Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.04.2009., 01:50   #41
Quote:
moremall kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Ja bih voljela znati koliki joj je LDH, AST, ALT, GGT?
E sad ne znam točno ali se sjećam da je pisalo u granicama normale. Zašto?
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 10:51   #42
ima li šta novo? kako je mrvica?
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2009., 17:39   #43
Ma to ju je sigurno zdrmala jača bakterijska infekcija pa su limfni čvorovi otekli.
Budite dosadni za nalaz punkcije tako da ga požure.
moremall is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 10:09   #44
i ja vjerujem da je tako nešto, nadam se da će nam tata jako brzo napisati da je sve o.k. sa malenom i da ide doma.
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 02:33   #45
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
i ja vjerujem da je tako nešto, nadam se da će nam tata jako brzo napisati da je sve o.k. sa malenom i da ide doma.
Nije tata nego teta. Tata se izmjenjuje na dežurstvu sa mamom.
Curica je isto. Znači malo bolje pa opet lošije. Još nitko nije ništa otkrio. CT kažu nije pokazao ništa novo, punkciju limfnog čvora i koštane srži nitko ni ne spominje možda onako usput kao nisu ništa našli ali ništa službeno. Sada će izgleda istraživati alergiju na gluten.
Moj se sinčić malo razbolio pa i ja dežuram i ne stignem baš puno pisati. Nadam se da ću Vam uskoro javiti neku sretnu vijest.
Poz.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 10:00   #46
Ma stisnite ih malo, kakvi su joj danas nalazi, koliki joj je CRP, Leukociti, i oni jetreni šta sam već navela?
Pozdrav.
moremall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 10:22   #47
Sorry teta. Nalaze se čeka malo duže, mislim oko tjedan, al čim su usput rekli da je ok, onda vjerojatno i je, jer se neke stvari vide odmah. samo neka malena bude ok.
velika pusa malim bolesnicima i nek što prije ozdrave, a teta tebe molimo kad stigneš javi šta ima novo.
Pozdrav
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 12:05   #48
Želim da bude sve ok, mora biti i čekam da mi to i potvrdite !!!

__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 17:36   #49
Noćas povračala, zakurila čudne fleke po tijelu i bradi odveli je na punkciju likvora.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 17:55   #50
Quote:
sandra i marko kaže: Pogledaj post
Noćas povračala, zakurila čudne fleke po tijelu i bradi odveli je na punkciju likvora.
kakve čudne fleke???.........zakurila....-jel to znaći zafibrala....kakva joj je krvna slika?....
__________________
obožavateljica durice,desetke,male,slave,karla i ostalih šušai drage pingu i naravno moje spasiteljice bleki i inke i tenkice i alsinije i maripose.i.:misli:...ima još neko?? ..naravno da nema...
maderica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 22:40   #51
Da ima temperaturu, posumljali su na meningitis ali nije likvor je u redu. Sad je pala temperatura
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:06   #52
a, ribek mali, ovo već postaje bolesno i bezobrazno koliko liječnicima treba da postave dijagnozu, koliko će im onda opet trebati da odrede terapiju, prestrašno.
Što sve dijete od 2g. treba preživjeti da bi neko odradio svoj posao, iskreno divim se mami i tati kaj imaju živaca za sve ovo, ja bi iskreno rečeno, pukla.
Malenoj pusa, pozdrav mami, tati i tetki
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2009., 23:25   #53
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
a, ribek mali, ovo već postaje bolesno i bezobrazno koliko liječnicima treba da postave dijagnozu, koliko će im onda opet trebati da odrede terapiju, prestrašno.
Što sve dijete od 2g. treba preživjeti da bi neko odradio svoj posao, iskreno divim se mami i tati kaj imaju živaca za sve ovo, ja bi iskreno rečeno, pukla.
Malenoj pusa, pozdrav mami, tati i tetki
Nemoj, nemoj stvarno se trude. Kotaktirali smo i neke druge liječnike i stanje je stvarno nejasno. Oni sada isključuju bolest po bolest trudeći se da ne maltretiraju i ne zrače dijete bez veze. Mala je stvarno u dobrim zapravo vrhunskim rukama ali simptomi su stvarno čudni. Ja sam u struci i puno toga mi je jasno. I ja sam sa svojim sinom prošla sito i rešeto i strašno je teško kad vidiš da ti bebu boli, i da joj misliš tada nitko ne pomaže, ali.... I ne bi pukla. Istina je da sam ja jednom izletjela iz bolnice (ostavila mamu sa malim) i ridala, mislila da će mi srce prasnuti i da ću se raspasti na sto djelova ali onda sam se vratila jer nas naša djeca trebaju zdrave i čitave psihički i fizički.
Ja eto puno razgovaram sa roditeljima malene i nekak ih pokušavam držati vođena idejom koju sam gore navela.

