Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2008., 00:10   #1
Ukinuti Sabor-cirkus pothitno!

Ljudi moji, kad se čovjek zapita koliko novaca ide na parlamentalne izbore i koliko nas koštaju saborski zastupnici i koliko malo ili ništa rade, stvarno ne vidim razloga postojanju jednog "okupljališta" neradnika, muljatora itd. (čast iznimkama).

Evo maloprije čitam i ne vjerujem, kaže; podneseno je 80 amandmana na proračun za 2009 a od toga najjaća oporbena stranka nije predala niti jedan, veli SDP, ne želimo sudjelovati u cirkusu!!! Pa to nema nigdje, jedino kod nas možeš reči da nećeš raditi i za to biti nagrađen svaki mjesec sa 14-16 000 kuna, znaći nema više ni sakrivanja da niko ništa ne radi, nego se otvoreno kaže da neće raditi a ti narode tko te jebe, ne možeš nam ništa, izabrali ste nas pa vam eto.

Pothitno ukinuti Sabor, jer ovo već prelazi sve granice ne dobrog ukusa, već već... ma ne znam ni s čim bi to više i usporedio.

No možda se ja i varam, možda saborski zastupnici SDPa najviše čine kako bi stegnuli remen, eto oni štede na papiru i tinti.
NINJA 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 00:14   #2
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, kad se čovjek zapita koliko novaca ide na parlamentalne izbore i koliko nas koštaju saborski zastupnici i koliko malo ili ništa rade, stvarno ne vidim razloga postojanju jednog "okupljališta" neradnika, muljatora itd. (čast iznimkama).

Evo maloprije čitam i ne vjerujem, kaže; podneseno je 80 amandmana na proračun za 2009 a od toga najjaća oporbena stranka nije predala niti jedan, veli SDP, ne želimo sudjelovati u cirkusu!!! Pa to nema nigdje, jedino kod nas možeš reči da nećeš raditi i za to biti nagrađen svaki mjesec sa 14-16 000 kuna, znaći nema više ni sakrivanja da niko ništa ne radi, nego se otvoreno kaže da neće raditi a ti narode tko te jebe, ne možeš nam ništa, izabrali ste nas pa vam eto.

Pothitno ukinuti Sabor, jer ovo već prelazi sve granice ne dobrog ukusa, već već... ma ne znam ni s čim bi to više i usporedio.

No možda se ja i varam, možda saborski zastupnici SDPa najviše čine kako bi stegnuli remen, eto oni štede na papiru i tinti.
vidim brzo prosla 3 dana hladjenja...
sto se tice teksta..ja bih dodao - i jos jedna godina takvog nerada + 1 dan i eto PEEEEENZIJEEEEE
The End is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 00:18   #3
Quote:
The End kaže: Pogledaj post
vidim brzo prosla 3 dana hladjenja...
sto se tice teksta..ja bih dodao - i jos jedna godina takvog nerada + 1 dan i eto PEEEEENZIJEEEEE
Prošlo, nego kaj, neg vidi ovo


A kaj se tiče penzija, ukine li se sabor, odoše i penzije.
NINJA 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 00:22   #4
Treba pokusat s onom forom iz Dubrovacke Republike, knez(premijer/predsjednik) mjesec dana, pa noga u guzicu. Njima je fukncioniralo 500njak godina.
__________________
Monkeys are really the end of the line in the pet world. I think when you're at the monkey level of pet ownership, have a kid. I mean, come on. I mean, you're so close. If you need a pet that can roller skate and smoke cigars, it's time to think about a family
Velo C. Raptor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 00:29   #5
Quote:
Velociraptor kaže: Pogledaj post
Treba pokusat s onom forom iz Dubrovacke Republike, knez(premijer/predsjednik) mjesec dana, pa noga u guzicu. Njima je fukncioniralo 500njak godina.
Ma i kralj Aca bi bio bolji od ove bande neradnika, barem znaš ko ti glavu u torbi nosi, ovdje samo krivnju prebacuju jedni na druge, a za pola sata zajedno piju i žderu i smiju se nama, i usput podijele plijen i razrađuju nove planove kako će si osigurati ljetovanje na Bahamima i skijanje u Aspenu.
NINJA 07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 01:18   #6
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
Prošlo, nego kaj, neg vidi ovo


A kaj se tiče penzija, ukine li se sabor, odoše i penzije.
Aaa., to su stecena prava. A osim toga od cega bi razno-razne beskorisne Opacicke zivjele?
__________________
Ja ne ljubim Hrvatsku zbog glupana, nego zbog sebe i zbog onih koji nisu glupani, a tih jos ima, hvala Bogu.
A.G.Matos
Komunalac is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 06:43   #7
Nema valjda nigdje na svijetu jedne takve hrpe besposlenih "lezilebaroša"!

