Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.01.2014., 15:37   #141
Venera kvadrat Saturn

Mi je podarila starije partnere od mene, minimalno 7god. Ali evo sad se i piletina od 20 god loži na me sladak mali ali mi je to apstrakcija, toliko mlađi nebi fala
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 15:47   #142
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Mi je podarila starije partnere od mene, minimalno 7god. Ali evo sad se i piletina od 20 god loži na me sladak mali ali mi je to apstrakcija, toliko mlađi nebi fala
Za ovu "piletinu", Merkur vladar petog polja u Lavu trigon Saturn. Plus, Mekur ti je i vladar Ascendenta pa sigurno izgledas mladje.
Winnie'sOwl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 16:06   #143
Quote:
Winnie'sOwl kaže: Pogledaj post
Za ovu "piletinu", Merkur vladar petog polja u Lavu trigon Saturn. Plus, Mekur ti je i vladar Ascendenta pa sigurno izgledas mladje.
Je jadan, nije mi vjerovao koliko imam godina, onda je bio šokiran 5min pa se vratio bez pol beda još samouvjereniji da on oće bit samnom i točka, jedva ga skinuh s vrata, a da ga vidiš ko šećer je

Izgledam mlađe, tete na kiosku me s 25god pitale jesam punoljetna
Zar to trigon sa Saturnom nije trebao malo stabilizirati, da izgledam bar približno svojih godina da jadnu piletinu ne šokiram
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 16:39   #144
Quote:
Subspace kaže: Pogledaj post
Je jadan, nije mi vjerovao koliko imam godina, onda je bio šokiran 5min pa se vratio bez pol beda još samouvjereniji da on oće bit samnom i točka, jedva ga skinuh s vrata, a da ga vidiš ko šećer je

Izgledam mlađe, tete na kiosku me s 25god pitale jesam punoljetna
Zar to trigon sa Saturnom nije trebao malo stabilizirati, da izgledam bar približno svojih godina da jadnu piletinu ne šokiram
Hehehe

Ma sve ces mladje izgledati sto budes starija, pomiri se s time. A u neka doba, to ce poceti i da ti prija, ne brini.

Mene su prvi put zovnuli gospodjom kad sam vec bila na kraju tridesetih godina. A u tvojim godinama, a sa kratkom djecackom frizurom, tjerali me ispred javnog WC-a " A ti, mali, ovamo u muski..." A ja gledala sa strahom okolo da me moji studenti negdje ne bi prepoznali...

Sto se tice nasih izbora, i mene su uvijek privlacili samo stariji, sto vise to bolje. A sad, ponekad bacim oko i na one mladje ali samo ako mi pridju (ako hoces, pogledaj moju kartu u topicu natalnih karata clanova).

Pozz
Winnie'sOwl is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2014., 17:32   #145
Jesan, i prvo što mi je upalo u oko je da mi sve tvoje osobne planete aspektiraju Veneru, nije ni čudo što brljamo po ovoj temi

Nego, imam jednu frendicu s Venerom u osmoj, to da ne vidiš nebi vjerovala te sexualne energije, vrišti joj iz pora a kako ti još i s Uranom tamo? Saturn razdužio sve ili doveo u red znatiželjna sam
Subspace is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2014., 20:05   #146
Quote:
Ketiii kaže: Pogledaj post
skorpion sam, u podznaku riba, ostalo ne znam kako se gleda

uglavnom, definitivno se bolje slazem sa starijim frendicama, i primjetih da se stariji decki zanimaju za mene, a s jednim sam i bila u vezi (stariji 3,skoro 4 godine od mene)

to nisu stariji partneri. to su ti vršnjaci.

edit. ja to povezujem sa saturnovim ciklusima. 7 i 7,5 godina. i odnosi između tih relacija.
__________________
Kad čovjek padne potvrdio je silu gravitacije. Kad se podigne potvrdio je svoju vlastitu silu. Svatko može biti Isac Newton u svom svemiru.

Zadnje uređivanje gajto gazdanov : 19.04.2014. at 20:10.
gajto gazdanov is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2014., 19:55   #147
Quote:
stella77 kaže: Pogledaj post
Ja sam uvijek mislila, da su moj ascendent u Vagi i Jupiter u 1.kuci uzrok, da me vise vole mladji (muskarci i zenske - kao prijateljice).
Jednom mi je jedan Astrolog na Forumu objasnio, da je za to "kriv" Mars u Lavu (u 10.kuci). Rekao mi je i to da: sta ja imam protiv mladjih muskaraca?

Inace sam Bik (Sunce u 7.kuci), podznak Vaga, Mjesec u Ribama (5.kuci), Venera u 8.kuci (kuci Skorpiona).

Koga vi privlacite vise i zasto?

Stella
Starije. Neću provjeravati zašto.

EDIT - Zapravo, idem pitati frajera koji se kuži u te vaše karte zašto je tome tako.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2014., 15:24   #148
Nešto mi je palo na pamet u vezi ove teme...Mene su nekako uvijek privlačili muškarci u 40-im godinama, i kad sam imala 18 i sad s 28. Tu se ništa nije promijenilo.
Pitam se ima li taj broj nekakvu poveznicu s astrologijom. Jedino mi pada na pamet da je vl. 7. u Jarcu, a Saturnov broj da je 4, pa numerološki gledano, 40 bi se svodilo na 4.
__________________
Be like water making its way through cracks. Do not be assertive, but adjust to the object, and you shall find a way around or through it.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2014., 18:43   #149
Mislim da je bitan faktor u ovoj i sličnim temama nerazriješen, neosviješten animus ili anima, jednom kada i ako se osoba pravilno integrira, partnera će birati na temelju pravih afiniteta a ne na temelju vlastitih manjkavosti koje nastoji pokrpati kroz partnera.

Primjerice, žena sa serijom 7 koja ukazuje na starijeg partnera i koja u mladosti bira takve, ukoliko ne integrira i ne osvijesti svog Saturna, u starijim godinama će samo promjeniti poziciju ali ne i patern, na način da će tada birati mlađe partnere. Tricky.
Pipsić is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:26.