Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Pogledaj rezultate ankete: Kakva je bila VN Belgije
negledljiva 2 10.53%
podnošljiva 10 52.63%
dobra 6 31.58%
vrlo dobra 1 5.26%
odlična 0 0%
vrhunska 0 0%
Glasovatelji: 19. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2017., 11:43   #41
Kimi!
Sam633 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:02   #42
Quote:
Templarski red kaže: Pogledaj post
Ajme mario oko čega ti turpijaš. Ka da sapunom režeš kruh, pa kako ne ide ti sve žešće upireš. Noemalno je da će Ferrari baciti sve karte na Seba i da će Kimi biti tu da "pomogne". I nakon godina gledanja ne kužiš da je to u "duhu" ovog sporta. Sad možemo mi romantičarski laprdat i moralizirati, ali ako gledamo zdravorazumski onda je cila politika Ferrarija, a shodno tome i odluke koje ju prate sasvim logična. Vozački naslov je imperativ i grist će do zadnjeg zavoja da ga dobiju, a ti sapunaj dok se ne pojave mjehurići...
A vidim da si ti uvjeren u Vettelov vozacki naslov?,i to ce ti pasati Iako ce bodove od Kimija dobijati na poklon a ne svojim vozackim umijećem!

Sory je kuzim! Osim toga ja sam uvjeren da ce Hamilton osvojiti naslov! Kaj veliš na to?
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:20   #43
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Frendu ja sam vodio kako Hamiltona propusta Bottasa,
Hamilton je vraćao poziciju, a Bottas je taj koji je propuštao
Od strane Hamiltona si vidio vraćanje pozicije, a ne propuštanje sporijeg vozača...
ak si videl propuštanje onda iste sekunde skidaj navijačke naočale jer te očito čine totalnim slijepcem, ak me razmeš

Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
a za Vettela je lako jednostavno zabrane napad Kimija ili ako je ispred pozovu ga u boks u u najgorem trenutku, ak me razmes!.

Npr vjeverice mu tokom utrke izgrizu kablovei sl, budi bez brige smisliti ce oni nešto i u Spa, kako Vettela teleportacijom staviti ispred Kimija
Neupitno da je to moguće, čak i vrlo vjerojatno...
Ferrari jest ili nije namjerno smjestio Vettela ispred Kimia na pojedinim utrkama, Ferrari je ili nije zabranio Kimiu napadanje Vettela u recimo Mađarskoj...
I o tome možemo laprdat u nedogled, te se slagat ili ne oko namjere Ferraria po tom pitanju...
no Kimi za sad još uvijek nije propuštao Vettela na stazi dok Bottas Hamiltona itekako jest
I to čak i puno kvalitetnije nego njegov brat Rosberg također
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:22   #44
Koji su bolesnici ovi Britanci na Channel 4
Ovaj Anderson je očito puko ko kokicaa, ne kužim jesu li to nizozemci tam u Spa naredili oblak dima od travurine pa su svi napušeni ili koji klinac

Veli mudrac da je Hamilton danas herojski vozio Mercedes jer je on eto iz Bottasove brzine izanalizirao da je Mečka ustvari prilično sporija od RB-a :klap:
Bokte Chandok se skoro odvalil smijat na te njegove proljeve
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:32   #45
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
A vidim da si ti uvjeren u Vettelov vozacki naslov?,i to ce ti pasati Iako ce bodove od Kimija dobijati na poklon a ne svojim vozackim umijećem!

Sory je kuzim! Osim toga ja sam uvjeren da ce Hamilton osvojiti naslov! Kaj veliš na to?
Kužiš ti kurac od ovce! Nije ovo ad hominemski nego onako u žaru razgovora. Ja jesam navijač Ferrarija i volio bih da Seb uzme naslov, iako mislim da je Hamo bliži istom.

Meni nije jasno kako si ti iz onoga što sam napisao izvukao zaključke koje si izvukao. Problem je očito u softweru, pa se stvara privid, ali me bar uvik nasmiješ ko i ova dvojica!!! I kad upališ iz druge, treće, stojiš na mistu.

Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Koji su bolesnici ovi Britanci na Channel 4
Ovaj Anderson je očito puko ko kokicaa, ne kužim jesu li to nizozemci tam u Spa naredili oblak dima od travurine pa su svi napušeni ili koji klinac

Veli mudrac da je Hamilton danas herojski vozio Mercedes jer je on eto iz Bottasove brzine izanalizirao da je Mečka ustvari prilično sporija od RB-a :klap:
Bokte Chandok se skoro odvalil smijat na te njegove proljeve
A tek navijanje da Palmer ostane u Renaultu, čak su me skoro uvjerili...
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:44   #46
Bottas je bas u kurcu ovdje, nikako da sastavi normalan krug...
Ocekujem ipak Hamiltona na PP možda 1.42.7 ?
Kimi je jedini s ovim drugačijim setupom medu bržim, al nisam siguran kako ce utrka izgledati za njega zbog ovoga. Mercedes su vise od 10km/h brzi na ravnim dijelovima...
Force India najbrza u prvom sektoru...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:44   #47
http://www.grandprix.com/ns/ns37170.html

