Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.02.2018., 21:55   #781
Quote:
unknown22 kaže: Pogledaj post
I morat cu zalijepit te tablice na vratima gepeka, fakat kad se vrata zatvaraju sve tresti...
Ja riješio. Pogledaj moje postove br. 695 i 698.
romi123 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 23:14   #782
Ne radi mi Android auto.
Ne dozvoljava mi spajanje, niti se ne otvara. Kod otvaranja aplikacije mi govori da je moram nadograditi i da je onda mogu koristiti. Kad je idem nadograditi tada mi govori da nije dostupno u mojoj zemlji.
Da li netko ima tih problema i molim pomoć kod nadogradnje.
Hvala.
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 08:24   #783
Quote:
brušel kaže: Pogledaj post
Ne radi mi Android auto.
Prvo update infotainmenta na verziju 1850.2 ako već nije i onda instalirati na mob Android Auto aplikaciju, ne sa Google store (nije dostupna u HR) nego skinuti apk s neta (https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/).

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
tommmyyy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 12:56   #784
Quote:
tommmyyy kaže: Pogledaj post
Prvo update infotainmenta na verziju 1850.2 ako već nije i onda instalirati na mob Android Auto aplikaciju, ne sa Google store (nije dostupna u HR) nego skinuti apk s neta (https://www.apkmirror.com/apk/google-inc/android-auto/).

Sent from my SM-G955F using Tapatalk

Hvala Ti.
Riješio sam ali mi nakon nadogradnje radi samo googlova navigacija karte, više ne mogu koristiti waze.
Ja sam već koristio Android auto i imam nadogradnju na 1850.2
brušel is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 06:48   #785
Sve ovo što sam pročitao je obićno s.....e auto je za ovaj novac vrhunski, jučer sam ga dobio, da ne bi mislili da ne znam što je auto imam ih puno puno skupljih u garaži. Mjenjač radi odlićnp , vrata se normalno zatvaraju , spojio android bez problema a vi što tražite dlaku u jaju kupite Jaguara ili što već
vrmenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:21   #786
Quote:
vrmenta kaže: Pogledaj post
Sve ovo što sam pročitao je obićno s.....e auto je za ovaj novac vrhunski, jučer sam ga dobio, da ne bi mislili da ne znam što je auto imam ih puno puno skupljih u garaži. Mjenjač radi odlićnp , vrata se normalno zatvaraju , spojio android bez problema a vi što tražite dlaku u jaju kupite Jaguara ili što već
Kratko i jasno!
ne...znalica! is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 11:41   #787
ne pretjerujte, o problemima treba pricati i trebaju se znat dok se ne rjese.
Zaspan is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 12:47   #788
Quote:
vrmenta kaže: Pogledaj post
Sve ovo što sam pročitao je obićno s.....e auto je za ovaj novac vrhunski, jučer sam ga dobio, da ne bi mislili da ne znam što je auto imam ih puno puno skupljih u garaži. Mjenjač radi odlićnp , vrata se normalno zatvaraju , spojio android bez problema a vi što tražite dlaku u jaju kupite Jaguara ili što već
tko je rekao da nije za te pare odlican?

za navedene probleme znaju i u servisu, to sto odredeni dio isporucenih ocito nema te probleme ne znaci da svi nemaju probleme

kad sam preuzimao svoj s cross jedan lik je preuzimao Vitaru, nije ju zelio preuzeti jer se suvozaceva vrata nisu htjela zatvarat normalno sto je bilo njegovo pravo ako mu smeta to
nvn is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 15:09   #789
još jedno pitanje za vlasnike crossa 1.4 u gl+ (premium) izvedbi: ima li nazad otvore za grijanje (hlađenje, ventilaciju)?
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 16:05   #790
Nema
Apoteka is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 16:26   #791
Quote:
Apoteka kaže: Pogledaj post
Nema
hvala
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 17:03   #792
Quote:
inra kaže: Pogledaj post
još jedno pitanje za vlasnike crossa 1.4 u gl+ (premium) izvedbi: ima li nazad otvore za grijanje (hlađenje, ventilaciju)?
nema ih na klasičan način. kao npr, Golf u boljoj opremi, ali ima ih ispod siceva vozača i suvozača....
__________________
Budi ponosan !!
DUJE3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 17:12   #793
Quote:
nvn kaže: Pogledaj post
tko je rekao da nije za te pare odlican?

za navedene probleme znaju i u servisu, to sto odredeni dio isporucenih ocito nema te probleme ne znaci da svi nemaju probleme

kad sam preuzimao svoj s cross jedan lik je preuzimao Vitaru, nije ju zelio preuzeti jer se suvozaceva vrata nisu htjela zatvarat normalno sto je bilo njegovo pravo ako mu smeta to
Tako je, na probleme ako ih ima, treba ukazivati, što ne znači da je odmah cjelo auto smeće, sranje, šrot....

ja sam imao probleme s mjenjačem, ali su nakon 3000 km nestali....
tablica na gepeku i dalje šuška, ali to ću sam rješiti...
Putni kompjuter je radilo i programiralo dijete iz vrtića.....

