Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Vjenčanja

Vjenčanja Love and marriage go together like a horse and carriage...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.01.2009., 10:17   #1241
Ja se udajem u Puli u osmom mjesecu (bar se nadam) jer nisam još našla prostor. Razmišljam o Domu hrvatskih branitelja, hotelu Puli i hotelu Histriji. Svadba će biti za oko 150 ljudi.
Da li netko zna da li hoteli u osmom mjesecu uopće rade svadbe zbog turista i da li netko ima ikakvog iskustva sa ta tri prostora??
ivy002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:29   #1242
zato treba salu rezervirati čim prije, pogotovo po tim hotelima, jer oni budu ograničeni!
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:47   #1243
Quote:
ivy002 kaže: Pogledaj post
Ja se udajem u Puli u osmom mjesecu (bar se nadam) jer nisam još našla prostor. Razmišljam o Domu hrvatskih branitelja, hotelu Puli i hotelu Histriji. Svadba će biti za oko 150 ljudi.
Da li netko zna da li hoteli u osmom mjesecu uopće rade svadbe zbog turista i da li netko ima ikakvog iskustva sa ta tri prostora??
Oba od navedenih hotela kao i DHB rade svedbe ljeti, ali budući da se radi o osmom mjesecu kada sve vrvi talijanima, trebalo bi pitati. U hotel Pula smo i mi išli gledati, isto imamo oko 150 ljudi. Nije me se baš dojmilo, nisam nikada bila na vjenčanju tamo, ali drugi kažu da je onako, ok.
Za Histriju pitaju puležanku, ona tamo radi ( prelistaj stare postove )
Ja sam u DHB-u iako nisam bila tamo na svadbi ali me prostor i pristup oduševio.
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 10:51   #1244
probajte sa restoranom francuz, pazin, mislim da na katu imaju mjesta za 150 ljudi. malo vam je dalje od pule, ali je ambijent super! dolnja sala ima kapacitet do 90 ljudi, zato je gornja ogromna!
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:16   #1245
dali je koja cura ovdje imala band night express na vjenčanju, zanimaju me dojmovi?
viki-viki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:19   #1246
nitko em ne šljivi, pa pitam opet da li postoji u puli netko (neki postolar) da šiva cipele po narudžbi?
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:22   #1247
Quote:
blablaca kaže: Pogledaj post
nitko em ne šljivi, pa pitam opet da li postoji u puli netko (neki postolar) da šiva cipele po narudžbi?
ja sam čula da je neki postolar kod vatrogasaca, ne da šiva ali znam da je jednoj curi obukao cipele u materijal koji je njoj odgovarao na hanjinu!!
viki-viki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:27   #1248
a da? a gdje su ti vatrogasci?
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:30   #1249
Quote:
blablaca kaže: Pogledaj post
a da? a gdje su ti vatrogasci?
Glavna banka OTP, robna kuća onaj dio ali neznam točno!
viki-viki is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 11:53   #1250
hvala hvala, neznam točno kamo, ali pitala budem onih koji znaju
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 13:47   #1251
Quote:
blablaca kaže: Pogledaj post
da li u puli slučajno netko radi cipele po narudžbi?

jedna žena preoblači cipele i po ljeti znam da je izrađivala one sandale rimljanke pa možda da probaš pitati
ona je u puli u ulici gdje je kafić bounty, turbo limač, iznad dućana sa materijalima
__________________
20.06.2009.
lavida is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 13:51   #1252
budem, hvala vam! prepisat ću si sve ovo na papir, i kad krenem za pulu, pitam svih jer, jedina opcija mi je zg i šivanje, ako nigdje drugdje ne postoji da netko šiva... bo
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 15:03   #1253
Bok cure!

svima sve najbolje u 2009! puno dobrih ideja i puno divnih sojećaja vezano uz vaše svadbe

Quote:
ma ako dečki sviraju po pirevima i ostalim feštama onda ne mogu biti samo rokerski nastrojeni.naravno da se o ukusima ne raspravlja.svatko ima svoju viziju vjenčanja i mišljenje kako bi to trebalo izgledati..
i mi smo se odlučili za Night express, i to iz više razloga:
- čuli smo samo pohvale i sama sam bila na koncertu i bili su odlični
- sviraju sve, i isto kao i svi drugi bandovi sviraju ono što se s njima dogovorite
- i nama je cijena bila visoka, ali ako je nekome na svadbi muzika važna onda nije velika razlika za dobar band dati 8000 kn (iako je to dosta) a za duo 6000 kn

hrčak is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 15:54   #1254
Evo baš sam se malo raspitala o domu hrvatskih branitelja, histriji i hotelu puli i mislim da ću se odlučit za dhb..
Da li netko ima kakva iskustva sa tom dvoranom, kakva je hrana, i napišite šta god vam još padne na pamet...
Svaka informacija je dobrodošla :-))))
ivy002 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:01   #1255
Quote:
lavida kaže: Pogledaj post
jedna žena preoblači cipele i po ljeti znam da je izrađivala one sandale rimljanke pa možda da probaš pitati
ona je u puli u ulici gdje je kafić bounty, turbo limač, iznad dućana sa materijalima
točno,
ona je i meni preoblačila jedne sandale. super je žena!!!
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:21   #1256
u šta ih to preoblači? ima ona svoju robu ili?
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:39   #1257
pa možeš donijeti i svoju... tako je napravila jedna frendica za vjenčanje
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2009., 19:47   #1258
morala bi ja do pule da vidim malo kako to izgleda, jer ja baš ne kontam al ok. dođe skupo to plastificiranje ?
blablaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 19:02   #1259
dal je netko imao iskustva s agencijom sandra u pazinu, ja u utorak idem (vjencanicu imam iz bibe) ali danas sam nazvala imaju dobra muska odijela na popustu i pogledat za konfete, tevere, zahvalnice, pozivnice itd... kakve su tamo? i da vam se pohvalim nasla sam konfete na srca jos jeftinije nego sto sam mislila i gledala drugdje... happy sam
hela84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2009., 22:52   #1260
Quote:
hela84 kaže: Pogledaj post
dal je netko imao iskustva s agencijom sandra u pazinu, ja u utorak idem (vjencanicu imam iz bibe) ali danas sam nazvala imaju dobra muska odijela na popustu i pogledat za konfete, tevere, zahvalnice, pozivnice itd... kakve su tamo? i da vam se pohvalim nasla sam konfete na srca jos jeftinije nego sto sam mislila i gledala drugdje... happy sam
jedna od mojih prijateljica je kod njih uzimala reveriće, konfetjere, pozivnice i ostalo i bila je jako zadovoljna.
cijene su bile dosta skupe, ali kod koga nisu?
napravili su joj sve kako je htjela,
ali to je bilo 2006.-e,
pa ne znam da li se nešto promijenilo.

za odijela sam čula da imaju lijepa i ne pretjerano skupa,
ali sada ti u u Varteksu, Herucu i ostalim takvim trgovinama imaju dosta velike popuste (baš danas sam bila u njima, tražili mužiću kaput),
pa preporučam da i tamo pogledaš,
i obavezno u RT stilu,
tamo smo mi kupil i bili smo i više nego zadovoljni i cijenom i kvalitetom i izborom.
__________________
06.09.2008.
dvolični blizanac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:12.