međuljudski odnos. Je li to moguće? Jasno da nije.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:07   #27
Sve je u životu gluma da bi se došlo do većeg statusa u društvu.
Sve što radimo sa svojim razvijenim mozgom je da bi zadovoljivi svoj primarni, životinjski instinkt.
99% vremena svi razmišljamo o SVOJIM problemima, svojim željama.
Ja, ja, ja. To je realnost i svatko tko kaže drukčije sere i hoće pokazati da je drugačiji da bi dobio odobrenje, potvrdu i veći status u društvu.
Nema ništa loše u tome, to je prirodno.



Kada kažemo kako volimo svoje partnere zbog ukusa u glazbi, hobija i sl.,
sve su to projekcije našeg uma.
Najiskreniji oblik ljubavi je sex.
Raw Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:17   #28
Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
Najiskreniji oblik ljubavi je sex.
Ali to je opet zadovoljavanje svojih potreba.

Najiskreniji oblik ljubavi je zaljubljenost. Mozak ti ne radi, nema nikakve proračunatosti, razuma, samo taj osjećaj ludila i beskrajne privrženosti. Osoba ti je na prvom mjestu, ne pomišljaš na nikakvu prevaru, zapravo niti ne primjećuješ druge. Ljubav onakva kakva i treba biti.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:21   #29
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Zanima ne zasto ljudi uopce ulaze u veze, zasto se zene, planiraju buducnost zajedno, ako ionako velika vecina vara partnere i lazu tako godinama i prave se kao da nista nije bilo.

Meni stvarno ali ozbiljno nije jasno kako ljudi imaju toliko povjerenja da vjeruju da su bas oni u vezi/braku punom povjerenja i da se njih ne vara. Ili vecina njih ni ne razmislja o tome pa ih i boli briga dok ne saznaju za to.
Joj pa premlada si da tak crno gledaš na te stvari! Ne brini kad se zatelebaš ne buš se ni snašla. Ni meni to nije bilo jasno. I onda te samo pogodi. Mozak tada slabije radi. Buš vidla!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:28   #30
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ali to je opet zadovoljavanje svojih potreba.

Najiskreniji oblik ljubavi je zaljubljenost. Mozak ti ne radi, nema nikakve proračunatosti, razuma, samo taj osjećaj ludila i beskrajne privrženosti. Osoba ti je na prvom mjestu, ne pomišljaš na nikakvu prevaru, zapravo niti ne primjećuješ druge. Ljubav onakva kakva i treba biti.
Da, ali potreba za sexom i moći premašuje sve drugo. Tu ne ubrajam hranu i vodu.

Ali u što se ti zaljubljuješ?
Zaljubljuješ se u projekciju uma, nešto što se od rođenja GRADILO u tvom mozgu.
Nikakva prevara?
Čim i pomisliš na drugu osobu, pogledaš guzicu na ulici, teoretski si po tome prevario partnera.
Raw Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:49   #31
Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
Ali u što se ti zaljubljuješ?
Zaljubljuješ se u projekciju uma, nešto što se od rođenja GRADILO u tvom mozgu.
Nikakva prevara?
Čim i pomisliš na drugu osobu, pogledaš guzicu na ulici, teoretski si po tome prevario partnera.
Projekciju uma?
Zaljubljuješ se u drugu osobu.

Ako si ikad bio onako stvarno zaljubljen, znaš da u takvim situacijama niti ne gledaš druge osobe. Nemaš potrebe jer je tvoja nešto najljepše i najbolje na svijetu.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 11:57   #32
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Projekciju uma?
Zaljubljuješ se u drugu osobu.

Ako si ikad bio onako stvarno zaljubljen, znaš da u takvim situacijama niti ne gledaš druge osobe. Nemaš potrebe jer je tvoja nešto najljepše i najbolje na svijetu.

U kojem ti svijetu živiš, majko mila.
Vidio si sve žene da znaš da je ona nešto najbolje i najljepše?
Isto kako si se ludo zaljubio u tu ženu, valjda na prvi pogled, možeš se u sekundi zaljubiti u drugu. Šta ne?
Raw Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:01   #33
Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
U kojem ti svijetu živiš, majko mila.
Vidio si sve žene da znaš da je ona nešto najbolje i najljepše?
Isto kako si se ludo zaljubio u tu ženu, valjda na prvi pogled, možeš se u sekundi zaljubiti u drugu. Šta ne?
Ne znam što bi ti drugo rekao osim da očito nikad nisi bio zaljubljen.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:12   #34
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Pa nemam nikakvu sliku, nisam tu dosla objasnjavati kako ja to vidim. Samo me zanimalo jesam li ja luda ili je hrpa ljudi toliko luda i naivna kad vjeruju da zive vwliku ljubav, pogotovo zene koje izgube glavu za nekim tipom samo tako i vjeruju mu kad kaze da zeli samo nju. To sam slusala od frendica puno puta i gledam u njih i nije mi jasna ta naivnost. Pa me zanimalo jesu lo i forumasi tako naivni ili su ipak realniji