Opa...
Dakle Mečka za sad u Spa ima ovaj novi (polu)legalni motor, a u Monzi bu nelegalan

Znači moglo bi se očekivat da Mercedesi upale engine mode u kvalama i poderu Ferrari...
Hmm treba videt kaj će reč kladionice sad nakon FP-a i det lovu na 1-2 Mečke u kvalama ak bu kvota dobra...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 12:48   #48
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Bottas je bas u kurcu ovdje, nikako da sastavi normalan krug...
Ocekujem ipak Hamiltona na PP možda 1.42.7 ?
Kimi je jedini s ovim drugačijim setupom medu bržim, al nisam siguran kako ce utrka izgledati za njega zbog ovoga. Mercedes su vise od 10km/h brzi na ravnim dijelovima...
Force India najbrza u prvom sektoru...
FI ima neki potpuno suludi setup...
U S1 su osjetno brži čak i od Mečke, a kamo li Ferraria...
a u S2 su pune dvije sekunde sporiji od Kimia , da bi onda opet bili na nivou najbržih u Q3...

E sad kak bu se to ponašalo u utrci nemam pojma...
A i race sim je jako čudan, Kimi jest brži od Vettela u jednom krugu tj. osjetno brži u S2 al je gadno sporiji u race simu...čak negdi između 0,5-1 sec.
Baš mi i nije jasno kaj rade.

Bottas je pak u nekakvoj totalnoj banani, zakaj nemam pojma
Moguće da je popušio ugovor sa Mečkom za iduću sezonu pa je zato u kurcu
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:08   #49
Mislim da s Kimijem ciljaju nekakvu agresivniju strategiju i PP, Vettel je ono klasicno vise ziheraski..
Al zanimljivo je ovo na Spa s low downforceom i high downforceom. U Lmp1 ove godine Toyota je imala 3 auta(2hd treći low...). I u kvalifikacijama su bili slični, ali u utrci je high downforce auto ipak završio 2 kruga ispred. Iako opet F1 je nesto drugačije...
gaff_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:10   #50
Sve osim meckine pobjede je cudo.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:19   #51
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:23   #52
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Sve osim meckine pobjede je cudo.


Pretpostavljam da je i vodjstvo Fetela u generalnom cudo
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:32   #53
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post


Pretpostavljam da je i vodjstvo Fetela u generalnom cudo
Hajd dmw zivota ti, ukljuci malo vijuge.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:34   #54
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
http://www.grandprix.com/ns/ns37170.html

Opa...
Dakle Mečka za sad u Spa ima ovaj novi (polu)legalni motor, a u Monzi bu nelegalan

Znači moglo bi se očekivat da Mercedesi upale engine mode u kvalama i poderu Ferrari...
Hmm treba videt kaj će reč kladionice sad nakon FP-a i det lovu na 1-2 Mečke u kvalama ak bu kvota dobra...
Motor je legalan. Svi NOVI motori od Monze ne smiju trošiti više od 0.9 litra ulja. Mercedes je namjerno uzeo 4. motor kako bi i taj motor mogli koristiti sa 1.2 litra ulja do kraja sezone. Koliko sam ja shvatio, motori koji se ugrade prije Monze mogu do kraja sezone koristiti 1.2 litra ulja. To samo sada pokazuje koliko je mercedesu važnije ulje od eventualnih kasnijih nadogradnji.

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Cekpu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:36   #55
Quote:
SinnFein kaže: Pogledaj post
Hajd dmw zivota ti, ukljuci malo vijuge.
Ja vidim da i Mecka i Ferari imaju bolid za pobede. Tako da ne znam odakle ti ideja da ako pobedi Ferari da je to cudo. Cudo se desilo jednom ove godine a to je kad je pobedio Rikardo u Baku.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:39   #56
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
Ja vidim da i Mecka i Ferari imaju bolid za pobede. Tako da ne znam odakle ti ideja da ako pobedi Ferari da je to cudo. Cudo se desilo jednom ove godine a to je kad je pobedio Rikardo u Baku.
Riječ je o stazi a ne o sezoni. Valjda ti je poznato ako pratiš F1 da pojedine staze odgovaraju nekim bolida više nekim manje.
SinnFein is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 13:43   #57
Pa eto na treninzima su izjednaceni tako da nema govora da Mecki mnogo vise odgovara. A recimo prosla trka je vise odgovarala Ferariju pa niko nije prico da bi bilo cudo kad bi Mecka pobedila. Tako da sine spusti se na zemlju. Ponavljam oba bolida su konkurentna.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:20   #58
Užasni su Williamsi, očito su novi kadrovi već skroz okrenuti sljedećoj sezoni.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:20   #59
Williams
__________________
“Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in the field.”
toplomjer is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2017., 14:21   #60
Mladi kolega dao Alonsu za mislit...
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:21.