Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje

Stanovanje Gdje i kako stanujete, i kako uopće doći do vlastita stana
Podforumi: Vrt, Sam svoj majstor, Interijeri

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2010., 17:34   #21
Quote:
Magali_B kaže: Pogledaj post
Ti si zadovoljan? Molim te pitaj ženu jel zadovoljna?

Naš stan je zmazan, ribala sam rolete i još uvijek nisu dovoljno čiste. Podovi su bijeli, još ih nisam očistila jer nam stalno netko nahodava po stanu, a i danas ili sutra će nam još sanirati do kraja zid, nakon toga veliko pospremanje

Pa to je ženina izjava , u kakve sam do sada stanove znao useliti ovo je ,,mislim ovo kad počistim onda je čisto. Najviše me oduševljava nedostatak prašine,to me do sad ubijalo .
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 17:38   #22
Quote:
Bare23 kaže: Pogledaj post
Zašto mi antena za TV ne radi...sve sam priključio i trebalo bi radit...kome da se javim?
E vidiš to nisam isprobao, ma boli me imam ja svoje riblje kosti ,nema šanse da dajem neku lovu da neko ugađa bilo kaj .
__________________
Nemoj voziti brže nego što tvoj anđeo čuvar može letjeti !!!!
kovac_niko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 19:15   #23
Molim sve nezadovoljne uslugom i poskupljenjem BTnet-a da se jave na pm

Hvala
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Teressa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 22:50   #24
Kako ste grijanje upalili, meni bojler nešto šteka? onaj lik kaj je dao ključeve mi je rekao da zovem servis, u servisu vele da mi je on trebao objasniti kaj da radim i da njihov dolazak kosta 200 kn, al da se ne isplati kad ga treba samo upaliti
Bare23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:24   #25
sutra na skupštini Grada - imenovanje članova Školskog odbora Srednje škole Jelkovec

http://www1.zagreb.hr/sjednice_skupstine_web.nsf/PW?OpenForm&ParentUNID=45434F0426ACBA6AC12577C0005 E93EBTARGET="_top"#

gradnja srednje škole stoji godinu dana
__________________

Kupujem kad je skupo, a dajem zabadaf
jelko is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2010., 23:39   #26
Quote:
drnda42 kaže: Pogledaj post
mda... malo višlje nadrndah lokaciju, no još opaska glede večernjih termina: potez između stajališta i slavonske (kolko? – 100-200 m?) ni baš osvjetljen, pa bude po kmici/magli žmehke!...
480m od Slavonske, ukupno oko 950m od juznog krizanja - ulaska u naselje.'

Zadnje uređivanje Smesko : 25.10.2010. at 23:56.
Smesko is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 00:17   #27
Quote:
drnda42 kaže: Pogledaj post
sori, nemrem kvotat post iz vol.1! dea2010 je pitala 'jel ta stanica (bus 216 i 276) na slavonskoj?'

ne. stanica je još niže, dakle prođeš ispod slavonske, pa uz 'lesninu', pa malo odma iza novootvorenih 'plodina'! nije baš pod nosom, al još uvek bliže neg sesvete! zato velim – da je produžit neku od tamošnjih linija za 2 stanice!...
a koliko minuta treba od kvatrića do plodina i kuda vozi ak znaš?
niksa66 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 09:25   #28
plodine su ulica mile haleuša