I najvise od svega me zanima zasto su ljudi takva djubrad kad glume neko povjerenje i ljubav u vezi a od ljubavi ni lj kad tako svjesno lazu toj osobi mjesecima, godinama. Sto ju/ga onda ne ostavis? Zato mi se zgadilo to sve i makar imam potrebu i zelju za nekim, sve vise raste ta odbojnost u meni prema vezama, ljibavi, zaljubljenosti.. Tu nema nista dobro, samo te netko povrijedi i napravi budalu od tebe..
Ja isto ne kužim tu naivnost. A nikad u životu mi nije pošlo za rukom da mi je zanimljiva samo jedna osoba, iako je bilo prisutno da namjerno i svjesno želim samo jednu osobu, odnosno, da mi je komplikacija/logistika varanja preveliki minus za ono što dobivam. Pa dok god je dovoljno dobro bit s tom jednom, a to je dok traje ona prva, najnaivnija i najiskrenija zaljubljenost.

U ovom trenutku mogu nabrojat 10ak cura koje bih s guštom okrenuo, zapravo to mogu u svakom trenutku. Naravno da to nema smisla, niti je izvedivo ni održivo, ali time nek se bave oni kojima je do trajnih odnosa, familije i sličnog. Za nešto dublje i ekskluzivno ne postoji dovoljno savršena cura; moj mozak bi to mislio u fazi zaljubljenosti, ali to prođe. Možeš jedino pristat na kompromis, a to je, u nečemu što bi trebalo bit opcionalno i zabavno, meni suludo.
__________________
We must do whatever it takes to justify what we've already done.
The Ambadassor is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:14   #35
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Ne znam što bi ti drugo rekao osim da očito nikad nisi bio zaljubljen.
Jesam.
Ok je biti zaljubljen, ali ne i previše zaljubljen. Sve je prolazno i sve se mijenja.
Ti se previše ravnaš prema osjećajima, premalo prema logici i realnosti.
Raw Power is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:17   #36
Quote:
Raw Power kaže: Pogledaj post
Jesam.
Ok je biti zaljubljen, ali ne i previše zaljubljen. Sve je prolazno i sve se mijenja.
Ti se previše ravnaš prema osjećajima, premalo prema logici i realnosti.
Ali kad se baš zatelebaš sjebe ti to i logiku. Ne možeš si pomoć. Nisi bil još baš jako zateleban. Ono kad ti nije jasno. Koji je ovo kurac? Zakaj ja šećem po Gornjem gradu? Držim se za ruke sa njom i larpdam u kojoj bumo kući živjeli jednoga dana,a moji frendovi se čude kako to da mene nema na utakmici Cibone. Ni dan danas mi nije jasno kaj je meni tada bilo.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:24   #37
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ni dan danas mi nije jasno kaj je meni tada bilo.
nikome nje jasno ali da je super bit zaljubljen, je. Pa koliko god trajalo.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 12:27   #38
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
nikome nje jasno ali da je super bit zaljubljen, je. Pa koliko god trajalo.
Pa je. Sretan si, zračiš, sve ti je super. Kažu da je učinak sličan kokainu, samo puno zdravije i (uglavnom) jeftinije.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:21   #39
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Pa je. Sretan si, zračiš, sve ti je super. Kažu da je učinak sličan kokainu, samo puno zdravije i (uglavnom) jeftinije.
puzdano jeftinije a super si nadroksan. Bolje izgledaš, sav si lepršav, nasmijan, tolerantniji prema svima i svemu. Ljudi ozdravljaju kad su zaljubljeni, poletniji su, problemi koje imaju postanu im manje važni. Sve se nekako lakše riješava ili postane sporedno.
Jedino je malo nezgodno skinut se s te droge kad stvar propadne, no štaš. Preživi se. Do drugog puta. Pa sve ispočetka.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.10.2017., 13:23   #40
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
puzdano jeftinije a super si nadroskan. Bolje izgledaš, sav si lepršav, nasmijan, tolerantniji prema svima i svemu. Ljudi ozdravljaju kad su zaljubljeni, poletniji su, problemi koje imaju postanu im manje važni. Sve se nekako lakše riješava ili postane sporedno.
Jedino je malo nezgodno skinut se s te droge kad stvar propadne, no štaš. Preživi se. Do drugog puta. Pa sve ispočetka.
Da.Ja sam bil visok 2 metra. Plav. Mlad. Mogao sam zakucati sa dve ruke. Joj kad se setim.
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:36.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger