Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2009., 11:30   #41
Quote:
garbage kaže: Pogledaj post
Dakle curica je htjela prije PUG cabria Focus 1.6 Ti-VCt, sa sport opremom (Alu felge, kožni volan,...). Auto je 2006. godište sa samo 24.000 km, za 65000 kn. To mi se stvarno čini fer ponuda jer nema ni prijepisa.
Ostale Focuse (TDCi) koje sam gledao imaju po 130.000 do 200.000 km, a za njih ljudi isto traže oko 65.000 kn, što mi se čini puno previše.

Pozdrav!
Nije mi jasno da ovaj Focus kojeg misliš uzeti sa prijeđenih 24tkm KOŠTA ISTO kao i Focus diesel sa 130-200tkm?!
__________________
If you should go skating on the thin ice of modern life,
Dont be surprised when a crack in the ice appears under your feet
sprint1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 11:42   #42
moj savjet ti je da ipak ideš na novi auto, ja kada bi kupovao automobil koji je skuplji od 60000 kn uvijek bi kupio novi auto i do sada sam tako radio, šta se tiče ovog focusa vjerovatno si ga kupio rabljenog u peugeotovom auto salonu ako sam shvatio i da je auto dat po račun za novi peugeot cabrio, to nemora biti ništa loše, neka ti daju auto, odvezi se sa njime u ford i vrlo lako se može vidjeti stanje vozila, također sa brojem šasije idi u stanicu za tehnički i neka ti izlistaju potvrdu o stanju kilometara, mada ako je bio registriran samo godinu dana nije od neke pomoći
testdriver is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 15:30   #43
Koliko sam uspio doznati o autu (Focus), prvi put je registriran 20.10.2006. Nakon godinu dana na servisu je imao 13000 km, a na dvije godine su mi potvrdili iz tehničkog da je imao 23 320 km. Auto sada ima 24 100 km. U peugeotu su mi rekli da je auto skoro godinu dana kod njih jer da je gospođa (ili gospođica) zatvorila kredit i uzela drugi auto (neki cabrio). No kako je njegova cjena (Focusa) u početku bila prilično viša, nitko ga nije pogledao pokraj prekrasnih Peugeota 308. Inače do subote je cijena bila 71000 kn, a ja sam ga zakapario u ponedjeljak za 65700 kn. Nakon svega mislim da je kilometraža zaista stvarna. Mali problem je što ga nemogu odvesti kod mehaničara, tj. mogao bih ali sa šlep službom, što mi se čini malo komplicirano, pa ću možda dovesti svog mehaničara da skupa s njihovima još pogleda auto. Jedini trik u svemu tome jest što je auto 3 vrata i crvene boje. Mislim da je to razlog zašto ga nisu ranije prodali. Ja osobno bi puno radije da je crni sa 5 vrata, ali eto. Bit će i ovakav dobar

Pozdrav
garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 15:40   #44
Ako je to, TO - onda je TO dobar deal.
Sretno...
freelancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 07:15   #45
Quote:
garbage kaže: Pogledaj post
Mali problem je što ga nemogu odvesti kod mehaničara, tj. mogao bih ali sa šlep službom, što mi se čini malo komplicirano, pa ću možda dovesti svog mehaničara da skupa s njihovima još pogleda auto.
Pozdrav
Hm...a zašto? nema goriva ili?
__________________
If you should go skating on the thin ice of modern life,
Dont be surprised when a crack in the ice appears under your feet
sprint1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 08:03   #46
Pa valjda nije registriran, dugo stoji na lageru...
__________________
Nikad robom...
Saško is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 10:46   #47
Auto normalno pali, ali kako je odjavljen nema osiguranje, te zbog toga nesmije na cestu.
garbage is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 11:04   #48
Po meni, previše plašite čovjeka i previše filozofirate. Držite se slijepo teorije da ne treba kupiti ovakav ili onakav auto.

Ja sam prije 7 godina kupio auto koji je bio udaren i popravljen, a uz to koristila ga je firma. I to firma u kojoj rade većinom žene. Dakle, gore ne može teoretski. I dan danas taj auto vrhunski služi, nisam nikad osjetio neki nedostatak zbog tih njegovih mana. A kupio sam ga uz 50 % popusta u odnosu na novi isti takav. U redu, promijenio sam set kvačila za 900 kuna + trošak rada. Pretpostavljam da to može biti neka kao posljedica što su ga razne žene vozile po gradu. Ali zar je to usporedivo s uštedom od 40.000 kuna?

Po meni, ne treba bježati od auta iz rent-a-car agencija, firmi, neiskusnih vozačica...
Jer upravo zato što većina niti ne gleda takve aute, na njima se prilikom kupnje uštedi iznos novca koji je dovoljan za sve popravke u narednih 10 godina. A popravke zahtijevaju i auti kupljeni od prvog vlasnika ili časne sestre.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 11:08   #49
Quote:
garbage kaže: Pogledaj post
Auto normalno pali, ali kako je odjavljen nema osiguranje, te zbog toga nesmije na cestu.
Nedavno sam imao istu situaciju, kupio sam auto koji je odjavljen i stajao u garaži preko godinu dana. I nabio na njega tuđe tablice samo dok se dovezem do servisa da ga pregledaju. Mora se nekad riskirati...
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:54.