U subotu je u NL članak (nisam ga ni čitala, dosta mi je bio naslov i dva retka , ) koji razglaba o tome kako je vladajućima zapravo super, jer nema oporbe.
Dakle, slažemo se da nam je oporba "shit".

Nikad još ni jedna stranka na izborima nije bila tako blizu pobjede, što znači da im je pola biračkog tijela poklonilo povjerenje, a da ga nisu nikako iskoristili nego se dobro trude da na izborima slijedeći put budu stranka koja će jedva preći izborni prag.

Kako je Budiša i drušvo raskantao HSLS tako se Milanović i društvo svojski trudi raskantati SDP.
Ostale strančice, nažalost, nisu nikad ni bile neka ozbiljna oporba.Prodale su svoja uvjerenja za malo vlasti odmah.

No mene muči (možda sam teška neznalica?)drugi dio ove gomile koja se naziva Hrvatskim saborom:

Ako je Vlada (u kojoj je ipak glavni HDZ, ostali su samo dodatak kao peršin u juhi) dala prijedlog proračuna (nećemo sad o tome da su malo ovako, malo onako, kao što im je inače stil!), tko je zaboga napisao tih 80 amandmana? HDZ-ovci? Neki tajni sposobni, koje Vlada dok je pisala proračun nije zamijetila u stranci!?
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 09:55   #8
pa Sabor ti je već raspušten...tak i onak o ničemu ne odlučuju,sve vodi dr.Ivo...ostala je samo predstava za narod...rimljani su imali gladijatore mi imamo saborske zastupnike...s kim bi se ljudi sprdali da nema njih

nego,di je Ujko iz avatara...opet te zvali iz komiteta
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 10:22   #9
a vidite meni je ovo prva konstruktivna ideja pristigla iz sdp. ne svidja im se, priznaju da ne znaju bolje i pustaju one koji misle da mogu neka dodju do izrazaja.
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2008., 11:35   #10
A šta ćeš predlagat amandmane na bilo šta kad nikad ni jedan amandman nije usvojen pa ma kako dobar bio. Dok se vlast naspram oporbe ponaša kako se ponaša dotle se pitam ima li smisla uopće parlamentarna demokracija. Tako je do sada bilo sa svim proračunima tako će bit i sada. Najdraže mi je kad neki zastupnik zatraži da se sa jedne stavke premjesti neka mala cifra na drugu stavku i u biti sve ostaje isto a predstavnik vlade izjavi "vlada ne prihvaća amandman".
Cuka is online now  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 13:40   #11
ne moramo ukidat' sabor.

sabor će ukinuti cijelu hrvatsku; 75% su već ukinuli...
ssnjoff is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 14:01   #12
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
Prošlo, nego kaj, neg vidi ovo


A kaj se tiče penzija, ukine li se sabor, odoše i penzije.
ajd bar sam lav...
The End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 14:02   #13
Jao da se samo zna koliko je islo da popravi..
- milanovice pljege
- pusicko lice
- cacicine turbo-folk naocale
- ozbolt da manje izgleda kao transvestita
- da opacica pocme peglat kosu svaki dan
- damica petir da pocme izgledat kao 'sek bombica

sve za imadj, samo za imadj

p.s. ninja novi avatar ti je lijep
__________________
Gone in 60 seconds........ brrrrum....
Bijela Hrvatica is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 14:53   #14
nočas je bila prava cirkuska predstava u cirkusu...navodno da je neka žena čak pala u trans od uzbuđenja...onda joj dalo šečera i vode pa je došla sebi...a Glavaš kad je čuo kakva je predstava dobra na repertoaru,za 2(dva)sata je dojurio iz Osijeka u Sabor...i njegov brat Čehok također

još samo da je Hebrang htio na trapez...total show
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 15:33   #15
Quote:
sajo034 kaže: Pogledaj post
nočas je bila prava cirkuska predstava u cirkusu...navodno da je neka žena čak pala u trans od uzbuđenja...onda joj dalo šečera i vode pa je došla sebi...a Glavaš kad je čuo kakva je predstava dobra na repertoaru,za 2(dva)sata je dojurio iz Osijeka u Sabor...i njegov brat Čehok također

