Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.03.2013., 07:21   #21
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Jedini problem je kaj tvoj ljubimac nije čak ni u top 3 vozača...pa baš i ne kužim tu priču oko najboljeg

ljubimac ti je recimo očito lošiji od:
Hamiltona - dokazano u McLarenu
Kimia -- dokazano u Ferrariu
Vettela - dokazano 4 sezone za redom, a i dokazat će se i petu

Ako ove sezone osvoji naslov onda tek možemo pričat o tome da je ušao u top 3...no još uvijek nebu najbolji.
Ako ne progleda nakon ovog, ubodi ga drugi put prstom u oko, možda pomogne

Šta je reć da si budan?
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 08:51   #22
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Ako ne progleda nakon ovog, ubodi ga drugi put prstom u oko, možda pomogne
Ma nebu progledal to je sigurno, nije to baš tak lako...
Iako slika govori više od 1000 riječi

Al naravno da su rezultati nebitni i da se to ne računa...

Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Šta je reć da si budan?
pa ja sam uvijek budan prije 6...
Samo kaj uglavnom nemam silne volje trkeljat ranom zorom
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 18:58   #23
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Jedini problem je kaj tvoj ljubimac nije čak ni u top 3 vozača...pa baš i ne kužim tu priču oko najboljeg

ljubimac ti je recimo očito lošiji od:
Hamiltona - dokazano u McLarenu
Kimia -- dokazano u Ferrariu
Vettela - dokazano 4 sezone za redom, a i dokazat će se i petu

Ako ove sezone osvoji naslov onda tek možemo pričat o tome da je ušao u top 3...no još uvijek nebu najbolji.
Fore su reciklirane i postaju malo dosadne....moras uvest malo inovacije
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 20:30   #24
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Ma nebu progledal to je sigurno, nije to baš tak lako...
Iako slika govori više od 1000 riječi

Al naravno da su rezultati nebitni i da se to ne računa...
Vjerovatno si čuo za one 2 poznate;
- Statistika je kao bikini, puno otkriva, ali ono najbitnije ne.
- Statistika je kurva.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2013., 20:49   #25
Sve to stoji, no u sportu su rezultati ono što se broji...
Priče o moralnim pobjednicima i bla-bla su za luzere
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 02:25   #26
Još malo, još malo
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 10:06   #27
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Sve to stoji, no u sportu su rezultati ono što se broji...
Priče o moralnim pobjednicima i bla-bla su za luzere
S tim da je u f1 to ipak malo drugacije, ovdje se gleda sve. Ja valjda sad napamet mogu nabrojati moralne pobjednike (kad ih je bilo) za svaku sezonu od '88 ma ovamo.....a bilo ih je i pamte se......
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 10:15   #28
a ne znam bas... tko hamiltonu danas pribraja 2007.? na kraju ju je osvojio kimi i njegova je, a to sto je hamilton kao rookie vodio epsku bitku protiv dvostrukog svjetskog prvaka, nikom nista...
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 10:52   #29
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
S tim da je u f1 to ipak malo drugacije, ovdje se gleda sve. Ja valjda sad napamet mogu nabrojati moralne pobjednike (kad ih je bilo) za svaku sezonu od '88 ma ovamo.....a bilo ih je i pamte se......
A ko to gleda i pamti ?
Misliš da ikog boli kita za to kaj pamtimo ja ili ti?

Pamte se svjetski prvaci, a ne moralni prvaci sezone:
Nema evidencije tih moralnih pravaka...

Daj mi reci jel negdi možda postoji evidencija u kojoj :
2005 - kao moralni pobjednik se pamti Kimi ili se pamti da je taj naslov osvojio Alonso ?
2006 - kao moralni pobjednik se pamti Schumacher ili se pamti da je taj naslov osvojio Alonso ?
2007 - kao moralni pobjednik se pamti Hamilton/Alonso ili se pamti da je taj naslov osvojio Kimi
2008 - kao moralni pobjednik se pamti Massa ili se pamti da je taj naslov osvojio Hamilton
2009 - kao moralni pobjednik se pamti Vettel ili se pamti da je taj naslov osvojio Button
2010 - kao moralni pobjednik se pamti Webber/Hamilton/Alonso ili se pamti da je taj naslov osvojio Vettel
2012 - kao moralni pobjednik se pamti Alonso/Hamilton ili se pamti da je taj naslov osvojio Vettel

Koga to danas boli ona stvar kaj neko misli da je Kimi zaslužio naslov 2005 ili da je naslov 2006 zaslužio Deda - apsolutno nikog.
To kaj ja osobno mislim da je Kimi debelo prije zaslužio naslov 2005 nego 2007 je totalno nebitno.
To kaj mislim da je Deda debelo prije zaslužio naslov 2006 nego kaj je zaslužil svih 5 prije toga je takaj nebitno

Pamti se da Deda ima 5 naslova za redom u Ferrariu + 2 =7, da je Alonso osvojio 2 naslova za redom u Renaultu, da je Kimi osvojio naslov 2007, da ga je Hamilton osvojio 2008, da ga je Button osvojio 2009, i da je Vettel osvojio 3 naslova za redom...
To je ono što se pamti i ono što se broji...i to je ono što će se pamtiti

Zadnje uređivanje The Best F1 Driver : 03.03.2013. at 11:04.
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 12:22   #30
Neki imaju bolje pamćenje.
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 12:30   #31
A i vi se lovite na svakave udice.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:07   #32
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
A i vi se lovite na svakave udice.
Nisu to udice, već dimne bombe.

Ali drago mi je da je sasvim svjestan prosječnosti trostrukog prvaka
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 21:17   #33
Quote:
4season kaže: Pogledaj post
Nisu to udice, već dimne bombe.

Ali drago mi je da je sasvim svjestan prosječnosti trostrukog prvaka
Ček, ti ozbiljno uspoređuješ trostrukog, aktualnog prvaka i lika koji nema rezultat već godinama? Svašta!
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 09:29   #34
Quote:
Rain kaže: Pogledaj post
Ček, ti ozbiljno uspoređuješ trostrukog, aktualnog prvaka i lika koji nema rezultat već godinama? Svašta!
Kao prvo samo jedan može imati "rezultat" svi ostali su luzeri, i tako svake godine.

Kao drugo, ako misliš na hamiltona, slažem se da je malo nategnuto, ali ipak nema dvojbe tko je ostavio veći trag, ako misliš na alonsa onda je o tome uopće apsurdno govoriti.....Svatko sa iole relevantom i navijački neopterećenom percepcijom reći će da je prošle 3 sezone najbolji vozač bio alonso.

Druga je stvar tko se kiti perjem (zasluženo), ali to je prodavanje magle. Vettel nije loš vozač, dapače, ako se tako nastavi razvijati jednog dana možda će postati i vozačina, ali protekle 3 sezone alonso je imao svoj prime i počastio nas je vožnjama kakve jako jako dugo nismo imali prilike vidjeti.

U narednim sezonama to očekujem od hamitona, po čistoj brzini i intuiciji najbolji je vozač na gridu, ako se konačno riješio "duhova" i ako konačno odraste sljedećih 4-5 sezona mogle bi biti njegove (pod time ne mislim nužno na osvajanje naslova, bitno je da pokaže nešto po čemu će se pamtiti, iako je i on do sada pokazao bar peterostruko više od vettela)

Gadno je kad postaneš trostruki svjetski prvak, a pamti te se po tome što bolide nazivaš po kurvama, a protivnike krastavcima......
4season is offline  
Odgovori s citatom Received Warning
Old 04.03.2013., 09:29   #35
Sami vozači su jasno rekli ko je najbolji - Fernando Alonso
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 10:18   #36
Alonso jest najbolji u nekoliko stvari...
- u uništavanju F1 ekipa za koje vozi
- u cviljenju nebi li si priskrbio neku korist
- u opravdavanju samog sebe
- u veličanju samog sebe

Što se pak tiče osvajanja naslova u zadnjih nekoliko sezona jedan faking Massa je bio bliže osvajanju istog od tog famoznog Alonsa.
I za razliku od veličanog lojzeka, Massica je pokazao srce, volju i dušu u borbi za naslov, dok Alonso nije pokazao baš ništa...dapače u odlučujućim utrkama se smrzel i vozil ko tek prosječno dobar F1 vozač a ne kao pretendent na naslov.

Za mene osobno medijski napumpan lik i to do ludila, a u stvarnosti tek nešto malo bolji od Webbera.
U konačnici vozač ala Button, uvijek mu neki klinac smeta i nije mu po volji, i uvijek mu je za sve kriv neko drugi.
Odličan u promjenjivim uvjetima i spreman zgrabit ponuđeno na taci.
Tek jedva osrednji u kvalifikacijama.
Sa odličnim bolidom je u stanju osvojit naslov, al dominirat e to baš i nije.
Od Buttona bolji tek u dvije stvari.
Fenomenalan u političkim igrama i igranju na kartu zajebi drugog u svoju korist...iako ni tu Button nije za bacit
Bolji od Buttona u samoj utrci.

A na spiku o objektivnim navijačima i Alonsu se mogu samo dobro nasmijat

Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
Sami vozači su jasno rekli ko je najbolji - Fernando Alonso
Je samo kaj su u stvarnosti rekli "Ferrariev golden boy" i to jako dobro znamo kako i zašto, normalno da će svi skupa pjevat pijesmice u nadi da će jednog dana baš oni završit u Ferrariu sa dobrom debelom plaćicom...
a treba pazit da se slučajno ne naljuti nekog u toj ekipi i s tim se ne zajebe šansa.
Sve je to PR i marketing, a pušioničari marketinga puše i puše...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 11:27   #37
samo da se nadovežem na raspravu o vozačkom umijeću. postavit ću jedno retoričko pitanje: kako može netko tko prati F1 izjaviti da je 2011. najbolji vozač bio Alonso?
Isto tako, kako su glasali najbolji vozači poput Kimija, Hamiltona, Buttona, Schumachera, Vettela? Siguran sam da niti jedan od njih ne misli da je lošiji vozač od Alonsa.
Meni osobno ništa ne fascinira kod Alonsa. Nije mi nikad sjeo. Previše priče, previše busanja u prsa. Definitivno, puno jači na riječima nego na djelima.
fortinbras is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 13:41   #38
uvik se iznova i iznova povlace maloumne teze o tome kako je Vettel osvojio 3 naslova posve nezasluženo; jer je eto imao sreće sjesti u najbrži/najbolji bolid...a to što je alonso prvi od svoja dva naslova osvojio u bolidu koji je bio dominantan kao i Brawn u svojoj sezoni i to što je svoj 2. i posljednji naslov osvojio samo uz ogromnu dozu sreće; zato što je Schumacheru otkazao motor u Suzuki je zasluženo??


ma pričice za malu djecu i pušioničare PR-a

alonso osim ta 2 naslova koje je osvojio na ''sreću'' (jer ili je imao sreće da ima brzi bolid ili je imao sreće da glavnom konkurentu otkaže motor u ključnom trenutku - ako čemo relativizirati stvari kao i vi kod vettela) nije pokazao ništa osim u trenucima kad je imao dominantan bolid i kad je imao Massicu da ga propušta kad je to bilo potrebno...

Vettel je osvojio utrku u jadnom Toro Rosso..bome Alonso nije ništa značajno osvojia dok je vozia isto tako jadnog Minardija..

da rezimiram...alonso nije bolji od Vettela u niti jednom pogledu...u najboljem slučaju su na istoj razini...
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 13:54   #39
paski, ti se isto hvatas na udice... ni u jednom vrhunskom sportu nema sportasa koji je trostruki prvak, a da nije vrhunska faca. sve ostalo je samo u svrhu samozavaravanja.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2013., 13:56   #40
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Alonso jest najbolji u nekoliko stvari...
- u uništavanju F1 ekipa za koje vozi
- u cviljenju nebi li si priskrbio neku korist
- u opravdavanju samog sebe
- u veličanju samog sebe

Što se pak tiče osvajanja naslova u zadnjih nekoliko sezona jedan faking Massa je bio bliže osvajanju istog od tog famoznog Alonsa.
I za razliku od veličanog lojzeka, Massica je pokazao srce, volju i dušu u borbi za naslov, dok Alonso nije pokazao baš ništa...dapače u odlučujućim utrkama se smrzel i vozil ko tek prosječno dobar F1 vozač a ne kao pretendent na naslov.

Za mene osobno medijski napumpan lik i to do ludila, a u stvarnosti tek nešto malo bolji od Webbera.
U konačnici vozač ala Button, uvijek mu neki klinac smeta i nije mu po volji, i uvijek mu je za sve kriv neko drugi.
Odličan u promjenjivim uvjetima i spreman zgrabit ponuđeno na taci.
Tek jedva osrednji u kvalifikacijama.
Sa odličnim bolidom je u stanju osvojit naslov, al dominirat e to baš i nije.
Od Buttona bolji tek u dvije stvari.
Fenomenalan u političkim igrama i igranju na kartu zajebi drugog u svoju korist...iako ni tu Button nije za bacit
Bolji od Buttona u samoj utrci.

A na spiku o objektivnim navijačima i Alonsu se mogu samo dobro nasmijat



Je samo kaj su u stvarnosti rekli "Ferrariev golden boy" i to jako dobro znamo kako i zašto, normalno da će svi skupa pjevat pijesmice u nadi da će jednog dana baš oni završit u Ferrariu sa dobrom debelom plaćicom...
a treba pazit da se slučajno ne naljuti nekog u toj ekipi i s tim se ne zajebe šansa.
Sve je to PR i marketing, a pušioničari marketinga puše i puše...


Ajebate, ovo nije udica...ovo je plivarica sedansto puta dvista.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:25.