Zadnje uređivanje sandra i marko : 07.04.2009. at 23:27. Reason: tipfeler
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 13:39   #54
imaš sreće što ti je to struka pa ti daje snagu da gledaš na to drugačije, al ja jednostavno pri samoj pomisli što ta mala ribica toliko dugo prolazi nemogu izbaciti gorčinu i suze iz sebe. kao što sam već rekla divim vam se, ja ne bi iskreno rečeno imala snage za tako nešto. pusa malenoj i samo neka brzo ozdravi.
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 20:47   #55
Ne mora ići na CT, nek ide na magnetsku rezonancu ili bar na ultrazvuk. Dal je još uvijek trbuh otečen, dal je boli želudac, povrača li, jel izgubila na kilaži, kako se opčenito osjeća?
moremall is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 23:45   #56
Quote:
moremall kaže: Pogledaj post
Ne mora ići na CT, nek ide na magnetsku rezonancu ili bar na ultrazvuk. Dal je još uvijek trbuh otečen, dal je boli želudac, povrača li, jel izgubila na kilaži, kako se opčenito osjeća?
Valjda nisam rekla bila je na CT i nisu ništa našli. Trbušćić se povećava i smanjuje sad je sigurno zato što su crijeva puna zraka.
Danas je temperatura pala i bolje je ne povraća više.
Da izgubila je oko kile i pola zapravo izgleda jako mršavo ali ova tragedija traje već 3 tjedna i ona zapravo već tri tjedna slabo jede i bolesna je. Ima dana kad je super jede, vesela je i puna snage. Onda dođe dan kad je koma leži ni glavicu ne može podići.
Sad planiraju biopsiju tankog crijeva kad joj bude bolje. Ma j...b...ga stvarno je ovo više koma.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2009., 23:52   #57
Quote:
tanita kaže: Pogledaj post
imaš sreće što ti je to struka pa ti daje snagu da gledaš na to drugačije, al ja jednostavno pri samoj pomisli što ta mala ribica toliko dugo prolazi nemogu izbaciti gorčinu i suze iz sebe. kao što sam već rekla divim vam se, ja ne bi iskreno rečeno imala snage za tako nešto. pusa malenoj i samo neka brzo ozdravi.
OK nisam medicinske nego veterinarske struke i plačem za svakom životinjicom koja mi ode i stvarno sam veliki emotivac i nemrem lagati da sam bila super kad je bilo u pitanju moje dijete, onaj grč u želucu, neprospavane noči i prolivene suze, povračanje od muke ali za svoje dijete se moraš boriti a ne puknuti. Mi da se nismo borili prvo uopće ne bi imali dijete a kad smo ga dobili loše bi završio. Rušili smo zidove, razvaljivali vrata, svađali se, molili .... to nemreš ako pukneš, što ne znači da ako ne pukneš da te ne boli bolest dijeteta vlastitog ili tuđeg.
Za neke od nas čitav je život borba a kaj te ne ubije to te ojača.
Zato se nedamo.
sandra i marko is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 00:02   #58
a šta danas ima novo vezano uz malenu, jel ima nekih pomaka na bolje?
__________________
NovoNormalna matematika 65,51%<34,53% i 37,04%>62,96%
"Oni su mali, ali su veliki. Odnosno hoću reći, oni nisu tako mali, ali su dovoljno veliki da ne budu mali" Hrvoje Hitrec
tanita is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 00:06   #59
o Bože... pa kaj još mora sve to dijete proći da konačno bude bolje???

Mogu si misliti kako je svima Vama doduše ja sam znala dijagnozu odmah po porodu, ali ovo je fakat strašno...

Pa nek bude što bude ,(jer ništa ne može biti gore od ove neizvjesnosti) ali da konačno znaju dijagnozu i da čim prije počnu sa terapijom...

Ovo je stvarno previše....
__________________
AlbOOm
mura is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2009., 00:45   #60
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~saljemo vam puno vibrica da izdrzite ovo i da sto prije malena bude ok....
svaki dan dodjem da vidim jel malena bolje i da li se zna sta ali ovo je prestrasno vise.....mislimo na vas....
renatap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:37.