Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika

Politika Najstariji zanat na svijetu
Podforumi: Parlamentarni izbori 2024. Politička scena, Europska unija, Svijet, Blisko politici, Rat u Ukrajini

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 14:07   #41
http://www.index.hr/vijesti/clanak/c...il/475378.aspx

poticaji nisu problem grada već države, ali ostalo je zanjimljivo
K-pax is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2010., 11:58   #42
Dakle, muljažama nikad kraja...

1) MUP daje zemljište bivše Vojne pekare (navodno su se trampili za neku parcelu izvan grada) za mlade, u sklopu projekta "Sigurnost u zajednici"
2)UNDP daje 40 tisuća eura za sanaciju zgrade
3)Čehok krajem studenog otvara Centar za kreativnu industriju riječima "Najveći centar za mlade u ovom dijelu Europe"
4)Dva mjeseca kasnije Čehok sve predaje Tehnološkom parku (notorni Andrija Petrović)
5)Petrović traži 3€/m2 mjesečno sa tendencijom povećanja cijene najma iz godine u godinu (inkubacija udruge )
6)Udruge to ne mogu prihvatiti...

Ostatak priče znamo- klasika- Mercator ili neko slično sranje.

Više o tome:
http://aktualno.hr/novosti/8660_petr...govornost.html
__________________
Rok za podnošenje prijava 10.10.2012.
CRKOTINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2010., 14:21   #43
Quote:
Vanjushka kaže: Pogledaj post
Ja sam mislio da je Cehok jedan od rijetkih hrvatskih politicara za kojeg mozes reci koju rijec hvale.
HAHAHAAHAHAAHAHAAHA



MUAHAHAAHAHAHAAHAHAHAAHAAHAHA!!!!!!!!!

Ova ti je dobra, već se dugo nisam tak nasmijal...

Nije da sam religiozan al mislim da ima ona; najveći trik koji je vrag uspio izvesti jest uvijeriti ljude da ne postoji!
__________________
Kad ljubav postane zapovjed, mržnja postane zadovoljstvo...
madHack is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 13:24   #44
Quote:
CRKOTINA kaže: Pogledaj post
Dakle, muljažama nikad kraja...

1) MUP daje zemljište bivše Vojne pekare (navodno su se trampili za neku parcelu izvan grada) za mlade, u sklopu projekta "Sigurnost u zajednici"
2)UNDP daje 40 tisuća eura za sanaciju zgrade
3)Čehok krajem studenog otvara Centar za kreativnu industriju riječima "Najveći centar za mlade u ovom dijelu Europe"
4)Dva mjeseca kasnije Čehok sve predaje Tehnološkom parku (notorni Andrija Petrović)
5)Petrović traži 3€/m2 mjesečno sa tendencijom povećanja cijene najma iz godine u godinu (inkubacija udruge )
6)Udruge to ne mogu prihvatiti...

Ostatak priče znamo- klasika- Mercator ili neko slično sranje.

Više o tome:
http://aktualno.hr/novosti/8660_petr...govornost.html
Kreativci ulaze već su potpisali. A HNS i nekakve Treće perspektive ne mogu ući jer je to za kreativce a ne kritizere.
A kaj se tiče Čehokovih afera,ma dajte...
Oni koji ne razlikuju bolesne ljude koji prijavljuju i stvarne istrage,nema im pomoći.. Kad ja vidim da je nekog prijavil LJubo Brdar,meni je sve jasno. Jasno da čovjek kojeg LJubo prijavi nije ništ kriv.
Čehok je najbolji gradonačelnik u Hrvatskoj, to barem svi priznaju
garestiner is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2010., 13:32   #45
"Kreativci" (alternativci) bi valjda htjeli besplatno koristiti čitav kompleks za svoje "kreativne ideje", koje uglavnom ne sežu puno dalje od uzgoja, motanja i pušenja trave. Usput bi malo dizali i revoluciju, i pljuvali tog istog Čehoka, koji je uložio novac u uređenje tog prostora, i sada traži načina kako da se on što bolje iskoristi.

U svakom slučaju, ja bih ga dao na korištenje svim mladim ljudima, koji imaju nekakve poslovne ideje, i žele se početi baviti poduzetništvom i bisnisom.
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 12:05   #46
čehok+bandić=remetinec
9009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 16:21   #47
Zna li netko dokle se doguralo s aovim DORH-ovim navodnim udarom na čupavog?
Hvala
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2010., 16:33   #48
Quote:
garestiner kaže: Pogledaj post
Čehok je najbolji gradonačelnik u Hrvatskoj, to barem svi priznaju


Ok, i među najgorima uvijek postoji onaj najbolji.

Da te pitam nešto. Da li ti živiš u Varaždinu i tko to svi priznaju?
jasmina1969 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2010., 10:26   #49
Quote:
garestiner kaže: Pogledaj post
Kreativci ulaze već su potpisali.
Ušli su samo poduzetnici. I to ne svi, nego njih troje. Znači od ukupno 12 subjekata koji su prošli na natječaju, 3 mjeseca nakon otvorenja, samo ih je 3 pristalo ( i to na korigirane uvjete koje smo postigli zahvaljujući peticiji)
Nijedna udruga nije potpisala...Ponuđeni su apsolutno nemoguću uvjeti.
Prvo su ponudili 3€/m2 , a nakon 3 mjeseca natezanja (dopisi, pressice, peticija), spustili su na 2€/m2.
Međutim i to je 3 puta skuplje nego što plaćaju ostale udruge u gradu (npr. u Križanićevoj). Osim toga, Petrović hoće inkubirati udruge (ta cijena bi rasla za 1€ svake godine) !!!

Champ, ti bi možda sve to prepustil poduzetnicima, ali UNDP je novce dal u svrhu micanja mladih s ceste.
Projekt se zove "Sigurnost u zajednici".

I sad su bez poništenja starog natječaja, raspisali novi...žalosno.
__________________
**********************************
www.trash.hr
Trash Film Festival is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 08:01   #50
Quote:
garestiner kaže: Pogledaj post
Kreativci ulaze već su potpisali. A HNS i nekakve Treće perspektive ne mogu ući jer je to za kreativce a ne kritizere.
A kaj se tiče Čehokovih afera,ma dajte...
Oni koji ne razlikuju bolesne ljude koji prijavljuju i stvarne istrage,nema im pomoći.. Kad ja vidim da je nekog prijavil LJubo Brdar,meni je sve jasno. Jasno da čovjek kojeg LJubo prijavi nije ništ kriv.
Čehok je najbolji gradonačelnik u Hrvatskoj, to barem svi priznaju
Koje ti gluposti pišeš, ja nebrem vjerovati. I jedini ko veli da je čehok uopće gradonačelnik a kamoli najbolji si ti.
__________________
Kad ljubav postane zapovjed, mržnja postane zadovoljstvo...
madHack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 08:08   #51
Quote:
jasmina1969 kaže: Pogledaj post


Ok, i među najgorima uvijek postoji onaj najbolji.

Da te pitam nešto. Da li ti živiš u Varaždinu i tko to svi priznaju?
Kaj dal živi u Varaždinu? Pa kaj ne vidiš da je to čehok osobno!?
__________________
Kad ljubav postane zapovjed, mržnja postane zadovoljstvo...
madHack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 08:11   #52
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Kad padne Kalmeta onda se može reći da nema nedodirljivih...

A prije će pasti Kosorka nego Kalmeta...
jok..bez doktora i precednika u pemziji nista..
einfach is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 10:07   #53
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
i pljuvali tog istog Čehoka, koji je uložio novac u uređenje tog prostora.

U svakom slučaju, ja bih ga dao na korištenje svim mladim ljudima, koji imaju nekakve poslovne ideje, i žele se početi baviti poduzetništvom i bisnisom.
Kao prvo, nije čehok dao novac nego građani grada Varaždina koji plaćaju porez i prirez u Varaždinu, dakle, građani su dali novac pa bi se i njihov glas trebal čuti. Kad bude bradati dal novac onda nek njegova bude prva i zadnja kaj hoće s tim novcem napraviti.

Kao drugo, to kaj bi ti dal novac za poslovne ideje, poduzetništvo i biznis je jako lijepo i hvalevrijedno ali onda nađi primjerenog investitora za to. UNDP je dao novac za Udruge mladih i kreativce a ne za biznis.

Ako dođem u trgovinu i kažem da želim kruh i dam 10 kn onda želim kruh, ne želim da trgovka umjesto mene odluči i da mi mlijeko, novine ili salamu - ja želim kruh!
__________________
Kad ljubav postane zapovjed, mržnja postane zadovoljstvo...
madHack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 12:00   #54
S obzirom na to koliko si ti (više nego očigledno) indoktriniran, i koliko mržnje i loše energije pršti iz tebe, nije teško pogoditi o kakvoj se to udruzi i "kreativnosti" radi! U ova teška vremena, grad baš i nema slobodnog prostora za razbacivanje, a koliko sam upoznat, Čehok je i do sada pokazivao jako puno sluha za vaše potrebe, i imali ste osigurane prostore za vaše aktivnosti.

Između mladih ljudi koji imaju poslovne ideje i "kreativaca", kao građanin koji financira proračun grada - ja uopće ne bih dvojio - ovi prvi imali bi apsolutnu prednost. Kreativci, alternativci, anarhisti, revolucionari - sve mi je to isto, ti si ogledni primjerak takvih.
__________________
Save a horse, ride a cowboy :)
champ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 12:58   #55
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
Tako nešto ne postoji još ni dan danas, i tek za tri godine moglo bi započeti zbrinjavanje u Piškornici kod Križevaca, ali Županija KC-KŽ sad tvrdi da će to biti samo njihova lokacija, i da ne dolazi u obzir da oni preuzimaju tuđi otpad.