Ja nažalost imam sad drugi problem, i kao što vidim, to jest čitam, izgleda da sam jedini3
Negdje na ploči, poviše multimedije, ili kako već, čuje se pucketanje, cvrčak, ili kako već....
Osobno ako mi nešto smeta, ili iritira, to su čvrci, a baš sam prije par dana kudio službene Octavie koje vozim u firmi, da me neugodno iznenađuju sa tim čvrcima, da bi se od prije par dana i kod mene javio isti problem...

Čak i bolja polovica, koja ne čuje ništa, je primjetila isto, čak i dokumentirala mobitelom...
Čim stanu ove bljuzge, kiše, i snjeg, idem to reklamirati....mislim da imam pravo na to, jer nisam kupio šuškalicu, njih ima u sve po 8 kn....ako sad nakon 4500 km to se dešava, što će biti za 20000-30000 km....
Izvana su svi spojevi savršeni, ništa ne zijeva, ali iznutra, dakle poviše infoteinment sustava cvrči li ga, cvrči...

Ima li netko možda ovakva iskustva sa istim "zvukovima" ?
__________________
Budi ponosan !!
DUJE3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 18:46   #794
Angry

Quote:
DUJE3 kaže: Pogledaj post
nema ih na klasičan način. kao npr, Golf u boljoj opremi, ali ima ih ispod siceva vozača i suvozača....

e hvala. ova mi je informacija trebala
inra is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 18:58   #795
Quote:
vrmenta kaže: Pogledaj post
Sve ovo što sam pročitao je obićno s.....e auto je za ovaj novac vrhunski, jučer sam ga dobio, da ne bi mislili da ne znam što je auto imam ih puno puno skupljih u garaži. Mjenjač radi odlićnp , vrata se normalno zatvaraju , spojio android bez problema a vi što tražite dlaku u jaju kupite Jaguara ili što već
Meni je drago sto ti nemas nikakvih problema sa autom, ali ako meni mjenjac na meganu starom 10 godina lakse ulazi u brzine bez zapinjanja onda me to malo zasmeta, nije mi dealbreaker ali jbg zasto ne bih reklamirao. Znaci vozio sam megan, ne jaguara...
unknown22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 19:23   #796
Meni neki dan isto nešto cvrčalo i skoro pa lud od toga ali na sreću samo bile naočale u onom gornjem pretincu. Evo sada na nekih 4300 km, potrošnja sa dosta otvorene ceste se ustalila na nekih 6,60 (doduše žena ga više vozi i baš ne pazi na potrošnju, pa vjerujem da.to još može bar pola.litre niže). I na žalost u zadnji me branik puknuo jedan susjed, na onoj donjoj crnoj strani imam malu rupicu...a baš mi se to i ne mjenja, jer se ne vidi previše, pogotovo kad je auto prljav.

Sent from my Redmi 3 using Tapatalk
mladjoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 21:45   #797
Quote:
vrmenta kaže: Pogledaj post
Sve ovo što sam pročitao je obićno s.....e auto je za ovaj novac vrhunski, jučer sam ga dobio, da ne bi mislili da ne znam što je auto imam ih puno puno skupljih u garaži. Mjenjač radi odlićnp , vrata se normalno zatvaraju , spojio android bez problema a vi što tražite dlaku u jaju kupite Jaguara ili što već
1.4 motor?
Muffinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2018., 21:54   #798
Update potrosnje 1.4 2wd:
9.4L po Zagrebu, puno kratkih relacija do 5 km...
Inace auto mi se sve vise i vise svida i stvarno je auto koji odmara...mjenjac je malo bolji iako su temperature oko -9°.
Sve ostalo isto super jedino ta potrosnja, i btw auto se na snijegu snalazi jako dobro...vrlo malo proklizavanja i dobra kontrola u zavojima...gume su Yokohama.
Muffinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 10:19   #799
Sa USBom napravio update SW sa 1850 na 1850_2 i instalirao Android auto.... spojio USB kabelom i AA radi... prvi put mi update nije odmah prošao .... ostao mi crni ekran....bilo je malo šoka.... drugi put sam proguglao i kažu čekaj da se restartira 2 puta ! nakon toga sve OK... traje ispod pola sata.... Tommy - hvala za link


BTw, ne lupa mi tablica, ne cvrči i nemam problema sa mjenjačem...
scross is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 11:08   #800
Quote:
mladjoo kaže: Pogledaj post
Meni neki dan isto nešto cvrčalo i skoro pa lud od toga ali na sreću samo bile naočale u onom gornjem pretincu.
Da, i ja sam na prvu pomislio da su naočale u gornjem pretincu, ali nisu, još sam sve pretenice ispraznio, da samog sebe uvjerim da zvuk dolazi sa konzole, i na žalost je.....i dalje svira, cvrči....
__________________
Budi ponosan !!
DUJE3 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:05.