Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2015., 20:35   #21
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post

Karta Tomislava je također nepoznata vremena rođenja, ali se s sigurnošću može reći da je Mjesec u jarcu (vjerojatno i u konjunkciji s Saturnom).
Sigurno ima Mo o Sa. (I to u Jarcu!) Kako se to samo ogleda na njegovom licu!
Taj zagasit ten, dojam crnog, mračnog, koštunjave, nepravilne crte lica. Sve suho i bez šmeka, bez svjetlosti.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 20:50   #22
Quote:
ion321 kaže: Pogledaj post
Kolinda je u podznaku Jarac po astrologinji Anđelki Subašić koja je pravila njenu natalnu kartu, upravo sad sam čula.
Sinoc sam najiskrenije vagao izmedju Strijelca i Jarca,vodeci se time da bi joj SA i Ve trebalo doci u tu 4 kucu u Ovnu, pa sam pomisljao da joj je podznak negdje mozda na kraju Strijelca(zbog tih silnih putovanja),a eto zaboravih da lici na jednu osobu koju znam i koja je takodjer Bik Jarac,ima isto onako skladne i pravilne crte lica,samo ova ima tamniju kosu.
Karamarkov MArs u ovom slucaju pada vjerovatno u njenu 7 kucu u RAku,i to je to partnerstvo o kojem sam govorio.
Siguran sam bio da joj Ac nije u LAvu.
Ali spomenuh i Ovna za ljepotu ociju,pa bi joj u tom slucaju vladar Aca Saturn isao u Ovna.

Zadnje uređivanje Facies : 14.01.2015. at 21:17.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 21:55   #23
U ovoj emisiji astrologinje Anđelke Subašić gostuje Kolinda Grabar Kitarović i tu je potvrđeno kako je u podznaku vodenjak: https://www.youtube.com/watch?v=AG6DVwyxLLM

Možda je naknadno zbog blizine asc jarca, rektifikacijom utvrđeno kako je ipak jarac.
picukara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:10   #24
Ima logike radi vladara prve kuće u svakome slučaju(saturna)koji joj radi konjukciju na natalni MC(tranzitni saturn)trenutno,sa time da joj je pomogao više nego Josipoviću u ovome slučaju.
Znači stelij u 4.kući(bik) što bi objasnilo "domoljublje"u širome kontekstu.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:18   #25
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Ima logike radi vladara prve kuće u svakome slučaju(saturna)koji joj radi konjukciju na natalni MC(tranzitni saturn)trenutno,sa time da joj je pomogao više nego Josipoviću u ovome slučaju.
Znači stelij u 4.kući(bik) što bi objasnilo "domoljublje"u širome kontekstu.
Pa nema logike jer bi joj u slucaju podznaka u Vodoliji (sad vidjeh tu kartu),citav stelijum u Biku padao u 3 kucu,a ne u 4,pa bi jedino pomjeranjem Ascedenta u Jarca(a to znaci da bi se morala roditi sat prije) Mars i Mjesec dosli u 4 kucu,sto bi pokazalo taj patriotizam.

Vodolija i nije znak koji tezi ka politickoj moci,ka usponu na tom planu,mada nista ne iskljucujem.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:28   #26
Ima logike jer bi joj tada vladar 4.kuće bila venera u ovnu koja je i u konjunkciji sa saturnom u ovnu u 2. polju što također ukazuje na poštovanje i sklonost ka tradiciji i tradicionalnim vrijednostima.
Uz to, mjesec je u konjunkciji s IC-om.