Jel ti možda imaš neki pametan prijedlog, što bi ti uradio s tolikom količinom baliranog otpada? Jel znaš možda da je Državna agencija za gospodarenje otadom sprema sufinancirati ovaj projekt sa 50%, da bi se riješio taj gorući Vž problem?

Jel znaš da se Pataftina firma još od sredine 90-tih godina (između ostalog) bavi zbrinjavanjem otpadnih ulja i drugih kemikalija, i to na području čitave Hrvatske? Koliko sam čuo, dobar dio tih ulja oni sada prerađuju ili recikliraju, i po meni to je za pohvalu, a ne za pljuvanje.

Slično bi oni radili i sa komunalnim otpadom, ali ti vjerojatno imaš neka bolja rješenja, pa ih izvoli iznjeti ovdje.
Evo da ih iznesem ovdje:

Kao prvo u vezi Piškornice za koju kažeš da neće ići:

http://www.vecernji.hr/regije/varazd...-clanak-123123

DO kada ne profunkcionira moglo se smeće dalje balirati tamo jer mjesta je bilo još, bitno je bilo napraviti plan za budućnost koji je sad napravljen. Cijena koju je čehok dogovoril sa svojim prijateljem pataftom iznosi 290 €/toni otpada zajedno sa transportom. Cijena za Piškornicu će iznositi 90-110 €/toni smeća zajedno sa transportom.

Problem se rješavo hitno i bez javnog natječaja tako da par godina dok ne počne sa radom regionalni centar za zbrinjavanje otpada, čehok može pobirati ovu ogromnu razliku u cijeni po toni otpada.

I ovo što kažeš da Patafta ima firmu koja se bavi zbrinjavanjem ulja, kemikalija i sl. - to je istina al to nema veze sa zbrinjavanjem komunalnog otpada što bi razumio da znaš išta o zbrinjavanju otpada.
__________________
Kad ljubav postane zapovjed, mržnja postane zadovoljstvo...
madHack is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2010., 13:08   #56
Quote:
champ kaže: Pogledaj post
grad baš i nema slobodnog prostora za razbacivanje.

Između mladih ljudi koji imaju poslovne ideje i "kreativaca", kao građanin koji financira proračun grada - ja uopće ne bih dvojio - ovi prvi imali bi apsolutnu prednost. Kreativci, alternativci, anarhisti, revolucionari - sve mi je to isto, ti si ogledni primjerak takvih.
To nije gradski prostor za razbacivanje, to je prostor u vlasništvu MUP-a a pod ingerencijom PU VŽD kojeg je dao MUP u suradnji sa UNDP-om a za projekt "Sigurnost u zajednici" kojeg zajdnički provode. Dakle, prostor je dat gradu NE zato da ga pretvori u BIZNIS nego da se namjeni za MLADE bez obzira kakvo tvoje PRIMITIVNO mišljenje bilo o tome.

OPET ponavljam, isto kao građanin koji plaća porez u Varaždinu, nije na tebi ili meni da odlučujemo kuda bi namjenili ta sredstva jer su ona NAMJENSKA isključivo za taj projekt.

Probaj od banke dići stambeni kredit za kupnju slatkiša - neće ići jer je protuzakonito - ako ti netko daje novce za nešto i ti prihvačaš te uvjete onda si to dužan i ispuniti a čehok opet pokazuje da je lopov a sada kada krade i od mladih podsjeća me na nekoga tko krade djetetu lizaljku.
__________________
Kad ljubav postane zapovjed, mržnja postane zadovoljstvo...
madHack is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2010., 15:05   #57
Čehok razotkriva svoje pravo lice... Samo ga još HDZ može spasiti...
__________________
Rok za podnošenje prijava 10.10.2012.
CRKOTINA is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2017., 05:52   #58
I spašava ga...
Dižem temu iz mrtvih.
Starinovi gradonačelnik:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/c...st/991363.aspx

A sve povodom informacije da će Veliki Hrvat (poznat po neplaćanju poreza) Perković održati koncert povodom Dana grada.

Kako je kratak put od liberala do... branitelja fašizma.

Očito mu je svašta obećano...
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.09.2017., 23:05   #59
Čehok priča koješta.

http://faktograf.hr/2017/08/31/cehok...ni-f-od-fakta/
Čehok: I ban Jelačić je išao u rat protiv Mađara s pokličem ZDS
Ni F od Fakta


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 01:04   #60
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
I spašava ga...
Dižem temu iz mrtvih.
Starinovi gradonačelnik:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/c...st/991363.aspx

A sve povodom informacije da će Veliki Hrvat (poznat po neplaćanju poreza) Perković održati koncert povodom Dana grada.

Kako je kratak put od liberala do... branitelja fašizma.

Očito mu je svašta obećano...
Nije da sam ljubitelj Čehija ili Tompe, ali gdje ti tu vidiš fašizam?
The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:26.