http://www.zet.hr/media/49322/kvaternikov%20trg.pdf

http://www.zet.hr/media/99993/216.pdf

http://www.zet.hr/media/100038/276.pdf
passat96 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 10:03   #29
Quote:
Bare23 kaže: Pogledaj post
Kako ste grijanje upalili, meni bojler nešto šteka? onaj lik kaj je dao ključeve mi je rekao da zovem servis, u servisu vele da mi je on trebao objasniti kaj da radim i da njihov dolazak kosta 200 kn, al da se ne isplati kad ga treba samo upaliti
čuj,to ti je kod nas izgledalo ovak:
Striček iz poglavarstva je kod ulaznih vrata okrenuo glavnu ručkicu za plin. Zatim je otišao do bojlera i okrenuo ga s 0 na 1. Zatim je podesio temperature (dobio si knjižicu s uputstvima za bojler,dobro pročitaj,tamo ti piše kolike temperature trebaju biti) čini mi se da imaš dva prozorčića koja trebaš namjestiti. Podesi termostat na najjače,i otvori sve radijatore. Nakon toga čekaj da se stan zagrije,i bojler isključi kad postigne temperaturu. Kazaljka na bojleru ti ne smije biti niti u bijelom niti u crvenom nego u sivom. Ako bude u crvenom nakon što se stan zagrije,trebaš odzračiti radijatore. S lijeve strane radijatora imaš vijak,ispusti oko 2dcl vode,pa bi kazaljka trebala pasti.
Eto,tako je kod nas bilo.
vatrenaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 11:57   #30
Quote:
Magali_B kaže: Pogledaj post


Meni sad žena iz servisa rekla na telefon da će me to koštati 200-450 kn

Daj mi pliz na PM broj tog tvog servisa
Nama je to išlo pod jamstvo, valjda smo imali sreće!
A zvali smo na telefon servisa Gorenja - ne može se do servisera izravno već ti u tom njihovom call centru kažu kad će čovjek doći. bed je to što ti kažu koji dan ali ne i sat pa onda moraš iščekivat cijeli dan...

Broj je 2415-050.
ivvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:43   #31
DIGITALNI GRAD & BTnet vs. ISKON

Znam da se ovo pitanje vec povlacilo po forumu, tko je bolji a tko ne, ali ipak radi svih koji zele alternativu BTnet-u zelim reci sta mogu ocekivati kada i ako zatraze ukopcanje kod ISKON-a....

Dakle, Digitalni grad - inace podruznica nam omiljenog ZG Holdinga - preferira BTnet, pa mozete ocekivati poteskoce odn. malo duze vrijeme ukopcanja ako zelite ISKON.

Ocito je i tu kum kumu namjestio posao.

Prije vise od dva mjeseca sam podnio zahtjev za ukopcanjem ISKON paketa. Zahtjev za ukopcanjem usluge je dva puta odbijen od strane digitalnog grada uz objasnjenje da se trazi ukopcanje u nepostojecem stanu (oznaka stana ne postoji!!). Nakon sto su im dostavljeni izvodi iz katastra, odjednom nije bilo problema sa odobrenjem za ukopcanje.

Nakon dva i sitno mjeseca, ja jos nisam ukopcan. Trenutno ISKON vodi bitku sa digitalnim gradom da udje u prostorije kolokacije u naselju. Hrvati iz digitalnog grada ih ne pustaju (odn. smisljaju nacine kako da im sluzbeno ne odobre ulazak - izmjenama procedura, kontakt osoba i slicno....). U ovom trenutku sva ukopcanja koja ISKON ima za odraditi u naselju, stoje do daljnjeg. Dakle NO-ISKON na djelu.

Svi koji nemaju strpljenja ili saznanja sta se dogadja, u bijesu odustanu i izaberu alternativu iliti BTnet. Znam par slucajeva.

Dragi moj BTnet - iz garaze ste dosli, u garazu se i vratite!! Dao bog.
Nikada necu uzeti uslugu od vas osam, plus direktor. Cekat cu ako treba godinu dana!

...i kupite mail server pobogu ako se zelite biti ISP (kad narastem bit cu provajder!!).

Slusao sam svakave price tipa da su metronet i T-Com "odustali" od naselja. Zar nije malo cudno sto se se "veliki" igraci "povukli"!?? Zar bi jedan T-com ili metronet odustao od ponude u naselju sa 2.700 stanova na jednoj lokaciji!!! Ma dajte, koliko cujem T-Com-u nisu dali odobrenje (koncesiju) za ulazak u naselje i vodila se tu pravna bitka, samo ne znam je li gotova.... Za metronet ne znam.

Usput - ako pogledate u sudski registar od koga uzimate uslugu - bit ce vam sve jasno...

