Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.10.2017., 18:33   #9321
Sretnooo i tebi
U nedjelju ces biti mutava i samo cekati da gosti nestanu a u pon bu ti cisto olaksanje

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
pace pacic is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 10:50   #9322
pace_pacicu, čestitam od srca!!!

assi, tebi želim da sve super prođe u subotu i očekujem onda kratak osvrt
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2017., 19:18   #9323
Sretno cure
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 21:10   #9324
Draga assi, čestitam od srca!!! Nadam se da će biti kakav osvrt na temi
__________________
Dream until your dreams come true!
Ninuška18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2017., 22:42   #9325
Bit ceee! Presretna i zadovoljna dojmovi ukratko stizu uskoro

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2017., 22:47   #9326
Zene drage, samo vam mogu pozeljeti feeling koji sam ja imala nakon svog velikog dana!
Sve ono sto je meni bilo bitno bilo je odlicno, prije svega naravno divni ljudi nasi!
Crkva je bila srediste emocija i vise nego sto sam ocekivala, glazba koju sam pronasla preko fejsa dirnula me do dna duse. (Njih dvoje - koga zanima).
Zlatna dvorana - ekipa za svaku pohvalu, usluzna, klopa fina.
Creativo bend nismo se dogovarali do zadnje sitnice nego su pratili ekipu kako su i rekli i napravili odlican stimung.
I secer na kraju XD photo koji me vec sa ono malo sto sam vidjela totalno izbezumio, bit ce pravo zadovoljstvo uzivati u tim uspomenama jos dugi niz godina!

Poslano sa mog SM-G955F koristeći Tapatalk
assi is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2017., 19:43   #9327
i ja sam imala njih dvoje. predivni ljudi
crvenaruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2017., 14:09   #9328
Ide tko na wedding expo u west gate?
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 19:06   #9329
Quote:
Monikag5 kaže: Pogledaj post
Ide tko na wedding expo u west gate?
jaa
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.10.2017., 23:03   #9330
Ja sam bila, jesi ti?
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 00:40   #9331
Ja mozda sutra odem.. ali nije mi bas usput pa ne znam hocu li stici...
Kak je bilo?
tigrica1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:53   #9332
Meni je okej bilo, malo smo gledali prstenje, raspitivali se za dekoracije, jer sve drugo u principu ovo glavno imamo.. pitala sam malo za vjencanice i tak
Monikag5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2017., 21:56   #9333
Bila sam danas, bilo mi je bezveze . Ocekivala sam da je sve vece i da je vise toga. Cijelom duzinom prizemlja su standovi, red fotografa, red vjencanica, red sala s ubacenim tu i tamo DJ-em, jedna stamparija, jedna sminkerica, nesto zlatara. Nije bilo nikakvih cipela, a to sam si htjela pogledati, fotografi mi se nitko nije bas svidio po vidjenim bookovima, vecinom sam si mislla ako su to bookovi za pokazivanje i to su kao najljepse fotke kako su onda pobogu one koje nisu usle u izbor izgledale . Tako da sam skuzila kad stvarno krenem trazit fotografa da ce me glava pocet bolit.
No uglavnom, ako netko nije bio mislim da nista niste propustili. Meni je zapravo najkorisnije bilo vidjeti tu hrpu pozivnica na okupu da steknem malo dojam kakve mogu biti. A ocekivala sam da cu tako proci za vise toga, to mi je u biti bio glavni motiv odlaska - pokupit neke ideje.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 08:33   #9334
Quote:
Doria kaže: Pogledaj post
Bila sam danas, bilo mi je bezveze . Ocekivala sam da je sve vece i da je vise toga. Cijelom duzinom prizemlja su standovi, red fotografa, red vjencanica, red sala s ubacenim tu i tamo DJ-em, jedna stamparija, jedna sminkerica, nesto zlatara. Nije bilo nikakvih cipela, a to sam si htjela pogledati, fotografi mi se nitko nije bas svidio po vidjenim bookovima, vecinom sam si mislla ako su to bookovi za pokazivanje i to su kao najljepse fotke kako su onda pobogu one koje nisu usle u izbor izgledale . Tako da sam skuzila kad stvarno krenem trazit fotografa da ce me glava pocet bolit.
No uglavnom, ako netko nije bio mislim da nista niste propustili. Meni je zapravo najkorisnije bilo vidjeti tu hrpu pozivnica na okupu da steknem malo dojam kakve mogu biti. A ocekivala sam da cu tako proci za vise toga, to mi je u biti bio glavni motiv odlaska - pokupit neke ideje.
S ovime se skroz slažem

