Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.10.2017., 14:17   #261
zakaj bedake? jel na nju netko mislio kad je častio?

bože koliko ovdje stisnutih ljudi ima.
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:25   #262
nisam ni mislila da ce Negativa biti za isprobavanje novih jela
c.c. is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 06.10.2017., 14:29   #263
Da je bar kod mene kolektiv takav, stisnut Ovako ako ne ne nacrtam čim se klopa stavi na stol mogu jedino računati na mrvice kruha Kod nas nema biranja, sve se jede... Odjel gladnih
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:51   #264
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
zakaj bedake? jel na nju netko mislio kad je častio?

bože koliko ovdje stisnutih ljudi ima.
Bedake zato kaj je kod nas sad super in i super humano kada jedan tlači svojim idejama više njih ili ideja da je jedan izdvojeni, drugačiji u bilo čemu važniji od svih drugih pa eto nek se vi prilagode jednom. Oni moraju kleknuti.
On je kralj svemira, sve su mu ideje Bogom dano pravo i to svi moraju odmah prihvatiti.
A on ih svima mora gurnuti pod nos.


Kada u radnom kolektivu ima 20 vegana i jedan mesožder onda se proslava i čašćenje kolega tome prilagodi a ne obrnuto.
Kada je 20 sveždera a jedan vegan i to slavljenik koji časti, onda ne sili sve ostale jesti samo njegovu vrstu hrane. Koju ljudi inače ne jedu ili je uopće ne bi jeli takvu isključivu. Zato kaj je to sebično i nekulturno.
Simple as that.
Doma može jesti i pripremati što želi, na tuđim proslavama jesti samo vegansku ali maltretirati ljude isključivo svojim stilom prehrane stvar je manjak opće kulture a bome i zdrave pameti. Bolje ne častiti.
Voliš celer sirovi u umaku od peršina ?
Super...jedi ga doma ali ako častiš hranom kolege nemoj ih siliti jesti ono kaj ne vole ili im se ne sviđa. Samo zato kaj ti to voliš. Neka bude raznovrsno. Bolje nemoj nikaj donesti nego nekoga tako ponižavati: only my way or highway.
Sad bum ja Zdenka Vegeterijanka bez sira, svima pokazala kak sam ja velka, velka veganica, fruterica i bum pokazala kak su svi drugi idioti. Zato kaj proslava ročkasa tome služi...preobraćenju prehrane ljudi i isfuravanju svojih ideja. Nu.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 14:56   #265
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kada u radnom kolektivu ima 20 vegana i jedan mesožder onda se proslava i čašćenje kolega tome prilagodi a ne obrnuto.
Kada je 20 sveždera a jedan vegan i to slavljenik koji časti, onda ne sili sve ostale jesti samo njegovu vrstu hrane. Koju ljudi inače ne jedu ili je uopće ne bi jeli takvu isključivu. Zato kaj je to sebično i nekulturno.
Pričaš gluposti. Prvo i osnovno, ti ljudi nisu mesožderi nego svejedi pa prema tome mogu jesti i biljnu hranu, dok ona jedna ne može jesti meso pa ako je itko sebičan i nekulturan to su oni.
A drugo - ako netko slavi i časti onda on/ona i određuje pravila.
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:00   #266
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
onda ne sili sve ostale jesti samo njegovu vrstu hrane. Koju ljudi inače ne jedu ili je uopće ne bi jeli takvu isključivu. Zato kaj je to sebično i nekulturno.
Simple as that.
Pa i nije ih silila, donijela je vegetarijansku hranu, ne vegansku.
Kakvi su to svejedi koji ne jedu povrće??
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Doma može jesti i pripremati što želi, na tuđim proslavama jesti samo vegansku
Da, baš je Balkan poznat po tome da se ljudi na zabavama pobrinu da su i posebni režimi prehrane zadovoljeni.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:03   #267
Quote:
Scarlett_O_Hara kaže: Pogledaj post
Pričaš gluposti. Prvo i osnovno, ti ljudi nisu mesožderi nego svejedi pa prema tome mogu jesti i biljnu hranu, dok ona jedna ne može jesti meso pa ako je itko sebičan i nekulturan to su oni.
A drugo - ako netko slavi i časti onda on/ona i određuje pravila.
Naravno. Zato sam i napisala da treba složiti neku finu salatu, možda čak neki vege umak, fina peciva itd ali mislim da ne bi trebalo častiti kolege nametanjem isključivo svoje prehrane. Tome rođendan ne služi.