BTnet d.o.o.:
direktor: Zdravko Bubanović i Alan Bubanović
temeljni kapital: 20.000,00 kn

Telur d.o.o. (izvodjac koji izvodi kabliranje optike u svim zgradama):
direktor: Alan Bubanović
temeljni kapital: 18.000,00 kn

ISKON internet d.d.
temeljni kapital: 42,876,600.00 kuna

Zadnje uređivanje F-mann : 26.10.2010. at 15:13. Reason: Nadopuna
F-mann is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:48   #32
Quote:
Magali_B kaže: Pogledaj post
Ti si zadovoljan? Molim te pitaj ženu jel zadovoljna?

Naš stan je zmazan, ribala sam rolete i još uvijek nisu dovoljno čiste. Podovi su bijeli, još ih nisam očistila jer nam stalno netko nahodava po stanu, a i danas ili sutra će nam još sanirati do kraja zid, nakon toga veliko pospremanje


S obzirom da je ovo Vol.2., ponavljam post od ranije:

kirbi mi, ništa ne kužim. Kažeš to se platilo iz pričuve? Koliko znam pričuva ti dolazi zajedno sa stanarinom na računu Jel to znači da ti je Grad platio servis bojlera?

Drugo pitanje, kad budemo spajali kuhinjske elemente, tj. ploču kuhinjsku na plin, imate preporuku koga trebamo zvati? Neki ovlašteni plinski tehničar - ako mi netko može preporučiti (ali netko tko izdaje račun, ne želim nikakve radove ''na crno'')? Hvala!
moram te ispraviti al ljudi koji su u najmu ne placaju pricuvu.To placa vlasnik stana odnosno grad Zagreb.
suzanarazum is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 14:57   #33
pozdrav svima, napokon smo i mi dočekali naše ključeve , oko šest sati bili smo u našem stanu. Sve je lijepo samo mi se na prvi pogled ne sviđa dnevni boravak, ogroman je i čudno napravljen, tak da moramo si razbijati glavu kak da ga namjestimo i nema puno radijatora, samo je jedan sa devet rebara, samo da se ne smrznemo kad počne zima, a isto tako u hodniku nema niti jednog radijatora , svašta.
Zanima me dali ima netko tko si je već uredio kuhinju , gdje ju je nabavio i da nije puno koštala. Mi smo inače u b objektu,unaprijed hvala.
ivaanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 16:58   #34
Quote:
ivaanna kaže: Pogledaj post
pozdrav svima, napokon smo i mi dočekali naše ključeve , oko šest sati bili smo u našem stanu. Sve je lijepo samo mi se na prvi pogled ne sviđa dnevni boravak, ogroman je i čudno napravljen, tak da moramo si razbijati glavu kak da ga namjestimo i nema puno radijatora, samo je jedan sa devet rebara, samo da se ne smrznemo kad počne zima, a isto tako u hodniku nema niti jednog radijatora , svašta.
Zanima me dali ima netko tko si je već uredio kuhinju , gdje ju je nabavio i da nije puno koštala. Mi smo inače u b objektu,unaprijed hvala.
mogu li vas pitati kad ste vi potpisali ugovor i kad su vas zvali za ključeve ,koji ste optrilike na listi da se znamo orjentirati mi nestrpljivi ,nekuzim kako je boravak čudan ja sam si izabrala stan isto u b bloku ali ga još nisam vidjela
__________________
18.12.010 :))
snjezana321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 17:49   #35
Quote:
snjezana321 kaže: Pogledaj post
mogu li vas pitati kad ste vi potpisali ugovor i kad su vas zvali za ključeve ,koji ste optrilike na listi da se znamo orjentirati mi nestrpljivi ,nekuzim kako je boravak čudan ja sam si izabrala stan isto u b bloku ali ga još nisam vidjela