Imam pitanjce za one koji su imali mesni cooking show ili su bili na svadbi gdje je bio - da li je to "ubilo atmosferu"? U smislu, oko 1h, pa sad svi to gledaju, izađu van, smire se. Idealno vrijeme za pobjeći doma... Čula sam svakakva iskustva pa sad razmišljam da ga imam vani prije sale uz toplo i hladno predjelo.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 04:28   #9335
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
S ovime se skroz slažem

Imam pitanjce za one koji su imali mesni cooking show ili su bili na svadbi gdje je bio - da li je to "ubilo atmosferu"? U smislu, oko 1h, pa sad svi to gledaju, izađu van, smire se. Idealno vrijeme za pobjeći doma... Čula sam svakakva iskustva pa sad razmišljam da ga imam vani prije sale uz toplo i hladno predjelo.
Nemože ništa ubiti atmosferu ako bend ili DJ imaju dobar (jak) razglas i ako znaju postaviti zvučnike...
Znao sam vidjeti bendove na video klipovima kojima svaki zvučnik svoju politiku vodi hahah
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 06:26   #9336
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Nemože ništa ubiti atmosferu ako bend ili DJ imaju dobar (jak) razglas i ako znaju postaviti zvučnike...
Znao sam vidjeti bendove na video klipovima kojima svaki zvučnik svoju politiku vodi hahah
Pa ne zelim nabijanje muzike tad. Taj dio je laganiji. Zato i pitam kako to u stvarnosti izgleda.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 05:55   #9337
Quote:
ribic kaže: Pogledaj post
Pa ne zelim nabijanje muzike tad. Taj dio je laganiji. Zato i pitam kako to u stvarnosti izgleda.
Ti imaš neke specijalne želje da mesni cooking show. Pa to nema niko na svadbi, to su vam vjerojtno preporučili u objektu gdje ćete imati svadbu. A to je jedinstven slučaj...
I ne vidim šta bi tu moglo ubiti atmosferu ako bend ima dobar razglas lako opet digne...
__________________
© 2010 - 2024 Dr. Božo Sva prava pridržana
Dr. Božo is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 07:39   #9338
Quote:
Dr. Božo kaže: Pogledaj post
Ti imaš neke specijalne želje da mesni cooking show. Pa to nema niko na svadbi, to su vam vjerojtno preporučili u objektu gdje ćete imati svadbu. A to je jedinstven slučaj...
I ne vidim šta bi tu moglo ubiti atmosferu ako bend ima dobar razglas lako opet digne...
Mesni cooking show je u dosta sala najnormalniji dio menija koji možeš birati da li ga želiš (najčešće umjesto janjentine/odojka ili na početku uz doček). U ponudi je Spoona, Kraljevog Vrha, Lune, Wedding Resorta Corberon, Malog Dvorca, Marincela.... Da ne nabrajam dalje.

Molim iskustva onih koji su bili i znaju o čemu se radi.

Zadnje uređivanje ribic : 26.10.2017. at 07:57.
ribic is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 11:33   #9339
Drage mladenke, možete li mi preporučiti nekoga za najam stolica? Osim showrooma, njihovu ponudu imam. U restoranu u kojem imamo svadbu su glomazne, tamne i ružne. Trebale bi mi neke lakše, "prozračnije", bijele ili bež.
__________________
...i ti ces letjeti bez krila i pobjedivati bez maca...
El Hafi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2017., 15:34   #9340
buduće udavače i bivše udavače

koliko prije ste uplatili medeni mjesec?
zagrebačka cura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:02.