Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2010., 22:47   #101
Quote:
tockica83 kaže: Pogledaj post

Moj više nit ne čeka reakciju na akciju, samo se pokupi i kaž: idem prat' suđe!
Jesmo nas dvije šta u rodu?
čuj, lako moguće; po nekim definicijama obje rospije, objema se kćeri zovu Mia...
lotus_flower is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2010., 23:18   #102
napreskokce sam čitala postove, ali upalo mi je u oči da pokretačica teme navodi da njoj ne treba slobodno vrijeme i da ga ne traži, što dugoročno šteti njoj, bebaču, a i mužu (da ne ulazim sad u argumente zašto je dugoročno štetno)

dakle, draga autorice, ako ti smijem dati savjet: slobodno vrijeme ti treba i te kako!možeš ti sebe uvjeravati do iznemoglosti da je tebi super s djetetom, da ti ništa nije teško (vjerojatno i nije), ali vjeruj da tvom mozgu treba malo vremena da ni o čemu ne razmišlja, tj. da ga "pustiš na pašu"

vjerujem da si navikla na takav život (stanje) kakav ga imaš u zadnjih nešto vremena, ali moja topla preporuka ti je da kreneš po malo, ono, kažeš mužu kad dođe doma: "idem u šetnju, doći ću za pola sata"
bebaču neće ništa biti dok tebe nema tih pola sata, a ti ćeš napuniti baterije da toga nisi ni svjesna
pokušaj!

p.s. znam da tražiš savjet za drugu situaciju, ali ako stalno zanemaruješ sebe, opet ste svi na gubitku
__________________
kraj tunela je odmah iza zavoja...
romanticna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 19:55   #103
Quote:
tockica83 kaže: Pogledaj post


-vrijeme se mora isplanirati, nije dovoljno sjediti pred tv-om cijelu večer i ne progovoriti niti jednu riječ. Ja i moj stalno nešto trkeljamo.
- stav se zauzima dovođenjem nekoliko puta pred gotov čin: ja dogovorila to i to, idemo tu i tu, i nema mrdanja, to se mora, jer smo mi muž i žena (naviknut će se s vremenom)
-trebaš mi dva tri puta objasniti da su na prvom mjestu žena i dijete i objašnjavati dok to ne shvati, a onda tek prijatelji i nogomet.
(to će potrajati)



- ja samo pitam mm-a čije je to dijete tvoje ili susjedovo, ako je susdjedovo ja selim s malom k susjedu i točka

ali evo jedno pitanje...
ja sam isto u slicnim problemima s mm
npr.popodne,rucali mali zaspa,on za kompom...i pita me sta cemo raditi?(on u 8 ima dogovoren poker s prijateljima).ne mozemo nigdje ici jer smo u banani s lovom-triba ostat doma.i sad sta da mi radimo kad se mali probudi???(to je njegovo pitanje).i naravno odj... me i ode na pice s prijateljima prije pokera
__________________
10.06.2009.sada imam svog princa;)
mops0807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 21:23   #104
Quote:
mops0807 kaže: Pogledaj post

ali evo jedno pitanje...
ja sam isto u slicnim problemima s mm
npr.popodne,rucali mali zaspa,on za kompom...i pita me sta cemo raditi?(on u 8 ima dogovoren poker s prijateljima).ne mozemo nigdje ici jer smo u banani s lovom-triba ostat doma.i sad sta da mi radimo kad se mali probudi???(to je njegovo pitanje).i naravno odj... me i ode na pice s prijateljima prije pokera
odite u setnju. a kako to da nije u banani za otic na pice s prijateljima, a jest za otic na pice sa zenom? ili pije uvijek na tudji racun?
moj je intravenozno spojen na komp cijeli dan kad ne radi. ali ja sam uvela vecernje zajednicko gledanje big bang theory i ostalih serija koje se daju skinut s neta. i sad se svaku vecer skupa smijemo
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2010., 23:33   #105
Quote:
Jules76 kaže: Pogledaj post
odite u setnju. a kako to da nije u banani za otic na pice s prijateljima, a jest za otic na pice sa zenom? ili pije uvijek na tudji racun?
moj je intravenozno spojen na komp cijeli dan kad ne radi. ali ja sam uvela vecernje zajednicko gledanje big bang theory i ostalih serija koje se daju skinut s neta. i sad se svaku vecer skupa smijemo
prijatelji su ga zvali,rekao je da nema ,pa su oni rekli da ce pocastiti.
ma meni je veci problem taj komp,popodne kad smo doma s malim on "ne zna" sta mozemo zajedno raditi,i naravno oce ici na komp
__________________
10.06.2009.sada imam svog princa;)
mops0807 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2010., 00:22   #106
Quote:
mops0807 kaže: Pogledaj post
prijatelji su ga zvali,rekao je da nema ,pa su oni rekli da ce pocastiti.
ma meni je veci problem taj komp,popodne kad smo doma s malim on "ne zna" sta mozemo zajedno raditi,i naravno oce ici na komp
pa mi gledamo serije na kompu.
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:37.