Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.04.2003., 22:18   #61
Quote:
Originally posted by missy

Sto ti tu nije jasno? Ti svom muzu dogovaras sastanke sa tvojim solo i nesretnim prijateljicama pa da ih on tjesi? Ako da...pretpostavljam da ne mozes shvatiti ovo. Gle, nije bed, on moze naci curu s kojom ce me prevariti i bez mojih "akcija" ali osjecala bi se glupo kad bi mu ih jos i ja isla namjestat, kuzis.
Za mene su zene koje uzimaju prijateljicine decke gamad, pogotovo kad to ucine iz neke zlobe jer ona u njega nije zaljubljena Vidim da to tebe iz nekog razloga boli, znam dosta takvih curićaka od 20tak godina, mojih vrsnjakinja, sponzorusica sa ozenjenim tipovima, ili nekih koje se pale na zauzetost i to mi je iako vec sam naglasila mislim da krivnju podjednako snose obadvije strane.



sto je ovo?
 
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 22:20   #62
ispricavam se ribicka, napisala sam ovdje nesto pa mi se izbrisalo.

sretno u zagrebu, nadam se da ces kad se opet pojavis ovdje, ispricati neku sasvim drugu pricu.

puno srece.


 
Odgovori s citatom
Old 26.04.2003., 23:15   #63
Quote:
Originally posted by ribbicka
A I zao mi je sto se sutra vracam u Zagreb gdje nemam Internet prikljucak (sad sam kod staraca,produzila blagdane) pa necu vidjeti nastavak ovog ako se ne spojim negdje do sljedeceg povratka ovamo, sto ce biti tko zna kad.
a sto ja volim ove koji se iznenada prikopcaju, ispisu neke nevjerojatno iracionalne "zenske" price a raja se lozi
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 19:39   #64
ako je tako Sept, onda ( a pazi i nick je onako znakovit - ribicka ) onda ta osoba ima mnogo veci problem nego ovaj koji nam je prezentirala
Winona2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.04.2003., 21:14   #65
Quote:
Originally posted by Winona
a pazi i nick je onako znakovit - ribicka ) onda ta osoba ima mnogo veci problem nego ovaj koji nam je prezentirala
ma peca nas peca ribar
btw, ... zar nije bio neki ribar nedavno?
__________________
To tol'ko
E bas necu da reklamiram Septy u raljama zivota
Septembar is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2003., 22:58   #66
ja sam bila u sličnom odnosu s jednom prijateljicom. bile smo stvarno jako dobre, u to vrijeme ja sam živjela sama u ZG u studentskom domu, nas dvije vrata do vrata i dijelile smo fakat sve .... ja sam bila totalno, kako bi rekli Dalmatinci, "infišana" u nju, baš mi je bila draga, smatrala sam da smo najbolje prijateljice (čak sam zapostavila neka druga prijateljstva zbog tog) iako je ona bila dosta teška osoba .... ali, bože moj, tko to od nas nije težak .... uvijek skupa, na kavu, na ručak, vikendom vani .... vesele, nasmijane, uvijek u centru pozornosti.... najbolje prijateljice ....

jednom mi je zatrebala potpora... ona prava, prijateljska, stvar kakva se traži od odabranih ljudi svega par puta u životu .... od nje, moje najbolje i najdraže, naišla sam na nerazumijevanje i osudu ... ostala sam s koferom u ruci sama u zagrebačkoj noći ... (ne bojte se, sretan je kraj, otišla sam kod jedne poznanice, a sutra iznajmila stan, ali nije to sad bitno, nego je bitna činjenica da mi je najbolja prijateljica zatvorila vrata pred nosom) i to me je potreslo više nego stvar zbog koje sam tražila pomoć od nje. Nakon toga smo još neko vrijeme bile "dobre" (ona mi je pokušala objasniti razloge svog postupka, ali ja nisam mogla preći preko toga baš nikako, jer je moja situacija stvarno bila izvanredna, a ona meni nije bila bilo tko), ali evo već možda jedno dvije godine se ni ne čujemo ni ne vidimo. najsmješnije - ne nedostaje mi

Uvijek se zapitam šta bi se desilo da mi tada nije zatrebala pomoć. vjerojatno bi još bile jako dobre....

mislim da bi svojoj prijateljici trebala reći šta se desilo.
i mislim da bi ona, ako ti je najbolja, trebala razumjeti.

i, oprosti mi na mom krutom stavu, ali mislim da je ona (ako ti je najbolja prijateljica) trebala znati za tu vezu od njenog početka i proći je s tobom u svim fazama. jer, vjerojatno si ti s njom tako prolazila njenu vezu, njeno vjenčanje, njenu trudnoću, porod i sve ostalo. ne želim sada od nje praviti babarogu, ali možda je vrijeme da se vaš odnos testira

Odanost i podrška - to su neke nove kvalitete koje ja sada zahtijevam od svojih prijatelja - imam ih svega nekoliko (ostalo su poznanici), ali su provjereno pravi
__________________
Zar stvarno misliš da razumijen to šta iman u glavi .. :-*
sunčica is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:06.