Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Hrvatska i turizam

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2021., 10:22   #441
Pozdrav,

pitanje je: oko otoka Krk općenito i područje sjeverno od Pule, relacija od Pule do Rovinja, kakva je čistoća mora?
Da li ima neko područje Krka koje iskače po čistoći mora?

Hvala unaprijd!
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2021., 22:57   #442
Oko Krka je generalno vrlo čisto more, ono što ne iskače po čistoći su uvale tipa Soline, pogotovo najplići dio (tzv. pišaka), Omišalj, Punat, Baška i slične zatvorenije lokacije krcate turista i barki/brodova.
Istra je još korak ispod toga, makar je taj južniji potez bolji od sjeverne obale prema Umagu
wasx is online now  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2021., 12:25   #443
Pozdrav. U 8 mjesecu dečko i ja idemo par dana na ljeto. Iznajmili smo apartman u Jadranovom. E sad imamo par pitanja.
Prema google mapsu tamo ima samo dva-tri restorana, pa me zanima ako je netko bio tamo kakvi su dojmovi i cijene, u koji je najbolje otić.
Onda jedan dan bi htjeli posjetiti Crikvenicu i Krk, pa isto molimo preporuke što posjetiti, gdje pojesti nešto sa ok cijenama.
Svaki savjet je dobrodošao
MaCC48 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2021., 14:42   #444
Quote:
wasx kaže: Pogledaj post
Oko Krka je generalno vrlo čisto more, ono što ne iskače po čistoći su uvale tipa Soline, pogotovo najplići dio (tzv. pišaka), Omišalj, Punat, Baška i slične zatvorenije lokacije krcate turista i barki/brodova.
Istra je još korak ispod toga, makar je taj južniji potez bolji od sjeverne obale prema Umagu
Hvala na odgovoru. Pročitah i da je istočna obala Istra čišća od zapadne. Što onak, ne znam što misliti jer nemam puno iskustva, ok istočna obala je zatvorenija, ali opet i grlo za brodove prema Rijeci.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2021., 13:15   #445
Pozdrav, Zagreb-Split stara cesta, je li bolje ići od Knina preko Drniša ili preko Sinja? Koja je bolja cesta, udaljenosti su skoro jednake.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2021., 10:43   #446
Bankomat

Koja su Vasa iskustva, zasto ovoliko uzimaju....kurs je nemal 7KN za 1 CHF a ovi vide drugacije...
https://youtube.com/shorts/PneEjRfxy8c?feature=share
Svicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2021., 15:30   #447
Guglaj DCC… htio si najskuplju konverziju, dobio si ju. No to je pljačka namjenjena turistima, tako da “mi” nemamo baš iskustva sa tim problemom
wasx is online now  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2021., 16:34   #448
Quote:
Svicar kaže: Pogledaj post
Koja su Vasa iskustva, zasto ovoliko uzimaju....kurs je nemal 7KN za 1 CHF a ovi vide drugacije...
https://youtube.com/shorts/PneEjRfxy8c?feature=share

Netko je odabrao da mu se kartica tereti u njegovoj valuti? Nikad mi nije bilo jasno zašto bi to itko odabrao na bankomatu ili na pos uređaju u dućanu, restoranu... Takav način terećenja kartice je toliko nepovoljan! Ali valjda neki vole odmah vidjeti koliko je to u njihovoj valuti pa se onda čude.

Ništa drugačije ne bi bilo da netko s hrvatskom karticom diže franke u Švicarskoj i odabere DCC. Također bi ga oderali.

Uvijek dižite novac i plaćajte u lokalnoj valuti, a neka vam kasnije kartična kuća i banka to preračunaju u vašu valutu. Proći ćete povoljnije nego s DCC-om.
Coco_Nut is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2021., 12:19   #449
Pozdrav,

Da li netko ima za preporučiti neko mjesto u/oko Gorskom Kotaru i kuću/apartman/bungalove za 3-4 obitelji sa djecom, uvjet je da se može sanjkati odmah uz smještaj. Znači skijanje je nebitno, ali da se klinci mogu sanjkati a mi starci ih pratiti iz apartmana/kuće. Ne mora biti veliko sanjkalište.
Iz Zagreba smo.

Hvala.
poštopoto is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.12.2021., 09:51   #450
To i mene zanima. Šteta što nitko nije odgovorio.
peggy-nely is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2022., 13:12   #451
Preporuka za hotel, 3*, 4* za obitelj sa malom bebom od 1 godine u Istri. Bitna nam je fina plaža u blizini ili sklopu hotela.
Kolovoz/rujan 2022
Zvek is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2022., 15:43   #452
Cao drustvo, ja sam iz Makedonije, ovo leto 09.08 idemo na Brac-Supetar na more. Mi smo 2 odrasli i 2 deca - 7 i 2 god. Htela sam da pitam kakve su plaze, dali treba nositi lezaljke jer sam videla da su vecinom kamenje, ili ima i neke privatne plaze sa lezalje,suncobran.. Jel hladna voda i u augustu? I kakve su cene uopste.Hvala vam puno.
Da napomenem, bila sam tamo pre nekih 8 godina, a posle to svake godine odmor je bio Grcka i Albanija ��

Zadnje uređivanje AniJana : 13.05.2022. at 15:47. Reason: ..
AniJana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:04.