Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2017., 21:37   #61
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Ne živi on vani i nije zaboravio balkanske običaje.
Ja da idem na kavu, šta bi rekla mužu? Čuj idem na kavu sa bivšim, tako je to za mene. Radi se o meni i mom mužu, bas me briga šta je on o tome mislio, nije htio razumjeti, kao ni ti.
Ne želim reći mužu, to mi je rođak, jer u mojim očima nije, nego netko s kim sam se par puta poseksala. Ja jednostavno ne želim mog muža lagati. Nije onaj toga ni vrijedan.
Maaa, znam da je teško razumjeti
Margarer daj odi proč sa teme prije nego te u svakakve gluposti uvjere.

Javila si se pristojno i teško ti je bilo biti pa malo gruba i odkantati tipa koji bi brzu seks zabavu. Zato kaj si pristojna i normalna osoba.
Znali su meni na fejs upasti mufloni sa ono "daj mi" zato jer im lajkaš nešto, prihvatiš ih za frendove a njima je to odmah znak : "skidam se neodoljivi stranče i nu ti mene, ajmo u krevet odmah sa kave na koju ja žena ludo želim ići a to sam pokazala tako jer sam ti odobrila prijateljstvo na fejsu i lajkala krpice sa zeljem"
Misle da odmah smiju navaliti ko sivonje.Traže sliku, broj.Misle da je fejskao oni oglasi Tražim dečka ili curu za provod.
Prihvaćanje prijateljstva online ili samo pristojan odgovor, smajlić, lajk.... takvi smatraju pozivom na dejt. Kao žene u braku i inače van braka, nemaju nikakvog drugog posla i želje nego jedva čekaju nekoga šulkolegu Štefa Žnidaršića zvanog Čubro da ih odvede na kavu, čitaj u krevet, nakon 20 godina. Zato jer su pristojno odgovorile na "kako si" sa "dobro sam a kako si ti ? "
Dapače ženet'ne oduševljeno dahću od sreće i želje za njim krkanom jer im je neodoljiv. Moš si mislit. To isto vrijedi za bivše dečke, stare poznanike itd.
Ludo.
Onda bude siljenja već sutra kave i ne znam čega, sve zbog jednog smajlića. Misli seljačina ma sigurno me ženo ludo želiš jer si mi lajkala fotku peseka i ruže itd.itd. Sigurno je to znak da želiš na kavu sa mnom a onda i dalje.
Please!


Dobro si napravila. Krkan koji je bezobrazan, tko se Ne riječi izruguje ili misli kako će se ogrebati za seks pa se naduri, koji se nameće, ne poštuje tebe, koji kulturnu konverzaciju smatra " neodoljiv sam joj i sad će pasti hopa cupa dok sam na proputovanju " samo ga blokaj ili ignoriraj. Neki doslovno misle ako ih kulturno pozdraviš da je to znak da navale na ženu. Seljačina se zato naljutila, on si je već sve isplanirao a sad ispada da nije tak' neodoljiv i da ne bu seksa.
Ima čudaka i nezrelih krkana pa se nemaš kaj opravdavati.


Blok i bok !

Zadnje uređivanje pozitivax : 14.10.2017. at 22:38.
pozitivax is offline  
Old 14.10.2017., 23:02   #62
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Margarer daj odi proč sa teme prije nego te u svakakve gluposti uvjere.

Javila si se pristojno i teško ti je bilo biti pa malo gruba i odkantati tipa koji bi brzu seks zabavu. Zato kaj si pristojna i normalna osoba.
Znali su meni na fejs upasti mufloni sa ono "daj mi" zato jer im lajkaš nešto, prihvatiš ih za frendove a njima je to odmah znak : "skidam se neodoljivi stranče i nu ti mene, ajmo u krevet odmah sa kave na koju ja žena ludo želim ići a to sam pokazala tako jer sam ti odobrila prijateljstvo na fejsu i lajkala krpice sa zeljem"
Misle da odmah smiju navaliti ko sivonje.Traže sliku, broj.Misle da je fejskao oni oglasi Tražim dečka ili curu za provod.
Prihvaćanje prijateljstva online ili samo pristojan odgovor, smajlić, lajk.... takvi smatraju pozivom na dejt. Kao žene u braku i inače van braka, nemaju nikakvog drugog posla i želje nego jedva čekaju nekoga šulkolegu Štefa Žnidaršića zvanog Čubro da ih odvede na kavu, čitaj u krevet, nakon 20 godina. Zato jer su pristojno odgovorile na "kako si" sa "dobro sam a kako si ti ? "
Dapače ženet'ne oduševljeno dahću od sreće i želje za njim krkanom jer im je neodoljiv. Moš si mislit. To isto vrijedi za bivše dečke, stare poznanike itd.
Ludo.
Onda bude siljenja već sutra kave i ne znam čega, sve zbog jednog smajlića. Misli seljačina ma sigurno me ženo ludo želiš jer si mi lajkala fotku peseka i ruže itd.itd. Sigurno je to znak da želiš na kavu sa mnom a onda i dalje.
Please!