Kaj da kažu ljudi ? Bolje da si donesla malo šunke i domaćeg sira umjesto sirove mrkve i pečenih batata ? Daj nemoj drugi puta sa tim čudima častiti, radije sačuvaj lovu jer nama ti to nije fino a dokazivanje kak si super veganka čuvaj doma za familiju ?
Ljudi šute i posle odu na čevape. Kaj je kome dokazala, koga je razveselila?
Pa to je osnova tolerancije za drugačije od velikoga ja pa ja pa ja i najbitnija ja.
Ne kužim, zakaj onda časti ljude ?
Zbilja ne.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:04   #268
Quote:
Flying Buttress kaže: Pogledaj post
Pa i nije ih silila, donijela je vegetarijansku hranu, ne vegansku.
Kakvi su to svejedi koji ne jedu povrće??

Da, baš je Balkan poznat po tome da se ljudi na zabavama pobrinu da su i posebni režimi prehrane zadovoljeni.
Tako je. Osim toga vegetarijanska hrane ne znači samo povrće. Vegetarijanska prehrana izostavlja meso i životinjske proizvode, to je sve. Tko od nas jede za apsolutno svaki obrok meso? Ja stvarno ne vidim nikakav problem da kao jedan svejed pojedem obrok bez mesa. Pa to doma svi mi prakticiramo kaj ne? Pojedeš kelj varivo, kuha se grah sa tijestom, špageti sa šalšom od paradajza... Jebalo vas meso
__________________
*Gazing through the window at the world outside.
Wondering will Mother Earth survive.
Hoping that mankind will stop abusing her, sometime.*
ChienSaintHuber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:06   #269
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Naravno. Zato sam i napisala da treba složiti neku finu salatu, možda čak neki vege umak, fina peciva itd ali mislim da ne bi trebalo častiti kolege nametanjem isključivo svoje prehrane. Tome rođendan ne služi.
Kaj da kažu ljudi ? Bolje da si donesla malo šunke i domaćeg sira umjesto sirove mrkve i pečenih batata ? Daj nemoj drugi puta sa tim čudima častiti, radije sačuvaj lovu jer nama ti to nije fino a dokazivanje kak si super veganka čuvaj doma za familiju ?
Ljudi šute i posle odu na čevape. Kaj je kome dokazala, koga je razveselila?
Ne kužim, zakaj onda časti ljude ?
Zbilja ne.
Ja nisam vegetarijanka pa nikad ne jedem nareske i ne pada mi napamet da ikoga tim častim. Ono, ako toliko pate za tim nek jedu doma (što vjerojatno i rade, svakodnevno). Postoji i druga hrana koja nije sirova mrkva. Jako me živcira opsjednutost mesom ("Pa ne buš na nedjelju jela tjesteninu?" "Bum.").
Scarlett_O_Hara is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:09   #270
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kada je 20 sveždera a jedan vegan i to slavljenik koji časti, onda ne sili sve ostale jesti samo njegovu vrstu hrane. Koju ljudi inače ne jedu ili je uopće ne bi jeli takvu isključivu. Zato kaj je to sebično i nekulturno.
Simple as that.
Jel' ovo neko novo osnovno ljudsko pravo- pravo na obžderavanje na tuđim rođendanima?
Kako ona njih točno sili da jedu što je donijela i zašto si ćevapožderi ne mogu naručiti svoj gablec ili pojesti u kantini ili što već inače rade?
Šta misliš, koliko je nesebično i kulturno zamjerati nekome što nije pogazio svoja uvjerenja da udovolji kolegama na poslu?
jopko_bopko is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:11   #271
Evo se natakarila, čekam da krene o rasnim ženama i bezsisnimm kosturima.
__________________
Forbidden in Heaven and useless in Hell.
AnyOtherName is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:14   #272
pozitiva jesi ti čitala išta što je autorica napisala ili sipaš iz rukava? nit želi nametat nit je planirala veganski meni.
ne kužim čemu toliko ogorčenje.
pa nije da im je željela donijeti mišomor.

