Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2017., 08:11   #101
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
njih zanima samo preslagivanje sa hdzom poslije lok. izbora.
Ni taj mi dio nije jasan. Barem pet puta sam slušao Vrdoljaka kako, ovom svojom novootkrivenom patetikom, demantira svaku takvu mogućnost, i nikako ne vidim kako bi u javnosti objasnio takav kopernikanski obrat - a nije dovoljno star da bi rezonirao "jebe mi se, sad ću se omastiti pa odlazim".

Čovjek nije rekao samo "nećemo s HDZ-om" - držao je cijele govore o tome kako njega siluju, zlostavljaju i svaštanešto s tim najavama koaliranja. Samo što nije ponudio oba bubrega kao jamstvo... Fakat ne znam jel' stvarno vjeruje da bi neka spika "dobrobit zemlje iznad svega, stabilnost, ovo ono..." prošla kao opravdanje.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:17   #102
Poslije jucerasnje izjave, a poznavajuci biracko tijelo HNS ima sance osvojiti vise glasova nego SDP. Ljudi ce radije glasat za kurac nego za lazova, osim ako Bero ne demantira Sauchu. Zanimljiv dan slijedi.
kilkenny is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:34   #103
pa oni narod doživljavaju ko nakupinu idiota... pa jučerašnji dan ti jasno pokazuje njihov modus operandi - kupili i ucjenili bandićevca i ex sdpovca umočenog u kriminal i tako jedva skupili 75 ruku.

u normalnoj državi bi nakon toga 200000 ljudi bilo na ulici i gorilo bi pola grada...

a ti se pitaš kako će šačici svojih uhljeba objasniti kako dolaze na vlast

ps Saucha je sitni kriminalac i lopov koji sad pakuje naivcu Beri.
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:35   #104
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
a ti se pitaš kako će šačici svojih uhljeba objasniti kako dolaze na vlast
Ne.

Ja se pitam kako će preživjeti sljedeće izbore, kad god bili.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:38   #105
ako budu za 3 g. mogli bi preživjeti - do tada će uhljebiti podosta. a zna se što prosječni hns-ovac najviše voli...a i pamćenje do tada oslabi.

odvratna igra, već viđena.
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 08:39   #106
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
pa oni narod doživljavaju ko nakupinu idiota... pa jučerašnji dan ti jasno pokazuje njihov modus operandi - kupili i ucjenili bandićevca i ex sdpovca umočenog u kriminal i tako jedva skupili 75 ruku.

u normalnoj državi bi nakon toga 200000 ljudi bilo na ulici i gorilo bi pola grada...

a ti se pitaš kako će šačici svojih uhljeba objasniti kako dolaze na vlast

ps Saucha je sitni kriminalac i lopov koji sad pakuje naivcu Beri.
Naravno, to samo potvrđuje tezu da smo sljam od naroda.
Saucha je lutak em od HDZ-ovaca em od struje SDP-ovaca sa rusenje Bere.
__________________
Ali svaki put kad se on nasmijao, ja sam bila ta koja se zaljubila.
paullaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 09:09   #107
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ni taj mi dio nije jasan. Barem pet puta sam slušao Vrdoljaka kako, ovom svojom novootkrivenom patetikom, demantira svaku takvu mogućnost, i nikako ne vidim kako bi u javnosti objasnio takav kopernikanski obrat - a nije dovoljno star da bi rezonirao "jebe mi se, sad ću se omastiti pa odlazim".

Čovjek nije rekao samo "nećemo s HDZ-om" - držao je cijele govore o tome kako njega siluju, zlostavljaju i svaštanešto s tim najavama koaliranja. Samo što nije ponudio oba bubrega kao jamstvo... Fakat ne znam jel' stvarno vjeruje da bi neka spika "dobrobit zemlje iznad svega, stabilnost, ovo ono..." prošla kao opravdanje.
Ae, vjerovali bi mu da potpise kod javnog biljeznika

Slazem se s tobom. Ali u kakofoniji glasova i Grmojinog najavljivanja te kombinacije vec godinu i pol dana, kod svake krize, a ona nikako da se dogodi, ne odustaje ni on ni novinari.
Zalosno je sto klijentelisticka stranka , poput HNS trenutno jedina artikulira oporbu. Bero je nevidjeno nesposoban i preplasen novim izborima.
tagoresky is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 09:18   #108
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Ni taj mi dio nije jasan. Barem pet puta sam slušao Vrdoljaka kako, ovom svojom novootkrivenom patetikom, demantira svaku takvu mogućnost, i nikako ne vidim kako bi u javnosti objasnio takav kopernikanski obrat - a nije dovoljno star da bi rezonirao "jebe mi se, sad ću se omastiti pa odlazim".

Čovjek nije rekao samo "nećemo s HDZ-om" - držao je cijele govore o tome kako njega siluju, zlostavljaju i svaštanešto s tim najavama koaliranja. Samo što nije ponudio oba bubrega kao jamstvo... Fakat ne znam jel' stvarno vjeruje da bi neka spika "dobrobit zemlje iznad svega, stabilnost, ovo ono..." prošla kao opravdanje.
Ali retorika mu se mijenja iz dana u dan. Mene to brine

Pa ponavljam pitanje, jel HNS sebe nazivao "lijevom strankom"?
Svaka je riječ bitna, a on je jučer HNS nazvao "centralističkom, liberalnom strankom" (dakle, za koji dan može biti -- naravno da "centralistička stranka može s Plenkovićevim HDZ-om, pa on reformira i trasformira stranku i to su naši partneri europoski demokršćani").

