Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.02.2018., 18:29   #821
I gdje se radi. U Slavoniji se za to sve može proći i ispod 200kn/m2.
davorradman is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 20:31   #822
Quote:
Beco kaže: Pogledaj post
Koliko majstori naplaćuju ruke za postavljanje fasade?
Dakle samo rad bez materijala
Može odgovor na ovo pitanje?
__________________
Mr. BAD GUY
Beco is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2018., 22:40   #823
Nije specificirao materijal, samo je rekao da se može birat doslovno svaka boja (i one jako tamne ) bez nadoplate. To pišem zato što smo pred par godina stavljali fasadu na prvu kuću i tada je majstor rekao da u navedenu ponudu mogu samo svijetli tonovi,a da se tamniji nadoplaćuju. Nažalost ne mogu naći tu ponudu.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 13:47   #824
Nadam se da vas je upoznao i s HBW faktorom.
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 08:45   #825
Quote:
robertinoo kaže: Pogledaj post
Nadam se da vas je upoznao i s HBW faktorom.
Nija,evo ja sam sad išla googla šta je to i baš ću ga pitat ;-)
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 10:07   #826
Quote:
jall kaže: Pogledaj post
Nije specificirao materijal, samo je rekao da se može birat doslovno svaka boja (i one jako tamne ) bez nadoplate. To pišem zato što smo pred par godina stavljali fasadu na prvu kuću i tada je majstor rekao da u navedenu ponudu mogu samo svijetli tonovi,a da se tamniji nadoplaćuju. Nažalost ne mogu naći tu ponudu.
NIje bitno samo boja, nego proizvođač i linija proizvida (ljepila i završne žbuke). Na tržištu ima svega i svačega, a neke no-name proizviode bi stavio samo na garažu, za probu
baustelac99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 13:42   #827
Ma cak i vise nije rijec samo o no name-u. Dosta renomiranih proizvođača je izbacilo raznorazne pocetne linije proizvoda kako bi konkurirali no name proizvođačima sa cijenom, i ti proizvodi su u vecini slucajeva katastrofalni. Pa investitor bude uvjeren da ima kvalitetan proizvod jer nosi poznato ime, a zapravo je dobio smece.
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 16:22   #828
dali je problem hladnoća za ljepilo/glet za stiropor? kupio sam nisam očekivao ovakav val hladnoće i sad zapakirano pokriveno stoji na dvoru doma.
sch35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2018., 17:55   #829
U pravilu ne ali bi po načelima struke (nekadašnjim) trebalo presložiti nakon dva mjeseca. Zato savjetujem zaštitu ispod palete da ne vuče vlagu ili, preslaganja prije početka upotrebe tako da vreća pri dnu palete se iskoristi kao prva- u deblje
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 18:05   #830
Je li netko upoznat s fasadama od pluta ("projected cork", odnosno "špricano pluto")? Baš ne nalazim da to netko kod nas radi.
__________________
"The fact that a believer is happier than a sceptic is no more to the point than the fact that a drunken man is happier than a sober one. The happiness of credulity is a cheap and dangerous quality", George Bernard Shaw
ChocoCat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 08:14   #831
Na potojecu fasadu planiramo staviti dodatnu, sa stiroporom ili vunom.
Kolika bude konacna debljina novog sloja ako se stavi npr 6cm vuna? Ili 8 cm stiropor?
Moram planirati zbog grilja koje cemo staviti ove godine a fasadu za godinu-dvije.

Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk
martincius is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 10:15   #832
debljina stiropora/vune +cca 1.5-2cm

Ovisi puno o tome koliko je neravna trenutno fasada, pa se nakon ljepljenja nove izolacije zna desiti da je negdje razmak zida i izolacije 0.5cm, a negdje 1.5cm. Tako da ne mozes sad planirat u milimetar.
robertinoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 11:01   #833
Hvala!



Sent from my HTC Desire 825 using Tapatalk
martincius is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2018., 14:00   #834
Quote:
ChocoCat kaže: Pogledaj post
Je li netko upoznat s fasadama od pluta ("projected cork", odnosno "špricano pluto")? Baš ne nalazim da to netko kod nas radi.
http://www.dkcentar.hr/

Probaj kontaktirati gosp. Krpana. Nama je držao jednu prezentaciju, ali to je sve što znam o plutu.
__________________
Arnoux je najbrži vozač...za jedan krug. Za cijelu utrku je jednostavno preglup - Alain Prost
BigSaint is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 11:08   #835
Quote:
baustelac99 kaže: Pogledaj post
NIje bitno samo boja, nego proizvođač i linija proizvida (ljepila i završne žbuke). Na tržištu ima svega i svačega, a neke no-name proizviode bi stavio samo na garažu, za probu
Evo ulovila danas ponuđača, kaže Bekament fasada ali neka kvalitetnija linija.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 15:52   #836
kvalitetna linija ?Koliko godina je na tržištu u Hrvatskoj u primjeni , da li meritorni institut obavlja ispitivanja u Hrvatskoj?
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 16:49   #837
Quote:
kanjar kaže: Pogledaj post
kvalitetna linija ?Koliko godina je na tržištu u Hrvatskoj u primjeni , da li meritorni institut obavlja ispitivanja u Hrvatskoj?
Ne znam dali itko išta mjeri/ testira u RH, ja samo pokušavam doć do nekakvih povratnih informacija u vezi ponude.
Odokativno mi je druga firma rekla cca 250kn/m2 sa Baumit ili Rofiksom (ali to je bez da je vidio objekt).
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 17:43   #838
Na žalost to se ne odnosi na tebe kao kupca , ali budući da su to proizvođači iz istočnih zemalja atesti su potrebni
kanjar is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 11:35   #839
Quote:
jall kaže: Pogledaj post
Ne znam dali itko išta mjeri/ testira u RH, ja samo pokušavam doć do nekakvih povratnih informacija u vezi ponude.
Odokativno mi je druga firma rekla cca 250kn/m2 sa Baumit ili Rofiksom (ali to je bez da je vidio objekt).
Što se Bekamenta tiče, prema preporukama ljudi iz struke isti bi zaobišao.

Što se tiče cijene, može se proći i bolje, ja sam dobio ponudu za 16 cm grafitnog, weber sustav i cijena sa pdv-om se kreće oko ovih vaših koje spominjete
tom00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 13:48   #840
Quote:
tom00 kaže: Pogledaj post
Što se Bekamenta tiče, prema preporukama ljudi iz struke isti bi zaobišao.

Što se tiče cijene, može se proći i bolje, ja sam dobio ponudu za 16 cm grafitnog, weber sustav i cijena sa pdv-om se kreće oko ovih vaših koje spominjete
Na kojem području, mi smo Rijeka? Može na PM preporuku od koga ste dobili ponudu? Moja je bez PDVa
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:40.