Uostalom, bitni su vladari, a njezin suvladar podznaka je također saturn u konjunkciji s venerom koji bi naglasio njezin konzervatizam baš kao i vladar uran ali u djevici i u konjunkciji s plutonom u 8. kući, a pošto je djevica znak Republike Hrvatske, sve se poklapa

Nadalje, žena govori 6 jezika. Tko bi njoj dao talent za toliko jezika ako ne upravo stelij u 3.kući koja je analogna merkuru i blizancima?
picukara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:32   #27
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Pa nema logike jer bi joj u slucaju podznaka u Vodoliji (sad vidjeh tu kartu),citav stelijum u Biku padao u 3 kucu,a ne u 4,pa bi jedino pomjeranjem Ascedenta u Jarca(a to znaci da bi se morala roditi sat prije)
Zašto baš sat vremena prije?!?
Minute doslovce mogu promjeniti podznak i raspored(širinu)kuća.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:36   #28
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Ima logike jer bi joj tada vladar 4.kuće bila venera u ovnu koja je i u konjunkciji sa saturnom u ovnu u 2. polju što također ukazuje na poštovanje i sklonost ka tradiciji i tradicionalnim vrijednostima.
Uz to, mjesec je u konjunkciji s IC-om.

Uostalom, bitni su vladari, a njezin suvladar podznaka je također saturn u konjunkciji s venerom koji bi naglasio njezin konzervatizam baš kao i vladar uran ali u djevici i u konjunkciji s plutonom u 8. kući, a pošto je djevica znak Republike Hrvatske, sve se poklapa

Nadalje, žena govori 6 jezika. Tko bi njoj dao talent za toliko jezika ako ne upravo stelij u 3.kući koja je analogna merkuru i blizancima?
Zar strani jezici nisu u domeni Jupitera, Strijelca i 09. polja. Blizanci i Merkur su komunikativnost, ali jezici ...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:37   #29
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Ima logike jer bi joj tada vladar 4.kuće bila venera u ovnu koja je i u konjunkciji sa saturnom u ovnu u 2. polju što također ukazuje na poštovanje i sklonost ka tradiciji i tradicionalnim vrijednostima.
Uz to, mjesec je u konjunkciji s IC-om.

Uostalom njezin suvladar podznaka je također saturn u konjunkciji s venerom koji bi naglasio njezin konzervatizam baš kao i vladar uran ali u djevici i u konjunkciji s plutonom u 8. kući, a pošto je djevica znak Republike Hrvatske, sve se poklapa

Nadalje, žena govori 6 jezika. Tko bi njoj dao talent za toliko jezika ako ne upravo stelij u 3.kući koja je analogna merkuru i blizancima?
Ako je Ac Vodolija,onda joj je 4ta u Blizancu a ne u Biku,a Merkur joj ide u 3 u konjukciju sa Suncem,sto moze da govori o dobrom ucenju stranih jezika,ali ne i o naglasku na domoljublje,i na ucesce u nekoj desnicarskoj politickoj stranci.
U slucaju da se Ac pomjeri u Jarca,onda joj Ve postaje tek vladar 4te,i uz SAturna u Ovnu pokazuje na taj konzervatizam ali i radikalizam na politickom,pa i vojnom planu( nesto je radila i u Natu koliko sam cuo,nisam najbolje upoznat)
U slucaju da joj se Ac pomjeri u JArca,opet joj So i Me ostaju u 3 kuci,i simbolika oko stranih jezika ostaje.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 22:38   #30
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
Zašto baš sat vremena prije?!?
Minute doslovce mogu promjeniti podznak i raspored(širinu)kuća.
PA zato sto da je rodjena 2 sata prije bila bi rodjena 28.04,a ne 29,rodjena je odmah iza ponoci.
Govorim u slucaju da je podznak Jarac, sto je iznad navedeno.
PA eto,pokusaj joj pomjerati Ac unazad,pa provjeri.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 23:08   #31
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Ako je Ac Vodolija,onda joj je 4ta u Blizancu a ne u Biku,a Merkur joj ide u 3 u konjukciju sa Suncem,sto moze da govori o dobrom ucenju stranih jezika,ali ne i o naglasku na domoljublje,i na ucesce u nekoj desnicarskoj politickoj stranci.
U slucaju da se Ac pomjeri u Jarca,onda joj Ve postaje tek vladar 4te,i uz SAturna u Ovnu pokazuje na taj konzervatizam ali i radikalizam na politickom,pa i vojnom planu( nesto je radila i u Natu koliko sam cuo,nisam najbolje upoznat)
U slucaju da joj se Ac pomjeri u JArca,opet joj So i Me ostaju u 3 kuci,i simbolika oko stranih jezika ostaje.
Piše da je rođena u 1.19, a tada joj je 4. u Biku i asc na samim počecima Vodenjaka.