Također, rekao je kako HNS poziva Most i SDP da potpišu zahtjev (kako je već izraz) da Plenković dokaže da ima većinu. AL rekao je to na takav način, da bez problema to može na kraju biti da Plenkvić ima većinu zajedno s HNS-om

A u PGŽ-u se događa ovo: http://novilist.hr/Vijesti/Rijeka/PU...kupa-na-izbore




Nemam pojma iskreno, ogavni su mi svi skupa toliko da na iduće izbore ne idem, al zaista ako nakon lokalnih idu na HDZ-HNS suradnju/zajedništvo/koja već idiotska riječ će nam biti uvaljena zajedno sa "čuvamo stabilnost države", dosegli smo novo dno.
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 09:24   #109
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
ma kakvi novi izbori za hns, to je čisti jadni blef prije lokalnih. hns zanima samo preslagivanje sa hdzom poslije lok. izbora. jasno je njima da kad bi sami izašli na izbore spali na 3 mandata sa sjevera rh. ako pokažu karte više neće imati ni ta 3 prosto ko pasulj...
Slažem se sa svim osim 3 mandata. Ta ekipa bez sdpa i Čačića ima točno 0 saborskih mandata.
jojo jojić is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 09:58   #110
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
Jučer je na Dnevniku HNS nazvao "centrističkom liberalnom strankom". Jesu li se ikad nazivali "lijevom"?

Pitam jer je Pusić u Otvorenom objašnjavala kako je Most rušilački, a HNS će biti faktor stabilnosti (:kolinda, pa me zanima spremaju li zaista HDZ i HNS nekakav super spoj nakon lokalnih?
U Pusićkino doba su se nazivali lijevim centrom.

Doduše, Vrdoljak o centrističkoj stranci govori već godinu dana, nije to ništa novo.
rustaveli is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:01   #111
Quote:
rustaveli kaže: Pogledaj post
U Pusićkino doba su se nazivali lijevim centrom.

Doduše, Vrdoljak o centrističkoj stranci govori već godinu dana, nije to ništa novo.
IDS se naziva liberalnom ljevicom, a obje stranke govore o tome da su visoko kompatibilne.
__________________
vladimir: "onda, idemo?"
estragon: "idemo!"
(ostaju na mjestu)
Dorian.Gray is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2017., 10:28   #112
Ja mislim da Vrdoljak definitivno jest za preslagivanje, ali da nije siguran ima li podršku stranke, tj. vjerojatno je nema.

On je do prije par dana bio potpuno ambivalentan oko "preslagivanja" i sve izjave su mu bile maksimalno zapetljane da se mogu protumačiti na bilo koji način.
Tek kada je AMT počela primati udarce na račun koketiranja sa HDZ-om, onse malo manje ambivalentno definirao, ali još uvijek je to patetično izmotavanje koje ima samo i jedino svrhu da se za nekoliko mjeseci može tumačiti kako god mu bude odgovaralo.

Vrdoljak, jesen 2017: "Ali rekao sam vam ,poslušajte moje izjave unazad ovih nekoliko mjeseci!"
IceClimber is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 07:49   #113
jučer ipsos istraživanje - 80% !! glasača HNSa traži nove izbore, a Vrdoljak i ekipa već pripremila teren za "suradnju u svrhu stabilnosti"
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 08:35   #114
Ne znam koji su to ispitanici iz ankete, ali većina HNS-ovaca je i kroz dvije HDZ/Most Vlade ostala na svojim pozicijama, odnosno nije smijenjena primjerice u energetskom dijelu - HROTE, HERA, HEP...
Ante Ramljak je isto "njihov".
Tako da što se tiče HNS suradnja s HDZ-om je bila i ostala poželjna i prirodna.

Hasanbegović odlazi iz HDZ-a što je bio Vrdoljaku uvjet za suradnju.

Sve je dobro odigrano.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:21   #115
parazite zaustavlja samo smrt domačina.
digiman is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 09:25   #116
Quote:
nil amstrong kaže: Pogledaj post
jučer ipsos istraživanje - 80% !! glasača HNSa traži nove izbore, a Vrdoljak i ekipa već pripremila teren za "suradnju u svrhu stabilnosti"
A s obzirom da se svi stalno zajebavaju koliko ljudi uopće glasa sa HNS, mislim da Vrdoljak može igrati na tu kartu - "i tako se radi o par stotina ljudi, a ovdje je u pitanju budućnost svih Hrvata"
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:06   #117
pa normalno , šta će mu sdp kad ima hdz

IVAN VRDOLJAK ZA JUTARNJI 'Male su šanse da bismo na izbore išli sa SDP-om!'
http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvat...dp-om/6011446/
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:19   #118
Rijetko vidjena fulja i hulja od čovjeka.
__________________
Nismo ti i ja skupa pecali Megalodone po Privlaci.
Bubochka is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:37   #119
znam da nije neki izvor ali ne može biti slučajnost

Kineski investitori se požalili Oreškoviću: ‘Nismo sreli nesposobnijeg čovjeka od Dončića i pokvarenijeg od Vrdoljaka!’
http://www.dnevno.hr/vijesti/hrvatsk...oljaka-906140/
nil amstrong is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2017., 23:39   #120
Quote:
Bubochka kaže: Pogledaj post
Rijetko vidjena fulja i hulja od čovjeka.
Ko, Ivan Vrdoljak Ku...?
__________________
MCR
ball is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:56.