Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2007., 14:41   #1
Vodenjak

izvolite...opišite sebe, svoje prijatelje roditelje, djecu...sve o vodenjacima
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 14:43   #2
Mi smo bića iz drugih sfera, koja ostali obični zodijački smrtnici nikako ne mogu shvatiti. Mislim da to sve govori.

Enchantress is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 16:05   #3
Društvo im je na prvom mjestu,uglavnom se i zaljubljuju u prijatelje.
Puni su iznenađenja i pomalo uvrnuti

Kažu da smo mi bikovi tvrdoglavi,al vjerujte da su vodolije po tvrdoglavosti zeznule i bikove i jarčeve!!
sagan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 20:48   #4
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
Društvo im je na prvom mjestu,uglavnom se i zaljubljuju u prijatelje.
Puni su iznenađenja i pomalo uvrnuti
Ja sam se zaljubila u svog prijatelja
__________________
Devil sometimes drives a minivan!
Mrs.Solis is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 15:10   #5
Quote:
sagan kaže: Pogledaj post
Društvo im je na prvom mjestu,uglavnom se i zaljubljuju u prijatelje.
Puni su iznenađenja i pomalo uvrnuti

Kažu da smo mi bikovi tvrdoglavi,al vjerujte da su vodolije po tvrdoglavosti zeznule i bikove i jarčeve!!
slazem se! ja sam jarac kao u podznaku vodenjaka ili jarca...uvijek je razlicito..isto tako razlicit mi je sam horskop negdje sam jarac negdje vodenjak...ni sama neznam sta sam..al imam filing da me vise opisuje vodenjak...iako se stara neda sa jarcem
_el_diablo_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 19:01   #6
evo ja na rođendan ležim u krevetu sa temperaturom 38, groznom glavoboljom i kašljem koji bi i mrtvace probudio tak da mi je ove godine rođendan izuzetno ludo prošao
a baš sam htjela ozdravit do danas, pa da mogu bar iz kreveta ustat
PsychoKiller is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2011., 19:03   #7
PsychoKiller




http://www.youtube.com/watch?v=XFkzRNyygfk

Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 16:26   #8
Cool Bas tako,cesto neshvaceni i pogresno shvaceni.

Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Mi smo bića iz drugih sfera, koja ostali obični zodijački smrtnici nikako ne mogu shvatiti. Mislim da to sve govori.

Sto se kaze da vodenjaci cijene svoju slobodu u svakom pogledu,stim se najvise slazem
saudina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.08.2011., 20:06   #9
Kako vodenjak i jarac idu skupa?
Sparkly is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2011., 12:17   #10
Jarci su dosta inteligentni, a Vodenjaci vole filozofiju i pametne rasprave. Najbolji prijatelj mi je Jarac i slažemo se jako dobro.
Urbanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 09:13   #11
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Mi smo bića iz drugih sfera, koja ostali obični zodijački smrtnici nikako ne mogu shvatiti. Mislim da to sve govori.


i egocentrični smoponekkad
lullaby5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 11:27   #12
Quote:
lullaby5 kaže: Pogledaj post
i egocentrični smoponekkad
meni sunce sunce u 1.kuci
__________________
..follow the white rabbit
100PER is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 18:06   #13
meni ništ u 1. kuci valjda......šta to znaci
GumBitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2011., 19:28   #14
1. kuca JA, sunce EGO
__________________
..follow the white rabbit
100PER is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2013., 12:30   #15
Quote:
Enchantress kaže: Pogledaj post
Mi smo bića iz drugih sfera, koja ostali obični zodijački smrtnici nikako ne mogu shvatiti. Mislim da to sve govori.

Svi mi dolazimo iz nekih drugih sfera i ovde smo privremeno na ovoj planeti da naucimo svoje "lekcije"...
__________________
My country is the world, and my religion is to do good.
Ivatje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 19:55   #16
Moje iskustvo sa Vodolijama (muske i zenske) je da su jako zivcane, lako se uznemire, iznervoze...Ali nisu zlopamtila, prodje ih brzo...Ali s njima moram da pazim sta kazem i kako, jer se eto brzo uznemire...
__________________
My country is the world, and my religion is to do good.
Ivatje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2013., 22:38   #17
Ma da?! ja sam baš naišla na više muške vodolije i niti jedan nije bio živčan, niti sam morala paziti šta govorim, pretežno su svi bili ladovine, i to teške, to mi je onak dosadnjikavo.
Ja sam vodenjak i pored mene nitko nikad nije morao birati riječi, baš nasuprot, glupavo mi je da netko bira šta će reći pored mene, zajebavam se na svoj i tuđi račun jednako.
Nekako više imam dojam da nam treba jako dugo da nekakve nervoze dođu do nas, no kad dođu onda tek bude svašta, ali da, prođe nas brzo.
bluestone is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.03.2013., 14:26   #18
Quote:
bluestone kaže: Pogledaj post
Ma da?! ja sam baš naišla na više muške vodolije i niti jedan nije bio živčan, niti sam morala paziti šta govorim, pretežno su svi bili ladovine, i to teške, to mi je onak dosadnjikavo.
Ja sam vodenjak i pored mene nitko nikad nije morao birati riječi, baš nasuprot, glupavo mi je da netko bira šta će reći pored mene, zajebavam se na svoj i tuđi račun jednako.
Nekako više imam dojam da nam treba jako dugo da nekakve nervoze dođu do nas, no kad dođu onda tek bude svašta, ali da, prođe nas brzo.

Moze biti, ja znam 3 muskarca Vodolije i lako se uznemire, i 2 zene Vodolije takodje uff A jedna momak Vodolija je osetljiv, ali je i opusten..Ima cudne hobije i predmete iz raznih zemalja, cudan je hehe
__________________
My country is the world, and my religion is to do good.
Ivatje is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2013., 10:38   #19
Quote:
Ivatje kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo sa Vodolijama (muske i zenske) je da su jako zivcane, lako se uznemire, iznervoze...Ali nisu zlopamtila, prodje ih brzo...Ali s njima moram da pazim sta kazem i kako, jer se eto brzo uznemire...
Točno jednom u 2 godine me netko izbaci iz takta, eto koliko sam živčana i uznemirena
__________________
...Free your mind and the rest will follow...
mrafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2013., 10:56   #20
Quote:
Ivatje kaže: Pogledaj post
Moje iskustvo sa Vodolijama (muske i zenske) je da su jako zivcane, lako se uznemire, iznervoze...Ali nisu zlopamtila, prodje ih brzo...Ali s njima moram da pazim sta kazem i kako, jer se eto brzo uznemire...
slažem se, za ženske vodolije nemam iskustva ali muškarac vodenjak me tolko zna izluditi s nekim svojim ispadima, kada si nešto zabrije u glavi to je to i ne trebam se niti truditi jer ne popušta. znam i ja njega naljutiti i povrijediti jer sam brzopleta i nepromišljeno reagiram više puta ali njega ljutnja na mene jako brzo prođe i nije zlopamitlo nikako, nervira ga nepravda, voli biti u centru pažnje, jako voli društvo, uvijek je spreman na akciju i s njim nikada ne znam što očekivati jer je pun iznenađenja i novih ideja.
RadosnaJura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.