Uzgred, bez ljutnje, ali bilo bi dobro da joj ako se već bacaš u rektifikaciju i tumačenje bar u kratkim crtama proučiš biografiju. Nije radila "nešto" u NATO-u, već je bila najviše pozicionirana žena u povijesti kao pomoćnica glavnog tajnika. Nadalje, višestruko je polagala vojnu obuku, izazvala divljenje kada je u jednom internom natjecanju ciljala i gađala bolje od američkog generala. Aspekt njezine karte vezan uz vojsku je prilično naglašen i u tom kontekstu jasan
picukara is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 23:14   #32
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Piše da je rođena u 1.19, a tada joj je 4. u Biku i asc na samim počecima Vodenjaka.

Uzgred, bez ljutnje, ali bilo bi dobro da joj ako se već bacaš u rektifikaciju i tumačenje bar u kratkim crtama proučiš biografiju. Nije radila "nešto" u NATO-u, već je bila najviše pozicionirana žena u povijesti kao pomoćnica glavnog tajnika. Nadalje, višestruko je polagala vojnu obuku, izazvala divljenje kada je u jednom internom natjecanju ciljala i gađala bolje od američkog generala. Aspekt njezine karte vezan uz vojsku je prilično naglašen i u tom kontekstu jasan
U pravu si, meni se ucinilo da je rodjena u 1.39(fulio),pa je u tom slucaju 4ta na kraju Bika,ali su Mo i MA u 3 a ne u 4 kuci .
A podznak joj je u tom slucaju na 2 Vodolije,sto znaci da je i Jarac jako blizu.
JA o Kolindi ne znam zaista mnogo,ali ako je pokazala tolike vojne vjestine,i ako je isla na vojne obuke,takvu simboliku vise pokazuje Ascedent u JArcu(23 stepen JArca je najmilitantiniji od svih,28 je stepen egzaltacije MArsa),pa jos vladar SAturn u ratnickom Ovnu,ne moze jasnije da bude.
HAjde da ostavimo vremenu,valjda cemo saznati tacan podatak.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 23:55   #33
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
Piše da je rođena u 1.19, a tada joj je 4. u Biku i asc na samim počecima Vodenjaka.
, gdje piše?
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 00:02   #34
Quote:
picukara kaže: Pogledaj post
U ovoj emisiji astrologinje Anđelke Subašić gostuje Kolinda Grabar Kitarović i tu je potvrđeno kako je u podznaku vodenjak: https://www.youtube.com/watch?v=AG6DVwyxLLM

Možda je naknadno zbog blizine asc jarca, rektifikacijom utvrđeno kako je ipak jarac.
Baš gledam, ali ovaj intervju uopće nije astrološki.
Inače, obično su karte koje su izrađene za ovako istaknut sat s minuticama napravljene rektifikacijom (to je inače ta karta s ASC-om vodenjaka koja kola netom koju sam spominjala na samom početku). Mnogi ljudi ne znaju sat rođenja, moguće da je ovu kartu Anđelka rektificirala i na taj način odredila točku ASC-a što ne mora značiti da je to točno napravila (ne kažem da nije nego da je moguće zato jer sam se toga nagledala kod rektifikacija ).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 00:11   #35
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
, gdje piše?
U njenom rodnom listu.

Edit: Kolinda je vodenjak u podznaku,potvrđeno.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.