Dobro si napravila. Krkan koji je bezobrazan, tko se Ne riječi izruguje ili misli kako će se ogrebati za seks pa se naduri, koji se nameće, ne poštuje tebe, koji kulturnu konverzaciju smatra " neodoljiv sam joj i sad će pasti hopa cupa dok sam na proputovanju " samo ga blokaj ili ignoriraj. Neki doslovno misle ako ih kulturno pozdraviš da je to znak da navale na ženu. Seljačina se zato naljutila, on si je već sve isplanirao a sad ispada da nije tak' neodoljiv i da ne bu seksa.
Ima čudaka i nezrelih krkana pa se nemaš kaj opravdavati.


Blok i bok !


Super post, samo fali naslov. Ja bi stavio naslov "ŠTETA SLOVA"

Za one koji cijene svoje vrijeme: preskočite post iznad
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 14.10.2017., 23:16   #63
Kaj si se prepoznao u gornjim opisima zavodnika ha ?

https://youtu.be/Q6mR1tpi-y8

Bujrum !
pozitivax is offline  
Old 14.10.2017., 23:26   #64
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kaj si se prepoznao u gornjim opisima zavodnika ha ?

https://youtu.be/Q6mR1tpi-y8

Bujrum !
Ovo je tvoj najmanji post na forumu.
Čestitam
Ima nade.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Old 15.10.2017., 01:32   #65
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
Ljubavi, a sad ne smijem više niš, zar moram odmah direktno u lijes? Čekaj, doći će i tvoje vrijeme
Svo je vrijeme tvoje dok si živa. Djeluješ lucidno, a ova je tema van stvarnosti. Kako god, slatka si mi. Ljubavi.
__________________
Non piu andrai, farfallone amoroso.
mirandola is offline  
Old 15.10.2017., 13:16   #66
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Kaj si se prepoznao u gornjim opisima zavodnika ha ?

https://youtu.be/Q6mR1tpi-y8

Bujrum !
Daj se prestani blamirat
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Old 15.10.2017., 14:26   #67
Quote:
margarer kaže: Pogledaj post
-----
A onda vrlo brzo, on meni po msg piše (to je privatno), da bi on mene volio vidjet.
On radi u Austriji, pa bi on kad prolazi mimo, navratio.

Imala sam osjećaj da je on neki ženskar i da bi on kruha preko pogače. A ja ne želim to.
Quote:
pozitivax kaže: Pogledaj post
Javila si se pristojno i teško ti je bilo biti pa malo gruba i odkantati tipa koji bi brzu seks zabavu.
jbt, što su neki ljudi sposobni iskonstruirati u svojim glavama, to je nevjerojatno
čovjek živi vani, povremeno dolazi doma i povremeno bi se htio susresti s ljudima koji su mu nešto značili. često se događa da se ljudi (pogotovo u nekim godinama) rado prisjećaju prošlosti.

a ovo boldano.... ha, što se babi htilo, to se babi snilo
simple mind is offline  
Old 15.10.2017., 14:42   #68
pa ako ti je bilo drago kaj se javil mogla si ga pozvati doma k sebi da upozna tvoju obitelj...a pošto nisi očito je i u tvojoj glavi postojala konstrukcija neke vrste....
lea321 is offline  
Old 15.10.2017., 20:21   #69
Preselila bih topic na Teense, ali mi je previše neugodno.
__________________
PIČKA!
Nica is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:21.