još samo da je Hebrang htio na trapez...total show
Bez brige cirkus ide dalje.
Oporba, t.j. SDP će podnijeti tužbu Ustavnom sudu protiv ova dva, na silu ,usvojena zakona!
Kako se oni lijepo zabavljaju! A mi samo plaćamo!
__________________
Bare kaže:A sto je politika? Nacin da najinteligentniji, najobrazovaniji i najsposobniji ljudi drustva stvore blagostanje za siroke mase. Zato po meni trebamo imati povjerenja u sve nase politicare, postivati ih i vjerovati da rade za nase dobro. Bez obzira na stranku. ....
baka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 15:36   #16
Quote:
NINJA 07 kaže: Pogledaj post
Ljudi moji, kad se čovjek zapita koliko novaca ide na parlamentalne izbore i koliko nas koštaju saborski zastupnici i koliko malo ili ništa rade, stvarno ne vidim razloga postojanju jednog "okupljališta" neradnika, muljatora itd. (čast iznimkama).

Evo maloprije čitam i ne vjerujem, kaže; podneseno je 80 amandmana na proračun za 2009 a od toga najjaća oporbena stranka nije predala niti jedan, veli SDP, ne želimo sudjelovati u cirkusu!!! Pa to nema nigdje, jedino kod nas možeš reči da nećeš raditi i za to biti nagrađen svaki mjesec sa 14-16 000 kuna, znaći nema više ni sakrivanja da niko ništa ne radi, nego se otvoreno kaže da neće raditi a ti narode tko te jebe, ne možeš nam ništa, izabrali ste nas pa vam eto.

Pothitno ukinuti Sabor, jer ovo već prelazi sve granice ne dobrog ukusa, već već... ma ne znam ni s čim bi to više i usporedio.

No možda se ja i varam, možda sabor
ski zastupnici SDPa najviše čine kako bi stegnuli remen, eto oni štede na papiru i tinti.
Bez obzira da li ti ikada pratiš sjednice... U našoj 18 godišnjoj povijesti ja se ne mogu sjetiti kada je vladajuća strana prihvatila amandman od ovih drugi... To ako se dogodilo to je jedno veliko čudo ... Realno ni ja nebi podnosio amandmane jer znao bih da će fino biti odbijeni...
Npr. kada je SDP bio na vlasti sa HSS HDZ podnosi milijune amandmana ni jedan prihvaćen ovi poludili i izašli jednostavno iz Sabora...
Tako je bilo i prije za HDZ-a za Tuđmana...jednostavno koliko god bio dobar ili loš prijedlog oporbe on će gotovo sigurno biti odbijen...

Sve su stranke čušpajz ali ti meni tu djeluješ više ko igrač HDZ-a...
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 15:37   #17
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Bez obzira da li ti ikada pratiš sjednice... U našoj 18 godišnjoj povijesti ja se ne mogu sjetiti kada je vladajuća strana prihvatila amandman od ovih drugi... To ako se dogodilo to je jedno veliko čudo ... Realno ni ja nebi podnosio amandmane jer znao bih da će fino biti odbijeni...

Sve su stranke čušpajz ali ti meni tu djeluješ više ko igrač HDZ-a...
deklarirani HSS-ovac (jel to ona gorska sluzba spasavanja?)
The End is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 15:39   #18
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Bez obzira da li ti ikada pratiš sjednice... U našoj 18 godišnjoj povijesti ja se ne mogu sjetiti kada je vladajuća strana prihvatila amandman od ovih drugi... To ako se dogodilo to je jedno veliko čudo ... Realno ni ja nebi podnosio amandmane jer znao bih da će fino biti odbijeni...
Npr. kada je SDP bio na vlasti sa HSS HDZ podnosi milijune amandmana ni jedan prihvaćen ovi poludili i izašli jednostavno iz Sabora...
Tako je bilo i prije za HDZ-a za Tuđmana...

Sve su stranke čušpajz ali ti meni tu djeluješ više ko igrač HDZ-a...

Jako si fin ali ipak
DEM62 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 15:40   #19
Quote:
The End kaže: Pogledaj post
deklarirani HSS-ovac (jel to ona gorska sluzba spasavanja?)
Ne kužim ovo...???
Busola29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2008., 15:42   #20
Quote:
Busola29 kaže: Pogledaj post
Ne kužim ovo...???
Gorska Služba Spašavanja=HSS

kak ne kužiš???
sajo034 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:50.