Zadnje uređivanje intercepts : 15.01.2015. at 00:18.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 00:19   #36
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Baš gledam, ali ovaj intervju uopće nije astrološki.
Inače, obično su karte koje su izrađene za ovako istaknut sat s minuticama napravljene rektifikacijom (to je inače ta karta s ASC-om vodenjaka koja kola netom koju sam spominjala na samom početku). Mnogi ljudi ne znaju sat rođenja, moguće da je ovu kartu Anđelka rektificirala i na taj način odredila točku ASC-a što ne mora značiti da je to točno napravila (ne kažem da nije nego da je moguće zato jer sam se toga nagledala kod rektifikacija ).
Istina. Ovo sam pogledala od početka do kraja prije dva tjedna. Samo na početku je spomenuto da je u podznaku Vodenjak, bez ikakvih konkretnih podataka.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 00:21   #37
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
U njenom rodnom listu.

Edit: Kolinda je vodenjak u podznaku,potvrđeno.
... za tako nešto napisati potrebni su konkretni podaci, a ne samo nečije mišljenje.
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 00:56   #38
Quote:
12.kuća kaže: Pogledaj post
, gdje piše?
Evo ima ovdje

http://dobarzivot.net/duhovnost/astr...a-stize-karma/

Moguce da je i Ac Vodolija,jer saznadoh da joj je suprug VAga ( a ona nema zraka u karti,pa je mozda podznak presudan bio )

Mislim da bi sa Acom u Vodoliji sam styling bio exentricniji (do duse funkcije koje je obavljala joj to nisu dozvoljavale)ali Uran je u Djevici,pa ko zna,mozda je zbog Djevice frizurom prava frau Kolinda( a i Ac u JArcu je najcesce ugladjen,disciplina )

Bez obzira,mene neodoljivo likom podsjeca na Bikicu podznak Jarcicu koju znam,90% iste crte lica,e sada je to mozda uticaj samoga Sunca u Biku,ko ce ga znati.
Facies is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 01:15   #39
Quote:
Facies kaže: Pogledaj post
Evo ima ovdje

http://dobarzivot.net/duhovnost/astr...a-stize-karma/

Moguce da je i Ac Vodolija,jer saznadoh da joj je suprug VAga ( a ona nema zraka u karti,pa je mozda podznak presudan bio )

Mislim da bi sa Acom u Vodoliji sam styling bio exentricniji (do duse funkcije koje je obavljala joj to nisu dozvoljavale)ali Uran je u Djevici,pa ko zna,mozda je zbog Djevice frizurom prava frau Kolinda( a i Ac u JArcu je najcesce ugladjen,disciplina )

Bez obzira,mene neodoljivo likom podsjeca na Bikicu podznak Jarcicu koju znam,90% iste crte lica,e sada je to mozda uticaj samoga Sunca u Biku,ko ce ga znati.
Moguće. Vodenjak, Uran u Djevici, to je valjda ono što ja u njoj vidim (ta djevičanska energija). Ovaj link mi je to baš usadio https://www.youtube.com/watch?v=AG6DVwyxLLM.
Vidi se i tog jarčevskog u njoj dosta, ali pošto ima Ve0Sa, razumljivo je otkud. A ako je suprug Vaga, a njezin DSC u Lavu, vladar tog DSC je Sunce u Biku, znaku Venere koji vlada i Vagom.
Mislim da bi Fish, ako bi možda pogledala ovaj intervju do kraja, mogla složiti dobru kartu, ona je Riba, mislim da bi to mogla najbolje osjetiti. Ali zanimljivo je i ovo istraživanje sviju nas ...
12.kuća is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2015., 01:29   #40
Quote:
intercepts kaže: Pogledaj post
U njenom rodnom listu.
Mislim da 1968. još nisu pisali sat rođenja u rodnom listu.

Mislim - ona vjerojatno zna u koliko sati je rođena , ali je li ona dala te podatke astrologu ili...?

Sad tek vidim da Kolinda ima trigon svog vladara Venere i Jupitera. Wow! Imala je i puno sreće u životu, prilike su joj se otvarale samo tako, još od studentskih dana pa nadalje.

Njena konjukcija Venere i Saturna je vrlo slaba, izlazna, već više od 7 stupnjeva čini mi se. Mislim da ona čak ni ne utječe više toliko na nju. Ovaj trigon Ve i Ju je puno vidljiviji na njoj.

Zadnje uređivanje Lily_ : 15.01.2015. at 01:45.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:23.