Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.03.2017., 17:27   #901
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Pa kad je već tema krenula na procjene privlačnosti iz subjektivnih kutova...

Bruce Willis, nije loš ni Jason Statham. Ne zbog tijela, zbog lica Nekako hrabri, ponosni, čvrsti. Staloženi a jaki.
Mislim i da su obojica niski, a i obojica ćelave.

Christian Bale- elegantan, izražajan, pomalo autoritativan ali kad se nasmiješi čitavo lice mu se ozari.

Will Smith- taj humor, taj stav, te klempave uši, taj duh, to izražajno lice, taj dobar izbor filmskih uloga.

Samuel L. Jackson je u rangu Smitha s tim da više izbija pomalo ego što mu, pomalo, i daje određen šarm, Smith mi je lepršaviji, razigraniji

Odmah zatim ide i Denzel koji mi nije uopće privlačan na prvu jer mi se čini pre-miran, zrel. I ima neku tugu u očima. Ali ima nešto, ne znam što. Možda osjećaj sigurnosti, pouzdanosti.

John Travolta. Mislim. One of a kind.

Eric Roberts mi je jako zanjimljiv, istovremeno privlačan i odbojan.

Vin Diesel? On kao on, ne više...ali....Riddick? I to samo u Planetu tame, sve nakon ne valja.
anovi86 is offline  
Old 11.03.2017., 17:28   #902
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
moraš malo prihvatiti i onu drugu stranu, ne funkcionira sve po logičkim principima
i ja sam INTJ
nisam iznenadjen

no ne vidim kako je to moguce osim postati podvojena licnost ili slicno
Hecky3 is offline  
Old 11.03.2017., 17:28   #903
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Svaka zgodna osoba skoro ima dominante kosti u licu. Zene se genetski pale na to jer je ostra vilica znak visokog testosterona. Kosti su sve, za izgled u licu. Bez izrazenih kostiju u licu si recessed i najcesce ruzan.
Da, to sam saznao u onom videu. A jbg, valjda žene ne mogu protiv genetike isto kako ni mi ne možemo protiv sisa i guzica. Ali meni je i dalje to krkanski look (kao muškarcu)
drumforce is offline  
Old 11.03.2017., 17:28   #904
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Daj ! Zezas ?
Moram priznati da sam dosta podcinjen modi ,filmu, muzici , plesu . Imao sam ideale kao mali a imam ih dosta i danas . Medjutim to je nesta personalno sta se svidja meni nemora drugima .
Zaboravio sam jos jednog muskica koji me pali .

Michael Fassbender, ne bi mu operostio nista .
Nimalo. Svi smo malo ostali bez teksta

@Hazen
Denzel je stvarno lijep čovjek i odiše elegancijom i profinjenošću.
calea is offline  
Old 11.03.2017., 17:29   #905
Quote:
Hazen kaže: Pogledaj post
Tocno to.


I meni je Denzel (u mladjim danima) jedan od najprivlacnijih slavnih muskaraca. Isto prvenstveno zbog ociju.
Vidiš, sjetila sam ga se iz nekog filma gdje je bio malo stariji, sad kad se sjetim iz mlađih dana...auuuu, da, oči. Čista vatra. Pomalo auto-destruktivna, možda je to ono što mu je dalo tugu s godinama.
Ima mi nešto izuzetno toplo-empatično u očima.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 11.03.2017., 17:31   #906
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Da, to sam saznao u onom videu. A jbg, valjda žene ne mogu protiv genetike isto kako ni mi ne možemo protiv sisa i guzica. Ali meni je i to dalje krkanski look (kao muškarcu)
ja ne volim četvrtasto lice
volim lica s širim čelom i užim donjim dijelom
ili uska ovalna

Dragan Nikolić
Vincent Cassel
već spomenut Tesla
Ralph Fiennes (meni najdraži od svih)
Rock Hudson
mantisa is offline  
Old 11.03.2017., 17:33   #907
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
s ovim bih se složila
pretjerana nabildanost nije lijepa
Ne zbilja . Joj jos ovi sta se bave kompeticiom . Ne volim ni zene ni muskarce .
Moda je to od uvjek . To daje mladima neko samopouzdanje ,pojma nemam .
lazan is offline  
Old 11.03.2017., 17:33   #908
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Potpis za ovu cetvorku .
Što ti se kod njih sviđa?
Koja je tvoja lista?

Quote:
anovi86 kaže: Pogledaj post
Zaboravih napomenuti Jasonov hrapavi glas i pre-dobar naglasak
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 11.03.2017., 17:36   #909
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Da, to sam saznao u onom videu. A jbg, valjda žene ne mogu protiv genetike isto kako ni mi ne možemo protiv sisa i guzica. Ali meni je i dalje to krkanski look (kao muškarcu)
Dok god ti svoje spoznaje o zenama temeljis na youtube videima, nema tu kruha. Sto ljudi, sto cudi. Vjerovao ili ne, to vrijedi i za zene. Izadji, upoznaj, zivi. Jebla vas literatura u ovako bazicnim i prirodnim stvarima.
dare to imagine is offline  
Old 11.03.2017., 17:37   #910
Jao meni, pa zakasnit ću na frendičin rođendan zbog ove teme! Već sam trebala krenut, a još mi je kosa skroz mokra.
mantisa is offline  
Old 11.03.2017., 17:38   #911
Quote:
drumforce kaže: Pogledaj post
Da, to sam saznao u onom videu. A jbg, valjda žene ne mogu protiv genetike isto kako ni mi ne možemo protiv sisa i guzica. Ali meni je i dalje to krkanski look (kao muškarcu)
U krivu si. Pogledaj malo top muške modele, svi imaju izraženi jawline a i dalje izgledaju kao pretty boysi te u isto vrijeme dominantno.

