Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.05.2012., 11:50   #21
Samo kako će ministar uprijeti prstom u nekoga tko je dobio otkaz i digao otpremninu i onda se kao "veliki stručnjak" vratio u to isto ministarstvo,ili kako će premijer uprijeti prstom u tog istog ministra, kad je taj isti ministar Kotromanović primao visoku generalsku mirovinu i još sjedio u NO KIO Orahovica, a znamo kako je KIO Orahovica završila.
Nema tu nikakvih promjena, samo zamjena.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 08:25   #22
Unhappy

I kada si bio iskren, prije ili sada ili nikada, moj Ante sa 2 neuspješna "učenja " engleskog u USA, na račun naš...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijeki-sud-za-antu-kotromanovica/629815.aspx

Zadnje uređivanje Prog rock : 06.08.2012. at 09:12.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 18:12   #23
Quote:
Prog rock kaže: Pogledaj post
I kada si bio iskren, prije ili sada ili nikada, moj Ante sa 2 neuspješna "učenja " engleskog u USA, na račun naš...
http://www.index.hr/vijesti/clanak/prijeki-sud-za-antu-kotromanovica/629815.aspx

'Na licu mjesta trebali smo streljati bandite koji su ubijali nedužne'


Pretjerao je, ali su neki analitičari na HR-u, u 15 h, komentirali pozitivno tu njegovu izjavu....

Zato je napravljena Ovčara....zar nitko nema osjećaja i pijteta...
__________________
- Danas je najvažnije da muškarac ima posao. Ljudi koji ne rade jako su dosadni i drugima i sebi. Morate biti strastveni, angažirani i pridonositi zajednici, ali i svijetu - dizajner Tom Ford.

I cheated myself, Like I knew I would, I told you I was trouble,You know that I'm no good....
no good is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 19:02   #24
Zašto Kotromanović izjavljuje ovako nešto kad se danas zna da to nema veze s vezom: "Gotovina je u Haagu zato što hrvatska civilna vlast nije valjano radila svoj posao. Ali je spretno izbjegla odgovornost za svoj nerad i propuste"
William Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.08.2012., 21:42   #25
Opaaa

Quote:
William Morgan kaže: Pogledaj post
Zašto Kotromanović izjavljuje ovako nešto kad se danas zna da to nema veze s vezom: "Gotovina je u Haagu zato što hrvatska civilna vlast nije valjano radila svoj posao. Ali je spretno izbjegla odgovornost za svoj nerad i propuste"
Crna Giza-kaže

"Kotromanoviću ,ako je ikoga trebalo streljati ili osuditi ,onda si upravo ti taj .Zar ti na počatku Oluje nisi bio zapovjednik crte na potezu Šibenik ,Drniš ,Sinj ,Crni Lug sa svim pričuvnim brigadama na tom potezu .Zar upravo te pričuvne brigade nisu trebale osiguravati ta oslobođena područja .Zar upravo ti nisi izdavao potvrde pljačkašima tuđe imovine da slobodno pljačkaju i opljačkano nesmetano prevezu preko punktova policije .Zar i tvoja kuća u Potravlju nije napravljana istim tim opljačkanim građevinskim materijalom ?Zar upravo pripadnici tih istih pričuvnih brigada pod tvojom zapovjednom odgovornošću nisu počinili ubojstva starih i nemoćnih civila na oslobođanom području ?Zato Kotromanović ušuti i ne pričaj gluposti"

Jedan od komentara na članak.

Ako u ovom komentaru ima i malo istine onda je to težak udarac Kotromanoviću,baš me zanima hoće li se oćitovat u vezi članka i komentara ili će sve skupa ignorirat kako su već dobro uvježbali kukurikavci.
TONI-VU is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 09:59   #26
Quote:
Kyle Reese kaže: Pogledaj post
Mene znaima koja će država na svijetu javno reći da joj radi samo 18 tenkova?
Nije li to ugrožavanje sigurnosti zemlje?
imali smo mi i ministra koji je bilo visokoobrazovan pa je izjavio da hrvatska vojska ne može obraniti Hrvatsku . Poslije toga je smijenjen . Sada je Hrvatska članica NATO tako da HV može u javnosti funkcionirati i sa dva penzionirana vojna psa na granici . Vrlo je moguće da novi ministar obrane nema neko veliko znanje o strategiji i okruženju , ali ima odlične upute i NATO podršku , a za to mu , kao i svakom vojniku ne treba mudrovati nego samo slijediti jednostavne upute za korištenje
plejer_as is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 10:35   #27
Jebi državu koja nema barem 400 najmodernijih tenkova, 1500 topova i dvije eskadrile borbenih aviona. a fregate i razarače da ne spominjemo (i naravno, podmornice).
__________________
Moto jednog foruma: Mi jesmo za demokratiju, a ne da svatko priča šta oće. ;)
general Martok is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 12:30   #28
Kotromanovic,eto polako izlazi da i o ratnom putu mu se da pricati
al po meni je najvaznije da se crvenima prodao za funkciju jer mu je u Hdzu nisu dali.

Po meni za pocetak to jako govori o covjeku....
a to o streljanju ,pa kako kazu ,vojnik o skracenju, kurva o postenju tako i Ante ako je tocno ovo sto se spominje o davanju potvrda pljackasima i o obnovi kuce ukradenim materijalom...jbg...nije ni cudo da prebacuje ulogu i glumi postenog radikala....

Pomalo ,vidit cemo kako ce to biti....al sad ce ga naceti pa bumo videli sta ce izac na vidjelo....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 12:36   #29
prodao se on ili ne SDP-u, da je kojim slučajem u HDZ-u svi bi mu se klanjali.
ja ako moram birati između Kotromanovića i onog pijanca Đakića, uvijek ću izabrati Kotromanovića.
Alfa157 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 12:42   #30
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
prodao se on ili ne SDP-u, da je kojim slučajem u HDZ-u svi bi mu se klanjali.
ja ako moram birati između Kotromanovića i onog pijanca Đakića, uvijek ću izabrati Kotromanovića.
Slažem se. Nama da je Wesley Clark ministar obrane mi bi mu našli grešku. Dlaku u jajetu...
__________________
Panthera pardus.
walblin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 12:43   #31
Quote:
Alfa157 kaže: Pogledaj post
prodao se on ili ne SDP-u, da je kojim slučajem u HDZ-u svi bi mu se klanjali.
ja ako moram birati između Kotromanovića i onog pijanca Đakića, uvijek ću izabrati Kotromanovića.
Ovaj 0 a taj minus 0.......u globalu jad i bjeda....
Pa zato jer su na funkciji i trazimo im dlaku u jajetu....
ovo su vec balvani sta se o Anti pise...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 12:47   #32
Kotromanović je poznat po emotivnim istupima još od sinjske alke kad je čitao nešto sa nekakvog papira na kojem su mu napisali tekst.
__________________
Ogulio sam četiri i pol tone krumpira. Savjest mi je čista.
dambac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 12:48   #33
Cool

Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Ovaj 0 a taj minus 0.......u globalu jad i bjeda....
Pa zato jer su na funkciji i trazimo im dlaku u jajetu....
ovo su vec balvani sta se o Anti pise...
Tko je bez grijeha neka prvi baci kamen...
__________________
Panthera pardus.
walblin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 12:49   #34
Quote:
walblin kaže: Pogledaj post
Tko je bez grijeha neka prvi baci kamen...
Neka nadjem kamen bez problema....
Ta Isusova na vridi za ove lopovcine tu....
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 13:26   #35
Kad smo već kod Isusa, iako ja mislim da Kotromanović zbilja podržava Gotovinu, izgleda mi da se on zato što je zapravo glup pretvara u Freda. Ne bi me čudilo da to u nekom najcrnjem scenariju dovede do one: "prije no pijetao zapjeva dva puta, ti ćeš me zanijekati tri puta".
William Morgan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2012., 16:26   #36
lijepo molim, držite se teme. isusove citate pišite pedeefu religija. hvala.
__________________
Dođe tako vrijeme kad pametan zašuti, budala progovori, a fukara se obogati. - I. Andrić
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 11:17   #37
http://www.jutarnji.hr/ante-kotroman...gost-/1136388/

Kotromanović na vojnoj vjezbi u Srbiji
von Braun is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 11:20   #38
ante kotromanović lijepo provodi balkansku politiku.

a što je kotromanović radio na sastanku s milanovićem i stožerom u vukovaru?

je li išta guknuo?

kako je komunicirao sa stožerom (ako je uopće komunicirao)?

zna li tko što o njegovom nastupu?
kotulica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 11:23   #39
Ajmo....još jedan koji ne valja....di su ovi koji tvrde da su branitelji svetinja u koju se ne dira....osim ako imaju veze s aktualnom vlašću ili su slučajno negdje nešto guknuli protiv recimo raznih stožera...onda odjednom ima sumnjivi ratni put, prodao se, plakao u logoru i zaboravio odakle dolazi
__________________
Pomozimo Teu...i jedna kuna je bitna.
https://www.facebook.com/pomoczatea/
KatarinaRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 11:26   #40
Kotromanović je naš. Iskreno. Malo ga baca u zadnje vrijeme, ali srce mu je tamo di treba bit.
__________________
There are three kinds of men: The ones that learn by reading. The few who learn by observation. The rest of them have to pee on the electric fence.-- Will Rogers
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution...Rust Cohle
Cicka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:44.