mi smo potpisali ugovor prošlu srijedu, u četvrtak smo odnijeli uplatnicu,a jučer preuzeli ključeve odnosno stan.
Na listi smo bili između 100 do 110.
Meni je dnevni boravak čudan zato što više izgleda kao pravokutnik, nije kao kocka, veliki je, ali po meni nije dobro napravljen.
Znači kad se uđe u dnevni boravak s lijeve strane su vrata za kuhinju ( po meni su nepotrebna ), mali zidić sa priključcima za tv, telf.., i onda je praznina jer tu je nastavak iz kuhinje za stol i stolice i onda dolazi balkonska vrata, a s desne strane je veliki zid, uglavnom meni nekako nije sjeo, možda tebi bude ok, ali meni nije.
ivaanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:21   #36
Quote:
ivaanna kaže: Pogledaj post
mi smo potpisali ugovor prošlu srijedu, u četvrtak smo odnijeli uplatnicu,a jučer preuzeli ključeve odnosno stan.
Na listi smo bili između 100 do 110.
Meni je dnevni boravak čudan zato što više izgleda kao pravokutnik, nije kao kocka, veliki je, ali po meni nije dobro napravljen.
Znači kad se uđe u dnevni boravak s lijeve strane su vrata za kuhinju ( po meni su nepotrebna ), mali zidić sa priključcima za tv, telf.., i onda je praznina jer tu je nastavak iz kuhinje za stol i stolice i onda dolazi balkonska vrata, a s desne strane je veliki zid, uglavnom meni nekako nije sjeo, možda tebi bude ok, ali meni nije.
joj vidjet ču na onom papiru kad smo birali stan izgleda super a uživo čemo da vidimo drugi tijedan ja se iskreno nadam ...
__________________
18.12.010 :))
snjezana321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 18:35   #37
Quote:
niksa66 kaže: Pogledaj post
a koliko minuta treba od kvatrića do plodina i kuda vozi ak znaš?

ha, čuj – ja ti se osobno još nis peljal tom trasom, al po pričanju mojih ukućana, do kvatrića (dakle i od kvatrića) vožnja traje 20-ak minuta. točnu rutu ti nemrem skroz točno opisat, znam samo da jednim dijelom piči po slavonskoj, jednim kroz naselja južno od slavonske, jednim kroz heinzelovu! vozni redovi su ovdje: 216 i 276. od i. reke (početna za 216) ima cca. 5 min.!...

Quote:
Smesko kaže: Pogledaj post
480m od Slavonske, ukupno oko 950m od juznog krizanja - ulaska u naselje.'
fala na mjerama! (ja sam fest retko tam pa nis baš mjerodavan za daljinski ošac; više vremenski!...)
drnda42 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 20:09   #38
Quote:
ivaanna kaže: Pogledaj post
mi smo potpisali ugovor prošlu srijedu, u četvrtak smo odnijeli uplatnicu,a jučer preuzeli ključeve odnosno stan.
Na listi smo bili između 100 do 110.
Meni je dnevni boravak čudan zato što više izgleda kao pravokutnik, nije kao kocka, veliki je, ali po meni nije dobro napravljen.
Znači kad se uđe u dnevni boravak s lijeve strane su vrata za kuhinju ( po meni su nepotrebna ), mali zidić sa priključcima za tv, telf.., i onda je praznina jer tu je nastavak iz kuhinje za stol i stolice i onda dolazi balkonska vrata, a s desne strane je veliki zid, uglavnom meni nekako nije sjeo, možda tebi bude ok, ali meni nije.
Opisala si moj dnevni boravak, mislim da smo uzeli stan u istoj zgradi Da, to će biti veliki problem s grijanjem, potrošit ćemo brdo love, ne znam koji budala je na onoliki dnevni boravak i hodnik stavio 1 i pol radijator

Dakle, dnevna, blagovaona i kuhinja (28 m2) + hodnik (14m2), dakle sveukupno 42 m2, a samo jedan i pol radijator, tj. sveukupno 9 rebara

Dakle, dragi i ja čekamo da se usele svi u našu zgradu, padnu u nesvijest kad to vide pa da pokrenemo peticiju prema Gradu da nam dodaju još rebara
Magali_B is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:17   #39
I moj je isti
Ni meni se isto tako bas ne svidja boravak, niti ta vrata od kuhinje, radije bi da je kuhinja malo veća na račun boravka
little girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2010., 21:26   #40
sve mi se čini da svi koji smo u b bloku imamo isti raspored moj je boravak 24m2 a kuhinja 6,93m2 a prije ulaska imam neki mali hodnik !!ima netko od vas garderobu da mi to malo pojasni ??
__________________
18.12.010 :))
snjezana321 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:04.