Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.07.2009., 15:32   #61
e da mi je takvo dvorište...riješila bih se svih briga...
nego jel netko možda iznajmljuje svoje dvorište... lol
nego mazilymaz jel znaš koliko su platili matičara da im dođe do baruna
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 15:32   #62
i hvala ti kaj si mi poslala sliku
stvarno jako lijepo izgleda
ako imaš još kakvih slikica slobodno ih pošalji
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 16:37   #63
Sarah
Hvala na komplimentu za cvijeće, i cvijećarka je u Sisku
Drago mi je da sam pomogla kod informacije za brod!
A Ford sa fotke je parkiran ispred moje kuće!
Očito smo onda susjede, gdje Ti stanuješ!?

A mora li tvoja svadba biti baš u Sisku?
Lijepa je mala sala u Starim Tramima u Dužici,
link: http://www.stari-trami.hr/msala.htm
Restoran u Selima mislim da se zove "Zelen dvor", tamo sam bila na svadbi, bilo je super, lijepo je npr. u Peščenici u "Turopoljskoj kleti" i u Velikoj Gorici, meni osobno se sviđa za manju svadbu pivnica "Posavina"
link: http://www.crv-tours.hr/pivnica.html, u Gorici ima još super restača i pivnica...
Ako misliš da je Gorica daleko, svadba od moje sestre je bila na releaciji
Glina-Zagreb/Jarun, restoran "Lido" Bilo je super i brzo smo stigli!

Zadnje uređivanje jasna : 15.07.2009. at 16:44.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 17:06   #64
Bok Jasna

Ma ne mora mi svadba bit baš u Sisku al gledam da bude što bliže jer da ljudi ne moraju voziti predaleko kad si popiju, a budu, jer ću ih sve napit...heheheh...ipak udaje se samo dva puta u životu...hehehe...
Poslala sam mail ovima za brod pa sad ćekam kaj će mi odgovorit, baš me zanima koliko bi to moglo koštati. Poslala sam mail i Vrbanusu pa i od njega čekam odgovor...
Sve mi se čini da je moj dragi u pravu kad kaže da odemo na more i tamo se vjenčamo, izgleda da podjednako košta.
Što se tiče Starih Trama nekako mi se tamo baš ne sviđa, dosta je ta sala velika, a ja ću imati tek oko 20-ak ljudi, pa mi se čini da je ono preveliko, a ove ostale nisam nikad vidjela uživo tak da ih neću ni komentirati, jer nemam prava.

Ja ti živim u onim vojnim zgradama, točnije u onoj drugoj koja se baš i ne vidi s ceste.
Eto ispada da smo stvarno susjede. Super
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2009., 19:40   #65
Hej susjeda
Kada bi bila tvoja svadba, ove godine?
Vidim da imaš dosta opcija za svadbu, samo trebaš odlučiti, bila sam u tome prošle godine , izabrala sam na kraju sve meni idealno, Hotel u Topuskom, muzika je bila super
Jesi razmišljala o hotelu u Topuskom? Sala je velika, ali ju pregrade, tako je bilo kod mene, pregradili su pola sale. Mislim da imaju još manjih sala, samo ne znam jesu li za svadbe, tamo je tako romantično, imaju predivne parkove i prirodu za slikanje...
Sviđa mi se ideja za vjenčanje na moru.
Odete na ljetovanje vjenčate se i uživate
Jedino možda nije zgodno gostima

Voljela bi da se tvoje fotkice jednom nađu pod temom "Slikice s vjenčanja" :-)

Zadnje uređivanje jasna : 15.07.2009. at 19:53.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 10:29   #66
E susjeda

Ako se odlučimo za more to onda neće biti ove godine jer ja nemam godišnjeg, šljakam sama u trgovini, znači onda bi sljedeće ili možda i najesen...ma ne znam
A ako bude ovdi onda na jesen ako sve bude kako treba ilim možda čak i sljedeće godine...ne znamo ni sami još...čekamo povratne odgovore od nekih ljudi pa ćemo vidjet šta će i kad će to bit...
Lagano me ovo iscrpljuje a nisam još ni počela kako treba.
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2009., 13:10   #67
Potpuno te razumijem, teško je sve uskladiti.
Ja sam datum odredila prema fotografu.
Željela sam isključivo jedan određeni foto studio, a kod njih su subote za svadbe rezervirane do dvije godine unaprijed, a imaju svaku subotu sedam ekipa na terenu.
"Moj" datum su imali rezerviran, ali ne kaparen, onda sam požurila s kaparom i dogovorila, tako sam morala sve prilagođavati tom datumu... kad se sjetim što sam sve prošla, al sve je super ispalo i prošlo....
Moj foto:
http://www.vjencanjakaligula.hr/defa...=galerija.aspx

Zadnje uređivanje jasna : 16.07.2009. at 13:22.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2009., 15:57   #68
Cool Sve za vjenčanje u Sisku

Pozdrav svima!

pročitala sam puno zanimljivih ideja, ali problem je što se uglavnom sve potebno nalazi u ZG.
Mene zanima što se sve i na kojim mjestima, i ako imate cijene, može pronaći u Sisku, baloni, mašne, svijeće, ukrasni papiri, staklenke, pozivnice, zahvalnice, , ukrasi za kolače itd., itd., itd., sve što je potrebno za svatove a što mi trenutno ne pada na pamet.