a ako ćemo o kulturi, nitko od njezinih kolega nije razmišljao o njoj i tome što jede kada je slavio rođendan
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:15   #273
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Ljudi šute i posle odu na čevape.
Ako i jest tako, u tome nema ništa loše. Ni s njene ni s njihove strane.
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kaj je kome dokazala, koga je razveselila?
Nije morala dokazivati nikome ništa, niti joj je to bio cilj.
Razveselila je ljude koji vole obilježiti tuđi rođendan malom zakuskom.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:16   #274
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kaj da kažu ljudi ? Bolje da si donesla malo šunke i domaćeg sira umjesto sirove mrkve i pečenih batata ?
nisi ni pročitala što je autorica mislila donijeti, a već skačeš i donosiš svoje zaključke

da, mislila ih je počastiti sirovom mrkvom i celerom važno ti je samo da budeš protiv toga, pročitaj sa razumijevanjem temu prije nego počneš lupetati gluposti.

˅

Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Sad bum ja Zdenka Vegeterijanka bez sira, svima pokazala kak sam ja velka, velka veganica, fruterica i bum pokazala kak su svi drugi idioti. Zato kaj proslava ročkasa tome služi...preobraćenju prehrane ljudi i isfuravanju svojih ideja. Nu.
totalno si pogodila bit svega
c.c. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:18   #275
Kada sam npr. već isključiva u nečemu i nemam tolerancije nego mi ročkas služi za osobno prekenjavanje... bome bi ja donesla jednu finu čokoladnu tortu (mante me se sa onim joj možda je ah netko alergičan zato jer ima alergičnih i na meso i na celer).
Finu tortu kao chocolate mud cake bez jajai mlijeka, možda tortu od voća itd. i mirna Bosna.
Skuhala kavu i hepi birzdaj.
Torte skoro svi vole za razliku od tofua.
I mir.
To je to.
A za ratnike :

pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:20   #276
Quote:
c.c. kaže: Pogledaj post
da, mislila ih je počastiti sirovom mrkvom i celerom
A i da jest, pa šta.
Koliki misle da je vrhunac čašćenja torta margarinuša i sitni svadbeni kolači.
Flying Buttress is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:20   #277
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kada sam npr. već isključiva u nečemu i nemam tolerancije nego mi ročkas služi za osobno prekenjavanje...
kaj se tebi dogodilo? kad si postala ovako ogorčena?
Gzena is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:25   #278
Quote:
Gzena kaže: Pogledaj post
kaj se tebi dogodilo? kad si postala ovako ogorčena?


Nisam. Samo mi gluposti budu smiješne pa se eto bedasto zahaklam.
pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2017., 15:27   #279
Nemoj negativax čokoladne torte majketi, utopit ćete se u slini onih šperploča što to smiju samo gledati.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 06.10.2017., 15:37   #280


Nejde mi pasivna agresija.
A puno žena me tu podsjeća na malo isključivu tetu Minu i ono " zato si danas i skuhala grašak kad znaš da ga ja ne volim jesti ".
Ja pa ja... čak i na poslu. Mora biti po mom i koga briga kaj bi na poslu tko htio jesti, bitna sam si ja.

https://youtu.be/YFE9l2VrWco

pozitivax is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:42.