Ono o čemu ti govoriš su muškarci sa ogromnom bradom kao neki poltičari npr. ali oni i dalje nemaju izraženi jawline i jagodične kosti, prvo zbog toga što su debeli i imaju preveliki bodyfat da bi im se vidio jawline (ako ga uopće imaju).

Mnogo je toga o čemu se da pisati oko kostiju lica, ali to ionako sve nije bitno za ovu raspravu jer 98 % ljudi nije uopće svjesno kad vidi takvu osobu zašto ih ona privlači jer su zaslijepljeni atrakcijom, no uvijek su to, savršene kosti lica u velikoj večini. Oči također, 90 % ljudi ima orbitalnu ispod očnu kosti recessed, zbog toga imaju loš oblik očiju, loš under eye support i nemaju dobre oči, vide im se podočnjaci, eyebagovi itd. Dok ono kad žene kažu da netko ima lijepe oči, osim boje, najčešće su to jako orbitalne undereye kosti koje daju savršen izgled očiju, međutim ljudi nemaju pojma zašto je to tako jer nitko ne proučava kosti u licu u slobodno vrijeme.
Heavy is offline  
Old 11.03.2017., 17:38   #912
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
Sama kolicina stranica u tako kratkom vremenu, daje odgovor na pitanje, da najvazniji je.

A i ovaj ruzni decko koji je stavio sliku, nitko mu nije nista napisao. Svi vide da je ruzan i ignoriraju mu post. : D

jooj pa nemoj ga tak javno ubijat u pojam

Quote:
deep-in-blue kaže: Pogledaj post
izbildan s 1.93m
zanimljivo sviđa mi se

Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post

Ma šta te briga. Znaš kako se kaže, sve su cure lijepe


Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma daj. Ja svima dajem 10!
tebi su onda svi isti
meni bar moraš onda dat 13 da se osjećam posebno
anovi86 is offline  
Old 11.03.2017., 17:39   #913
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
ja ne volim četvrtasto lice
volim lica s širim čelom i užim donjim dijelom
ili uska ovalna

Dragan Nikolić
Vincent Cassel
već spomenut Tesla
Ralph Fiennes (meni najdraži od svih)
Rock Hudson
Ovo je stvarno privlačan muškarac.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Old 11.03.2017., 17:39   #914
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Što ti se kod njih sviđa?
Koja je tvoja lista?


Zaboravih napomenuti Jasonov hrapavi glas i pre-dobar naglasak
Volim njihove filmove . Zgodni su mi fizicki . Ne lice vec tijelo . Volim akcijiske filmove Bruce njegov humor . Jason ,mrgudnost i kombativitet .

Christian Bale kod njega sve . Kao muskarca i kao glumca .
Eric, muzevnost sada u godinama . Kada je bio mlad bio je jako zgodan ali nesta me nije privlacilo k njemu . Igrao je uvjek u nekim drugorednim filmovima . Ne znam ,nije me privlacio kao mlad . Sada je kao staro vino ,dobar .
lazan is offline  
Old 11.03.2017., 17:40   #915
https://www.youtube.com/watch?v=hcKPAGoDz8A

https://www.youtube.com/watch?v=YXnjy5YlDwk

https://www.youtube.com/watch?v=7oKPYe53h78

Ova tri. I ja bi im dal.
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 11.03.2017., 17:46   #916
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
Ovo je stvarno privlačan muškarac.
zaboravih Banderasa
prelijepo lice
mantisa is offline  
Old 11.03.2017., 17:47   #917
meni baš nisu nešto
mantisa is offline  
Old 11.03.2017., 17:48   #918
Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
zaboravih Banderasa
prelijepo lice
https://www.youtube.com/watch?v=Tu4Hnbor9rI

__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 11.03.2017., 17:51   #919
Quote:
Heavy kaže: Pogledaj post
U krivu si. Pogledaj ...
a jawline ovog modela?
__________________
Confidence is silent. Insecurities are loud.
deep-in-blue is offline  
Old 11.03.2017., 17:52   #920
Quote:
lazan kaže: Pogledaj post
Volim njihove filmove . Zgodni su mi fizicki . Ne lice vec tijelo . Volim akcijiske filmove Bruce njegov humor . Jason ,mrgudnost i kombativitet .

Christian Bale kod njega sve . Kao muskarca i kao glumca .
Eric, muzevnost sada u godinama . Kada je bio mlad bio je jako zgodan ali nesta me nije privlacilo k njemu . Igrao je uvjek u nekim drugorednim filmovima . Ne znam ,nije me privlacio kao mlad . Sada je kao staro vino ,dobar .
Sviđa mi se takvo objašnjenje.
Bale je ozbiljan i miran, ponosan. Volim kad je čovjek ponosan, nevažno kako to pokazuje.
Eric...možda je to jer je glumio dosta bad-guy uloga, zapamtila sam onaj vječiti smješak na licu i pomalo hladne oči. Zato neprivlačan. Privlačan jer je čovjek jednostavno privlačan i to kao što si i rekao, tek sad je "prava stvar"

Quote:
mantisa kaže: Pogledaj post
zaboravih Banderasa
prelijepo lice
DA! I ja ga zaboravih, kako sam mogla? Jako zanjimljivo lice, strastveno. Baš ima iskru u oku.
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:41.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger