Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Pogledaj rezultate ankete: Nutella ili Lino lada
Nutella 120 27.84%
Lino lada 269 62.41%
voće :rolajz: 42 9.74%
Glasovatelji: 431. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.12.2017., 19:35   #421
Molim ako netko zna gdje mogu kupiti namaze Čokolješnjak, Eurokrem, LinoLada u večim pakiranjiama?
PRALINKA is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 16:04   #422
Linolada ima pakiranje u kantici od 2.5kg.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2017., 17:56   #423
Takvo pakiranje je grijeh
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 12:39   #424
[QUOTE=Fantasma;67056311]Linolada ima pakiranje u kantici od 2.5kg.[/QUOTE

Di? I kakva? Mislim ima li bjela? I koliko dođe
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2017., 12:42   #425
Quote:
venera_veritas kaže: Pogledaj post
Takvo pakiranje je grijeh
Zašto?
[QUOTE=kodo;67151913]
Quote:
Fantasma kaže: Pogledaj post
Linolada ima pakiranje u kantici od 2.5kg.[/QUOTE

Di? I kakva? Mislim ima li bjela? I koliko dođe
Viđala sam samo onu kombinaciju crno bijelu, nikad zasebno, ne znam da li takvo nešto i postoji.
Pogledaj u ovim velikim trgovačkim lancima.
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 20:30   #426
Nutella je postala očajno slatka tak da biram linoladu, i to crno bijelu. Na palačinkama. Mljac
Pegi B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2017., 00:06   #427
Quote:
pegg_bundy kaže: Pogledaj post
Nutella je postala očajno slatka
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svij...aditi/6723900/
Quote:
Udruga za zaštitu potrošača iz Hamburga (Hamburg Consumer Protection Centre) objavila je na svojoj stranici na Facebooku da teglica omiljenog namaza talijanskog proizvođača sad sadrži 8,7% obranog mlijeka dok je do sad sadržavala 7,5%.
Iz kompanije kažu da je povećan i udio šećera, sa 55,9 na 56,3 posto.
__________________
T. 20.11.2004.-1.12.2013. S. 2014?-7.1.2023. Sometimes maybe good, sometimes maybe shit
JKD01 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2017., 15:25   #428
Nutela, mada je jedem ređe od jednom godišnje jer je nekvalitetna i izlaze mi bubuljice od nje
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:01   #429
Bijela lino lada se unatrag godinu dana (možda i više) jako pokvarila - postala je puno sladja i više ni malo ne podsjeća na kinder ladu koja je bila vrh......ono, baš su ju upropastili (lino ladu) i, na žalost, za mene je prekrižena...
Inače, dok ju nisu promijenili bijela lino lada mi je BILA uvjerljivi broj 1 (kad već nema kinder lade).
Velika šteta...
sve_u_16 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 02:09   #430
Linolada definitivno.. zgadile su mi se one slike nutelle i onda više od pol teglice šećera... bljak!
Nije ni linolada neki super primjer, ali dozirano mi je ipak bolja i ukusnija

Ne znam kako vama, ali probala sam iz kauflanda ili gdje već.. kinder ladu i nije mi uopće bila fina nešto se promijenilo, meni linolada vuče na kinderladu iz djetinjstva, ovo kaj sam kupila pred 2-3 godine mi je bilo totalno bezvezno

Ostale marke tome sličnih namaza, nisam naletila ni na jedan koji bi mi bio super zamjena. Za ne vjerovati, ali svi su mi bili preeepreeeslatki i nejestivi, a probala sam ih dosta jer bih guzicu prodala za takve stvari, to je bilo must have doma
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 11:34   #431
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Linolada definitivno.. zgadile su mi se one slike nutelle i onda više od pol teglice šećera... bljak!
I u Linoladi je vise od pola secera
Pise ti na deklaraciji
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2018., 12:11   #432
Quote:
sve_u_16 kaže: Pogledaj post
Bijela lino lada se unatrag godinu dana (možda i više) jako pokvarila - postala je puno sladja i više ni malo ne podsjeća na kinder ladu koja je bila vrh......ono, baš su ju upropastili (lino ladu) i, na žalost, za mene je prekrižena...
Inače, dok ju nisu promijenili bijela lino lada mi je BILA uvjerljivi broj 1 (kad već nema kinder lade).
Velika šteta...
Totalno! Nedavno sam kupila onu veliku bijelu na akciji i prestrašno nešto. A nekad sam se davila u njoj, slistila bi teglicu u dva dana. Ova nova stoji otvorena već tri tjedna i mislim da će u smeće. Ne kužim zašto sve ubijaju tolikim šećerom.
I Nutella je drek. Njemačka, talijanska, poljska...nekoć fino danas šrot, i to skupi.
__________________
I don't wanna claim that I'm special
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2018., 23:13   #433
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Nutela, mada je jedem ređe od jednom godišnje jer je nekvalitetna i izlaze mi bubuljice od nje
još jedna kod koje izbijaju prišteve od nutelle

lino lada može u prihvatljivim količinama
__________________
A zajedno smo mnogo toga prosli
ljubav,radost,a i bol da li treba da te
podsetim na to
miranacro02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2018., 18:29   #434
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
I u Linoladi je vise od pola secera
Pise ti na deklaraciji
Ahahahaha nisam čitala priznajem ali dobro, s obzirom da ne pojedem ni jednu srednju teglicu mjesečno, onda nije strašno no svejedno je must have!
__________________
~~ <3 I wanna know what love is... and I want you to show me... <3 ~~
agathos is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.02.2018., 12:35   #435
Nutela jedn, jedina i najbolja. Ostali takvi namazi mogu se sakrit, ne trebaju ni postojati što se mene tiče.
LunaLoca is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 23:43   #436
Linolada duo.
SubmissiveGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2018., 10:54   #437
Lepa je Linolada duo, ali ta koju mi uvozimo je drugacija od one koju vi jedete
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2018., 15:05   #438
Quote:
agathos kaže: Pogledaj post
Linolada definitivno.. zgadile su mi se one slike nutelle i onda više od pol teglice šećera... bljak!
Nije ni linolada neki super primjer, ali dozirano mi je ipak bolja i ukusnija

Ne znam kako vama, ali probala sam iz kauflanda ili gdje već.. kinder ladu i nije mi uopće bila fina nešto se promijenilo, meni linolada vuče na kinderladu iz djetinjstva, ovo kaj sam kupila pred 2-3 godine mi je bilo totalno bezvezno

Ostale marke tome sličnih namaza, nisam naletila ni na jedan koji bi mi bio super zamjena. Za ne vjerovati, ali svi su mi bili preeepreeeslatki i nejestivi, a probala sam ih dosta jer bih guzicu prodala za takve stvari, to je bilo must have doma
Ne znam sta si probala u Kauflandu, ali Kinder Lada se ne proizvodi jos od devedesetih kada je Ferrero ugasio taj brand. Također Eurocrem koji danas proizvodi Takovo nema veze s onim iz prošlosti koji se radio po talijanskoj licenci, ovaj sada ima skroz drugu recepturu, samo je ime ostalo.

Preporučujem novu Linoladu Gold sa 16% lješnjaka i malo skuplji namaz CremaNovi koji ima u talijanskom dučanu u Masarykovoj ulici. Dobio sam preporuke i za slicne namaze iz DM-a, jedan sadrži čak oko 50% lješnjaka.

Da se ne stvori lažni dojam, i Linolada ima više od 50% šečera, po tome nije bolja od Nutelle.
dje-CAk is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2018., 10:58   #439
I ja preporucujem Linoladu Gold, ako ju pronadjete u trgovinama svakako uzmite za probu.
may@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2018., 17:56   #440
Linolada mi je finija od Nutelle. Ima bolji okus.
Karolinka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:08.