A najviše me zanimaju lokacije, pogotovo one malo drugačije, posebnije...
Ukratko sve preporuke i savjeti su dobrodošli.

I da matičar na terenu- koja je njegova cijena
mare26 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 18.07.2009., 11:46   #69
Bok Mare

Mare, koliko sam ja informirana, jer sam prošle godine to sve kupovala za svadbu, u Sisku nema takvog mjesta gdje možeš kupiti te stvarčice. Postoji jedan dućan u Sisku ne sjećam se kako se zove, nalazi se nasuprot "Idisa" na uglu uz obilaznicu, u dvorištu, tamo ima par firmi, jedna od njih ima stvarčice za praty, mašne, plastične čaše, tanjure, salvete itd... nemaju mašne na potez, dosta su skupi, a veleprodaja su, sve ti je ipak najbolje kupiti na jednom mjestu na Veletržnici cvijeća u Zagrebu.

Na veletržnici sam kupila sve, salvete, mašne, plastične tanjure i čaše, ima ih raznih oblika, dijelove za kitice/revere, imaju trake za praviti mašne veeeeliki izbor, cvijetiće, listiće i jako su povoljne mreže u raznim bojama za dekoraciju... Jeftine su im mašne na potez. Paket mašni na potez šire dimenzije (od 5cm široke) sadrži 50kom, cijena je 70kn, tj. jedna je mašna 1,40kn
Takve mašne inače pojedinačno u knjižarama koštaju 5-10kn! Npr. u trgovini "Sve i svašta" u stupniku takva jedna mašna košta 10kn! Smiješno.

Savjetujem ti trgovine "Dobar partner" i " Stari Pjer" na Veletržnici cvijeća.
Njihovi linkovi:
http://www.dobarpartner.hr/onama.php
http://www.stari-pjer.hr/?w=svadbeni_program
Poznajem dosta ljudi iz Siska i s područja naše županije koji su se ženili, svi su kupovali stvari na Veletržnici cvijeća, i kupuju...
A ok je i dućan "Kapello" na Britanskom trgu/Ilica, Zagreb

Kutije za kolače (ako ćeš ih imati) su najjeftinije u Getrou
Boce za bukliju (ako ćeš imati) u "Bumbaru" http://www.bumbar.hr/

Ukrase za kolače i torte sam kupila u trgovini "Sve i svašta" i u Zvonimirovoj u Zagrebu u trgovini, Bomboniera Biskvit, (blizu džamije kod Vinceka).
Šećerne cvijetiće i one od hostije imaju i u svim Kraševim trgovinama.
Najbolji izbor cvijetića, perlica i sitnica za torte je u "Sve i svašta", tamo sam kupila i mladence za tortu...
http://www.sveisvasta.com/ najnoviji katalog s cijenama prelistaj pomoću miša!

Ako želiš proći malo skuplje, a ne ići u Zagreb , imaš trgovine u Velikoj Gorici: http://www.veseli-ducan.hr/, nalazi se uz glavnu cestu u smjeru Zagreba, u istoj ulici postoji još jedna, mislim blizu hotela Bijela ruža, ne znam kako se zove, ali postoje reklame...

Pozivnice i zahvalnice sam kupila u Sisku u salonu vjenčanica, ne znam naziv salona, ali nasuprot je HZZO-a i blizu DM-a! Dosta su povoljni i super
A možeš ih naručiti i u Sisačkim tiskarama

Zadnje uređivanje jasna : 18.07.2009. at 12:22.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.07.2009., 14:05   #70
Jasna, puno ti hvala na tolikim informacijama.....olaksala si mi jako puno stvari.
__________________
Ne, nije mi 17 godina.....17 mi je samo lijep broj!!!!!!!!
nasmijana17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2009., 23:13   #71
Drago mi je da sam još nekome pomogla
Naziv salona vjenčanica u Sisku gdje se mogu naručiti pozivnice i zahvalnice
je "Isabella".
Imaju i Adine pozivnice i zahvalnice:
http://vjencanja.ada.hr/ADAproizvodi.asp?v=3&b1=1
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 09:48   #72
jasna ti si zakon... ne mogu vjerovati da netko ima toliko informacija i volje pomoći nekome drugom... pogotovo ako se ne bavi takvim poslom...
svaka ti čast, ti mora da si prava frendica...
puno će mi pomoći te dobivene info. i olakšati mi posao...joj baš si mi super
mare26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 12:19   #73
Jaaaooooj Maaareeee kako si me nahvalilaaaaa,
kažu tako za mene, ne znam
Drago mi je da sam pomogla, htjela sam podijeliti s tobom ono što ja znam vezano za te stvarčice za svadbu, jer znam u čemu si sada...

U Sisku sam dvije godine, prošle godine kada mi je bila svadba, dosta sam informirana od strane poznatih za te stvarčice u Sisku, ali nisam ništa niti čula niti našla, ono što sam našla bio je mali izbor i preskupo mislim da nisam puno pomogla jer sam ti napisala sve u Zagrebu, a tražila si u Sisku, ako se netko pojavi sa idejama za Sisak...super

Budeš li kaj trebala, tu sam, radim u Zagrebu, ako ćeš trebati kakve informacije

Nadam se da će se i tvoje fotkice moći naći pod temama, slikice i filmići s vjenčanja.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2009., 13:39   #74
Jasna (imaš pm, a inbox ti je pun)

Ja ću isto sve nabavljati na veletržnici cvijeća (mašne, balone, mrežu), a pozivnice i zahvalnice ću raditi u tiskari Klobučar u Stupnu jer oni rade sve po želji mladenaca (znači sami si biramo cvjetiće, trakice, boju, oblik i veličinu pozivnice, itd.), a koliko znam, prodaju i adine pozivnice i zahvalnice.
Mazilymaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 13:59   #75
ma draga moja jasna, ako je u zagrebu to jeftinije nego u sisku onda nemam o čemu se predomišljat, pičim za zg. srvarno si mi jako puno pomogla, prava si nema šta.
a što se tiče slikica pa naravno da će ih biti, samo da dođe taj dan...
pozdrav i pusa
sarahhh is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2009., 20:24   #76
Doći će i taj dan
A na Veletržnici cvijeća je veleprodaja, tamo nabavljaju robu sve cvijećarne i dućani s tim stvarima i prodaju po svojim cijenama, tamo je definitivno najjeftinije i nabavna je cijena. Jesi odredila cvijećarnu i fotografa? pozzzzz
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2009., 19:17   #77
Curke, želite posebno vjenčanje, ovo je za 10
Sjenica i most, romantika
Search-06 - prodaje crveni tepih
Pretpostavljam da nije daleko od Siska.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=423326&page=2
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 09:56   #78
Quote:
jasna kaže: Pogledaj post
Curke, želite posebno vjenčanje, ovo je za 10
Sjenica i most, romantika
Search-06 - prodaje crveni tepih
Pretpostavljam da nije daleko od Siska.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=423326&page=2
jasna tebe svi volimo...zakon si...ja te želim upoznat...moram da se ponovim...ali baš me briga....ZAKON SI
mare26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2009., 13:54   #79
Quote:
mare26 kaže: Pogledaj post
jasna tebe svi volimo...zakon si...ja te želim upoznat...moram da se ponovim...ali baš me briga....ZAKON SI
Ja samo volim puno pisati i istraživati stvarčice, ah, hvala
Ali taj tepih mi je smiješan i fora i sve u jednom,
a iza je sjenica, vjerojatno su se tamo vjenčali, romantika sam takva!
Voljela bi, naravno na

Zadnje uređivanje jasna : 23.07.2009. at 14:00.
jasna is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.07.2009., 13:50   #80
Ajd malo da pomognem!
"Stari trami" u Dužici - ispod nivoa
"COCKTAIL" ima vrt samo za pušače
"Rajski dvori" u Selima:
-rezervirane subote već skoro godinu dana u naprijed
-za 35€/osobi komplet hrana i piće, koje se dogovara (uglavnom ima i previše-juha, odojci, janjetina, gulaš...)
-glazba (Meteori - zaćuđujuće dobri) oko 1000€ do 5 sati drugo jutro
-kićenje sale posebno (Siljadi iz Odre i ostali)
-parking veliki
-drugi dan dođete i potamanite sve što je ostalo, normalno ako možete
-sala/e za 150 ljudi pa na dalje
-kolači i torta posebno (iz Nebojana)
-slikanje posebno
__________________
Ja govorim ono što kažem!

Zadnje uređivanje Lee Champa : 24.07.2009. at 15:18.
Lee Champa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.